• Ново
RF Картичката Електронски HotelGuest Соба Брави RF Картичка Хотел Lock Систем за Управување со ET800RFG

RF Картичката Електронски HotelGuest Соба Брави RF Картичка Хотел Lock Систем за Управување со ET800RFG

DEN 1728.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

RF картичка electronichotel соба брави ET800 RF
Хотел Заклучување Систем Предности : 1. Анти - ' рѓа и анти-корозија(Нерѓосувачки челик/Zina allo материјал изборен) 2. Познатиот бренд чиповиAtmel или Филипс,доволно стабилна, заклучување може да се користи за 20 години 3. ANSI стандард 5 заклучување брави тело се обезбеди безбедност, анти-штрајк 4. Data collector може да го симнете заклучување на рекорди, на пример,. кога,кој употреба кои копчето отвори за заклучување 5. 4pcs АА батерии може да се користи за 10-12 месеци 6. Работен саат е setted внатре брави за контрола на ефективен временски лимит на картичката копчиња. на пример,. ако е поставено проверете време 11 : 00 часот, да го положат 11 : 00 часот, гостин картичка не може да се отвори вратата за заклучување 7.Две отклучување начини : СМАРТ картичка или механичкото копче (Master механичкото копче изборен) КАРТИЧКА USEAGE 1. Гостин картичка : Издадени од приемот да отвори своја соба со истекот датум 2. Master card : Држете страна на менаџментот или ГМ или manager за да пристапите до сите соби во хотел со deadbolt отворањето на 3. Кат картичка : Држете го со чиста персоналот да влезат во просториите на еден кат. 4. Зграда картичка : Држете го со датотеки за да ги внесете простории во една зграда 5. Изгубени картичка : се Користи за да го загубија гостин картичка 6. Итни картичка : Внесете сите соби кога итни RFID Хотел Заклучување на Вратата Систем Состав : 1.RF Заклучување на Вратата (количина = гостинската соба)-инсталиран во вратите 2.Енкодер (количина=1-2 парчиња/хотел ) За издавање/ програма сите карти да се отклучи копче 3.Енергија-заштеда на Прекинувач (количина = гостинската соба)-За контрола на енергија,заштеда на енергија за вас. 4.Картички (количина = 3-5 пати на гостинската соба)-се програмирани да биде клучот од енкодер 5.Data collector (1pc/хотел, Опционално)Преземете го отклучите евиденција(Кој/Кога се отвори) од заклучување 6.Софтвер,англиски јазик(free)За контрола и управување на целиот систем.ПАКЕТИ за поддршка (За други јазични sofware, може да се преведе тоа да биде вашиот јазик 7.Хотел DND Вратата бел Систем (Опции), Лого или соба број печатење на panle е бесплатен за рефус цел!
(Важни совети :
На овој линк е за заклучување само, Ако треба целосно заклучување на вратата систем, ве молиме контактирајте со мене за детали.
Ако се користи во дом или канцеларија, стан, тоа не треба други системски делови, ние ќе испратиме една заклучување со 3pcs фоб копче за вас )
Вратата се отвори насока е потребно кога се одржи редот!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П. Може да ви обезбеди целосна хотел заклучување систем?
А Да, се разбира, Заврши демо комплет за тест, исто така, е во ред. Најголемиот дел цел е добредојден
П. Што врата дебелини се производ со цел?
А Тоа е можно да се инсталира на производ до 35 ~55мм . ако вратата дебелина, повеќе или помалку ,ве молиме да ги извести ме кога цел!
П. Ако сакам да го променам мојот стар хотел заклучите, е тоа можно?
А Да, се разбира.

Особините

Бренд Име:
ZIYUE
Број На Модел На:
ET800RFG
Големина:
98
Заклучување Тип:
Електронски хотел кодот

Купувачите избираат и

Далечински Управувач за Електронско Заклучување на Вратата Поставите Безбедност Катанец се Заклучува Автоматски Intellisense Домаќинство Warded Брава со 4 Remotes

Без заклучување дупка дизајн, целосно е напуштен традиционалните клуч и брава во целосно отворени и затворени со далечински управувач, сфатил вистинската безбедност.ИнтелектуалностНапојување : 2 x 1.5 V AA Алкални Батерии (НЕ се вклучуваат)На замена на батеријата потсетам функција,Кога батеријата напон е помал од 2.5 V, LED светлосни искри, ѕвончето алармот, да го потсети на батеријата треба да се замениДалечински управувач максимална Ефективен Опсег до 14m(целосно отворање место).Затворен може да прирачник прекинувач за заклучување на функцијатаСпречување на исклучување функција.Далечинско заклучување автоматски отворете функција,корисникот за да оди на долго време или не се поврзани со наизменични струја за напојување, кога во низок напон 1.9 V, далечински управувач се заклучува автоматски се отвори, да се осигура дека корисникот не lock out.На далечинскиот централизирано управување функција.ИнтелектуалностГОЛЕМИНА на : БезбедностПренамена кодирање функција,Ако изгуби една заклучување со далечински управувач, далечински управувач и далечинскиот управувач за заклучување реалокација кодирање, фрли коцката на далечинскиот управувач клуч ќе биде неважечка.Орган кастинг,Структура на тигар копчето за заклучување тело користејќи цинк легура кастинг, pry доказ перформанси е извонредна, повеќе безбеден и сигурен.Итен случај Копчето за Ослободување,Во итен случај, само треба да се користи рака да притиснете на итни отвори pin, се заклучува автоматски се отвори, се олесни итни случаи бегство, за да се осигура безбедноста на животот.Пакетот вклучува1 х Smart стелт Кодот4 x Далечински клучеви (вклучуваат батеријата, ако изберете превозот начин одби, можеби отстраните батеријата)Answer : ___________________________ Note : лозинка одбор е конфигуриран според вашите потреби.Клиент апликацијаПлаќање : 1...

DEN 4980.00 5241.60

Фиока Тубуларна Cam за Заклучување На Вратата поштенско Сандаче Кабинет Шкафот w/2 Копчиња за 20mm Брави Нов Пад брод

Карактеристики : Погоден за Кабинет,поштенско Сандаче, Фиока, Шкафот и така натаму Cam е заштитена до тело од една завртка Спецификации : 1...

DEN 95.00 108.48

Челик Жица Комбинација Брава 3 Цифра Лозинка за Заклучување на Багаж за Заклучување за Ранец Копче Синџир Кодот за Заклучување за Торба 1PC

Челик Жица Комбинација Брава 3 Цифра Лозинка за Заклучување на Багаж за Заклучување за Ранец Копче Синџир Кодот за Заклучување за Торба 1 PC 1...

DEN 144.00

4x Гроздобер Накит Кутија Дрвени Случај Декоративни Нозе Нога Метал Агол Заштитник

Карактеристики : Постојат 4pcs сосема нов метал накит кутија нозе и со доволно завртки Оваа кутија нозе ќе го направат вашиот накит кутија,подарок кутија и други дрвена кутија погледнете повеќе благородна, ретро и Деликатна Тие, исто така, може да се заштити и оди добро со твоите кутија...

DEN 52.00 55.20

10sets Cam за Заклучување На Вратата на Кабинетот поштенско Сандаче Фиока Шкафче Копчиња Forcer Безбедносни Брави Внесени Различни 16mm/20mm/25мм/30мм K44

10sets Cam за Заклучување На Вратата на Кабинетот поштенско Сандаче Фиока Шкафче Копчиња Forcer Безбедносни Брави Внесени Различни 16mm / 20mm / 25мм / 30мм K44Опис : Тип : Cam кодотГолемина : 16mm / 20mm / 25мм / 30ммКодот За Јадрото Материјал : Цинк ЛегураИздржливи и практични,Погоден за повеќето од поштенско Сандаче за Заклучување,Мебел за Заклучување,Canbinet Заклучување и Датотека Кабинет Заклучување,Лесно да го инсталиратеПакетот Вклучува : 10 PCS Брави (Со Заклучување Јазик)Забелешка : Овој стил на копчињата е само за соодветните заклучување...

DEN 2573.00 2767.20

5 дигитални Број Комбинација брави 5 Цифра Салата Gage Комбинација брава Голема Големина Лозинка Катанец 1 компјутер

5 дигитални Број Комбинација брави 5 Цифра Салата Gage Комбинација брава Голема Големина Лозинка Катанец 1 компјутер1...

DEN 369.60

Луксузна стакло заклучување на вратата,двојно стакло на вратата брава,од не ' рѓосувачки челик стакло заклучување(DFGL-016)

Лизгачки врата, стакло за заклучување.Двојно стакло заклучување на вратата,без knobМатеријал : S# со burshedСе користи за 1012mm дебелина на стакло од врата,не треба се направи дупка.

DEN 633.60

Еуро Профил Цилиндар Барел 5 Заклучување со Pin Месинг Сатен Никел Заврши 70mm Со 7 Копчиња

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункција : цилиндри Клуч за пристап од една страна за внатрешна контрола5 појачани заклучување со pin за стандард за безбедностДоаѓа снабдува со еден сет на седум клучевиСе снабдува со Одредување на БолтНаправени од силна, високо квалитетен челик за максимална издржливостПоединечно заградениСпецификација : Материјал : МесингБоја : ЗлатнаГолемина : 32 x 16 x 70mm / 1.26 x 0.63 x 2.76"Тежина : 207gПакетот Вклучува : 1 x Месинг Евра Профил Цилиндар7 x Клучеви

DEN 456.00 491.04

1pcs Мини Мали Димензии Ретро Гроздобер Завршувањето Фиока Подарок Кутија Заклучување на Катанец за Случај

Мини Мала Големина на Кутија за Заклучување за Подарок КутијаВнимание : Пред купување на овој производ, ве молиме проверете ја Големината на производот според сликата подолу, МИНИ Големина!!!Спецификации : Код големина (L*H*W) : 40*18*10 мм, се однесуваат сликата подолу...

DEN 104.00 129.60

Serrated Тип Покаже Случај Заклучување за Лизгачки Прозорец Стаклена Врата

Пакет Содржина : 1 x Покаже Случај Заклучување,2 x Клучеви Име на Производ : Шоу Случај Заклучување Материјал : Метал Тежина : 69g Пакет Содржина : 1 x Покаже Случај Заклучување,2 x КлучевиИме На Производ : Шоу Случај КодотМатеријал : МеталТежина : 69gБоја : Сребрена На ЅвонењеГолемина : 14 x 2.9 x 4cm / 5.5" x 1.1" x 1.6" (L*W*H)Одличен за накит или сребрениот витрини, кина или алкохол кабинети, или медицина градите.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

DEN 102.24

4 Дигитални Месинг Комбинација катанец голема Големина 4 Број Бакар лозинка за заклучување на висок квалитет Месинг Комбинација брава за Портата 1 компјутер

4 Дигитални Месинг Комбинација катанец голема Големина 4 Број Бакар лозинка Катанец висок квалитет Месинг 4 Број Тркала Комбинација 1pc1...

DEN 295.68

Анти-кражба, си игра, водоотпорен, никогаш не рѓа,па безбедност безбедност,катанец,заклучува 50mm, копче атом, бакар Сечилото лер цилиндар

Антикражба, си игра, водоотпорен, никогаш не рѓа,па безбедност безбедност,катанец,бравиФункција : Код тело ширина : 40mm / 50ММ / 60mm / 70mm Ниво на Безбедност : Б Легиран челик Цилиндар е лер сечилото заклучување цилиндри, безбедноста е многу висока, заемното отворање го оценувате 0 Цврст челик заклучување на телото се изгради, хром позлатен, Стврднување процес, антивидов, си игра, антикорозија За различни средини Пакетот вклучува заклучување x 1 копче x 3 Плаќање : 1...

DEN 360.00 379.20

Фабрика Нуди Од Нерѓосувачки Челик Класичен Шкафче Сатен Никел Боја Безбедност Заклучување На Вратата Топката Стил Рачки За Приватност Keyless Knob Брави

Опис На ПроизводотФабрика Нуди од Нерѓосувачки Челик Класичен Шкафче Сатен Никел Боја Безбедност Заклучување на Вратата Топката Стил Рачки за Приватност Keyless Knob Брави Објект Спецификации : Квалитет : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет; Стил : Модерен,Повеќе Искра, Мазна Позлатен база;јасна форма дизајн е многу убаво, модерен, атрактивен; Одличен помошник за користење, наскоро и погодно; LANXSTAR Боја : Како на сликата покажува; Материјал : не 'Рѓосувачки челик; Адаптер Вратата Дебелина : 32~45mm(11 / 4"~13 / 4"); Backset : Универзална Latch 60mm~70mm(23 / 8"~23 / 4"); Погоден : реверзибилна Рачка за било левата или десната страна врати; Тип на кодот за јазик(Пролет Гром) : Еден Заклучување Јазик; LANXSTAR Пакет : Независна безбедност пакет, 1pcs нерѓосувачки челик заврши keyless заклучување; Стандардни Додатоци : Нормален инсталирате завртки во истата парцела; Апликација / спец : * Со патент структура за лесно инсталирање;* Опсегот на примена : Дрвени Врати,Челик Врати,Еднокреветни / Двокреветни отворање на врати,Casement врати,Влезните врати,Дневна соба вратата,Бања вратата, и така натаму...

DEN 1007.52

BQLZR Солидна Месинг Заклучување Гимнастик Цилиндар Евра Профил Pin се Претвори Snib Сатен Заврши 65mm

Еуро Профил Цилиндар Барел 5 Заклучување со Pin Месинг Сатен Никел Заврши 65mm Со 7 Копчиња Евра Профил Цилиндар Палецот Вклучите Заклучување на Палецот се Претвори ЦилиндарЗабелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерФункција : цилиндри Клуч за пристап од една страна за внатрешна контрола5 појачани заклучување со pin за стандард за безбедностДоаѓа снабдува со еден сет на седум клучевиСе снабдува со Одредување на БолтНаправени од силна, високо квалитетен челик за максимална издржливостПоединечно заградениИнструкции : 1) Копче : 5 Копчињата со Црна КапаБ Клуч : 2 Копчињата со Црвена Капа2) Б клучеви е предвидено да fitters или Инсталација на работниците да innstall за заклучување.3) По инсталацијата не е завршена, додека onwer стави еден клуч во брава цилиндар и се ротира 360 степени...

DEN 446.00 587.52

5 Дигитални англиски писмо Лозинка брави DIY англиската азбука Комбинација брава Салата Портата 5 Дигитален Катанец 1 компјутер

Англиски писмо Лозинка брави DIY англиската азбука Комбинација брава Салата Портата 5 Дигитален Катанец 1 buc 1...

DEN 369.60

4 Цифрен Голема Порта Заклучување цинк легура Комбинација Катанец безбедност, анти-кражба Лозинка за заклучување на ученичкиот Дом Врата Заклучување катанец 1 ком?

4 Цифрен Голема Порта Заклучување цинк легура Комбинација Катанец безбедност, антикражба Лозинка за заклучување на ученичкиот Дом Врата Заклучување катанец 1 компјутер1...

DEN 343.20

Топла Када Спа Маска Latch Поправка Комплет, Lockable Безбедност Тока Latch Базен Спа Заклучување Топла Када Покрие Брод Ранец, Торба

Топла Када Спа Маска Latch Поправка Комплет, Lockable Безбедност Тока Latch Базен Спа Заклучување Топла Када Покрие Брод Ранец, Торба

DEN 363.00 407.52

NAIERDI Комбинација Кабинетот Заклучи Црна/Сребрена Цинк Легура Безбедност на Лозинката Насловна Автоматизација на Cam за Заклучување За поштенско Сандаче Кабинет Вр?

Специјалност : NAIERDI Висок квалитет и сигурност; Заклучување на професионална производителот; 3 Цифра Комбинација Заклучување; Метални материјали, Антикорозија, Издржливи...

DEN 282.00 470.40

Дувачкиот Цилиндар 110 mm (31+38+41) Компјутер Kaba копче серија за Висок степен на Безбедност Заклучување на Вратата

Како можам да мерка врата цилиндар?Големината на цилиндар што ви треба е определено со дебелина на вратата и да се справи со комбинација, за оваа причина, постојат многу големини на располагање и ќе треба да се биде внимателен дека ќе мерење на цилиндар точно (една големина ќе не собере сите)...

DEN 1492.80

Прозорецот штит, лизгачки прозорец брави, алуминиум, челик, од прозорецот брави, сигурносни брави,лизгачки врати и прозорци,деца заклучување CP375

започнете Цена : $7.53 Цена : $22.76 Цена : $24.99 Цена : $25.55 Цена : $22.04 Цена : $26.99крајотПрозорецот штит, лизгачки прозорец брави, алуминиум, челик, од прозорецот брави, сигурносни брави,лизгачки врати и прозорци,деца заклучување CP375Answer : ___________________________ NOTE : руската Федерација клиенти : ве Молиме потврдете дека вашата FULL NAME со адреса,тоа е неопходно за да се receieve вашиот пакет без проблеми.Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; Ако купите 3 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добие попуст од 5%; повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~1.Спречите децата качување низ прозорецот2.Antitheft3.За Алуминиум Легура прозорец , Пластичен прозорец4.Лесно да се инсталираПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

DEN 432.00 708.48

Топла 30PCS Master Key System поштенско Сандаче Cam за Заклучување на Копчињата со Камери Датотека Кабинетот Заклучи Office Home Security Locks 16mm/20mm брави

започнете Цена : $42.08 Цена : $49.98 Цена : $58.85 Цена : $46.98 Цена : $29.55 Цена : $47.98крајот Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ Висок Квалитет 30 Sets Master Key System поштенско Сандаче Cam за Заклучување на Копчињата со Камери Датотека Кабинетот Заклучи Office Home Security Locks 16mm / 20mm брави K42Опис : Тип : Cam кодотГолемина : 16mm / 20mm / 25ммЗаклучување на Површината Кол : 23mmРотација Агол : 90°Дупка Големина : 16*18mmМатеријал : Цинк ЛегураПовршина Заврши : ХромИздржливи и практични,Погоден за повеќето од поштенско Сандаче за Заклучување,Мебел за Заклучување,Canbinet Заклучување и Датотека Кабинет Заклучување,Лесно да го инсталирате Пакетот Вклучува : 30 PCS Cam Брави со копчињата + 2 ПАРЧИЊА Управување со клучеви (Со Заклучување Јазик) Забелешка : Секоја кодот за да имате 2 посветени копчиња,овие 2 копчиња само може да се отвори соодветната заклучување.управување копче може да ја отвори вашата сите купени се заклучува.ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

DEN 4320.00 6645.60

20mm Должина Мини Камери за Заклучување со Внесувањето Слични или Различни Безбедносни поштенско Сандаче Cam Заклучување Кабинет Шкафот Фиока Кодот

20mm Должина Мини Камери за Заклучување со Внесувањето Слични или Различни Безбедносни поштенско Сандаче Cam Заклучување Кабинет Шкафот Фиока за Заклучување Спецификација Име на Производ Cam Заклучување Материјал Метал Тема Тело Должина(appr.) 20mm Тема Кол.(appr.) 18mm Главата Кол.(appr.) 23mm Одговара Дупка Кол.(appr.) 18mm Тежина 56g / pc Пакет 1pc КодотЗа повеќе Камери за Заклучување, ве молиме Кликнете на правото големина во следните слики.

DEN 263.00 336.48

Rarelock Новиот Код Комбинација Брави Должина=24mm Безбедност на Лозинката за Заклучување За Кутија Кабинет Cerradura c

Име : Rarelock Новиот Код Комбинација не се Заклучи на Тело, Должина=24mm Безбедност на Лозинката за Заклучување За Кутија Кабинет CerraduraПредмет : MMS2542Заклучување Тип : Комбинација Кабинет Заклучување или Заклучување на ВрататаKey Type : KeylessМатеријал : Цинк ЛегураЗаврши : Electrophoretic Боја ЦрнаКратенка : 3 Група Код (09)Големина(Должина*Ширина) : 42mm*47mmНето Тежина : 126g / ЕЕЗБруто Тежина : 155g / ЕЕЗПакет : ПП торбаДодатоци : Орев*1 PCS Материјали : Челик, Заврши : ЦинкПримена : Терминалната опрема, електронски / метал / дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг / игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монетаop, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.Специјалност : 1, со Висок квалитет и сигурност;2, Заклучување на професионална производителот;3, 3 Цифра Комбинација Заклучување;4, Метални материјали, Антикорозија, Издржливи.Забелешка : 1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.1...

DEN 648.00

Топла продажба на акции 17.5 mm x 25мм Тема Кабинет поштенско Сандаче Фиока Квартал се Претвори Cam Кодот

Хексадецимален орев, на 90 степен ротари агол, 48x15mm камери.На cam за заклучување е погоден за помалку од 25mm дебели одбор.Користи широко за биро фиока, glovebox, алатка кутија, електрични кабинет или други безбедносни капацитети.На метал cam се врти зад рамка или jamb и е заклучен во позиција отстранување на копчето.

DEN 75.84