• Ново
20 КОМПЈУТЕРИ Ѓубриво Покрие Ѓубриво Кутија Кошница Бонсаи Алатки

20 КОМПЈУТЕРИ Ѓубриво Покрие Ѓубриво Кутија Кошница Бонсаи Алатки

DEN 408.00
DEN 375.00 -8 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Две големина поклопецот е достапна
голема големина; дијаметар од 3,5 см
мали димензии : дијаметар од 2,5 cm

Особините

Лист Големина:
мали, Големи
Тип:
Садови
Стил:
Европа
Употреба Состојба:
Кат
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Пластични Тип:
ПВЦ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
wy0312
Тип:
ѓубриво маска
По завршувањето:
no

Купувачите избираат и

Нови декоративни наводнување лименки sprinklers Градина Цвет Вода Atomizer Носителот Шише Случај Sprayer за цветни растенија бонсаи алатки

Нови декоративни наводнување лименки sprinklers Градина Цвет Вода Atomizer Носителот Шише Случај Шише Sprayer за цветни растенија бонсаи алаткиСОВЕТИ : оваа ставка има 6 видови на стилови, ве молиме изберете боја која ќе треба,исто така, можете да оставите порака која боја сакате да се купи,Нема коментари до нас, ние ќе ви испратиме е случаен производ,ви благодариме за вниманието.Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 669.60

Стакло Cloche Птица Куполата На Екранот На Поклопецот Choche Јасно Терариум Сад Минијатурни Дисплеј Бел Фах Тегла Централен Tabletop

1 Декоративни стакло централен ѕвоно " екранот стојат, одлична за растенијата терариум контејнери или како decadent десерт екранот капак, со potted вкусен растенија во вашиот дом без никакви на одржување2...

DEN 977.28

Свежо Postral Стил Креативни Дома Писмо Хидропоника Стаклено Шише Десктоп Дрвени Застане На Растенијата Стаклена Вазна Цвет Тенџере Мебел

Креативни Дома Писмо Стаклена ВазнаТрибината е со стаклено шише внатреГолемина : 5bottle вкупната големина : 39.5*8.3*20.5 cm3 шише вкупната големина : 26*8.3*20.5 cm2 шише вкупната големина : 17.5*8.3*20.5 cmНапомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не прифаќаме било каква цел подолу $ 15.Рок на плаќање : Ве молиме бидете сигурни дека ќе се расчисти исплата во рок од 7 дена по поставување на цел, јас mmediate плаќање е високо ценет.Испорака : Ние ќе ја испорача стоката во рок од 37days откако ќе поставување на цел, било итна наредба не се прифатливи од страна на продавачот.

DEN 830.00 883.20

Мраз-Пукам Порцелан, Керамика Цвет Тенџере Со Дупка Дома Декорација Мини Flowerpot За Succulents Fleshy Растенија Колонист SN1486

Информации За ОбјектотИме : Мини ТенџереМатеријал : КерамичкиГолемина : 6*6*3cmБоја : 8 бојаТенџере со дупка! Сите садови не содржат растенија !

DEN 7584.00

Модерната Мали Пејзаж Пирамида Стакло Геометриски Терариум DIY Tabletop Вкусен Растенијата Кутија Сад Декоративни Цвет Тенџере Бонсаи

1 Модерен стил и класичната елеганција и двете може да биде твое, кога ќе се направи оваа прекрасна уметнички стаклена коцка дел од вашиот дом или патио2...

DEN 674.00 748.80

4pcs/set Мет Декоративни Хексагонални Flowerpot Мини Керамички Вкусен Растенијата Садови Десктоп Цвет Тенџере Бонсаи Колонист

4pcs / set Мет Декоративни Хексагонални Flowerpots Производи Детали : Материјал : Квалитетни Керамички Тенџере Големина : Околу 6.5x5cm(Повеќе детали, ве молиме проверете слики) Пакет се Вклучени : 4* Садови (4 различни бои)*Шик и елегантен сет од 4 керамички вкусен колонист садови.*Секој хексагонални во облик на цвет тенџере е само право големина за да се одржи мал potted растенијата, вкусен, бонсаи или цвет...

DEN 780.00 950.40

Restro Стариот Ткаени Десктоп Цвет Колонист Со Waterproofer Када Круг Кофа Форма Со македонски Букви Логото Стар Стил 20*14.5 cm

1596353444591642 Што би сакал да се купи НИ $ 1 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчедимензии : 20 см висок14.5 cm во дијаметарне се вклучуваат на растенијата.само тенџере

DEN 803.00 1147.20

Зелена Вештачки Мали Листови На Растенијата Еукалиптус Трева Тенџере Дома Партија Декорација

Зелена Вештачки Мали Листови На Растенијата Еукалиптус Трева Тенџере Дома Партија ДекорацијаКарактеристики : Зелена вештачки еукалиптус шема, им даде на луѓето свежо чувствоНаправени од високо квалитетни материјали, одлична декорацијаУпотреба : За Дома Декорација, свадба arrangments, партија аранжманот, и на сцената декорација на маса декорација итн.Спецификации : Боја : Бела+ЗеленаГолемина : 10x10x7cm / 3.94"x3.94"x2.76"Материјал : Picket Ограда Тенџере : Дрвени Вештачки Цвет : Вештачка свила крпа и пластикаКоличина : 1 PCAnswer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен2.Ве молиме овозможи 03cm грешка поради прирачник за мерење...

DEN 196.00 225.12

1pc Нови Пристигнување Цртан филм Месечината Цвет Тенџере Десктоп Flowerpot Вкусен Фабрика Тенџере Самовила Бонсаи Градина Колонист Дом Градина Оркестарот

Информација за производот : Материјал : Смола Димензија : 17cm*8cm Тежина : Околу.300g Пакет се Вклучени : 1*Flowerpot Забелешка : Цвет тенџере не содржат било која Вкусен растенија или декоративни фигурини...

DEN 664.00 763.20

Домашната градина балкон градина садови на органски зеленчук садење Градинарство садење кеси 5gallon 25*30cm Forr дрво

.ldeal за оние со ограничен градина простор ,или да се донесе градина поблиску до нив .Расте rom за мали простори.Одлично за стан балкони,палуби,тремови или кревети...

DEN 288.00

Виси Месинг Бакар Злато Ешалон Геометриски Стакло Екранот Терариум Фенер Вкусен Растенијата Ѕид Виси Flowerpot со Рачка

1 Модерен стил и класичната елеганција и двете може да биде твое, кога ќе се направи оваа прекрасна уметнички стакло тенџере дел од вашиот дом или патио2...

DEN 1505.00 1584.00

WCIC Креативни Вкусен Погон Автоматско Полевање Цвет Садови Декоративни Десктоп Пластични Цвет Тенџере Hydroponic Potted Бонсаи

Карактеристики : Изградени од издржлива пластика , тоа е силен и издржлив Автонаводнување,не е лесно да деформација...

DEN 144.00 191.04

Современите Уметнички Бонсаи Фабрика Тенџере рачно изработени Геометриски Терариум Цвет Тенџере Декоративни Tabletop Succulents Колонист Тенџере со Капак

1 Модерен стил и класичната елеганција и двете може да биде твое, кога ќе се направи оваа прекрасна уметнички стаклена коцка дел од вашиот дом или патио2...

DEN 1391.52

Behogar 100Pcs големи 150*110*132mm Пластични Круг Bi-боја на Цвет Тенџере Колонист Држачот за Домашна Градина Садење Сечење Seedling

Ако сакате помала големина, имаме 90*65*60 мм за вас, ве молиме кликнете како што е подолу : КОЛИЧИНАЦенаПроизвод Линк25 КОМПЈУТЕРИСАД $ 3.4250 ПАРЧИЊАСАД $ 7.07100 КОМПЈУТЕРИСАД $ 13.42200 КОМПЈУТЕРИСАД $ 21.9Behogar 100 Pcs големи 150*110*132mm Пластични Круг Biбоја на Цвет Тенџере Колонист Држачот за Домашна Градина Садење Сечење SeedlingДетали : Идеален за potting поголеми садници или за одгледување на билки и помали годишен зеленчукПластични материјали, нетоксични и отпорниЛесни и флексибилни, можете да нежно ставете тенџере за ослободување на растенијатаВо тенџере, на дното има мали дупки да се задржи исцедена почва и вентилираниКруг, terracotta боја со црна внатрешни работиМатеријал : пластикаГолемина : 15 x 11 x 13.2 cm (Горниот Дијаметар x Помал Дијаметар x Височина)Боја : biбојаПакет : 100 x Растенијата СадовиПовеќе Производи : Плаќање >>1...

DEN 705.60

Малку Животни Керамички Flowerpot Свиња Слон во форма на Еж Колонист Симпатична Kawaii Вкусен Растенија Цвет Тенџере 1605

Малку Животни Керамички Flowerpot Свиња Слон во форма на Еж Колонист Симпатична Kawaii Вкусен Растенија Цвет Тенџере бесплатен превозот Материјал : Керамички Керамички Тип : Порцелански Стил : Цртан филм Користи Со : Цвет / Зелено Растение Големина на : 9.5*6.8*4.5 cm Боја : Еж / Свиња / Слон

DEN 264.00