• Ново
Модерен Брошеви Ретро Вол Кристал Кристал Голем Слон Главата Свадба Јака Брошеви Игли За Жени

Модерен Брошеви Ретро Вол Кристал Кристал Голем Слон Главата Свадба Јака Брошеви Игли За Жени

DEN 114.72
DEN 76.00 -34 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Големина : 4*4cm
Тежина : 12g/pc
Материјал : алуминиумски,кристал

Особините

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
НЕ
Бренд Име:
Coolidage
Брошеви Главен Материјал:
Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура

Купувачите избираат и

Сребро Позлатен Прилично Имитација Бисер И Bling Bling Кристали Цвет Иглички Брошеви За Свадба Партија Мало!!

За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl / федекс бесплатен превозотЗа Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.итн Цел >150dhl / федекс / ems бесплатен превозотЗа руски , Цел>200Ems бесплатен превозотДруги Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот.Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.Прво да уживаат во сликаПроизводи Опис2...

DEN 84.00

Стрелка Брошеви за Жени Мажи Бесплатен Превозот се Зголеми Златна Боја Јака Бар Игли со Синџир за Мажи

Опис : Бренд : HAWSONБрој На Модел : 510611Боја : Како На СликатаДимензии : В : 5 "P : 2.9"Тежина : 2.8 gПакување : Еден компјутер спакувани во Ткаенина Торба,.Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.Детали Покажуваат : ​Примена : За Да Примате Адреса : 1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.За Превозот : За Услугата : 1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Алида се изречни или да ни email.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.За Повратни Информации : Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме...

DEN 287.52

Шарени Кристал елка Pin брошеви C439 E

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC439 E елка Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

DEN 287.52

DHL Бесплатен превозот!!Трговија На Големо Евтини Цена Златна Боја Кристал Цвет Жените Кошула Накит Brooch

Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.Прво да уживаат во сликаBrooch големина : 5cm*5cmПроизводи Опис1...

DEN 5040.00

3pcs Мода накит гроздобер главата бисер лак brooch рачно изработени corsage pin антички брошеви иглички тока жените додатоци кралицата

1 Lot = 3 еездимензии : 8cmПакување : OPP вреќаВнимание : ве молиме забележете дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објектНова мода мажите brooch цвет lapel pin 4cm одговараат boutonniere ткаенина предиво pin 14 бои копчето Држи цвет broochers boutonniere pin spilla fiore stoffa

DEN 491.00 570.72

Моден 100pcs/многу Американското Знаме Крстот Кристал Pin Brooch

ДЕТАЛЕН ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : Спецификации2017 нова мода инсекти broochнаправени со квалитетот кристал1) Високо квалитетен материјал2) за Добар Изглед и добро допирање3) Модерен стилГолемина на : било која големина е достапнаЛогоа : според клиентите дизајнНарачана дизајни се прифатливиЛогото да се прикажува овде е само за референцаПАКУВАЊЕ И ИНСПЕКЦИЈА : 1.MOQ : 300pcs2.Време на испорака : 37day3 Packaging Детали : polybag и картонЗошто да изберат нас : 1.Ние сме еден од една фабрика во Кина, топло добредојде на вашиот дизајн2.Мали ред и мешани објекти се достапни3.Брза испорака како што повеќето од производите што ги имаат во залиха4.Competetive цена и добар квалитет5.Ние може да се направи sameples и производи според т о клиенти requitments

DEN 13392.00

Мало!! Топла Продажба Bling Bling Кристали Светла Позлатен Сребрен Алуминиум Цвет Brooch Најевтиниот Цена Иглички

За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl / федекс бесплатен превозотЗа Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.итн Цел >150dhl / федекс / ems бесплатен превозотЗа руски , Цел>200Ems бесплатен превозотДруги Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот.Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.Прво да уживаат во сликаПовеќе Популарни Стилови!!Производи Опис2...

DEN 132.00

3pcs/многу Животински Моден Дизајн Кул Шарени пеперутка Брошеви Легура Кристал Brooch за подарок Гроздобер Инспириран Јасно brooch

1 Lot = 3 еезГолемина : 4.9*6.2 cmМатеријал : Алуминиумски, КристалВисок квалитет и добар занает Голема во детали.Сосема нов објект како на сликата и во добра состојба.Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели.Жените Прибор за Облека Слатка Brooch Целосно Кристал остава мажите брошеви за свадба Накит 2014 нова мода Жените Божиќ Подарок Мода Легура Brooch Сребро Цвет Кристал Накит Кристал Brooch Жените Brooch За Свадба жените lapel pin снегулка BroochМоден Стил Цвет Капка Pendant Brooch Pin Јасно Кристал Кристално за свадба партија Гроздобер модни луксузни шарени паун птица животинско brooch иглички pendant висок квалитет кристално rhinestones

DEN 501.00 618.72

Модата Убави Розова Кристал Кристал Украсување Стил Цвет Brooch Pin Pendant 6320

Објектот Цвет Brooch Материјали Легури,Кристали Метал Злато Позлатен Розова Боја ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект...

DEN 408.00

Црна Кристал brooch Шкорпија Pin брошеви C316 H

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC316 H Шкорпија Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

DEN 258.72

Хамбургер Пица, Помфрит Жешка Куче Пилешки Копани Poached Јајца Глеѓ Brooch Pin Шапка Кошула Јакна Декорација Брза Храна Накит Брошеви

Хамбургер Пица, Помфрит Жешка Куче Пилешки Копани Poached Јајца Глеѓ Brooch Pin Шапка Кошула Јакна Декорација Брза Храна Накит Брошеви

DEN 36.00 54.24

Masonic Freemason Професија Адвокат Правда Адвокат Lapel Pin Ѕидани Иглички и Значка Глеѓ Brooch за Жалба

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас организира производство, ви благодариме!НИЕ, ИСТО ТАКА, ЈА ПРИФАТИ СИТЕ ВИДОВИ НА КОРИСНИЧКИ НАЛОГ ЗА LAPEL ИГЛИЧКИ ЗНАЧКИ, CUFFLINKS, ВРАТОВРСКА БАР, ЃЕРДАН, KEYRINGS, МОНЕТИ И ДР ЗАНАЕТИ И ПОДАРОЦИ...

DEN 335.52

Црна Кристал елка Pin брошеви C439 H

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC439 H елка Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

DEN 287.52