• Ново
Индустриска опрема картичка CONTEC PIO-32/32L(PCI) Изолирани Дигитални I/O Одбор 7097A

Индустриска опрема картичка CONTEC PIO-32/32L(PCI) Изолирани Дигитални I/O Одбор 7097A

DEN 9552.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Индустриска опрема картичка CONTEC PIO-32/32 L(PCI) Изолирани Дигитални I/O Одбор 7097 A
КОРИСТИ ОБЈЕКТ - ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА. СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!
Она што го гледате е она што ќе добиете~!
Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!
ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.
ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.
Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.
Наоѓа Во Шангај, Кина. Локалните пикап е достапна ~!
Ако ви требаат повеќе вистински слики, ве молиме контактирајте со нас.

Особините

Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
YUE ЏИЈА JUNKONG

Купувачите избираат и

оригиналната За Nexus 7 ME571KL полначот и USB допир одбор за контрола ME571KL_SB РЕВ 1.4 60NK0090-SU1030 тест добар бесплатен превозот

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 2736.00 2880.00

Индустриска опрема DAQ картички NI PCI-6040E PCI-MIO-16E-4 184002G-01

Индустриска опрема DAQ картички NI PCI6040 E PCIMIO16 E4 184002 G01КОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!Она што го гледате е она што ќе добиете~!Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.Наоѓа Во Шангај, Кина...

DEN 14352.00

40-Pin 3.5 IDE Женски SATA 7+15Pin 22-Пински Машки 20330 Чипсет Адаптер Конвертор Хард Диск Конектор PATA ДА SATA Картичка

40Pin 3.5" IDE Женски SATA 7+15 Pin 22Пински Машки 20330 Чипсет Адаптер Конвертор Хард Диск Конектор PATA ДА SATA КартичкаОколу Опис : Функција : 100% Сосема нов и Висок квалитет!Адаптер претвора вашиот 40pin HDD да Sata конектор.Се конвертира паралелно АТА да Сериски SATAКомпатибилен со SATA 1.0 / 2.0 / 3.0Одговара за 40pin IDE уред,како што 3.5 IDE,CDROM,CDRW и слично.Поддршка АТА 100 / 133Во согласност со Serial ATA спецификацијаЦелосно plug and play,без диск потребни.Големина(L*W) : 60mm*22mm(прибл.)Поддршка WIN XP / WIN7 / WIN8 32bit / 64bitНе подржува топла swap.Компатибилен За Windows 98 / 98 SE / ME / 2000 / XP / Win 7 32bit / 64bitВие ќе добиете : 1 x 3.5" IDE да SATA HDD Адаптер1 x 4 Pin Моќ Кабел ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

DEN 196.32

адаптер картичка 7+17 PIN 64G 128G 256G 512G М. 2 NGFF SSD за 2012 MacBook Air A1465 A1466 MD223 MD224 MD231 MD232 8+18pin

Карактеристики : 1 : производ само поддршка 2012 верзија Apple Mac Book Air модел е A1465 A1466 (MD223 MD224 MD231 MD232).2 : брзина и други својства не се менува,само форма конверзија интерфејс.3 : Адаптер картичка + М...

DEN 465.60

оригиналниот М3-481 М5-481 TMX483G аудио одбор читач на картички одбор DA0Z09ABAE0 работат добро и ветуваме на квалитетни брза испорака

ЗАБЕЛЕШКА !!! ве молиме проверете на линкот слика со оригиналниот објект , во согласност тие се исти ,добар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 1920.00

PCI-Express до 2 Портовите RS232 Сериски Картичка RS-232 DB9 COM Адаптер WCH 382L Чипсет

Виски Пумпа Kylie Оружје Инструменти Светилник Во Прав Chancery2 Порт RS232 Сериски PCIE Експанзија Картичка RS232 DB9 COM Адаптер WCH 382 L ЧипсетОколу Опис : 100% Сосема Нов И Висок квалитет.WCH 382 L Чипсет (FGEMT06 B)СпецификацииВОВЕДНа PCIЕкспрес I / O картичка користи најновата PCIЕкспрес интерфејс како проширување автобус, на стандарден интерфејс на која најчестите PC desktop систем во пазарот е широко се користи...

DEN 911.52

оригинал, ЗА 450 455 G2 АУДИО USB ОДБОР LS-B183P 455MME32L NBX0001P400 тест добар бесплатен превозот

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 661.00 696.00

Индустриска опрема одбор SBC81822 Не треба МРЕЖЕН ИНТЕРФЕЈС РЕВ.B2-РК Полна Големина Pentium 4-478 ПРОЦЕСОРОТ Картичка

Индустриска опрема одбор SBC81822 Не треба МРЕЖЕН ИНТЕРФЕЈС РЕВ.B2РК Полна Големина Pentium 4478 ПРОЦЕСОРОТ КартичкаКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

DEN 14352.00

En-Лаборатории 2 Порти PCIE PCI-e да USB 3.0 Експанзија Картичка USB Хаб Контролер Express Картичка Адаптер за Десктоп PC w/ Molex 4 pin Моќ

Карактеристики : Додадете два USB 3.0 портови за десктоп компјутер преку PCI Express слот Чипсет : NEC u PD720202 Максимална трансфер го оценувате до 5 Gbps, до 10 пати на USB 2.0,Наназад компатибилен со USB2.0, USB1.1, USB1.0 Сила од страна на PCIe слот, но сепак вграден моќenhanced Molex 4 pin LP4 машки Интерфејс Поддршка USB hotplug функција во Согласност со PCIЕкспрес Спецификација Верзија 2.0; во Согласност со USB3.0 Super Speed спецификација верзија 1.0; во Согласност со x HCI спецификација верзија 1.0 Поддржува Windows XP / 2003 / Vista / win7 / win8 / 2003 / MAC10.8 погоре системи Specificaiton : Автобус Тип : PCI Express Тип Стандард : Профил (ЛП заградата вкл.) Чипсет : NEC u PD720202 Интерфејс : USB 3.0 Порт Тип и да го Оценувате : USB 3.0 5 Gbit / s Конектор Тип(s) 1 PCI Express x1 Машки Надворешни Пристаништа 2 USB ТипА (9 pin) USB 3.0 Женски Внатрешни Портови 1 Molex 4 pin Plug Packagen Содржина : 1 x PCI Express USB 3.0 картичка 1 x Возачот ЦД

DEN 571.00 671.52

оригиналниот G750JW HDD хард диск одбор G750JW_HDD ОДБОР тест добар бесплатен превозот

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 1733.00 1824.00

М. 2 NVMe SSD NGFF ДА PCIE X4 адаптер М Клучни Б Key dual интерфејс картичка Suppor PCI Express 3.0 x4 2230-22110 Сите Големина м.2

АпликацииПредност лесно може да се стави М Клучни м.2 NGFF SSD (PCIE спецификација) и Б Копче(SATA интерфејс) во десктоп користење.Функција : PCI express 4x 3.0Поддршка М клучни М...

DEN 705.60