• Ново
5pcs Blue2 Начини Dotting Пенкало Marbleizing за Алатка Гел лак Боја Нокти Точки Помине Уметност Алатки Бесплатен Превозот

5pcs Blue2 Начини Dotting Пенкало Marbleizing за Алатка Гел лак Боја Нокти Точки Помине Уметност Алатки Бесплатен Превозот

DEN 119.52
DEN 105.00 -12 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


5pcs Сина Помине Уметност полски Акрилик Dotting Пен
Сликарството и Маникир Декорација Алатки
Функција :
Големина : 13cm/pc
Тежина : 9 грам/pc
Пакет : 5pcs/пакет
Ноктите Dotting Пенкало има 2 глави ,и декорација на ноктите се многу мали, ќе биде многу тешко, ако ги собереш нив ,Ако користите dotting четка, натопена во вода, а потоа да се држиме овие мали декорација, тоа ќе биде лесно ,или можете да го користите да се наслика точка на вашите нокти, тоа може да се користи многу пати и погодно .

Особините

Тип На Објект:
Dotting Алатка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
13cm/pc
Број На Модел На:
dotter
is_customized:
Yes
Производот:
Dotting четка
Материјал:
Акрилик

Купувачите избираат и

5 2 Парчиња Начин Кристал се Справи со Професионална Dotting DIY Гел Пенкало Помине Уметност Сликарство, Цртање Нокти Точка Алатки Сет

Опис : 5 Парчиња / set Кристал се Справи со Двојнозаврши Dotting Пен Двоензаврши, лесен за употреба Едниот крај со поголем топката и друг крај со помали еден Може да се користи на природни нокти лажни нокти, на доградба на акрилни нокти. Совршени за цртање линии, фини детали, специјални модели, креирање точки, итн. Должина На : Прибл...

DEN 217.00 228.96

Meicailin 1 BUC Помине Уметност Алатка Магнет Пенкало за DIY Помине Сликарство Dotting Магнетни Магија 3D Мачка Очи лак Нокти Гел Алатки

Внимание ве молам : Ние ќе брод пратката под $5 долари од Кина Пост Мали Парцели Плус, кои следење информации ќе биде завршена Во Кина Област...

DEN 58.00 64.80

AriesLibra НОВИ 2-начин Помине Уметност Dotting Алатка со Спирала Рачка за Кристал Помине Уметност Пенкало Помине Уметност Алатки Нови Dotting Алатка

КАРАКТЕРИСТИКИ : 100% Сосема Нов Тежина : 10g Материјал : пластична рачка и метал Ова е нокти dotting пенкало со 2 различни краеви за различни marbleizing желби Едниот крај со поголем топката и друг крај со помали еден Одлично за двете професионални помине специјалист или помине уметност ученик, За забележување на т.н", Вителот, dotting. Ви помогне да adhibit помине уметност rhinestones на вашите нокти Ви овозможи да се создаде убава нокти дизајн во секундиАко талкаат повеќе производи,ве молиме да кликнетеAnswer : ___________________________ NOTE : Увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ : Поради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.ПРЕВОЗОТ : Услови на Испорака : Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод...

DEN 48.00 79.20

5pcs/многу Помине Уметност Rhinestones Камења Подигање Алатки Креда Сликар Молив Берач Пенкало Восок Кристал Dotting Пенкало Ноктите DIY Убавина Алатки

Карактеристики : Овој молив наменета за подигање rhinestones и други шарм Користите острилка (не се вклучени) да се изостри молив Rhinestones (не се вклучени) ќе се подига лесно со молив За 21cm долго 8gram / еез пакетот вклучува : 5pcs подигање на моливи

DEN 190.00 210.72

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Помине уметност алатки Помине Уметност Мешајќи Род Алатка Акрилик Прав Течни лажица за ув гел Акрилик dotting пен

2 ПАРЧИЊА / МНОГУ Помине уметност алатки Помине Уметност Мешајќи Род Алатка Акрилик Прав Течни лажица за ув гел Акрилик

DEN 76.00 95.52