• Ново
Топла Продажба Женски Brooch Гроздобер Родиум Позлатен Шарм Јасно Кристал Кристал Големи Димензии Свадба Pin Накит Нова Точка Бр.: BH7528

Топла Продажба Женски Brooch Гроздобер Родиум Позлатен Шарм Јасно Кристал Кристал Големи Димензии Свадба Pin Накит Нова Точка Бр.: BH7528

DEN 156.48
DEN 125.00 -20 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


start Isv Module Wrap12205
end Isv Module Wrap12205

Особините

Метална боја:
Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TANGTANG
Број На Модел На:
BH7528
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Тежина:
16.9 g/pc
Големина:
5.1*5.9 cm

Купувачите избираат и

бесплатен превозот 2018 Луксузни Топла Сон Оз матирано мат злато brooch elk Гроздобер Уметност brooch pin јака pin

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

DEN 16.00 31.20

Мало!! Топла Продажба Bling Bling Кристали Светла Позлатен Сребрен Алуминиум Цвет Brooch Најевтиниот Цена Иглички

За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl / федекс бесплатен превозотЗа Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.итн Цел >150dhl / федекс / ems бесплатен превозотЗа руски , Цел>200Ems бесплатен превозотДруги Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот.Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.Прво да уживаат во сликаПовеќе Популарни Стилови!!Производи Опис2...

DEN 132.00

Сребрен Тон Големо Срце Облик Легура Свадба Кристал Brooch Најевтиниот Цена Фабрика За Директна Продажба!!

За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl / федекс бесплатен превозотЗа Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франција,Германија.итн Цел >150dhl / федекс / ems бесплатен превозотЗа руски , Цел>200Ems бесплатен превозотДруги Земји ,ве Молиме контактирајте со нас за изразат бесплатен превозот.Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.Прво да уживаат во сликаГолемина : околу 5.5 cm*5.5 cmПовеќе Популарни Стилови!!Производи Опис2...

DEN 117.60

Ретро Европа Волкот Главата Значка Lapel Pin Мажи Жени Кошула Одговараат Додаток Brooch

Карактеристики : Тоа е убаво подарок за вас и вашите пријатели,семејство,итн Два боја на располагање,злато и сребро,може да се опционални Деликатна дизајн,мода и тренди одговара за својата облека што го прави вас кои бараат повеќе шармантна и уникатни Спецификации : Тип : Brooch Pin Пол : Унисекс Тема : Убавина Материјал : Алуминиум Големина : стан.5.5cmx3.4cm / 2.17"x1.34" Боја : Злато,Сребро Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 13cm грешка поради прирачник за мерење...

DEN 45.00 53.28

SINZRY 2018 златна боја Уникатен sweety симпатична кубни циркони шарени малку елени brooch Pin Жените бижутерија Љубов Подарок

Ве молиме да користите шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден објект; бесплатен превозот за сите предмети од кина пост, кој трае околу 1535days...

DEN 376.00 412.80

Шарени Кристал елка Pin брошеви C439 E

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC439 E елка Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

DEN 287.52

Црна Кристал brooch Шкорпија Pin брошеви C316 H

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC316 H Шкорпија Форма БрошевиЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ : Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред илипо купувањето...

DEN 258.72

Накит Боксер велшки Corgi schnauzer кучиња брошеви иглички чанти pendant значка декорирани цртан филм брошеви за жените Мода подароци

На brooch нашите DIY производи, ние се користи лепило на грбот на иглата, со цел да се обезбеди квалитетот, ние ќе го користи повеќе лепак, остануваат силни, но не влијае на користењето на убава!Превозот Опции на руски : Цел со помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздух MailЦел помалку од 5$ , ние ќе испрати Aliexpress Saver ПревозотЦел повеќе од 5$ , ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail...

DEN 94.00 134.40

3pcs Мода накит гроздобер главата бисер лак brooch рачно изработени corsage pin антички брошеви иглички тока жените додатоци кралицата

1 Lot = 3 еездимензии : 8cmПакување : OPP вреќаВнимание : ве молиме забележете дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објектНова мода мажите brooch цвет lapel pin 4cm одговараат boutonniere ткаенина предиво pin 14 бои копчето Држи цвет broochers boutonniere pin spilla fiore stoffa

DEN 491.00 570.72