• Ново
MasterFire Преносни Супер YSD-12680 12V 6800mAh Литиум Батерија Батерии Пакет За видео надзор Камера Бесплатен Превозот

MasterFire Преносни Супер YSD-12680 12V 6800mAh Литиум Батерија Батерии Пакет За видео надзор Камера Бесплатен Превозот

DEN 1439.52
DEN 1368.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
1. 100% сосема нов и висок квалитет
2.Специјално дизајнирани за систем за уреди кои користат 12 V DC моќност
3. Супер капацитет за складирање
4. Над-полнење / празнење заштита
5. Со работа индикатор
6. Погоден за сите 12 V DC уреди
Спецификации :
1. Батерија тип : Батерија Li-on батерија
2. Капацитет : 6800m Ah
3. Влезен напон : 12.6 V
4. Излезен напон : 12.6-10.8 V
Пакетот вклучува :
1x DC 12 V 6800m Ah Супер Литиум-јонска Батерија(ЕУ/САД Приклучок)
1x AC адаптер
НЕМА Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба.

Особините

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
MasterFire
боја:
Сина
Број На Модел На:
YSD-12680
Употреба:
Камерата
Тип:
батеријата пакет
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

2 парчиња/многу 3.7 V 1500mAh NP-НП 60 60 NP60 Литиум Батерија За FUJIFILM FUJI FinePix M603 F601 F410 F401 50i Зум

aaaaaaaaa 1 Volts : 3.7 V 2 Капацитет : 1500m Ah 3 Компатибилен Бренд : За FUJIFILM ЗА ompatible Камера Модели : ЗА CASIO ЗА CASIO QVР Серија ЗА QVР3, QVR4 ЗА КРЕАТИВНИТЕ ЗА Креативни Di Vi CAM 428 ЗА FUJIFILM ЗА Fine Pix 50i, Fine Pix 601 ЗА FUJIFILM Fine Pix F Серија ЗА Fine Pix F401, Fine Pix F401 Зум, ЗА Fine Pix F410, Fine Pix F410 Зум, ЗА Fine Pix F601, Fine Pix F601 Зум ЗА FUJIFILM Fine Pix М Серија За Fine Pix M603 Пакетот вклучува 2НП60 батеријата

DEN 345.00 363.36

Промет на големо со Безжични Слушалки Батеријата За БО-SE 40228,40229,QC3(P/N БО-SE 40229 NTA2358)

Можеби како под Батеријата Категорија Листата за да добиете Повеќе Батерии >>>>Батерија Liion Батерија ПакетКомпатибилен заБезжичните Слушалки Батеријата За БОSE 40228,40229,QC3(P / N БОSE 40229 NTA2358) Бесплатен Превозот на Големо & DropshippingДел Број : За BOSE 40229,NTA2358Тип : LiПолимерКапацитет : 200m AhНапон : 3.7 VБоја : Како на сликата.Димензија : 39.27 x 26.76 x 13.44 mmSKU : CSBQC3 SLОвој Објект статус : Brand new...

DEN 854.40

2 парчиња 1.4 Ах DMW-BLC12 DMW BLC12 Камера Батерии и USB Двојна Полнач за Panasonic DMC GH2 G5 G6 V-LUX4 DMC-GH2 FZ1000 FZ200

DMWBLC12 Замена на БАТЕРИЈАТА за Panasonic Камери 7.2 V 1400m Ah / Liion Карактеристики : ИЗВЕСТУВАЊЕ Оваа Ставка Може да не се вклопи во Panasonic Lumix DMCGX8 1...

DEN 1338.00 1652.16

GPS Батеријата за TOMTOM 4CS0.002.01 1000 1005 Телевизија 1000 Телевизија 1000 Регионална Телевизија 1005 (P/N AHL03711018) Поддршка на Големо

Можеби како под Батеријата Категорија Листата за да добиете Повеќе Батерии >>>> Батерија Liion Батерија Пак,Pls проверете ја вашата Оригинална батерија модел дали ќе им Одговара на под Батеријата Дел Не.Одговара Модел : GPS Navigator Батеријата за TOMTOM 4 CS0.002.01 1000 1000 1005 Телевизија 1000 Телевизија 1000 Регионална Телевизија 1005(P / N AHL03711018)БатеријатаДел Бр...

DEN 753.60

NB-11L / NB-11LH Ултра Висок Капацитет 900mAh Батеријата& Ѕид Полнач за Canon PowerShot A2300 Е, A2400 Е, A2500 Камери(2 парчиња)

Компатибилни Модели : Canon NB11 L / NB11 LH Замена 100% Компатибилен со Canon Power Shot SX410 Е, SX400 Е, ELPH 170 Е, 340 ХС 320 ХС 130 HS 110 ХС 1150 ХС, A2300 Е A2400 Е A2500 На 2600 A3400 Е A3500 ISA4000 Камери...

DEN 648.00 719.52

DuraPro 2pc NP-F550 NP-F570 7.2 V 2600mAH Li-ion батерија за Sony нп f550 f570 CCD-SC55 CCD-TRV81 DCR-TRV210 MVC-FD81 Камера

Dura Pro 2pc NPF550 NPF570 7.2 V 2600m AH Liion батерија за Sony нп f550 f570 CCDSC55 CCDTRV81 DCRTRV210 MVCFD81 КамераNPF550 NPF570 Замена на БАТЕРИЈАТА за Sony Камери7.2 V 2600m Ah / LiionСпецификација : 1...

DEN 873.00 959.52

DSTE 2 ПАРЧИЊА Д-LI88/DB-L80 Батерија за Pentax Optio H90 P70 P80 Камера

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија ДLI88 / DBL80Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 5.2 Wh / 1400 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Pentax : Optio H90Optio P70 P80Optio W90 WS80SANYO : Xacti DMXCG10 DMXCG100 DMXCG11 DMXCG110Xacti DMXCG11 D DMXCG11 G DMXCG11 W DMXCS1Xacti DMXGH1 VPCCA100 VPCCA102 VPCCA102 YLXacti VPCCG10 VPCCG10 BK VPCCG10 GX VPCGH2Xacti VPCCG10 P VPCCG20 VPCCG21 VPCCS1 VPCGH3Xacti VPCPD1 VPCX1200 VPCX1220 VPCX1420Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

DEN 383.52

DSTE NP-85 Батерија за Fuji SL300 SL305 SL245 Камера

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија NP85Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 7.0 Wh / 1900 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА FUJI : SL300 SL305 SL245 SL240 SL280 SL260 SL1000SONY : HDVCX1800 E HDR3700 E HDR6900 EХаиер : DVE80Pamiel : HD180 A HD230 AБогат : A230 A180 F A200 A180 R291 FAigo : AHDZ50Ordro : HDCD370 HDVZ60Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

DEN 287.52

2 парчиња Батеријата NP-95 НП 95 Камера Полнење на Батеријата За FUJIFILM FinePix F30 F31fd Вистинска 3D W1 X-S1 X100 X100s

Компатибилни Модели : За Fujifilm X30 X100 X100 S X100 T XS1 Fujifilm Fine Pix F30 F31 Вистинска 3 D W1 Пакетот вклучува : 2x NP95 Батерии Функција : 1...

DEN 544.00 604.32

3.7 V 550mAh 243470 Литиум Полимер Li-Po li ion Батерија на клетките За Mp3 MP4 MP5 GPS PSP мобилни bluetooth

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 2.4 mm (H)*34 mm (W)*70 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 550 m AhМодел : 243470Капацитет : 550 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 70 MM 34 MM ширина дебелина 2.4 MM

DEN 283.00 362.40

DSTE 2 ПАРЧИЊА 2550 mAh EN-EL15 en-el15 Камера Батеријата за NIKON D500 D7000 D7100 D800 D800E D600 D610 D810 D7200 D7500 V1 D850

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 2x DSTE Бренд Нова Батерија ENEL15Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 8.4 V(Макс);DC 7.0 V(Значи)Капацитет : 17.9 Wh / 2550 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаAnswer : ___________________________ Note : оваа батерија ќе моќ на Nikon D7500,но нема да се прикажат батеријата процент ,само на моќ бар.Компатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Nikon : D7000 D7100 D800 D800 ED600 D610 D810 D7200V1 D500 D7500 D850Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

DEN 1151.52

Голема продажба PL458097 литиум полимер батерија 3.7 V батерија за таблет КОМПЈУТЕР

Голем попуст за 3.7 V4000mah Литиум.!!!!4000m Ah.~Тоа 's неверојатно!!Зошто цената е подобрена до $14?Затоа ние ви ги испрати batteris од Сингапур пост воздух пошта која е многу побрзо и подобро сега...

DEN 457.00 672.00

DSTE NP-130 Батерија за Casio ЕКС-H30 ZR100 ZR200 ZR300 ZR400 ZR410 ZR700 ZR1000 ZR1200 ZR3700 Камера

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Федерација од Кина, мора да обезбеди целосно име и презиме и целосна адреса , така што тоа би можело да се реализира успешно, ако не, и без разлика на големината на пакет ќе се врати, се надевам дека ќе можат да го разберат, ви благодариме.Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд Нова Батерија NP130Батеријата е Вовед : Батерија Тип : Литиум БатеријаЦелосна Декодираната Верзија : исто употреба како вашата оригинална батеријаИзлезен Напон : DC 4.2 V(Макс);DC 3.6 V(Значи)Капацитет : 8.5 Wh / 2300 m AhТемпературата на работа : од 0 до 40 СтепенГаранција : 1 ГодинаКомпатибилен Камера / Видео Камера Модели : ЗА Casio : ЕКСH30ЕКСZR100ЕКС ZR200ЕКС ZR300ЕКС ZR400ЕКС ZR410ЕКС ZR700ЕКС ZR1000ЕКС ZR1200ЕКСZR3700Превозот Опис Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по целосната уплата...

DEN 239.52

1pc 1000mAh NB-11L NB11L NB 11L Замена на Батеријата за Canon A2600 A3500 A4000IS IXUS 125 132 140 240 245 265 155 ХС Bateria

1pc 1000m Ah NB11 L NB11 L NB 11 L Замена на Батеријата за Canon A2600 A3500 A4000 IS IXХС Bateria Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен со модели : За Canon A2600 A3500 A4000 IS IXХС Модел : NB11 L Напон : 3.7 V Капацитет : 1000mah Пакет се Вклучени : 1 x NB11 L батеријата

DEN 228.00 321.60

2 парчиња/Многу Акумулатори NP-BD1 NPBD1 за Sony Cybershot Камери DSC T2 G3 T70 T75 T77 T200 T300 T500 T700 T90 T900 TX1

2 парчиња / Многу Акумулатори NPBD1 NPBD1 за Sony Cybershot Камери DSC T2 G3 T70 T75 T77 T200 T300 T500 T700 T90 T900 TX1 ..Пакет(секоја многу) вклучува : 2 парчиња на NPBD1 батерии за Sony Камери.Карактеристики : 100% Компатибилен со оригиналниот производител опрема и полначи информации за Премиум Јапонскиот Мобилен Апсолутно нема меморија ефект, така што ќе може да ја полните батеријата во секое време Ниска отпорност на батеријата дизајн 12 месеци гаранцијаНовиот Sony NPFD1 NPBD1 Замена LiIon Батерија...

DEN 667.20