• Ново
Задебелување и боја матирано прозорец филмови за тоалет и бања канцеларија стакло(Ширина 45см/60см/75см/85cm*должина 300cm )9531

Задебелување и боја матирано прозорец филмови за тоалет и бања канцеларија стакло(Ширина 45см/60см/75см/85cm*должина 300cm )9531

DEN 1440.00
DEN 475.00 -67 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ Note : Производи може да покаже различни бои со различна светлина и различни graphoscope ,на пример,со светлина на боја ќе биде полесна,а со потемна светлината на бојата ќе биде подлабоко -16.50 /метар
Топло Совети : прозорецот филм што сте ја примиле, изгледа како целосно транспарентни, само кога ќе го испуштите на стакло може мат ефекти шоу. (Обично ние ќе ви испрати дополнителна 5 сантиметри од прозорецот филмот, може да се намали за обидува да го залепите однапред).
Како да го користите :
1.Отсечени големината на прозорецот филмот треба, по што, ние ви препорачуваме да се одвои малку на хартијата со забите или на други начини.
2.Сега можете да видите мазната страна . Што се предлагаат да се одвои од останатиот дел во вода со некои чистење суштина, или може да се одвои со промивање со вода на прозорецот филм за зголемување на степенот на подмачкување, така како да се спречи прозорец филм од држат заедно.
3.По кинење на хартијата освен, допрете мазната страна,ако тоа се чувствува навлажни , можете да го поставите на стакло.
4.Се прилагоди на позицијата на вашиот прозорец филм, а потоа scrape се исуши,ќе се држиме до вас стакло цврсто откако ќе се исуши.
За повеќе детали за употреба на метод, проверете на линкот :
http : //www.aliexpress.com/store/product/how-to-use-for-window-films/1504506_32560354592.html
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време :
САД : 7-30 дена
О : 10-60 работен ден
Европа : 10-60 работни дена
Бразил : 30-60 дена
Руската : 30-90 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок :
Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.

Особините

боја:
ширина 45см, ширина 60cm, ширина 75см, ширина 85cm
Површински Третман:
Земјите-Членки,Непроѕирни,Матирано / Гравирани
Функција:
Самолепливи
Функција:
Декоративни,Експлозија-Доказ,Топлинска Изолација
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
Yesmet
Број На Модел На:
9531
Тип:
Стакло Филмови

Купувачите избираат и

Нов Моден Дизајн на Зелени Креда Одбор Табла Отстранлив Винил levert dropship D815

Зелена Креда Одбор Табла Отстранлив Винил ЅидФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCНетоксични, заштита на животната средина, водоотпоренГолемина : Околу 45*60смМатеријал : ПВЦМожат да се применат на било каква мазна површина, како што се стакло од врата, прозорец панелот, керамички плочки во кујната или бањата, очила, home апарат, климасостојба, и автомобил на телотоКако да го користите : Изберете мазна, чиста и сува површина...

DEN 103.00 153.12

60*100cm врвот одделение selfadhesive декоративни матирано приватност прозорец филм за бања не peepping(Лили)

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач...

DEN 336.00 960.00

120pcs/многу Празно kraft хартија печат налепница купот на подарок кутија налепница печење пакет торта кутија декорација

Функција : Материјал : хартија kraftГолемина : 3.5 смПакет се вклучени : 120pcs / многуПревозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Пошта во 17 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време.Превозот време : САД 1020 работни денаЕУ coutries и Азија countries1525 работни денаРуската земја и земјите во близина 2555 работни денаЈужна Америка земји 2545 работни дена.Други земји : со 2535 работни дена.Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе ви ги даде нашите најдобри предлог.Се враќа : Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1...

DEN 106.00 124.80

Custom size врвот одделение Гроздобер Европски Стил Уметност Проѕирен самолепливи обоено Стакло Филм, Вратата Налепници H508

метар 9.00 / метар 12.40 / метарМоже да се направи кориснички големина, но ширина мора да биде во рамките 80СМ.Постојат 3 видови на материјал што може да избор : 1,самолепливи(со лепак),Нетранспарентно2,самолепливи(со лепак),Проѕирен3,статични се држат(без лепак), ПроѕиренКога ќе го поставите цел, ве молиме љубезно укажуваат на тоа кој материјал не ви се допаѓа, инаку ние ќе испрати авто adhevive(Со лепак) материјал за вас Answer : ___________________________ Note : Производи може да покаже различни бои со различна светлина и различни graphoscope ,на пример,со светлина на боја ќе биде полесна,а со потемна светлината на бојата ќе биде подлабокоТопло Совети : прозорецот филм што сте ја примиле, изгледа како целосно транспарентни, само кога ќе го испуштите на стакло може мат ефекти шоу...

DEN 1200.00

Не-лепило електростатско матирано прозорец налепници прозорец сенка стакло филм проѕирен нетранспарентно дневна соба и спалната соба прозорец хартија

Спецификации : Животната средина & статични специјалност, не користете било лепило Обезбедува максимална заштита на приватност и овозможува светлина во...

DEN 680.00 715.20

Под правец на песок матирано стакло налепници балкон лизгачки врата, стакло филм нетранспарентно прозорец налепници лизгачки вратата налепници

Спецификации : Животната средина & статични специјалност, не користете било лепило Обезбедува максимална заштита на приватност и овозможува светлина во...

DEN 680.00 715.20

60*100cm врвот одделение selfadhesive декоративни матирано приватност прозорец филм за бања не peepping праска цвет

Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач...

DEN 336.00 960.00

3pcs/L Трепкане Писмо Налепница за Лаптоп DIY Злато Сребро Налепници Scrapbooking Лаптоп Телефон Фото Налепници

Топла Продажба Трепкане Налепница Flatback Scrapbooking Занаети Дома Декор Одговара Торба Телефон Diy Фото Албум Handpainted Мали ДодатоциСтил : трепкане налепницаМатеријал : Хартија површина текстураПакет : 3 PCS / МНОГУAnswer : ___________________________ Note :

DEN 177.00 208.32

0.6x3m Hotsale соларни прозорец филм Авто-adhensive Анти УВ Топлинска Изолација Декоративни Прозорец Филм Фолија за Заштита Privavy

0.6x3m обоени стакло филм анти ув Сребрена боја соларни прозорец филмот Огледало боја прозорец Налепници за Дом и канцеларија оркестаротАко ви треба други големина или боја,ве молиме контактирајте со нас19.79 / метар

DEN 940.32

Без Лепак Стакло на Прозорец за Филмот Нетранспарентно Приватност Декоративни Статични Држат самолепливи Лесно да се Отстрани Прозорец Налепница 3D Плоштад

16.00 / метар 12.00 / метарИспорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач...

DEN 823.00 1680.00

Кинески правец на стакло налепница бања прозорец стакло филм транспарентен нетранспарентно пејзаж прозорец налепница балкон декорација

Спецификации : Животната средина & статични специјалност, не користете било лепило Обезбедува максимална заштита на приватност и овозможува светлина во...

DEN 680.00 715.20

Stainded Стакло на Прозорец за Филмот бои само лепило декоративни матирано приватност Decals Гранка Ширина 45см/60см/75см/85cm*200cm

Answer : ___________________________ Note : Производи може да покаже различни бои со различна светлина и различни graphoscope ,на пример,со светлина на боја ќе биде полесна,а со потемна светлината на бојата ќе биде подлабоко 16.50 / метарТопло Совети : прозорецот филм што сте ја примиле, изгледа како целосно транспарентни, само кога ќе го испуштите на стакло може мат ефекти шоу...

DEN 480.00

Чиста мали свежи стакло налепници светлина нетранспарентно мат хартија прозорец налепници спална соба декорација само лепило прозорец налепници

Спецификации : Животната средина & статични специјалност, не користете било лепило Обезбедува максимална заштита на приватност и овозможува светлина во...

DEN 680.00 715.20

Windows стакло фолија бања електростатско декорација стакло фолија налепници мат нетранспарентно сончање прозорец налепници -61

Спецификации : Животната средина & статични специјалност, не користете било лепило Обезбедува максимална заштита на приватност и овозможува светлина во...

DEN 452.00 475.20

Статички матирано стакло налепници спалната соба балкон прозорец хартија прозорец налепници транспарентен нетранспарентно прозорец налепници само-лепило

Спецификации : Животната средина & статични специјалност, не користете било лепило Обезбедува максимална заштита на приватност и овозможува светлина во...

DEN 680.00 715.20