• Ново
Луција Занает Нерегуларни Flatback Бисер Cabochon Избрани Стилови DIY Уметност Декорација Додаток 20g(за 100pcs) 15010008(9-20H20g)

Луција Занает Нерегуларни Flatback Бисер Cabochon Избрани Стилови DIY Уметност Декорација Додаток 20g(за 100pcs) 15010008(9-20H20g)

DEN 95.04

Износот
Во форма достапна за нарачката


-12.98 /комбо
Поради фотографски технички и осветлување roblem, сликите појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
За Плаќање :
1.Ние прифаќаме Т/Т. ЗАЧУВАМ.
2.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
ПРЕВОЗОТ :
1. Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код се точни . Ние не би одговорни за погрешна адреса/мобилен телефонски број.
2. Registerd mail треба 15-35days. (не вклучуваат сабота &недела) стигне до купувачот (remote регион треба повеќе денови) . Ве молиме да бидете трпеливи.Ова е зависи од најниска цена и цената(Бесплатен Превозот) !
Freeback :
Ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ве молиме да не?т остави нас ? Негативни?или? Неутрални?повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Особините

Бренд Име:
Луција занаети
Број На Модел На:
15010008(9-20H20g)
Тип На Производ:
Други
боја:
мулти опција
Големина:
Mixed Sizes (9-20mm)
Пакет:
20g (за 100pcs)
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Пластични

Купувачите избираат и

Луција Занаети 5 метри/многу 3мм Мулти бои опција Монистра Синџир Гарланд Партија Декорација Додатоци 028003006

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

DEN 71.52

Бамбус Цвет Печатени Јапонски Стил Количка За Рачни Фан Подароци Оркестарот

Модел : Цвет Страна на вентилатор, со бамбус рамка е уникатна декорација во партијата тоа може да се користи само како декорација или кул фан...

DEN 73.44

2 метри магија само налепница ленти, најлон назад кон назад се држи јадица јамка обврзувачки лента Лепило Fastener кабел жица линија бенд појас

2 метри магија само налепница ленти,најлон назад да се врати кука јамка обврзувачки лента Лепило Fastener мобилен жица линија врзуваат појасголемина : 1cm ширинабоја : црнаколичина : 2 метриУслови & Услови : Со купување од нас, вие се согласувате дека сте ги прочитале и разбрале сите на следниве точки;Плаќање : Пред ставање било која цел, ве молиме потврдете го со нашите услуги на клиентите прво за плаќање или детали за производот; Плаќање треба да се изврши во рок од 72 часа по поставување на наредби.Превозот : Бесплатен Превозот на определени земји преку продавачот за испорака метод; Стоките ќе бидат испорачани во рок од 5 работни дена по плаќањето е направено; Ве молиме бидете сигурни дека адресата е напишана во вашиот Ali Express ID е точно, ние ќе брод вашата стандардна адреса.Инаку, ве молиме љубезно емејл или порака ни вашиот превозот адреса за потврдување А...

DEN 239.52

DIY кожа за на рака пораби кожна торба цртање хартија алатка за цртање име картичка, QQW-112 картичка пакет верзија

Купувачот Известување1, Кина пост воздух mail начин и Кина пост воздух parcal начин е поевтино Но, нивниот транспорт на брзина е многу бавно, особено Превоз до Русија...

DEN 247.68

Нови 2017 повластен 10pcs/пакет трговија на големо Круг 18mm Позлата Копчиња DIY косата додаток Свадба Поведување Лента за Декорација

Продажба : 10pcs / многуТежина : 2g / парчеМатеријал : месингДекорација Материјали : бисерГолемина : 18mm,Внатрешниот : 12mmПроизвод интерес : трајни сјајна.Употреба : облека, webbing, свадба и други сјајна декорација, откривајќи ги нивните шарм.Ние сме добро познати растителни во Провинцијата Жеџијанг во Кина повеќе од десет годишниот тргување искуство за сите видови на додатоци на rhinestones, сега да го следат трендот на започнете бизнис на онлајн продавница, продажба на клиенти од целиот свет со трговија на големо цена на висок квалитет на производите.Повратни информации : Вашата позитивни повратни информации е многу ценети, ве молиме да се просветлат со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе ви испратиме малку подарок за нивните класификациите на детали кога ќе нарачате од нас следниот пат! !!Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние сме сигурни дека ќе се најде решение да се реши проблемот и да се направи сте задоволни.

DEN 85.00 95.04

100pcs DIY Накит Одлуки Бел Цвет Симулирани Половина Бисер Монистра Декорација Занаети Рамен Грб Cabochon Монистра Diy Занает Материјали

100pcs DIY Накит Одлуки Бел Цвет Симулирани Половина Бисер Монистра Декорација Занаети Рамен Грб Cabochon Монистра Diy Занает МатеријалиТочка Бр.ПРCS0009МатеријалиПластичниБојаМногу Различни Во БојаНето Тежина0.08 KG / РолнаГолемина9 / 11 / 13 / 16mmФабриката ВебСајтУслуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 715 дена; На Европската : Околу 1030 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 2560 дена Ако треба итно да се EMS / DHL со дополнителни поштенски; DHL : 27 ЕМС : 515 Работни дена...

DEN 91.00 104.16

Бесплатен превозот-50Pcs Разубавувањето Наоди Цвет Сребрен Тон Шупливи Filigree Конектори Подарок Декорација DIY 4.6X4.5cm J0034

Бесплатен превозот50 Pcs Разубавувањето Наоди Цвет Сребрен Тон Шупливи 4.6 х 4.5 cm, M01315Материјал : Легура(Олово и никел безбедно)Големина на : Прибл : 4.6 cm x4.5cm(1 6 / 8" x1 6 / 8")Дупка големина : 3.8 mm( 1 / 8") Дебелина : 2mm( 1 / 8")конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Тон Сребро.Количина : Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата ценаЗабелешкаПревозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Дена на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

DEN 242.00 285.12

Дејвид додатоци 10Pcs дупки мека полимер глина монистра јагода топката,DIY накит наоѓање Прави декорација додатоци,10Yc2706

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

DEN 68.64

Нова Година 10pc 25мм Кристално стакло копчиња божиќ занаети девојка коса додатоци сјајна метални копчиња DIY Свадба декорација

Нова Година arched Кристално стакло копчиња божиќ занаети девојка коса додатоци сјајна метални копчиња DIY Свадба декорација.Големина : 25mmМатеријал : стакло / месинг / кристалноБоја : како што е прикажаноПогоден за сите видови на облека, За венчаница, покани, Божиќ декорација, чевли така натаму.MOQ : 10 парчиња / пакетПакување : еден пакет, употребата на транспарентен пластични кеси.

DEN 290.00 305.28

Луција занаети 50pcs/кеси 12mm Бел Метал Снегулки Форма Облека Занитвам Панк Торба Појас за Шиење Облека DIY Додатоци 015009026

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

DEN 88.80

110mmWidth .Четкање Ткаенина јамка&Инјектира кука.Дете додатоци.Меки и тенки кука и јамка .за прицврстување на лента.

Ширина : 110 MMДолжина : 5meters (5meters четкање ткаенина јамка + 5meters инјектира кука)Боја : Црна или Бела1.Се користи за не лепило,шиена кука&јамка.2.Јамка е стил на четкање ткаенина ,тоа 's многу мека .3.Инјектира кука е мазна,мека &тенка.Не't штета на кожата на кожата .Грижа за бебето.4.Силна порака сила.5.Изми & сува cleanable.6.Набавка вклучува и кука&јамка страна.Предмети се испраќаат само по уплата...

DEN 667.20

15mm Нови Пристигнување Деца Цвет Девојки Симпатична Wraped мини chiffon точка коса додатоци,DIY рачно изработени материјали,200Y50506

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

DEN 201.60

Слободен Испорака рачно изработени DIY хардверски додатоци појас тока ретро бронза тока појас тока деликатна 2.7*2.4 цм Цена за 1 buc

Купувачот Известување1, Кина пост воздух mail начин и Кина пост воздух parcal начин е поевтино Но, нивниот транспорт на брзина е многу бавно, особено Превоз до Русија...

DEN 264.00

Бесплатен превозот 100Pcs Злато на Ѕвонење Фото Рамка(не inculde завртка) врзан Метални Куки 1 Дупки 2.1cmx1.3cm J3109

Материјал : Цинк Метални Легури (ОЛОВО БЕСПЛАТНО)Големина на : Прибл : 2.1 cm x 1.3 см Куки : 9.5mmx9.5mmДупка големина : 2.1 mmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : злато на ѕвонењеКоличина : Ќе добиете 100 Pcs на овој објект во листата цена

DEN 149.00 175.20

20MM Сатен Двојно /Organza Лента Petaled Лак Со Лежиште За Пакување на Платно Hairbow DIY Занаети 200pcs Бесплатен Превозот

Ве молиме да ги собереш треба боја(s) и да се испрати до нас од страна на порака.Ако ВИ ТРЕБА ДРУГИ ГОЛЕМИНА NAD COLOURE ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ порака...

DEN 1361.00 1583.04

Дејвид додатоци коњ був рамен грб planar смола diy декорација занаети додатоци 10pieces,DIY рачно изработени материјали,10Yc1892

Се препорачува : метарЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

DEN 94.56

Бесплатен Превозот-2PC Метална Рамка Бакнеж Затворач Лак За Чанта Торба за Заклучување се Справи со DIY рачно изработени Антички Бронза 8.6x5.3cm J2594

Бесплатен Превозот2 PC Метална Рамка Бакнеж Затворач Лак За Чанта Торба Антички Бронза 8.6x5.3cm(Може да се Отвори Големина : 8.6x8.4cm) M01222Материјал : Легура(Кадмиум Бесплатно)Големина на : На pprox : 8.6 cm х5.3cm(3 3 / 8"x2 1 / 8") Дупка големина : 1.6 mm( 1 / 8") Дебелина : 11mm( 3 / 8")конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБоја : Античкиот БронзаКоличина : Ќе добиете 2 Pcs на оваа содржина во листа ценаЗабелешкаПревозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 1025 Бизнис Денови на Светот Слободен!! DHL 58 Дена ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена...

DEN 213.00 253.92

Луција Занает Мешани Големини Антички Бронзени Легури на Метал DIY Pendant Накит ѓердан хривнија Додатоци Материјал 25g/многу 079028123

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

DEN 66.72

ТОПЛА 40pcs 12mm*20mm Смола ЛАК FlatBack Appliques/Свадба декорација /занает K24A

КОЛИЧИНА : 40 компјутери (conditon : 100% Сосема Нов)Големина : околу 12mm*20mm (1"=25.4 mm)боја : се погледне на сликаТопло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца...

DEN 95.04

16mm*8мм Нови Пристигнување Деца Цвет Девојки Симпатична Wraped мини chiffon лак за коса додатоци,DIY рачно изработени материјали,200Y50488

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

DEN 264.00

25Y18051 45*40mm цвеќиња серија висок квалитет печатени planar смола, DIY рачно изработени материјали, свадбен подарок заврши

ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн ....

DEN 211.68