• Ново
iTAATOP 1m*10m TSA153-1 Кавер-Зелена 3D Дигитална Маскирна Шема Вода Трансфер Печатење Филм Хидрографски Филмови

iTAATOP 1m*10m TSA153-1 Кавер-Зелена 3D Дигитална Маскирна Шема Вода Трансфер Печатење Филм Хидрографски Филмови

DEN 1344.00
DEN 1048.00 -22 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


1m*10m TSA153-1 Кавер-Зелена 3 D Дигитална Маскирна Шема Вода Трансфер Печатење Филм Хидрографски Филмови
Примена
Декорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил
Но, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл . Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво,
керамика и метал. За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи. Филм Ширина Последната буква на секоја шема име : -100 CM ; Б-50 CM Филм Модели на Карбонски Влакна, Череп, Маскирна ,Дрвени, Мермер& Камен, , Животинска Кожа,Цртан филм, член на кралското семејство Шема,Метал Предности 1. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите во целиот свет. 2. Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел. 3. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена) 4. Најдобра По-продажбата на услугата : ние ви обезбеди Вода Трансфер Печатење обука за вештини, Корисни совети. 5.Разни Вода Трансфер Печатење Филм Обрасци 6. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели достапни само од нашата компанија.
7. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во .AI формат. Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема,
ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Дали имате MOQ?
Да, за сите нарачки во странство,MOQ е 50 метар Квадратен или 3 ролни од квантитетот.
Q2. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци за испитот! И листови
и ролни се достапни!
·А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. 5 листови спакувана во пластична кеса со налепница,
·4 R/А6 големина или други големина (3Р,13 X18" итн) се исто така достапни,
·Примерок количини повеќе од 20 листови треба да се плати , нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.
·o големина на Ролна : 1 квадратен метар на едно време во слободни. една ролна спакувани во картонска со налепница,
·o Други големина како 17", 24" итн, исто така на располагање, за да се спаси товарни ние не препорачуваме оваа големина за испраќање во странство,
·o треба да се плати нас како должина повеќе од 10m, нашите продажни ќе ви кажам однапред,
·o Товарни собрани, можете да побарате вашиот продажен да нерешено назад, товарни додека ќе се одржи редот.
Q3. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел услуга, имаше 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис.

Особините

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Објектот Висина:
1m
Објектот Тежина:
1kg
Бренд Име:
iTAATOP
Објектот Ширина:
1m
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
Објектот Должина:
10m
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
pva филм

Купувачите избираат и

CF072-2 10Square 1m ширина сребро карбонски влакна хидрографски филмови

вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси.

DEN 1008.00 1200.00

CSWD18-26 1mX50m hydrographics вода трансфер дрво шема hydrographics

CSWD1826 1m X50m hydrographics вода трансфер дрво шема hydrographicsПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

DEN 5700.00 6000.00

Р QIANKONG Универзална Dirt Bike Патот Тркало Пречник на Зборуваше Shrouds Кожи Покритие За YZ РМ KX 80 125 X85 EXC450 KX 500 CRF YZF RMZ KXF

Универзална Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ КОЖИ ОПФАЌА За Dirt BikeКарактеристики : 100% Сосема Нов Лесно да се инсталира (Без дополнителни алатки се потребни) бои : Црвена,Сина,Портокалова,Бела,Зелена,Розова,Виолетова,Светло Сина,Жолта,Црна,ТреваДолжина : 235mm за дело (9,5 инчи) Материјал : ПАРЧИЊА Должина : 235mm за дело (9,5 инчи)КОЛИЧИНА : 72 компјутери Погодни за сите мотоцикли Fitment универзалнаЗа ktm 65 85 80 160 125 250 450 500 EXC EXCF EXC F 125 250 450За ХОНДА 125 SUZUKI 250 ЈАМАХА 450 KTM 150 KAWASAKI 500 CR YZ РМ KX CRЗа CR YZ РМ KX 80 125 250 450 500 CRF YZF RMZ KXF KTMЗа CR YZ РМ KX 85 МОТОРНИ ЦИКЛУС 500 CRF YZF RMZ KXFAnswer : ___________________________ NOTE : Овој производ е без следење на информации .Ве молиме внимателно изберете дали да се купи,и ве молиме оставете порака за бојата што сакате, кога цел .

DEN 286.00 340.32

За ХОНДА VFR 800F VFR800F 2014-2015 Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Страна Гас Коленото Зафат Заштитник Анти лизга налепница 3M Црна

Мотоцикл налепници Анти лизга резервоарот подлога 3 MНа дот по нашите производи се исфрлени, тоа може да го намали заморот ниво и подобрување на цокл стабилност.Влечење Влошки се направи грчевито држејќи се за вашето возење неверојатно лесно, и бара помалку енергија да се одржи на велосипед...

DEN 673.00 863.52

WDF1082 20 МИЛИОНИ должина hydrographics Филм Вода Трансфер Печатење Филм Ширина 0.5 m Маскирна

вода трансфер печатење филмвода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола, исто така, може да се реализира трансферот на нерамни површини,нејзината спаси моделот школарина споредуваат со други печатење технологија и лесно да се работи,тоа се направи печатење на повеќе фенси...

DEN 1129.00 1344.00

Dewtreetali 3D Мотор Гориво во Резервоар за Нафта Подлога Decal Заштитник Покрие Налепница на Универзал За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Харли

Спецификација : Состојба : 100% Сосема НовГолемина на : Должина : 22 см (8.66 инчи)Ширина : 15.5 cm (6.1 инчи)Материјал : Пластика и ГумаБоја : Сребрена / Златниот / ЦрвенаКарактеристики : 1.Машина за сечење со висок квалитет,допирни 3 D, трајни и водоотпорен.2.Лесно да се залепи и да ги отстрани,без дополнителни алати или опрема кои се потребни за да се аплицира.3.Ултралеплива лепило подлога спречува оштетување на јасно нанесен слој.4.Совршена заштита против општата носат и солза за вашиот мотор.5.Моден дизајн влошки за декорација на вашиот мотор.Пакет содржина : 1 парче Мото Спорт Подлога

DEN 102.00 114.72

Hydrograph Филм TSCW9073 1M*10M Цртан филм Шема Hydrografic Филм

Hydrograph Филм TAOTOP TSCW9073 1 M*10 M Цртан филм Шема Hydrografic ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

DEN 1048.00 1344.00

Мотор Мотор, Тркала Рамка Центар Rim Налепници Decals За Benelli bn600 bn300 bn250 bn 250 300 600 bj300 bj 300 сите години

Детали За Производот : Дел Име : Резервоарот Подлога Заштитник НалепницаБоја : како на сликата шоуПакет : еден сет100% сосема нов, висока класа квалитетот и многу Издржливи, ве Молиме да не повторна употреба и чувајте вашиот резервоар покрие чисти пред да го користите.Fitment : ЗА benelli bn600 bn300 250 bj300Пакетот Вклучува : 1 сет на мотоцикл налепници

DEN 431.52

iTAATOP TSA11-1 1m 10Sq Јаглерод Шема Аква Печати Хидрографски Филмови Вода Трансфер Филм Вода Трансфер Печатење Филм

TAOTOP TSA111 1m 10 Sq Јаглерод Шема Аква Печати Хидрографски Филмови Вода Трансфер Филм Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

DEN 1008.00 1344.00

За Бенц Класа Класа C GLA CLA200 C260L автомобил, Мотор Почнете да Престанат да се префрлите покрие Клучот прстен

Име на производ : клучот покрие декорација прстенМатеријал : алуминиум легураПакет : 1pcsЦел : Декорација заштита на поклопецот,спречување на триење се лизгаСамо одговара за За Б / enz Класа Класа C G / ЛА C / LA200 C260 Lве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил е клучот Дупка е иста како што е прикажано,овој производ беше сопствени направени за автомобил!Инсталација Настава : Чистење на автомобил површина, чувајте го сув производ со Двоен страна лепило и Лесно за Инсталација Без Дупчење Штета.Во ладно време, што би подобро топлина на селотејп со фен да Зголемена вискозност...

DEN 152.16

Филм Хидро Печатење Филм 1m TSYA753 10Sq Хидрографски Шема Черепот Хидрографски Филм Вода Вода Трансфер Печатење Филм

TSAUTOP Филм Хидро Печатење Филм 1m TSYA753 10 Sq Хидрографски Шема Черепот Хидрографски Филм Вода Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, АвтомобилНо, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

DEN 1123.00 1440.00

TSLY9041-2 Нова Шема 10 квадратни метри Дрво Жито 0.5 m ширина хидрографски аква-print хидро натопи филм вода трансфер печатење филм

Опис На ПроизводотУвезени буквар филмови од Јапонија;Увезени еко мастила од Јапонија;Увезени 8 бои за печатачи;3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатењеОписВода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , ХидрографскиФилмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи АпликацијаДекорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипедшлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,и метал.За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидрографички процес може да се користи...

DEN 998.00 1536.00

CSWD18-25 1mX50m hydrographics печатење филм Директно дрво шема wtp

CSWD1825 1m X50m hydrographics печатење филм Директно дрво шема wtpПрименаДекорација на објекти кои се движат од целиот allterrain возила и автомобил dashboards дамали предмети, како велосипед шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли,Чаши, Делови За Автомобили, Глувчето,Мотоцикл ...

DEN 5700.00 6000.00

Mayitr Golded/Сребрена/Црвена 3D Разгореа Оган Налепница Авто Мото Decal Амблем Етикета Значка Оркестарот Универзален Автомобил Стил Налепници

AM0031416Спецификација : Бренд новиГолемина : 15.5x5cm(L*W)Боја : Сребрена, Црвена, ЗлатнаЛепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи употребаЗа автомобил тело декорацијаДоаѓа со лепило на грбот, само лупам и стапВодоотпорен, издржливи и отпорни на топлина автомобил налепницаОваа налепница е универзална одговара за било автомобили, комбиња или камиониПакет се вклучени : 1 лист Разгореа Оган НалепницаAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите се n ot калибриран истиотВе молиме да се осигурате дека на површина ќе се применуваат налепница, што е чисто, суво и слободни од прашина пред примена на налепницаEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

DEN 47.00 66.72