• Ново
Индустриски одбор ALOKA EP423700AE MA0080888-4237 0010 еден месец гаранција

Индустриски одбор ALOKA EP423700AE MA0080888-4237 0010 еден месец гаранција

DEN 38352.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Индустриски одбор ALOKA EP423700 AE MA0080888-4237 0010
КОРИСТИ ОБЈЕКТ - ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА. СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!
Она што го гледате е она што ќе добиете~!
Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!
ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.
ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.
Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.
Наоѓа Во Шангај, Кина. Локалните пикап е достапна ~!
Ако ви требаат повеќе вистински слики, ве молиме контактирајте со нас.

Особините

Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
YUE ЏИЈА JUNKONG

Купувачите избираат и

мини PCI-e 2 порт SATA III 6Gbps картичка Двојна SATA 3.0 мини-PCIe адаптер + Половина големина на Целосна големина на заградата

Мини PCIЕкспрес SATA контролер картичка овозможува Serial ATA PHY до 6.0 Gbps интерфејс со голема брзина користење на мајчин 1Лејн PCI Express 2.0 интерфејс...

DEN 1381.00 1535.04

М. 2 NVMe SSD NGFF ДА PCIE X4 адаптер М Клучни Б Key dual интерфејс картичка Suppor PCI Express 3.0 x4 2230-22110 Сите Големина м.2

АпликацииПредност лесно може да се стави М Клучни м.2 NGFF SSD (PCIE спецификација) и Б Копче(SATA интерфејс) во десктоп користење.Функција : PCI express 4x 3.0Поддршка М клучни М...

DEN 705.60

PCI-Express до 2 Портовите RS232 Сериски Картичка RS-232 DB9 COM Адаптер WCH 382L Чипсет

Виски Пумпа Kylie Оружје Инструменти Светилник Во Прав Chancery2 Порт RS232 Сериски PCIE Експанзија Картичка RS232 DB9 COM Адаптер WCH 382 L ЧипсетОколу Опис : 100% Сосема Нов И Висок квалитет.WCH 382 L Чипсет (FGEMT06 B)СпецификацииВОВЕДНа PCIЕкспрес I / O картичка користи најновата PCIЕкспрес интерфејс како проширување автобус, на стандарден интерфејс на која најчестите PC desktop систем во пазарот е широко се користи...

DEN 911.52

бесплатен превозот оригинални GTX 770 што бараат GTX770M MS-1W0B1 3G DDR5 VGA графичка Видео Картичка ОДБОР за GT60 GT70 GT780 CR660 N14E-ГШ-А1 тест

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 11081.00 11664.00

оригиналот НА 13 9343 USB Копчето Одбор ZAZ00 LS-B441P тест добар бесплатен превозот

ве молиме проверете ја сликата со вашите оригинални објект ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 1099.20

Проширена Верзија Бела За IRON MAN LED Прозрачна НЕГОВИОТ Компјутер Главниот Кутија Вода за Ладење Графички Картички Поддржуваат Рамка на Екранот Картичка

Проширена Верзија Бела За IRON MAN LED Прозрачна НЕГОВИОТ Компјутер Главниот Кутија Вода за ладење Графички Картички Поддржуваат Рамка на Екранот Картичка​

DEN 966.00 1097.28

16 Пристаништа RS-232 PCI Express контролер PCIe картичка во мулти Сериски DB9 Пристаништа конвертор за Индустриска автоматизација XR17V358 Чипсет

Plug and play,автоматски доделува IRQ и I / O адреса, PCI E на 16 сериски на експанзија картичкаПоддржува PCIE I / П споделувањеДостапни за промена на пристаништето на нови сериски интерфејс картичкаPCIe 2.0 Генералот 1 во согласност x1 Линк, dual симплекс, 2.5 Gbps во секоја насока Проширување автобус интерфејс До 25 Mbps сериски податоци го оценувате 16 мултицел влезови / излези (MPIOs) 16битни општа намена тајмер / counte Sleep mode со будење Индикатор за температурата на работа опсег : (40 °C до +85 °C) 16x Сериски (16 S) Модел Поддржува 16 независни 9пински RS232 Сериски порти 256бајтен TX и RX FIFOs Програмабилни TX и RX Предизвика Нивоа TX / RX FIFO Ниво Шалтери Фракционо baud rate генератор Автоматско RTS / CTS или DTR / НСД хардвер проток контрола со програмабилни hysteresis Автоматско Xon / Xoff софтвер за контрола на протокот Multidrop со Авто Адреса Откривање Инфраред (Ir DA 1.1) податоци енкодер / декодер Пакет со две 8port (DB9) фанout cableСе применува Спектар Индустриска автоматизација Моќ за контрола на комуникација ПОС системот за Статистика автоматизацијаСистем поддржан од : DOS, Windows 8.1, Windows 7 / Vista / XP / 2000 / Сервер 20032008 32 / 64bit, Linux & Mac OS / X 10.5 оперативен системPCIe Картичка X 1DB62 да DB9 Фанout Cable X 230пински IDE Кабел x1Возачот ЦД X 1Општиот прирачник X 1Целосна Поставување :

DEN 22800.00 23999.52

Голема-П Superspeed 10Gbps 2 USB порти 3.1 Тип-ЕДЕН PCI-e Контролер Картичка PCI Express 4x да USB3.1 Конвертор Адаптер

USB 3.1 супер брз и висок капацитет за пренос на податоци решение Во согласност со USB 3.1 спецификација Датум на пренос стапка до 10 Gbps / 1 GB / s...

DEN 1098.24

En-Лаборатории 2 Порти PCIE PCI-e да USB 3.0 Експанзија Картичка USB Хаб Контролер Express Картичка Адаптер за Десктоп PC w/ Molex 4 pin Моќ

Карактеристики : Додадете два USB 3.0 портови за десктоп компјутер преку PCI Express слот Чипсет : NEC u PD720202 Максимална трансфер го оценувате до 5 Gbps, до 10 пати на USB 2.0,Наназад компатибилен со USB2.0, USB1.1, USB1.0 Сила од страна на PCIe слот, но сепак вграден моќenhanced Molex 4 pin LP4 машки Интерфејс Поддршка USB hotplug функција во Согласност со PCIЕкспрес Спецификација Верзија 2.0; во Согласност со USB3.0 Super Speed спецификација верзија 1.0; во Согласност со x HCI спецификација верзија 1.0 Поддржува Windows XP / 2003 / Vista / win7 / win8 / 2003 / MAC10.8 погоре системи Specificaiton : Автобус Тип : PCI Express Тип Стандард : Профил (ЛП заградата вкл.) Чипсет : NEC u PD720202 Интерфејс : USB 3.0 Порт Тип и да го Оценувате : USB 3.0 5 Gbit / s Конектор Тип(s) 1 PCI Express x1 Машки Надворешни Пристаништа 2 USB ТипА (9 pin) USB 3.0 Женски Внатрешни Портови 1 Molex 4 pin Plug Packagen Содржина : 1 x PCI Express USB 3.0 картичка 1 x Возачот ЦД

DEN 571.00 671.52

Индустриска опрема одбор Национални Инструменти NI PCI-6025E стекнување на Податоци картичка

Индустриска опрема одбор Национални Инструменти NI PCI6025 E стекнување на Податоци картичкаКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

DEN 14352.00

Индустриска опрема одбор SBC81822 Не треба МРЕЖЕН ИНТЕРФЕЈС РЕВ.B2-РК Полна Големина Pentium 4-478 ПРОЦЕСОРОТ Картичка

Индустриска опрема одбор SBC81822 Не треба МРЕЖЕН ИНТЕРФЕЈС РЕВ.B2РК Полна Големина Pentium 4478 ПРОЦЕСОРОТ КартичкаКОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА...

DEN 14352.00

оригиналната За Nexus 7 ME571KL полначот и USB допир одбор за контрола ME571KL_SB РЕВ 1.4 60NK0090-SU1030 тест добар бесплатен превозот

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 2736.00 2880.00

PCI Express Flex се Преселат Кабел PCIe PCI-E 1X да 1X Слот Столб Картичка Extender Адаптер за Продолжување Лента за Bitcoin Шлемови Рударска

PCI Express Flex се Преселат Кабел PCIe PCIE 1 X да 1 X Слот Столб Картичка Extender Адаптер за Продолжување Лента за Bitcoin Шлемови РударскаОколу Опис : Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетОва е PCIe (PCI Express) 1 X Слот се Преселат Кабел.Висок Квалитет Flex Лента Столб Картичка.Вкупна Должина : Околу 19cm.Злато позлатен контакти за најдобри поврзаност и долг живот.Нема Возачот е потребно, а не поддршка топла swappable.Флексибилни Слот PCIЕкспрес 1x Столб Картичка прави PCI Express 1x Картичка далеку од матичната плоча , со PCI Express приклучок директно во согласност со контактот на матичната плоча.Треба некои професионално знаење за да го користите овој производ.Поддршка HD7960 Рударството.Посветен за Bitcoin Рудар.Вие ќе добиете : 1 x PCIE x1 Слот Столб Кабел ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

DEN 172.00 181.44

оригинал, ЗА 450 455 G2 АУДИО USB ОДБОР LS-B183P 455MME32L NBX0001P400 тест добар бесплатен превозот

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 661.00 696.00

Индустриска опрема одбор на daq картичката HP-IB 82335

Индустриска опрема одбор на daq картичката HPIB 82335КОРИСТИ ОБЈЕКТ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!Она што го гледате е она што ќе добиете~!Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.Наоѓа Во Шангај, Кина...

DEN 19152.00

1pcs/многу 37Pins машки DB37 D-SUB DB-37 Адаптер сигнали Терминал Збег Одбор ROHS 2 ред

******************************************************Повеќе детали : 1pcs / многу 37 Pins машки DB37 DSUB DB37 Адаптерсигнали Терминал Збег Одбор ROHS 2 ред************************************************Слика :

DEN 584.16

оригиналниот TF701T TF501T полначот и USB аудио ДОПИР одбор за КОНТРОЛА TF501T_IO тест добар бесплатен превозот

проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се истидобар пакет : shippment : Повратни информации : 1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек...

DEN 958.00 1008.00

PCI-e да Надворешни 3 порти USB 3.0+ RJ45 Gigabit Ethernet Мрежна картичка USB3.0 + 1000M LAN Комбо PCI express картичка

Добредојдовте на нашата Продавница!3 ports USB 3.0+ RJ45 портата Хибрид PCI Express Контролер Картичката поддржува сите постоечки USB уреди и RJ45 уред.Чипсет : VLI VL805 + Realtek RTL8153...

DEN 904.00 951.84

SATA 3.0 М. 2 Б Копче слот SSD PCI-e Картичка SATA III 6Gbps HDD М. 2 Б & М Клучни SSD за PCI Express картичка со Низок Профил, Заградата ASM1061

Добредојдовте на нашата Продавница!Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет! Се поврзува една Б копче NGFF SSD и еден SATA 3.0 HDD / SSD во исто време...

DEN 2290.00 2544.00