• Ново
Бесплатен Превозот 14cm/ 5.5 инчен 10yards/многу Бела Мрежа Чипка Ткаенина DIY Чипка Намали Чипка Везови Трим

Бесплатен Превозот 14cm/ 5.5 инчен 10yards/многу Бела Мрежа Чипка Ткаенина DIY Чипка Намали Чипка Везови Трим

DEN 619.20
DEN 570.00 -8 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Функција : 1. Материјал : полиестер/памук 2. Боја : бела 3. Големина : прибл 14cm/5.5" 4. Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате. 5. Ве молиме овозможи бојата разликата помеѓу следи покажа дека и вистинскиот објект. Пакетот вклучува : 10yards/многу Големо прифатливо ! Ви благодариме за шопинг и имаат убав ден засекогаш !
1.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали.
1.Цел ќе биде објавено во 1-3 дена по расчисти исплата. 2.Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. 3.Ние ќе се надоврзе на превозот статус по објавено, сепак меѓународната превозот е едвај контролира и трае подолго време отколку домашните превозот, ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова кога ќе ги купите. 4.Цената не се вклучени даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
1. 90 дена Гаранција.Купи со доверба!
2. Било DOA или неисправни (не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена.
3. Човекот-направени штета не е вклучена. 4. Ве молиме да бидат претпазливи на било скршено парцела и одбие да го потпише, кога ќе ја добијат.
1.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ве молиме да оставите позитивен фидбек и за нас, Доколку сте задоволни со нашата предмети. "4, 5 Ѕвезди" Фидбек е нашиот живот, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение пред да ја напушти неутрален"3 Ѕвезди" или негативни"1,2 Ѕвездите" повратните информации. Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми.

Особините

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
14cm
Број На Модел На:
L-0435
Ткаенина Тип:
mesh чипка
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачите избираат и

14 метри бисер beaded кабелот чипка намали, scalloped sequined трим чипка, свадба се облекуваат превез додатоци

сребрена боја на слонова коска чипка намали, слонова коска бисер beaded чипка намали, слонова коска alencon scalloped sequined трим чипкаЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАрозова или сребрена боја на слонова коска како можете да изберете кога местото цел...

DEN 3353.28

5yards/многу Дополнителните Мрежа Чипка Намали Бела Tassel Чипка Дополнителните Средување на Чипка Diy Оркестарот Свадба Фустан Додатоци 8cm-Време

Добредојдовте Виножито Мала Куќа1.Големина на : ширина : 8cm2.Боја : Црна,Бела3.Материјал : Mesh+ПолиестерMOQ е 5 метри / многу

DEN 269.00 283.20

чипка лажни јака бела везени лажни чипка јака трим diy жените applique материјали за шиење африкански guipure чипка јаки3526

Име на производ : бела чипка везени лажни јакаПроизводот НЕ : 3526Боја : бела,pls се погледне на сликиФункција : чипка embroidПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 81.00 85.92

1 / метар 2 боја во 3CM широк водат чипка

ставка детали[ Широк ] : 3cm[Боја] црна, бела , морнарица[Материјал] полиестер нишка[Апликации] облека , ракотворби, предмети за домаќинството, бебе облеказапочнетекрајот дворот дворот метар метар метар метар метар 0.33 / метар

DEN 37.00 43.20

Промоција Голема Швајцарската voile чипка ткаенина Африкански Швајцарската чипка со многу камења сребро проверки 5 метри fushia кралска сина зелена бела

Производ 5 метри Швајцарската чипка Материјал 100% Природен Памук + Сјајна Камења + Метален Проверки Испорака Брзо бесплатен превозот од DHLПојавување На ПроизводиТопла Fushia Африкански Џорџ Ткаенина Нигерија Џорџ чипка Со Многу Sequins G019 парчеНајновите Fushia Sequins Африкански Џорџ Ткаенина Африкански Швајцарската Џорџ Чипка ткаенина G649 Висок Квалитет на 5 метри парче5 Метри Fushia / злато Џорџ Африкански Чипка Ткаенина Швајцарската Voile Чипка Со Многу Sequins 647 парчеНајновите Африкански Џорџ Швајцарската Voile Чипка Ткаенина Со Многу Sequins 5 метри по парче Fushia парче

DEN 3876.00 4560.00

Праска Висок Квалитет На Нигериската Чипка Ткаенини Со Beaded Африкански Француски Нето Чипка Ткаенина Везени Африкански Tulle Мрежа Чипка M1936

Известување Почитувани Купувачи, ви Благодариме на сите за давање нашата продавница целосна поддршка во 2017...

DEN 1201.00 2354.88

22X15cm Шарени Ткиво Tulle се Тркалаат Гајтанот Занает Свадба Партија Декорација Organza Чиста Газа Елемент Табела Тркач Врвен квалитет

Материјал : 100% ПолиестерГолемина : 22*15cmКоличина : 10rolls / многуPS : ве молиме љубезно дозволете ми да знам боја на број по наредбата,ако не, ние ќе го испрати за вас од страна на случаен избор,ви благодарам.

DEN 1637.00 1722.72

2yard Златни Метални 3D Цвет Везови Чипка Ткаенина Трим Кабелот Guipure Средување на Чипка Мотив Venise Шиење Додатоци T2051

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

DEN 367.00 431.52

9.5 см ширина Памук embroid чипка шиење лента guipure намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот3088

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 9.5 см ширина Памук, Чипка EmbroidПроизводот НЕ : 3088Чипка ширина : 9.5 cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 81.12

(3М/pack ) Трепките чипка намали цвет во облик на бела црна чипка ткаенина diy додатоци 41cm широк laciness

Ткаенина Материјал : Eyelash чипка везени газа Ткаенина Ширина : 41 CM Ткаенина Боја : Бела Црна Функција : Погоден за сите видови на облека,венчаница, Облека, Прав грб, кукли облека,DIY додатоци..

DEN 812.00 854.40

Бесплатен Превозот 10Yards/многу ,2.37 инчен Мали Зголеми Цвет Везени Rayon Чипка Намали Бела Чипка Намали

Функција : 1 Материјал : полиестер / памук 2 Боја : бела 3 Големина : прибл 6cm / 2.37" 4 Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате...

DEN 618.00 671.52

1 двор 3D розова rosette трим, 3D мушка чипка applique со rosette, 3Д цветови, чипка applique, булчински чипка додатоци

1 двор 3 D розова rosette трим, 3 D мушка чипка applique со rosette, 3Д цветови, чипка applique, булчински чипка додатоциПочитувани клиенти, Топло Добредојде на Феј Материјали онлајн продавница.Ние, главно, снабдување со врвен квалитет чипка ткаенина, чипка намали, чипка appliques, кристал applique, headpeices, ткаенина цвеќиња, за шиење, булчински sash, DIY вештини, почетен прибор, венчаница, фото позадина, реквизит и така натаму..Исто така, ние може да обезбеди нешто што ќе може да не најдете во нашата производ на листата, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори.Феј материјали продавница оглас : ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece и сè што можете да ...Нека вашиот инспирира работа!............................................................................................БОЈАовој оглас е за, како што се гледа на сликата...

DEN 264.00

22cm ширина еластична чипка намали DIY лента чипка швајцарската француска чипка булчински.headband,жартиера

Ширина : 22cmБоја : како на сликата прикажаниКоличина : 5yards / многуУпотреба : Идеален за Фустан, headbware, женски underware гребенот,чанта додаток, шапка...

DEN 456.00 518.40

Неверојатна вечер фустан материјал бела француски tulle чипка ткаенина за дама Африкански нето чипка ткаенина со блеска UN35(5yards/многу)

Добредојдовте на нашата продавница,уживајте во вашата шопингОпис на производот : 1.ширина : 51" / 52"2.Материјал : полиестер / најлон3...

DEN 2759.00 4310.40

10 метри должина 3D износени pleated трим, ракчиња розова pleated мрежа намали за свадба decors

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАцрна надвор бела или розова како што можете да изберете...

DEN 1435.20

Африкански Швајцарската voile чипка Sequin фустан ткаенина Најновите Нигериската Еко-Пријателски Висок Квалитет на Африкански Organza Чипка F4-285

Производот Се ПокажеПовеќе Новиот Дизајн се провериНајчесто поставувани ПРАШАЊАQ1 Може ли да се добие било попуст?А1 : цената е да се преговара, ние може да ви понуди попуст според вашата цел количество...

DEN 4375.00 4704.00

6Yards Гроздобер Везени Чипка Работ Скриј Лента Свадба Applique Сребро Автомобил Коска DIY Занает За Уметности и Занаети Шиење Свадба Оркестарот

Функција : чипка намали.Ширина : како што е прикажано на слика.Количина : 6yards.Потекло : произведено во Кина.Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

DEN 861.00 945.60

XWL 12M/Многу Завеса Чипка Додатоци Три Боја на Дрво Монистра Чипка Tassel Дополнителните Скриј Лента DIY Завеса Троседот Valance Дома Декор

метарXWL Нови 12 M / Многу Завеса Чипка Додатоци Три Боја на Дрво Монистра Чипка Tassel Дополнителните Скриј Лента DIY За Завеса Насловна Оркестарот ТкаениниОпис : Материјал : P olyester&Дрвени монистраШирина : За 10.5 см / 4.13"Интервал меѓу две монистра : Околу 4.5 cm / 1.77"Боја : 7 боја за да изберетеПакет : 12 M / МногуКористете Завеса,светилки и крпа декорација100% сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет и добра цена за вас.Напомена : 1.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,големината однесуваат на детален опис.2.На производи се вештачки пакување,поединечни производи ќе имаат мала грешка,секој волумен arround 0.5 m грешка...

DEN 2628.00 3503.52

5yards 3cm бела чипка памук везови чипка француска чипка лента ткаенина guipure diy скратува искриват плетење шиење Додатоци3683

Име на производ : 3 cm ширина Embroidey ЧипкаМатеријали : најлон и памукПроизводот НЕ : 3683Чипка ширина : 3cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 225.12

2017 Топла Продажба Нигериската Африкански Чипка Ткаенина француски Tulle бела Боја Булчински Чипка Ткаенина За Свадба Партија се Облекуваат CHY025

2017 Топла Продажба Нигериската Африкански Чипка Ткаенина француски Tulle бела Боја Булчински Чипка Ткаенина За Свадба Партија се Облекуваат CHY0251.Позадина : полиестер2.Ширина : 51"~52" ширина3.Пакување : 5 y или 15 y пакување4.Време на испорака : 3~5 работни дена од DHL, EMS, UPSот5.Минимална цел : 150 метри на секоја боја.6.Плаќање : Запад union, Money gram, T / TНие снабдување со висок квалитет на Африканската laces, француски laces, vevelt laces, швајцарската voile laces, handcut voile laces, organza laces и др...

DEN 2664.00 3552.00

DoreenBeads Бела Црна Имитација Бисер Лента Beaded Чипка Rhinestones Фустан, Здолниште Кеси Шапка Чорапи Applique За 0.9 м 1PC

COUNTACT НАСМожете да Контактирате со Оставање на Порака , Трговија со датотеки, или email .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа ...

DEN 123.00 170.88

1 / метар 2 боја мазна водат полиестер чипка

[ Ширина ] 2cm ( прирачник за мерење , мала грешка )【Бои : Бела, Црна[Материјал] полиестер нишка[Апликации] облека , ракотворби, предмети за домаќинството, бебе облекаСовети : чипка повремено малку пропустот засолниште , прашина, lint , но не влијае на користењето, про ум , ве молиме внимателно да ги шут О ! Поради компјутерски монитори, камера агол, светлина и други фактори, изложби и фотографии ќе има одредена боја , боја За мерење во тешки про внимателно шут О , па како не, да предизвика непотребни проблеми , онлајн шопинг добрите и лошите страни, про рационално купувачи !започнетекрајот дворот дворот метар метар метар метар метар 0.33 / метар

DEN 16.00 31.20

6cm бела чипка памук везови чипка француска чипка лента ткаенина guipure diy скратува искриват плетење шиење Додатоци3684

Име на производ : 6cm ширина Embroidey ЧипкаМатеријали : најлон и памукПроизводот НЕ : 3684Чипка ширина : 6cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картонИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 77.00 85.92

1 двор 3D розова rosette трим, blur мушка чипка applique, слонова коска 3D цвеќиња скратува, булчински чипка appliques свадба sash додатоци

1 двор 3 D розова rosette трим, blur мушка чипка applique, слонова коска 3 D цвеќиња скратува, булчински чипка appliques свадба sash додатоциЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАцрна исклучување на бела или светло розе, лубеницата розова, пурпурна и светло сина како можете да изберете...

DEN 264.00