• Ново
Hight квалитетни нерѓосувачки челик џебен нож вилушка лажичка мулти-функција прибор за јадење 3 во 1 виткање садови пикник dinnerware 185mm

Hight квалитетни нерѓосувачки челик џебен нож вилушка лажичка мулти-функција прибор за јадење 3 во 1 виткање садови пикник dinnerware 185mm

DEN 408.00
DEN 367.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Направени од високо квалитетни алуминиумски & нерѓосувачки челик
Дизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.
Џеб големина, погодно за носење
Со уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик
Овој производ боја случаен испорака.

Особините

Dinnerware Тип:
Dinnerware Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
CP-S033
Стил:
Западен
Бренд Име:
BORSESMI
Производство:
Лажица/Вилушка/Нож/Стапчиња За Јадење Комплет
Број на Корисници:
2
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Техника:
Мраз
Големина:
185mm
Тежина:
125g
Материјал:
Алуминиум легура & нерѓосувачки челик
боја:
Црвена
Пакување:
Белата кутија
Потекло:
произведено во Кина
Пакет Листа:
1* Оригиналниот Мулти-функција прибор за јадење

Купувачите избираат и

1.5 L електрични храна греење 304 храна одделение од нерѓосувачки челик 220V во куќа или во автомобил 12V или 24V во камион

торба1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

DEN 1229.00 2363.04

Топла продажба 6pcs-12pcs насмеани смешковци соочуваат со вилушка садови,Висок квалитет, од нерѓосувачки челик кујнски прибор

Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Среќен смешковците нерѓосувачки челик прибор за јадење поставува нови креативни роденденски подарокПакувањето на производот : 1 сет x Нерѓосувачки челик Dinerware поставуваЗабелешка : На производи се A и B модели дел,Дел кутија не е вклучена, 8 компјутери / setБ дел е вклучена кутија, 6 компјутери / setве молиме погледнете детален опис на производот, само под цел...

DEN 858.00 912.96

Пренослив 3 Слој Јапонски Бенто Кутија Течење-Доказ Микробранова Термички Ручек Boxs За Децата Пикник Сад За Храна За Складирање -35

Пренослив 3 Слој Јапонски Бенто Кутија ТечењеДоказ Микробранова Термички Ручек Boxs За Децата Пикник Контејнер За Складирање На ХранаКарактеристики : 100% Сосема новПредмет : Бенто кутијаМатеријал : Храна одделение PPБоја : Розова / Сино / ЗеленоГолемина : Прибл...

DEN 715.00 1099.68

Бели порцелански сад Варен Ориз печење сад коска кина садови, керамички сад работ

8123 Бели порцелански сад Варен Ориз печење сад коска кина садови, керамички сад работ4 парчиња 4 инчи Цена е 42 Долар4 парчиња 5 инчи Цената е 45 Долар4 парчиња 6 инчи Цената е 50 Долари4 парчиња 7 инчи Цена е 63 Долар4 парчиња 8 инчи Цена е 78 ДоларАнти scaldПочитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем,и Ali Express Стандард Превозот транспорт систем,безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина Русија карго транспорт експрес испорака систем,Пратката на стоки повеќе од 2 кг,Постојат неколку земји треба да додадете превозот,За секој дополнителен 1 кг, зголемување на $9 превозот,На пример, Израел и во Африка некои земји,ве Молиме да се разбере ! 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка ! 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу !

DEN 1814.00 2016.00

4pcs 10.5 см*10.5 см јута Првенство Мат burlap placemat Увеселителен парк селски свадба centerpieces гроздобер свадба декорација свадба burlap

10.5 см*10.5 см јута Првенство Мат burlap placemat Увеселителен парк селски свадба centerpieces гроздобер свадба декорација свадба burlapголемина : 10.5 см*10.5 смматеријал : јута и чипкаколичина : 4pcsпакет : opp вреќаповод : burlap свадба , свадба додатоци , селски свадба оркестарот , чај партија материјали , cotillon партија , гроздобер свадба декорација .слика :

DEN 116.00 128.64

Плоча јадења 7inch/6 1/2inch/4inch/3inch храна фах dinnerware поставува вечера плочи ориз сад годишен прстен печатење кујна

Плоча јадења 7inch / 6 1 / 2inch / 4inch / 3inch храна фах dinnerware поставува вечера плочи ориз сад лажица годишен прстен печатење кујнаAnswer : ___________________________ Note : Минимум за износот >10$, ние ќе се организира брза испорака, и може да се следи онлајн.боја разликата е дозволено поради фотографија процес

DEN 86.00 86.40

Неверојатен квалитет на прибор за јадење поставен злато позлатен и сребро нерѓосувачки челик dinnerware поставите 24 парчиња рака полски вечера вилушка нож сет

Неверојатен квалитет на прибор за јадење поставен златен или позлатен сребрен нерѓосувачки челик dinnerware поставите 24 парчиња рака полски вечера лажица frok ножОпис1.Гаранција за квалитет топла продажба на одлична вечера во собата за модерна кујна и вечера.2...

DEN 1632.00 2331.36

Фантастични Кујна 2017 Двојно Бенто Кутија Храна Овошје Сад Бенто Кутија Погоден За Микробранови Dinnerware Сет

Точка име : Фантастичен Кујна 2017 Двојно Бенто Кутија за Ручек Кутија Храна Овошје Сад Ручек кутија Бенто Кутија Микробранова Со Лажица и вилушка ПоставуваКОРИСТИ храна одделение од нерѓосувачки челикА Превозот адреса Предмети ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress профил адреса,ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е целосна и точна.B...

DEN 1015.00 1692.00

Microwavable Храна Контејнер со Капак Бенто Кутија, Црна со капак прифати трговија на Големо и ОЕМ

12 парчиња пакет, црна правоаголен сад со јасно капак.Чување на ладно предмети ладни и топли предмети топлаМикробранова безбедно, можат да го издржат температури до 20 о с да 120осГолемина : 16.5 CMx11.8 CM; Висина : 5.5 cm, капацитет : 750mlКапак печати цврсто да го задржи производи, свежи, BPA free.За Плаќање 1.ние прифаќаме Alipay,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам...

DEN 530.00 576.00

100sets нови 3pcs поставите вилушка Кинески Цврсти Пластични Комплет прибор за на маса Поставена Dinnerware Поставува

3pcs поставите лажица вилушка chopstick Кинески Цврсти Пластични Комплет прибор за на маса Поставена Dinnerware ПоставуваФункција : Големина : 4.8*2.8*12 CMМатеријал : храна одделение ABSБоја : розова, сина, зелена, жолтаТежина : 53gПакување : заштита на животната средина прозорец кожа кутијаКутија мерач : 58*26.5*43 CMПосветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

DEN 7680.00 9600.00

Бесплатен Превозот 10pcs рачно изработени Пиење Слама Нерѓосувачки Челик Yerba Мате Кратуна Bombilla Слама Филтер Чај Алатка+2 Почиста Четка

Топла 10pcs Пиење Слама Долго Нерѓосувачки Челик Обновливи Слама Sliver Долго Пиење Кратуна Bombilla Слама Филтер+2 Почиста ЧеткаЧај Филтер+ сок креативни цевчиња+Пиење Цевчиња Долго+Мешајќи со Лажица(4 во 1)Боја : SliverГолемина : 15.8 cm*2.1 cmВклучува : 10x Пиење Цевчиња+2x Почиста Четка​Совет : Овој стилски е направен од 304 од не ' рѓосувачки челик...

DEN 504.00 752.16

Три Слоеви Термички Бенто Ручек Кутија За Храна Од Не ' Рѓосувачки Челик Изолација Складирање На Храна Контејнер Dinnerware

Храна Плодови Сад за Складирање Ручек Кутија Сет од не ' Рѓосувачки Челик Јапонски Кутија DIY Преносни Dinnerware Tote Термо ТорбаМесто на Потекло : Guang Dong, КинаМатеријал : не ' Рѓосувачки Челик;PPБрој На Слоеви : 3 СлојаОблик : RotundityБоја : Розова;Зелена;какиТежина & Големина : На СликаКапацитет : На СликаВпива Време : Ручек Кутија = Околу 2 Часа, Ручек Кутија Со Торба = За 4 ЧасаПакетот вклучува : 1 x Ручек Кутија (Со Подарок Кутија)1 x Dinnerware1 x Термо Торба1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

DEN 1401.00 1474.56

24 Компјутери/многу Црна Прибор за јадење Поставен 18/8 Нерѓосувачки Челик Врвен Квалитет Метал knifes Предници Лажички Златна Dinnerware Сет за Ресторан

Црна Прибор за јадење Поставен 24pieces *Материјал : Храна Одделение 18 / 8 Нерѓосувачки Челик *Боја : Црна, Виолетова, Злато, Злато се Зголеми, Бледо Злато, Темно Сина, Сребрена(7color за вашиот избор) *Пакет Вклучуваат : 1 Set= 24pcs=6 Табела Нож+6 Table Вилушка+6 Десерт Лажица+6 Чај Лажица Повеќе Детали Шоу

DEN 2199.00 3792.00

LEKOCH Златна 18/10 Нерѓосувачки Челик Dinnerware Сет Бела Рачка Сребрениот Поставите Вилушка Нож Топки Прибор за јадење Поставен Home Сет Садови

Грижа за вашиот Нерѓосувачки Челик FlatwareПрв пат користите : Рака мие вашиот нов сребрениот темелно со топла вода користејќи благ сапун или детергент...

DEN 940.00 1842.72