• Ново
DC 12V 3А Напојување Адаптер +4 Сплит Моќ Кабел за видео надзор Безбедносна Камера DVR

DC 12V 3А Напојување Адаптер +4 Сплит Моќ Кабел за видео надзор Безбедносна Камера DVR

DEN 562.56

Износот
Во форма достапна за нарачката


Вовед :
АДАПТЕР DC "Y" PIGTAIL 1 ДО 4 на Текст AC 100-240 V 50/60 Hz
Излез 12 V DC 3А Терминал Врска
До 4 Камери поддржани Карактеристики :
Поддршка до 4 Камери
4 безбедносни камери може да се напојува истовремено
Лесно да се инсталира и користи НИ Приклучок Или ЕУ Приклучок Или АУ Приклучок или велика БРИТАНИЈА Приклучок
Објектот Вклучуваат :
1 x видео надзор 4-начин на Напојување Splitter Кабел
1 x 12 V/3А Адаптер
1 x AC Кабелот за Напојување

Особините

Број На Модел На:
EP-POW12V3A4PAU
Бренд Име:
EFOSE

Купувачите избираат и

Home Security 24V 1А AC / DC адаптер за Напојување 2,5 mm x 5.5 мм Совет Центар

Спецификација : Поларитетот : внатрешен(+) / надворешниот() Текст : AC 100~240 V 50 / 60 Hz Излез : 24 V DC 1000m A Приклучок : OD : 5.5 мм ID : 2,5 mm Приклучок Тип : приклучете НИ сеОбјектот Вклучуваат : 1 x 24 V DC 1А Напојување Адаптер за НАС Приклучокот за видео надзор за Безбедност на камера.

DEN 259.20

Dahua Вода-доказ Делница Кутија Уредни & Интегриран дизајн Алуминиум IP66 делница кутија камера заградата PFA130-E

Оваа стапка е само применливи за Dahua Камери, со цел нека заградата подобро појавување на вашата камера, ве молиме обратете се до Dahua официјалната вебстраница за да се провери дали протезата се совпаѓаат со вашето камера,така што ќе може да одговараат совршено.ви благодариме~Ако ви треба било каква помош,ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме~Функција>Уредни & Интегриран дизајн>Материјал : Алуминиум>IP66 делница кутијаСпецификација Модел DHPFA130E Општи Материјал Алуминиум Димензија Φ124mmx41mm(φ4.88"x1.61") Цевка тема G3 / 4" Тежина 0.35 kg(0.77 lb) Товарот 3.0 kg(6.61 lb) Бела Боја Заштита IP66 температурата на работа 40ºC ~60ºC(40°~+140°) Влажност

DEN 753.00 792.00

5.5 x 2.1 mm 1 Женски 2 Машки AC DC Напојување Кабел Splitter За видео надзор LED Лента трговија на Големо

Карактеристики : ВАШИНГТОН "Y" Pigtail дозволува до ДВЕ безбедносна камера конекции за да еден адаптер.АДАПТЕР DC "Y" PIGTAIL 1 ДО 2Спецификации : Се користи за било 2.1 mm машки DC адаптер за напојување1 DC Женски 2.1 mm Барел Врска2 DC машки 2.1 mm Барел ВрскиПриклучокот Дијаметар : 5.5 мм надворешното, внатрешното 2.1 mmДолжина : 18 инчи долго.Објектот Вклучува : 1 X 1 До 2 CCTV 2начин на Напојување Splitter Кабел

DEN 19.68

4PCS 12V DC 1А (1000ma) Адаптер за Напојување CCTV Камери / LED Систем

Спецификација : Поларитетот : внатрешен(+) / надворешниот() Текст : AC 100~240 V 50 / 60 Hz Излез : 12 V DC 1000m A Приклучок : OD : 5.5 мм ID : 2.1 mm Приклучок Тип : приклучете НИ сеОбјектот Вклучуваат : 4 x DC 12 V 1А Напојување Адаптер за НАС Приклучокот за видео надзор за Безбедност на камера

DEN 607.20

DC 12V 5A Напојување Адаптер +4 Сплит Моќ Кабел за видео надзор Безбедносна Камера DVR

Вовед : АДАПТЕР DC "Y" PIGTAIL 1 ДО 4 на Текст AC 100240 V 50 / 60 HzИзлез 12 V DC 5 A Терминал ВрскаДо 4 Камери поддржани Карактеристики : Поддршка до 4 Камери4 безбедносни камери може да се напојува истовременоЛесно да се инсталира и користи НИ Приклучок Или ЕУ Приклучок Или АУ Приклучок или велика БРИТАНИЈА ПриклучокОбјектот Вклучуваат : 1 x видео надзор 4начин на Напојување Splitter Кабел1 x 12 V / 5 A Адаптер1 x AC Кабелот за Напојување.

DEN 606.72

Безбедносен видео надзор Безбедно 12V 15A DC Универзална Регулирани Префрлување Напојување

Спецификации : влезен напон : 110 V / 220 V текст фреквенција : 4763 Hz Пониска потрошувачка на Енергија, Пониска Температура, висока ефикасност Краток спој / Текот вчитај / Над напон / Над temp заштита Автообнова по заштита Дизајн со Вграденво EMI Филтер, подобрување на сигнал прецизност Излезна моќност : 12 V 15 A Димензија : 199*98*42mmОбјектот Вклучуваат : 1 x DC 12 V 15 A Префрлување Напојување Трансформатор Регулирани

DEN 249.12

4 Port РОЕ Инјектор Моќ Над Ethernet Пасивни Адаптер 802.3 на за IP Камера

Опис : Оваа 100 802.3 на Рое Инјектор исто така наречена Моќ над Ethernet midspans уреди, на 100 802.3 на Рое Инјектор вградени Рое е последна функција со која се базира на постоечката мрежна интерфејс и нема потреба да се менува ништо...

DEN 3386.40

Home Security видео надзор Видео Камера Ѕид Монтирање на Плафон Метал 360 Gimbal заградата

Објектот Вклучуваат : 1 x Ѕид Монтирање Заградата за видео надзор Камера1 x Додатоци (3* завртки, 1* клуч)Спецификација : Метална конструкција Висина : 9.5 cm приближно База дијаметар : 8.6 cm приближно Имајќи Тежина Max да 2 KG Вртливата 360 степени Тежина : 93g

DEN 143.04

Системи за видео надзор НАПОЈУВАЊЕ DC АДАПТЕР 24V 4А-За PTZ Купола Камерата/DVR/NVR

Спецификација : Поларитетот : внатрешен(+) / надворешниот() Текст : AC 100~240 V 50 / 60 Hz Излез : 24 V DC 4000m A Приклучок : OD : 5.5 мм ID : 2,5 mm Приклучок Тип : НИ plug / ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА прилагодениОбјектот Вклучуваат : 1 x 24 V DC 4ААдаптер за Напојување НИ Приклучокот за видео надзор за Безбедност на камера.

DEN 929.28

12V2A адаптер, 12V2000mA напојување, 12V 2A AC/DC адаптер за напојување, AC 100-240V влезен напон, Слободен брод

Спецификација : Поларитетот : внатрешен(+) / надворешниот() Текст : AC 100~240 V 50 / 60 Hz Излез : 12 V DC 2000m A Приклучок : OD : 5.5 мм ID : 2.1 mm Приклучок Тип : приклучете НИ сеОбјектот Вклучуваат : 1 x DC 12 V 2 A Напојување Адаптер за НАС Приклучокот за видео надзор за Безбедност на камера.

DEN 280.32

4 Port Gigabit Моќ над Ethernet РОЕ Инјектор Пасивни Снабдување 802.3 болест 15.4 W

Опис : Оваа 4 Порти Gigabit Рое Инјектор исто така наречена Моќ над Ethernet midspans уреди, на 4 Порти Gigabit Рое Инјектор вградени Рое е последна функција со која се базира на постоечката мрежна интерфејс и нема потреба да се менува ништо...

DEN 4298.40

2 ПАРЧИЊА 2 Начини DC Напојување Splitter Кабел за 12V видео надзор Камера Полнење 2.1 mm X 5.5 мм

Карактеристики : ВАШИНГТОН "Y" Pigtail дозволува до ДВЕ безбедносна камера конекции за да еден адаптер.АДАПТЕР DC "Y" PIGTAIL 1 ДО 2Спецификација : се Користи за било 2.1 mm машки DC адаптер за напојување1 DC Женски 2.1 mm Барел Врска2 DC машки 2.1 mm Барел ВрскиПриклучокот Дијаметар : 5.5 мм надворешното, внатрешното 2.1 mmДолжина : 18 инчи долго.Објектот Вклучуваат : 2 X 12 системи за видео надзор 2начин на Напојување Splitter Кабел

DEN 182.88

12V1A AC да DC Мини Адаптер за Непрекинато Напојување ПРОЗОРЦИ Обезбеди Итни Моќ Бекап за видео надзор Камера со Батерија Изградена-во

Производ Концепт и Примена : адаптер и мини ups 2 во 1 е антипренапони онлајн моќ DC трансформатор = AC да DC мини ПРОЗОРЦИ Адаптер (Трансформатор).тоа е DC ПРОЗОРЦИ Адаптер дизајниран да овозможи итни моќ бекап на сите видови на DC моќност опрема како што се рутери, модеми, settop box, VOIP телефонски системи, систем за надзор, алармен систем и за многу критична телекомуникациска опрема...

DEN 1176.00 1238.40

2 ПАРЧИЊА АУ Приклучок 12V 5A AC/DC Адаптер за Напојување 8 Порта Splitter Pigtail за видео надзор

Вовед : АДАПТЕР DC "Y" PIGTAIL 1 ДО 8 на Текст AC 100240 V 50 / 60 HzИзлез 12 V DC 5 A Терминал ВрскаДо 8 поддржани Камери Карактеристики : Поддршка до 8 Камери8 безбедносни камери може да се напојува истовременоЕдноставен за инсталација и употреба АУ ПриклучокОбјектот Вклучуваат : 2x видео надзор 8начин на Напојување Splitter Кабел2 x 12 V / 5 A Адаптер2 x AC Кабелот за Напојување

DEN 1135.68

14mm Lengh М2*14+3 Бакарни Цилиндри

14mm Lengh М2*14+3 Бакарни ЦилиндриГолемина на : Ве молиме Забелешка : Ова е цената за 2 пакет, секој пакет вклучува 20pcs бакарен цилиндар.Други спецификации можете да контактирате со насM2 X 3+3 4+3 5+3 6+3 7+3 8+3 9+3 10+3 11+3 12+3 13+3 14+3 15+3 16+3 17+3 18+3 19+3..М2*3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..

DEN 153.60

12V DC 10A 18 Канали видео надзор Напојување Кутија PTC Енергија Дистрибуција

Карактеристики : 1, Општа Заштита : Индивидуални PTC(Позитивни Температура Коефициент) Осигурувачот и LED индикатор за секој излез, кога проблемот се јавува, само што влијаат врз индивидуалните излез, други излези уште работат;2, Краток Спој Заштита : Кога краток спој се јавува, Индивидуални PTC на Осигурувачот ќе ја намали исклучување на колото и кога дефект отстранет, PTC осигурач автоматски ќе биде враќање на коло;3, Висок напон заштита : Кога висок напон се јавува, surge protection ќе биде хит преку заштита на поврзан уред;4, во Текот Тековната заштита : Кога над тековната случува, на напојување автоматски ќе се префрлат на автозаштита статус, кога тоа е отстранет, тогаш тоа ќе се вратат во нормална држава;5, Примена : системи за видео надзор Камера, PTZ, IR Illuminators, Видео Процес,Контрола на Пристап, итн.Спецификација : Влезниот Напон Спектар AC90 V264 V Текст Фреквентен Опсег 50 Hz60 Hz Излез Напон Спектар DC12 V+ / 5% Излезна Струја 10 Ampere Излезна Моќност Од 120 Вати Излез Бран&Бучава ≤51 MV Излез Ефикасност ≥81% Излезен Канал 18 Channel Излез Осигурач Тип PTC Излез Осигурач Оценка 1.1 На животната Средина Operatiing Amb.Temp 30℃~45℃ 20%~90%RH Envionment Складирање Temp 40℃~85℃ 10%~95%RH Производ Димензија 246*208*52mm Производ Тежина 1.61 Kg Пренос на Далечина 100 Гаранција од Една Година

DEN 1257.60

Рое Инјектор Беа 25,5 W Моќ Над Ethernet Адаптер за 802.3 на IP Камера Wlan АП

Опис : Оваа 100 РОЕ Инјектор(DC), исто така наречен Power over Ethernet midspans уреди, на 100 РОЕ Инјектор(DC) вградени Рое е последна функција со која се базира на постоечката мрежна интерфејс и нема потреба да се менува ништо...

DEN 823.20

4PCS Безбедносен видео надзор на Видео Камерата Ѕид Монтирање на Плафон Метал 360 Gimbal заградата

Објектот Вклучуваат : 4 X Ѕид Монтирање Заградата за видео надзор Камера4 X Додатоци (3* завртки, 1* клуч).Спецификација : Метална конструкција Висина : 9.5 cm приближно База дијаметар : 8.6 cm приближно Имајќи Тежина Max да 2 KG Вртливата 360 степени Тежина : 93g / ЕЕЗ

DEN 506.40

12V 2A 24W Напојување Возачот Конвертор Лента Светлина 220V 110V DC Универзална Регулирани Префрлување за видео надзор Камерата/LED/Следат

Спецификации : влезен напон : 110 V / 220 V текст фреквенција : 4763 Hz Пониска потрошувачка на Енергија, Пониска Температура, висока ефикасност Краток спој / Текот вчитај / Над напон / Над temp заштита Автообнова по заштита Дизајн со Вграденво EMI Филтер, подобрување на сигнал прецизност Излезна моќност : 12 V 2 A Големина : 85mm x58mm x32mmОбјектот Вклучуваат : 1 x DC 12 V 2 A Префрлување Напојување Трансформатор Регулирани

DEN 129.60

Network Switch 24 Рое+2 Port Gigabit TP SFP Комбо 802.3 болест 15.4 W (1,2+/3,6-)

Опис : За да се исполни барањето на доволно Рое моќ за мрежни апликации со 10 / 100 Mbps жица брзина на пренос, ONV се воведува нов член во IEEE802.3af Рое Fast Ethernet Switch семејството, , на 24Port 10 / 100 Mbps IEEE802.3af Моќ над Ethernet Switch со 400 W Рое буџет...

DEN 15958.08

DC 12V 5A Напојување Адаптер +4 Сплит Моќ Кабел за видео надзор Безбедносна Камера Полнење

Вовед : АДАПТЕР DC "Y" PIGTAIL 1 ДО 4 на Текст AC 100240 V 50 / 60 HzИзлез 12 V DC 5 A Терминал ВрскаДо 4 Камери поддржани Карактеристики : Поддршка до 4 Камери4 безбедносни камери може да се напојува истовременоЛесно да се инсталира и користи НИ Приклучок Или ЕУ Приклучок Или АУ Приклучок или велика БРИТАНИЈА ПриклучокОбјектот Вклучуваат : 1 x видео надзор 4начин на Напојување Splitter Кабел1 x 12 V / 5 A Адаптер1 x AC Кабелот за Напојување

DEN 693.60