• Ново
9cm бела embroid шиење лента guipure чипка намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот #1804

9cm бела embroid шиење лента guipure чипка намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот 1804

DEN 71.52
DEN 67.00 -6 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Име на производ : 9cm ширина Embroid Чипка
Материјал : памук и најлон
Производот НЕ : 1804
Чипка ширина : 9.5 cm(најмногу широк)
Боја : млеко,pls се погледне на слики
Пакет : OPP торби и картон
дворот дворот дворот дворот дворот двор
Испорака И Услуга
* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ако одлагање,ние ќе ви овозможи да се знае однапред.
* Ние нудиме Кина Пост Воздух или ЕМС на вашите нарачки.pls изберете за нив пред да се одржи на наредби.Epack пратите само во САД.Tks
* Ве молиме пратете на вашите прашања,да се распрашува и жалби до нас.Ние ќе ви даде одговор во 2 работни дена и решавање на проблемите.
* Увозни давачки,даноци и давачки кои се исклучува во објектот цена или превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк ?подарок? или ?примерок? да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.
* Ние го прифаќаме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 7 дена по приемот. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Повратни информации
* Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме благодарни за можноста да се реши проблемот пред прибегнување кон повратни информации.
* Ако ви се допаѓа tiems,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас,и ние ќе го прават истото за вас. Благодарение толку многу

Особините

боја:
млеко
Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
1804
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
9cm
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
xinhang
Ткаенина Тип:
Mesh
Бои:
млеко бела
Техника:
искриват плетење

Купувачите избираат и

10cm ширина Млеко embroid шиење лента guipure чипка намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот 1794 година

Име на производ : 10 цм ширина Embroid ЧипкаПроизводот НЕ : 1794 годинаЧипка ширина : 10 cm(најмногу широк)Боја : млеко бела,pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 67.00 71.52

чипка лажни јака бела везени лажни чипка јака трим diy жените applique материјали за шиење африкански guipure чипка јаки3526

Име на производ : бела чипка везени лажни јакаПроизводот НЕ : 3526Боја : бела,pls се погледне на сликиФункција : чипка embroidПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 81.00 85.92

10yards 3cm бела чипка памук везови чипка француска чипка лента ткаенина guipure diy скратува искриват плетење шиење Додатоци3683

Име на производ : 3 cm ширина Embroidey ЧипкаМатеријали : најлон и памукПроизводот НЕ : 3683Чипка ширина : 3cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 421.92

22cm ширина еластична чипка намали DIY лента чипка швајцарската француска чипка булчински.headband,жартиера

Ширина : 22cmБоја : како на сликата прикажаниКоличина : 5yards / многуУпотреба : Идеален за Фустан, headbware, женски underware гребенот,чанта додаток, шапка...

DEN 456.00 518.40

22X15cm Шарени Ткиво Tulle се Тркалаат Гајтанот Занает Свадба Партија Декорација Organza Чиста Газа Елемент Табела Тркач Врвен квалитет

Материјал : 100% ПолиестерГолемина : 22*15cmКоличина : 10rolls / многуPS : ве молиме љубезно дозволете ми да знам боја на број по наредбата,ако не, ние ќе го испрати за вас од страна на случаен избор,ви благодарам.

DEN 1637.00 1722.72

6Yards Гроздобер Везени Чипка Работ Скриј Лента Свадба Applique Сребро Автомобил Коска DIY Занает За Уметности и Занаети Шиење Свадба Оркестарот

Функција : чипка намали.Ширина : како што е прикажано на слика.Количина : 6yards.Потекло : произведено во Кина.Имаме и други слични производи, ве молиме посетете ја првата категорија "" во мојата продавница, ви благодариме.

DEN 861.00 945.60

14cm ширина Памук embroid чипка шиење лента guipure намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот3090

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 14cm ширина Памук, Чипка EmbroidПроизводот НЕ : 3090Чипка ширина : 14cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 79.20

крем Ретро флорални Везени чипка намали, Scalloped Трим чипка, гроздобер стил чипка ткаенина

Чипка Намали, Ретро везени Флорални Чипка Кроење, Чипка Ткаенина на продажба 2016 нов стил, булчински чипка, свадба ткаенинаЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАслонова коска како видите од сликата...

DEN 216.00

Smiry 1pc Чипка Ткаенина Црна Lvory Бел Памук Везени Applique DIY High-end Свадба Фустан Додатоци рачно изработени

Smiry 1pc Чипка Ткаенина Црна Lvory Бел Памук Везени Applique DIY Highend Свадба Фустан Додатоци рачно изработениСостојба : 100 % нов и висок квалитетМатеријал : ПолиестерБоја : ЦрнаМодел : ЧипкаШирина : Прибл...

DEN 192.00 239.52

Ширина 5cm 4yds/многу бели цвеќиња вода растворлив Venise Чипка Намали со Дизајн за Свадба, Свадба и Облека, Декорација 1741503

добредојдовте на нашата продавница 1.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн, во порака кога ќе се грижат за нас...

DEN 372.00 412.80

Рака Beaded француска Чипка Најновите Везови Чипка Ткаенина Applique Текстил, Модни француска Чипка трговија на Големо 3D Чипка За Фустан AFL84-1

Добредојдовте На Нашата продавницаНашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н Р Кина Имаме многу видови на африкански восок ткаенини и чипка ткаенини,сите тие се најновиот дизајни и 100% памук и висок квалитет на ткаенини!!! Имаме голем број на нови дизајни секој месец,и ние ќе ги објавиме овие нови дизајни во време на нашата вебстраница...

DEN 3449.00 4538.40

10yards памук, чипка намали, надвор бел памук, чипка намали, scalloped чипка намали CMSR030H

Почитуван Господине / Госпоѓо Како времето лета!Нашите Пролетниот Фестивал се приближува, ве Молиме љубезно се советува дека нашите Кинеската Нова Година празник е закажана како што следи : f rom Февруари 5st,2018 да се Февруари 22st,2018.тоа е да се каже,ние ќе го врати во функција на Feb 22 крајот,2018(петок)...

DEN 959.52

Guipure африкански француска чипка ткаенина висок квалитет со камења африка злато чипка ткаенина fushia розова нигериската tulle нето чипка ткаенина

Guipure африкански француска чипка ткаенина висок квалитет со камења африка злато чипка ткаенина fushia розова нигериската tulle нето чипка ткаенинаПоврзани со топла производот : Информација за производот : 1.Број на модел : C50670 2.Материјал : африкански француска чипка ткаенина висок квалитет со камења 3.Тип на производ : злато чипка ткаенина 4.Techins : Везени 5.Ширина : 5152" ,120cm130cm 6.Име : Ourwin нето чипка ткаенина 7.Боја : Fushia розова,кралска сина,злато,јоргованот,бела,розова,единствена боја 8.MOQ : 5 метри по компјутери 9.Испорака : Од DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / ПРОЗОРЦИ и др бесплатен превозот 10.Испорака време : во Рок од 5 работни дена откако ќе го добие исплата од Alipay...

DEN 1885.00 3696.00

6.8 cm ширина Памук embroid чипка шиење лента guipure намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот3135

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 6.8 cm ширина Памук, Чипка EmbroidПроизводот НЕ : 3135Чипка ширина : 6.8 cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картонИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 76.32

1 / метар 4 -боја во наборите се водат чипка

[ Ширина ] : ( прирачник за мерење , мала грешка )4 боја во [боја][Материјал] полиестер нишка[Апликации] облека , ракотворби, предмети за домаќинството, бебе облеказапочнетекрајот дворот дворот метар метар метар метар метар 0.33 / метар

DEN 21.00 40.32

5yards 3cm бела чипка памук везови чипка француска чипка лента ткаенина guipure diy скратува искриват плетење шиење Додатоци3683

Име на производ : 3 cm ширина Embroidey ЧипкаМатеријали : најлон и памукПроизводот НЕ : 3683Чипка ширина : 3cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 225.12

14 метри бисер beaded кабелот чипка намали, scalloped sequined трим чипка, свадба се облекуваат превез додатоци

сребрена боја на слонова коска чипка намали, слонова коска бисер beaded чипка намали, слонова коска alencon scalloped sequined трим чипкаЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАрозова или сребрена боја на слонова коска како можете да изберете кога местото цел...

DEN 3353.28

2 дворови/многу црвени водат чипка намали, цвет Еластична чипка Ткаенина DIY Везови Чипка Здолниште Полите долна облека за Шиење Занает додатоци

Повеќе стилови на повеќе концесииСАД $ 9.89САД $ 4.49САД $ 7.39САД $ 23.9САД $ 18.99САД $ 7.79САД $ 6.19САД $ 5.09САД $ 7.49САД $ 22.99wyприклучокstartЖешка Стока$7.39$13.9$22.99$5.09$7.79$22.99$7.49$9.49wyприклучоккрајТемно црвена еластична чипкаШирина:23 смдолжина:1yard е 91cm,Континуирана должина2 дворови е 182 смПовеќе од бројот на купувања Повеќе за Бесплатен Превозот и Попуст прашање ве Молиме консултирајте се со мене

DEN 244.32

1 / метар 2 боја во 3CM широк водат чипка

ставка детали[ Широк ] : 3cm[Боја] црна, бела , морнарица[Материјал] полиестер нишка[Апликации] облека , ракотворби, предмети за домаќинството, бебе облеказапочнетекрајот дворот дворот метар метар метар метар метар 0.33 / метар

DEN 37.00 43.20

9.5 см ширина Памук embroid чипка шиење лента guipure намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот3088

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 9.5 см ширина Памук, Чипка EmbroidПроизводот НЕ : 3088Чипка ширина : 9.5 cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 81.12

2yard Златни Метални 3D Цвет Везови Чипка Ткаенина Трим Кабелот Guipure Средување на Чипка Мотив Venise Шиење Додатоци T2051

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

DEN 367.00 431.52

10 метри должина 3D износени pleated трим, ракчиња розова pleated мрежа намали за свадба decors

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАцрна надвор бела или розова како што можете да изберете...

DEN 1435.20

Африкански носат везени beaded Швајцарската voile памук, чипка ткаенина Висок квалитет загарантирана розова свадба партија се облекуваат FLP-615

Африкански носат везени beaded Швајцарската voile памук, чипка ткаенина Висок квалитет загарантирана розова свадба партија се облекуваат FLP6151.Позадина : памук / полиестер2.Ширина : 51"~52" ширина3.Пакување : 5 y или 15 y пакување4.Време на испорака : 3~5 работни дена од DHL, EMS, UPSот5.Минимална цел : 150 метри на секоја боја.6.Плаќање : Запад union, Money gram, T / TНие снабдување со висок квалитет на Африканската laces, француски laces, vevelt laces, швајцарската voile laces, handcut voile laces, organza laces и др...

DEN 2376.00 3168.00