• Ново
Бесплатен Превозот!!! MB-102 breadboard експеримент поврзување плоча со боја на црвени и сини линии

Бесплатен Превозот!!! MB-102 breadboard експеримент поврзување плоча со боја на црвени и сини линии

DEN 230.40
DEN 196.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


..
MB-102 breadboard експеримент поврзување плоча со боја на црвени и сини линии
..
.. Опис на производот Со сина и црвена боја барови над линијата MB-102 Breadboard експерименти плоча Квалитет леб одбор MB-102 Pegboard PCB ширина 5.5 CM должина 16.5 CM
..
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . се надевам да се направи бизнис со вас.
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . тоа трае околу 15-30days. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба.добредојдовте на големо. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!

Особините

is_customized:
Yes
Max. Обратна Тековната:
Нови
Max. Напред Напон:
Нови
Пакет Тип:
преку дупка
Max. Напред Тековната:
Нови
Max. Обратна Напон:
Нови
Број На Модел На:
Нови
Состојба:
Нови
Тип:
Zener диоди

Купувачите избираат и

CHANZON 60pcs (6 бои x 10pcs) Дифузен LED 5mm Емитуваат Светлина Диоди Светилка Избрани Комплет Наместен Бело, Црвено, Зелено, Сино Жолта Портокал

Превозот : Испрати во 24 часа, 100% со Следење на ИнформацииСпецификација : Големо Цена : До 45% попуст за 10 пакети или повеќе (Цена ќе се Промени Автоматски) Бренд : CHANZON Количина : 60 парчиња (6 бои x 10pcs) / Пакет за Микс Боја | 100 Парчиња / Пакет за Единствена Боја на Леќа : 5mm Дијаметар / Матирано / Круг Емитуваат Боја : Бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта / Портокал Светлосен Интензитет : Види Спецификација Слика Агол на Гледање : 120 Степен Напред Напон / Тековни : W / G / B / : 3 V3.2 V R / O / Y : 2 V2.2 V | 20m A (секоја боја) Поларитетот : Анодна (Подолг Дел) | Катоден (Пократки Дел)4518 Производ Повеќе парче парче парче парче парче парче пакет парче парче парче пакет парче парче парче парче

DEN 168.96

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10PCS х 8мм Бакар LED Носителот Приклучок за 8мм LED Диоди

KESUN LED Долга Нога=28 MM Краток Нога=18 MM 8мм(Јасно Леќа) 8мм(Дифузен) 8мм(Обоени Леќа) 8мм(Сламена Шапка) 10мм(Јасно Леќа) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) 10мм(Дифузен) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) 10мм(Обоени Леќа) 2x3x4(Јасно Леќа) 2x3x4(Обоени Леќа) 2x5x7(Јасно Леќа) 2x5x7(Дифузен) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) (Заеднички Анодна) (Заеднички Катоден) 2x5x7(Обоени Леќа) ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука ←Кликнете тука

DEN 411.00 432.96

1 Пакет 1N5408 1N5404 1N5401 1N5822 1N5818 UF5408 UF5402 6A10 10A10 Rectifier Диоди НЕ-27

Следниве се Слични производи buynavigationDB31 N60 PFR107FR157FR207HER107RL207UF40071 N41481 N40011 N40041 N40071 N49371 N53991 N58171 N58191 N54011 N54041 N54081 N58181 N58226 A1010 A10FR307FR607HER108HER208HER307HER308HER508SF16SF54SF56SR2100SR240SR260SR3100SR3200SR360SR5100SR5150SR5200SR540SR560UF5402UF5408

DEN 1391.52

50PCS 1W Zener диоди 1N4743A/13V 1N4744A/15V 1N4745A/16V 1N4746A/18V 1N4747A/20V 1N4748A/22V 1N4749A/24V 1N4750A/27V 1N4751A/30V

Повеќе Други Вредност Може Да Кликнете Подолу : 1 / 2 W 0.5 0.5 W W 1 W 1 W Напон НЕ35 LL34 НЕ41 LL41 2 V0 2 V2 2 V4 2 V7 3 V0 3 V3 3 V6 3 V9 4 V3 4 V7 5 V1 5 V6 6 V2 6 V8 7 V5 8 V2 9 V1 10 V 11 V 12 V 13 V 15 V 16 V 18 V 20 V 22 V 24 V 27 V 30 V 33 V 36 V 39 V 43 V 47 V 51 V 56 V 62 V 68 V 75 V Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress...

DEN 36.48

Бесплатен Превозот 140PC избрани диоди Префрлување диоди 1SS404 LL4148 1N4148WT 1N4148W 1N4148WS SMD Switch диоди за полнење

Прочитајте Пред да го Купат Почитувани Купувачи,Нашиот Бесплатен превозот е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (ако стоката помалку 5 ) Следење на број ќе биде како 11457891274 Или UA718628210 YP , оваа следење на број само може да се следи пред да пристигне на аеродром , и нема да имаат следење на информации во вашата земја .Не избирајте оваа превозот метод ако не ви се допаѓа редовна пошта...

DEN 205.00 218.40

20PCS/Многу 5mm Инфраред IR LED Диоди 940nm Емитуваат Светлина Диоди Светилка 5 мм (Транспарентно Вода Јасно Леќа Преку Дупка 940 nm) Нови

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусНовиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Превозот Информации : 1...

DEN 47.52

02-68 100pcs/МНОГУ 2X3X4 плоштадот LED Магла Син на светлината-емитирачки диоди (Магла)

3ММ LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Правец на ветер : : Транспарентен : 5 MM LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Комплет : Правец на ветер : : Транспарентен : СВЕТИЛКИ 3 W1 W СВЕТИЛКА5 O5 O : 5730 56305 MM (шапка облик) LEDТранспарентен : 2*5*7 LEDПравец на ветер : : Транспарентен : 2*3*4 LEDПравец на ветер : : Транспарентен :

DEN 57.60

1000pcs/многу LED монистра 3мм круг бела коса жолта супер светло жолти LED светла F3 LED светилка монистра

Спецификација на производот : F3mm жолтаБоја : ЖолтаIV : ] 8001200; WL : 588590]Работа силапритисок : 1.92.1 V (Силапритисок не е премногу висока, во спротивно тоа ќе изгориПроизвод Живот : До 5000080000 часа (се препорачува струја : 20 m A).Напред Тековната : 20m A, обратна напон = 5.0 V.Дијаметар : 3 мм (± 0.2 мм).Електростатско Празнење : (ЕлектростатскоПразнење) ESD = 3000 VТемпературата на работа : (Операција Температура Опсег) Topr = 25 ~ + 80Температура на чување : (Температура на Чување Бес) Tstg = 40 ~ + 100Лемење температура : (Лемење Температура) Tsol = 260 (5 секунди)Пакување : најголемиот Дел, 1000 / пакување.Применливи производи : Погоден за LED модули; taillights, сопирачките, светлата, итн...

DEN 1728.00 1819.20

1000pcs/многу 5MM LED наизменични црвени и сини светла блескави двојна боја супер-светли LED светлината-емитирачки диоди 2 fe

5 MM LED наизменични црвени и сини светла блескави двојна боја суперсветли LED светлинатаемитирачки диоди 2 нозе

DEN 1224.00 1288.80

02-45 20pcs/F8 МНОГУ 8мм LED Транспарентен Бела светодиодни диоди (шапка облик)

На F8 : 2530 MA 3.03.2 V3ММ LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Правец на ветер : : Транспарентен : 5 MM LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Комплет : Правец на ветер : : Транспарентен : O603 LEDO603Комплет : O805 LEDO805Комплет : 1206 LEDКомплет : СВЕТИЛКИ 3 W1 W СВЕТИЛКА5 O5 O : 5730 5630

DEN 72.00

20PCS/Многу BY228 Rectifier Диоди Брзо Обновување Rectifier Диоди Новата Електронска трговија на Големо

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусНовиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.Превозот Информации : 1...

DEN 98.40

10 компјутери/боја 6 боја 5mm Сино Зелена Бела Жолта Црвена Розова LED Магла Светилка Plug-in DIY Избрани за Полнење НАТОПИ со Мини Storange Кутија

Драг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме.5mm во Жолта боја LED Круг Емитуваат Светлина Диоди Транспарентен Ултра Светла Светилка Мушка Plugin DIY Комплет Пракса Широк Агол 5 mmОпис : 1.Постојат 6 бои на ВОДЕНА 5mm шарени диоди во оваа избрани за полнење, 10 парчиња по боја,вкупно 60 парчиња;2.Должината на пиновите : на еден осамен( postive electrode) е за 28.5 мм и краток една( негативни electrode) е за 26.5 мм;3.Големината на прозорецот е 195*110*35mm,6 lattices, има Широк спектар на апликации.Ако сакате да се купи повеќе 5mm диоди, ве молиме погледнете го следново : Транспарентна Круг Staw Шапка Дифузен Обоени Biбоја ТранспарентенЗаеднички АноднаЗаеднички Катоден Пренесуваат На Трети ЛицаЗаеднички АноднаЗаеднички КатоденЗаеднички АноднаЗаеднички Катоден Триобоени ТранспарентенАко сакате да се купи било други големини диоди,ве молиме кликнете на ,,.

DEN 162.00 170.40

Ново! 1000PCS 3ММ Пурпурна / UV LED супер светло F3 LED Диоди 390-410NM F3MM Диоди 3мм led 3мм ув /виолетова

Добредојдовте на нашата Продавница !!!1000 PCS 3ММ Пурпурна / UV LED супер светло F3 LED Диоди390410 NM F3 MM Диоди 3мм led 3мм ув / виолетоваСпецификација : Волумен (MM) : 3 X5 Светлината (MCD) : 200300 Напон (V) : 3.43.8 Струја (MA) : 1520 Бенд (NM) : 390400

DEN 348.00

49S-СМД 35PCS/Многу SMD Кристали 6Mhz 8Mhz 10Mhz 12Mhz 16Mhz 20Mhz 11.0592 Mhz Mhz 49SMD Кристално Осцилатор Комплет 7 видови* 5pcs=35pcs

бесплатен превозот ! Отпорник Комплет Избрани За Полнење0603 Отпорник0805 Отпорник1206 Отпорник1 / 4 W ОтпорникRM065 ПроменливаRM063 Променлива2512 Отпорник3296 W Променлива Capacitor Комплет Избрани за Полнење0603 capacitor0805 capacitor1206 capacitorкерамички capacitorМонолитен Керамички CapacitorАлуминиум electrolytic capacitorКорекција capacitorTantalum capacitor LED Комплет Избрани за Полнење0603 LED0805 LED1206 LED3ММ LED3ММ LED5 MM LED5 MM LED3ММ LED Диоди за Полнење Избрани за ПолнењеДиоди за полнење1 / 2 W Диоди1 W ДиодиLL34 ДиодиLL41 ДиодиSOT23 ДиодиSMT ДиодиSOD123 Диоди Осигурач за Полнење Избрани за Полнење Транзистори Комплет Избрани за Полнење Кристално Осцилатор комплет Inductor Избрани за Полнењемини осигурач5*20 осигурач6*30 осигурачДА92 транзисторскиTO220 транзисторскиsot23 транзисторскикристално осцилаторInductor

DEN 91.00 100.80

Жолта 02-67 100pcs/МНОГУ 2X3X4 плоштадот LED Жолта светодиодни диоди (плоштад)

3ММ LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Правец на ветер : : Транспарентен : 5 MM LEDПравец на ветер : : Транспарентен : Комплет : Правец на ветер : : Транспарентен : СВЕТИЛКИ 3 W1 W СВЕТИЛКА5 O5 O : 5730 56305 MM (шапка облик) LEDТранспарентен : 2*5*7 LEDПравец на ветер : : Транспарентен : 2*3*4 LEDПравец на ветер : : Транспарентен :

DEN 48.00