• Ново
97P2882 AS400 97P2880 PCI 2844 CFIOP Процесор Картичка 97P2694

97P2882 AS400 97P2880 PCI 2844 CFIOP Процесор Картичка 97P2694

DEN 28752.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


97 P2882 AS400 97 P2880 PCI 2844 CFIOP Процесор Картичка 97 P2694
КОРИСТИ ОБЈЕКТ - ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА. СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!
Она што го гледате е она што ќе добиете~!
Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!
ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.
ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.
Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.
Наоѓа Во Шангај, Кина. Локалните пикап е достапна ~!
Ако ви требаат повеќе вистински слики, ве молиме контактирајте со нас.

Особините

Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
YUE ЏИЈА JUNKONG

Купувачите избираат и

Проширена Верзија Бела За msi ИГРИ LED Прозрачна Компјутер Главниот Кутија Вода за ладење Графички Картички Поддржуваат Рамка на Екранот Картичка НЕГОВАТА

Проширена Верзија Бела За msi ИГРИ LED Прозрачна Компјутер Главниот Кутија Вода за ладење Графички Картички Поддржуваат Рамка на Екранот Картичка НЕГОВАТА​

DEN 966.00 1097.28

Индустриска опрема одбор PCL-745B РЕВ.Б ISOLTED RS-422 485 КАРТИЧКА заводот за социјални дејности интерфејс

Индустриски PCL745 B РЕВ.Б ISOLTED RS422 485 КАРТИЧКА заводот за социјални дејности интерфејсКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

DEN 14352.00

Најновите Бела Десктоп Продолжена Верзија За bilibili LED Прозрачна Компјутер Главниот Кутија Графички Картички Поддржуваат Рамка на Екранот Картичка НЕГОВАТА

Десктоп Продолжена Верзија За bilibili LED Прозрачна Компјутер Главниот Кутија Графички Картички Поддржуваат Рамка на Екранот Картичка НЕГОВАТА​

DEN 966.00 1097.28

Индустриски одбор ADLINK PCI-7841 РЕВ.Б2 МОЖЕ да КАРТИЧКИ

Индустриски одбор ADLINK PCI7841 РЕВ.Б2 МОЖЕ да КАРТИЧКИКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!Она што го гледате е она што ќе добиете~!Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.Наоѓа Во Шангај, Кина...

DEN 9552.00

оригиналниот U55GT USB одбор QP78 U55GTSUB тест добар бесплатен превозот

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 1596.00 1680.00

40-Pin 3.5 IDE Женски SATA 7+15Pin 22-Пински Машки 20330 Чипсет Адаптер Конвертор Хард Диск Конектор PATA ДА SATA Картичка

40Pin 3.5" IDE Женски SATA 7+15 Pin 22Пински Машки 20330 Чипсет Адаптер Конвертор Хард Диск Конектор PATA ДА SATA КартичкаОколу Опис : Функција : 100% Сосема нов и Висок квалитет!Адаптер претвора вашиот 40pin HDD да Sata конектор.Се конвертира паралелно АТА да Сериски SATAКомпатибилен со SATA 1.0 / 2.0 / 3.0Одговара за 40pin IDE уред,како што 3.5 IDE,CDROM,CDRW и слично.Поддршка АТА 100 / 133Во согласност со Serial ATA спецификацијаЦелосно plug and play,без диск потребни.Големина(L*W) : 60mm*22mm(прибл.)Поддршка WIN XP / WIN7 / WIN8 32bit / 64bitНе подржува топла swap.Компатибилен За Windows 98 / 98 SE / ME / 2000 / XP / Win 7 32bit / 64bitВие ќе добиете : 1 x 3.5" IDE да SATA HDD Адаптер1 x 4 Pin Моќ Кабел ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

DEN 196.32

бесплатен превозот оригинални GTX 770 што бараат GTX770M MS-1W0B1 3G DDR5 VGA графичка Видео Картичка ОДБОР за GT60 GT70 GT780 CR660 N14E-ГШ-А1 тест

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 11081.00 11664.00

1pcs/многу 37Pins машки DB37 D-SUB DB-37 Адаптер сигнали Терминал Збег Одбор ROHS 2 ред

******************************************************Повеќе детали : 1pcs / многу 37 Pins машки DB37 DSUB DB37 Адаптерсигнали Терминал Збег Одбор ROHS 2 ред************************************************Слика :

DEN 584.16

PCI-Express до 2 Портовите RS232 Сериски Картичка RS-232 DB9 COM Адаптер WCH 382L Чипсет

Виски Пумпа Kylie Оружје Инструменти Светилник Во Прав Chancery2 Порт RS232 Сериски PCIE Експанзија Картичка RS232 DB9 COM Адаптер WCH 382 L ЧипсетОколу Опис : 100% Сосема Нов И Висок квалитет.WCH 382 L Чипсет (FGEMT06 B)СпецификацииВОВЕДНа PCIЕкспрес I / O картичка користи најновата PCIЕкспрес интерфејс како проширување автобус, на стандарден интерфејс на која најчестите PC desktop систем во пазарот е широко се користи...

DEN 911.52

PCI Express Flex се Преселат Кабел PCIe PCI-E 1X да 1X Слот Столб Картичка Extender Адаптер за Продолжување Лента за Bitcoin Шлемови Рударска

PCI Express Flex се Преселат Кабел PCIe PCIE 1 X да 1 X Слот Столб Картичка Extender Адаптер за Продолжување Лента за Bitcoin Шлемови РударскаОколу Опис : Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетОва е PCIe (PCI Express) 1 X Слот се Преселат Кабел.Висок Квалитет Flex Лента Столб Картичка.Вкупна Должина : Околу 19cm.Злато позлатен контакти за најдобри поврзаност и долг живот.Нема Возачот е потребно, а не поддршка топла swappable.Флексибилни Слот PCIЕкспрес 1x Столб Картичка прави PCI Express 1x Картичка далеку од матичната плоча , со PCI Express приклучок директно во согласност со контактот на матичната плоча.Треба некои професионално знаење за да го користите овој производ.Поддршка HD7960 Рударството.Посветен за Bitcoin Рудар.Вие ќе добиете : 1 x PCIE x1 Слот Столб Кабел ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

DEN 172.00 181.44

Индустриска опрема DAQ картички NI PCI-6040E PCI-MIO-16E-4 184002G-01

Индустриска опрема DAQ картички NI PCI6040 E PCIMIO16 E4 184002 G01КОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!Она што го гледате е она што ќе добиете~!Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.Наоѓа Во Шангај, Кина...

DEN 14352.00

Индустриски одбор ALOKA EP423700AE MA0080888-4237 0010 еден месец гаранција

Индустриски одбор ALOKA EP423700 AE MA00808884237 0010КОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!Она што го гледате е она што ќе добиете~!Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.Наоѓа Во Шангај, Кина...

DEN 38352.00

оригиналниот М3-481 М5-481 TMX483G аудио одбор читач на картички одбор DA0Z09ABAE0 работат добро и ветуваме на квалитетни брза испорака

ЗАБЕЛЕШКА !!! ве молиме проверете на линкот слика со оригиналниот објект , во согласност тие се исти ,добар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 1920.00

Индустриска опрема одбор Национални Инструменти NI PCI-6025E стекнување на Податоци картичка

Индустриска опрема одбор Национални Инструменти NI PCI6025 E стекнување на Податоци картичкаКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

DEN 14352.00

М. 2 NVMe SSD NGFF ДА PCIE X4 адаптер М Клучни Б Key dual интерфејс картичка Suppor PCI Express 3.0 x4 2230-22110 Сите Големина м.2

АпликацииПредност лесно може да се стави М Клучни м.2 NGFF SSD (PCIE спецификација) и Б Копче(SATA интерфејс) во десктоп користење.Функција : PCI express 4x 3.0Поддршка М клучни М...

DEN 705.60

MCS9904 Чипсет PCI Express 4 сериски порти rs232 db9 PCIe контролер картичка со фан излез

КарактеристикиВо согласност со PCI Express База Спецификација 1.1.Поддржува x1, x2, x4, x8, x16 (линиско) PCI Express Bконектор копчиња.Поддршка 4 x UART сериски портиВграденво 16 C950 компатибилен UART128bype длабоко се пренесува на / примање FIFOsТрансфер на податоци го оценувате до 230400bpsФакултативна RS232 сигнал или излезна да сериски уредPlugnИгра, I / O адреса и IRQ доделена од страна на biosот.Системски ПобарувањаWindows98 / 98e / МИWindows 32bit 2000 / XP / 2003 Server / Vista / 7 & Windows 64bit XP / 2003 Server / Vista / 7 / 8Linux Кернелот 2.4 & 2.6Еден достапни PCI Express слотПакет Содржина1.1 x Напојува преку RS232 4Port PCIe Картичка2.1 x Возачот ЦД3.1 x Упатство4.1 x сериски кабел

DEN 1593.60

PCI-e да Надворешни 3 порти USB 3.0+ RJ45 Gigabit Ethernet Мрежна картичка USB3.0 + 1000M LAN Комбо PCI express картичка

Добредојдовте на нашата Продавница!3 ports USB 3.0+ RJ45 портата Хибрид PCI Express Контролер Картичката поддржува сите постоечки USB уреди и RJ45 уред.Чипсет : VLI VL805 + Realtek RTL8153...

DEN 904.00 951.84

оригиналниот TF701T TF501T полначот и USB аудио ДОПИР одбор за КОНТРОЛА TF501T_IO тест добар бесплатен превозот

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 958.00 1008.00

оригиналната За Nexus 7 ME571KL полначот и USB допир одбор за контрола ME571KL_SB РЕВ 1.4 60NK0090-SU1030 тест добар бесплатен превозот

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 2736.00 2880.00