• Ново
10cm ширина Млеко embroid шиење лента guipure чипка намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот #1794 година

10cm ширина Млеко embroid шиење лента guipure чипка намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот 1794 година

DEN 71.52
DEN 67.00 -6 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Име на производ : 10 цм ширина Embroid Чипка
Производот НЕ : 1794 година
Чипка ширина : 10 cm(најмногу широк)
Боја : млеко бела,pls се погледне на слики
Пакет : OPP торби и картон
дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
Испорака И Услуга
* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ако одлагање,ние ќе ви овозможи да се знае однапред.
* Ние нудиме Кина Пост Воздух или ЕМС на вашите нарачки.pls изберете за нив пред да се одржи на наредби.Epack пратите само во САД.Tks
* Ве молиме пратете на вашите прашања,да се распрашува и жалби до нас.Ние ќе ви даде одговор во 2 работни дена и решавање на проблемите.
* Увозни давачки,даноци и давачки кои се исклучува во објектот цена или превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
* Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк ?подарок? или ?примерок? да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.
* Ние го прифаќаме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 7 дена по приемот. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Повратни информации
* Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме благодарни за можноста да се реши проблемот пред прибегнување кон повратни информации.
* Ако ви се допаѓа tiems,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас,и ние ќе го прават истото за вас. Благодарение толку многу

Особините

боја:
Бела како млеко
Големина:
1 yard, 1 yard is 92cm
Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
1794 година
Декорација:
Чипка
Материјал:
Најлон / Памук
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
xinhang
Ткаенина Тип:
Mesh
Ширина:
10 cm
Бои:
млеко бела
Техника:
искриват плетење

Купувачите избираат и

22X15cm Шарени Ткиво Tulle се Тркалаат Гајтанот Занает Свадба Партија Декорација Organza Чиста Газа Елемент Табела Тркач Врвен квалитет

Материјал : 100% ПолиестерГолемина : 22*15cmКоличина : 10rolls / многуPS : ве молиме љубезно дозволете ми да знам боја на број по наредбата,ако не, ние ќе го испрати за вас од страна на случаен избор,ви благодарам.

DEN 1637.00 1722.72

Јагоди, Ананас Овошје Laciness Чипка Декорација Додатоци Детска Облека Косата Додаток Laciness Декорација MaterialYN092

Ширина : јагода 3.2 cm, ананас 3.2 cm, банана3cm, цреша 3.5 см пакувањето на Производот = 5 метри / торба (код еквивалент на 34 јагоди, 32 банани, 22 ананас или така, цреша 27 или така) Опсег : децата облека, облека, дом, текстил, модни додатоци, накит, DIY ракаВи благодарам многу за вашата посета.Продавница оглас : Ние ги чува сите производи се сите вистински снимање...

DEN 360.00

Guipure африкански француска чипка ткаенина висок квалитет со камења африка злато чипка ткаенина fushia розова нигериската tulle нето чипка ткаенина

Guipure африкански француска чипка ткаенина висок квалитет со камења африка злато чипка ткаенина fushia розова нигериската tulle нето чипка ткаенинаПоврзани со топла производот : Информација за производот : 1.Број на модел : C50670 2.Материјал : африкански француска чипка ткаенина висок квалитет со камења 3.Тип на производ : злато чипка ткаенина 4.Techins : Везени 5.Ширина : 5152" ,120cm130cm 6.Име : Ourwin нето чипка ткаенина 7.Боја : Fushia розова,кралска сина,злато,јоргованот,бела,розова,единствена боја 8.MOQ : 5 метри по компјутери 9.Испорака : Од DHL / ФЕДЕКС / ТНТ / ПРОЗОРЦИ и др бесплатен превозот 10.Испорака време : во Рок од 5 работни дена откако ќе го добие исплата од Alipay...

DEN 1885.00 3696.00

Бесплатен Превозот 14cm/ 5.5 инчен 10yards/многу Бела Мрежа Чипка Ткаенина DIY Чипка Намали Чипка Везови Трим

Функција : 1 Материјал : полиестер / памук 2 Боја : бела 3 Големина : прибл 14cm / 5.5" 4 Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате...

DEN 570.00 619.20

Трговија на големо 10cm широк Црно Бела Полиестер Везени Облека Accessary Чипка Намали Чипка Tassel Дополнителните Z579

Добредојдовте на нашата продавница! Име на производ : Tassel чипка намали Ширина : 10cm Боја : црна и бела Пакување : 4yards / многу...

DEN 512.00 575.52

Цвет Златни Метални Везени Scrapbooking Чипка Лента Мотив Трим Разубавувањето Applique Venise Шиење Додатоци 20yd/T937

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishments,scrapbooking, торба, капи, итн...

DEN 1436.00 1631.52

Бесплатен Превозот 10Yards/многу ,2.37 инчен Мали Зголеми Цвет Везени Rayon Чипка Намали Бела Чипка Намали

Функција : 1 Материјал : полиестер / памук 2 Боја : бела 3 Големина : прибл 6cm / 2.37" 4 Одлично за свадба, облека, завеса, букети, чевли, headbands, Beanies,губење на клипот..итн секаде каде што сакате...

DEN 618.00 671.52

чипка лажни јака бела везени лажни чипка јака трим diy жените applique материјали за шиење африкански guipure чипка јаки3526

Име на производ : бела чипка везени лажни јакаПроизводот НЕ : 3526Боја : бела,pls се погледне на сликиФункција : чипка embroidПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 81.00 85.92

5yards/многу Дополнителните Мрежа Чипка Намали Бела Tassel Чипка Дополнителните Средување на Чипка Diy Оркестарот Свадба Фустан Додатоци 8cm-Време

Добредојдовте Виножито Мала Куќа1.Големина на : ширина : 8cm2.Боја : Црна,Бела3.Материјал : Mesh+ПолиестерMOQ е 5 метри / многу

DEN 269.00 283.20

10yards 3cm бела чипка памук везови чипка француска чипка лента ткаенина guipure diy скратува искриват плетење шиење Додатоци3683

Име на производ : 3 cm ширина Embroidey ЧипкаМатеријали : најлон и памукПроизводот НЕ : 3683Чипка ширина : 3cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 421.92

исклучување Бел Памук, Чипка Намали, гроздобер извезени се зголеми чипка лента, газа чипка лента

Чипка Намали, Ретро везени Флорални Чипка Кроење, Чипка Ткаенина на продажба 2016 нов стил, булчински чипка, свадба ткаенинаЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАисклучување бела како се види од сликите.ГОЛЕМИНА4.9 см во ширина ( околу 1.92 инчи)...

DEN 143.52

Неверојатна вечер фустан материјал бела француски tulle чипка ткаенина за дама Африкански нето чипка ткаенина со блеска UN35(5yards/многу)

Добредојдовте на нашата продавница,уживајте во вашата шопингОпис на производот : 1.ширина : 51" / 52"2.Материјал : полиестер / најлон3...

DEN 2759.00 4310.40

DoreenBeads Бела Црна Имитација Бисер Лента Beaded Чипка Rhinestones Фустан, Здолниште Кеси Шапка Чорапи Applique За 0.9 м 1PC

COUNTACT НАСМожете да Контактирате со Оставање на Порака , Трговија со датотеки, или email .Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа ...

DEN 123.00 170.88

F0302 2018 Играчки, облека и обувки багаж мрежи без школки чипка додатоци 2cm топла продажба

Кликнете подолу за повеќе изберете : Драги пријатели, наредби се полни 5$ слободни поштенски ! Ве молиме оставете порака за нас откако ќе цел, и ние ќе го промени тоа во времетопла продажбаКликнете подолу за повеќе изберете :

DEN 11.00 19.20

XWL 12M/Многу Завеса Чипка Додатоци Три Боја на Дрво Монистра Чипка Tassel Дополнителните Скриј Лента DIY Завеса Троседот Valance Дома Декор

метарXWL Нови 12 M / Многу Завеса Чипка Додатоци Три Боја на Дрво Монистра Чипка Tassel Дополнителните Скриј Лента DIY За Завеса Насловна Оркестарот ТкаениниОпис : Материјал : P olyester&Дрвени монистраШирина : За 10.5 см / 4.13"Интервал меѓу две монистра : Околу 4.5 cm / 1.77"Боја : 7 боја за да изберетеПакет : 12 M / МногуКористете Завеса,светилки и крпа декорација100% сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет и добра цена за вас.Напомена : 1.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,големината однесуваат на детален опис.2.На производи се вештачки пакување,поединечни производи ќе имаат мала грешка,секој волумен arround 0.5 m грешка...

DEN 2628.00 3503.52

1 / метар 4 -боја во наборите се водат чипка

[ Ширина ] : ( прирачник за мерење , мала грешка )4 боја во [боја][Материјал] полиестер нишка[Апликации] облека , ракотворби, предмети за домаќинството, бебе облеказапочнетекрајот дворот дворот метар метар метар метар метар 0.33 / метар

DEN 21.00 40.32

6.8 cm ширина Памук embroid чипка шиење лента guipure намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот3135

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 6.8 cm ширина Памук, Чипка EmbroidПроизводот НЕ : 3135Чипка ширина : 6.8 cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картонИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 76.32

Новиот француски Нигериската sequins нето-чипка , Африкански tulle мрежа чипка ткаенина висок квалитет за партија венчаница 5yards/многу m10415

Известување Почитувани Купувачи, ви Благодариме на сите за давање нашата продавница целосна поддршка во 2017...

DEN 1537.00 3136.80

10yards памук, чипка намали, надвор бел памук, чипка намали, scalloped чипка намали CMSR030H

Почитуван Господине / Госпоѓо Како времето лета!Нашите Пролетниот Фестивал се приближува, ве Молиме љубезно се советува дека нашите Кинеската Нова Година празник е закажана како што следи : f rom Февруари 5st,2018 да се Февруари 22st,2018.тоа е да се каже,ние ќе го врати во функција на Feb 22 крајот,2018(петок)...

DEN 959.52

14cm ширина Памук embroid чипка шиење лента guipure намали или ткаенина искриват плетење DIY Облека, Додатоци бесплатен превозот3090

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 14cm ширина Памук, Чипка EmbroidПроизводот НЕ : 3090Чипка ширина : 14cm(најмногу широк)Боја : pls се погледне на сликиПакет : OPP торби и картондворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворИспорака И Услуга* Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 3 работни дена по проверка на плаќање и за потврда на нарачката...

DEN 79.20

14 метри бисер beaded кабелот чипка намали, scalloped sequined трим чипка, свадба се облекуваат превез додатоци

сребрена боја на слонова коска чипка намали, слонова коска бисер beaded чипка намали, слонова коска alencon scalloped sequined трим чипкаЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!БОЈАрозова или сребрена боја на слонова коска како можете да изберете кога местото цел...

DEN 3353.28

Smiry 1pc Чипка Ткаенина Црна Lvory Бел Памук Везени Applique DIY High-end Свадба Фустан Додатоци рачно изработени

Smiry 1pc Чипка Ткаенина Црна Lvory Бел Памук Везени Applique DIY Highend Свадба Фустан Додатоци рачно изработениСостојба : 100 % нов и висок квалитетМатеријал : ПолиестерБоја : ЦрнаМодел : ЧипкаШирина : Прибл...

DEN 192.00 239.52