• Ново
25pcs/многу Гроздобер Браун London Eye Ferris Тркала Џеб Види Ѓердан трговија на големо испратите ЕМС или DHL

25pcs/многу Гроздобер Браун London Eye Ferris Тркала Џеб Види Ѓердан трговија на големо испратите ЕМС или DHL

DEN 4032.00
DEN 3830.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


25pcs/многу Гроздобер Браун London Eye Ferris Тркала Џеб Види Ѓердан трговија на големо испратите ЕМС или DHL
Прифати Микс на големо за иста цена џеб види !
Карактеристики На Производот :
Види Синџир&Случај Материјал : Метал
Види Движење : Кварц
Дијаметар : Околу 4.5 cm
Вкупната Должина на Синџирот : За 80см
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир
Известување Пред Налози
Плаќање
Ние ја прифати кредитна картичка и да било други начини на плаќање, како Aliexpress дозволено. Ако вие не може да направи плаќање во рок од 3 дена, но сеуште имаат намера да се плати тоа, ве молиме контактирајте ме за да можеме да работиме нешто.
Превозот
1. Ние брод на вашиот парцела во рамките на 3 работни дена откако плаќање во готово.
2. Кина Пост со следење на број, кои се погодни за пратката помалку од 2 КГ, овој вид на превозот ќе се 20-40 работни дена, во оваа точка цена само може да брод од страна на кина пост.
3. EMS е погодна за пакети помеѓу 1kg до 5kg, кој ќе трае една недела или така за превозот.
4. Ние, исто така, поддршка на курирската служба DHL превозот, кој е најбрзиот начин.
5. Ние ќе знак на вашите производи, како дар и да ги прогласи ниска вредност за да се избегне вашиот увоз доход. Ние не?т одговорен за било погрешно/undeliverable адреса.
6. Купувачот е одговорен за било увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете го вашиот царинска политика пред да купите.
Услови за Продажба
Се надеваме на вашето купување искуство со нас да биде одличен една. По добивањето на вашиот предмети, ве молиме ги споделите со нас со оставање повратни информации. Ние ќе се врати на корист. Ќе има 7 дена од моментот кога ќе примите вашата стока да се врати за наплата на понудата износ. Јас не наплата на превозот цена, и се врати превозот цена е платена од вас. Реконструкцијата се неважечки ако објектот е во секој случај да се измени. Ве молиме овозможи 7 дена за враќање на парите, како што ќе треба време за трансфер на пари.
За Нас
Ние сме специјализирани во меѓународни онлајн бизнис. Ние сме посветени на обезбедување на голема стока за нашите клиенти. Ние пак парцели внимателно, и ние брод на нив и надвор брзо! Ние имаме многу редовни деловни партнери тука. Ако имате било какви прашања, не?т двоумете се да контактирате со нас, ние сме среќни да слушнат од вас! Ние навистина го цениме сте во потрага по моите предмети. Ве молиме да се стави нашата Продавница на вашите омилени.
Контактирајте Со Нас
Ние ја опишуваат нашата предмети на најдоброто од нашата способност. Контактирајте со нас ако ви требаат повеќе информации за нашите предмети. Ние ја проверите на нашата порака често и со задоволство ќе ви обезбеди какви било дополнителни фотографии или информации. По аукција ве молиме да заврши работа.

Особините

Бренд Име:
Aismei
Движење:
Кварц
Пол:
Унисекс
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
види џеб
Функција:
Џеб часовници
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Dial Дијаметар:
0.045 m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници

Купувачите избираат и

трговија на големо Мода симпатична глувчето слика кварц Џеб Види Ѓердан Жените Дами девојка фоб часовници сребро antibrittle mirrow

Моден глувчето слика кварц Џеб Види Ѓердан Жените Дами Gril девојка фоб часовници сребро долг синџир на сребро шарени mirrowслучај материјаллегураслучај дијаметар2.8 cmСлучај дебелина0.9 cmсинџир должина80смнето тежина24gСАД $ 4.98 / парче парче парче парче парче парче парче парче

DEN 1437.00 1512.00

Нова Мода Една Песна од Мраз и Оган На Игра на Престоли Американската Драма Продолжување на Војната Доаѓа Кварц Џеб Види Подароци

Карактеристики На Производот : Џеб Види Движење : КварцЏеб Види Дијаметар : За 3.55 CMЏеб Види Дебелина : За 1.85 CMДолжина на Синџирот : За 80СМПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Џеб Види Синџир

DEN 202.00 252.00

Гроздобер Бронза Ретро Кинеската Нова Година Zodic Змеј Кварц Џеб Види Ѓердан Pendant Часовник Подарок

Карактеристики На Производот : Џеб Види Движење : КварцЏеб Види Дијаметар : За 4.7 CMЏеб Види Дебелина : Околу 1.5 CMДолжина на Синџирот : За 80СМПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Џеб Види Синџир1...

DEN 233.00 274.56

Античкиот Бронза Риболов Шема Ретро Кварц Џеб Види Ѓердан Pendant Синџир Накит Сетови Унисекс Подароци

Карактеристики На Производот : Античкиот Модел ДизајнЦелосна Ловец ДизајнДвижење : КварцДијаметар : За 4.8 cmДебелина : Околу 1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 80 смПакет Содржина : 1*Види1*Ѓердан1*Џеб Синџир1*Ѓердан Синџир1*Подарок Кутија

DEN 704.00 765.60

YISUYA Мода Лекар, Кој DW Шема Ѓердан Кварц Гроздобер Џеб Види Pendant со Мини Огледало Внатре Полн Ловец Жени Мажи

Карактеристики На Производот : Античкиот Модел ДизајнЦелосна Ловец ДизајнДвижење : КварцДијаметар : За 2.9 cmДебелина : Околу 1.45 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 80 смПакет Содржина : 1 x види Џеб1 x Ѓердан Синџир

DEN 189.60

YISUYA Steampunk Антички Стил Lorry Ретро Ван Кварц Џеб Види Гроздобер Камион Мода Жени Мажи Подарок Модерна Сребрен Ѓердан

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетДвижење : КварцДијаметар : прибл 4.7 cmДебелина : околу 1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : За 80смПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Ѓердан Синџир

DEN 198.24

Гроздобер Тим Бартон е Кошмар Пред Божиќ Црна/Сребрена Черепот Pendant Ѓердан Џеб Види Мажи Жени Момче Девојка Подарок

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетДвижење : КварцГолемина : Околу 5.0 cm*3.2 cmДебелина : Околу 1.2 смВкупната Должина на Синџирот : Околу 80 смПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Синџир

DEN 186.72

Види Медицинска Сестра Pendant Автоматски Механички Џеб Види Grilles Себе Правец На Фоб Мода Стилски Кул Гроздобер Relogio Bolso Божиќ Подарок

pokemon си одам, ветрот до часовници, одгигри, алис се види, relogio steampunk, orologio da tasca, pendant види, медицинска сестра часовници, види за медицинска сестра, гроздобер џеб часовници, ѓердан, смрт белешка, цртан филмвиди, steampunk, види жените, медицинска сестра види, медицинска сестра, види џеб, relogio masculino, љубовник подарок, пријател на подарок, детето подарок, деца подарок, момче подарок, девојка подароци, Божиќ Подарок, reloj де bolsillo, Џебен Часовник Карактеристики на Производот : Транспарентен СкелетПоловина Ловец ДизајнДвижење : Автоматски МеханичкиДијаметар : За 4.7 cmДебелина : Околу 1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 30cmПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x СинџирПРЕВОЗОТ 1.Ние ќе се испрати објект во рок од 23 дневна ( работни дена, не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.Превозот со желба пост во 3545 работни дена ( Бразил обично треба 5070days )...

DEN 592.00 623.52

Гроздобер Бронза Бакар Франција Сувенири Париз На Ајфеловата Кула Кварц Џеб Види Мажи Жени Ѓердан Pendant Роденден Подароци P219

Карактеристики на производот : Специјален Дизајн Единствена Структура Ретро и Модни Дијаметар : За 4.7 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Тоа е push копчето механизам се наоѓа на врвот на штрек,дојде со еден синџир...

DEN 156.00 194.40

Шарм Сребро Едноставен Механички Џеб Види Рака-ликвидација Луксузни Ретро Модата Шупливи Pendant ФОБ Синџир за Жени Мажи медицинска Сестра Подароци

Pendant подарок, ѓердан часовник, ѓердан види, синџир часовници, часовници кварц, модни накит, steampunk pendant, sheampunk види, љубовник подарок, пријател на подарок, детето подарок, деца подарок, момче подарок, девојка подарок...

DEN 603.00 804.00

Луксузна Ретро Шупливи Бронза Риба Шема Џеб Види Рака-ликвидација Механички Фоб Види Мажи Жени Relogio Де Bolso Подарок

џеб фоб часовници, џеб види мажи, џеб се види со синџир, џеб види steampunk, џеб види ѓердан, жените џеб види, мажи џеб види, антички џеб часовници, гроздобер џеб види, pendant, мода џеб часовници, аналогни џеб види, часовници жените, џеб & фоб часовници, berloques, подарок, часовник, време, часови, relogio де bolso, montre gousset, унисекс, класична, retreo часовници Карактеристики на Производот : Транспарентна Рамка на Движење : Механичка Рака Правец Дијаметар : За 5.0 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 30cm Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

DEN 636.00 669.60

промет на големо со кафе стакло џеб види ѓердан жените девојка дама фоб часовници добар квалитет мода ретро убаво нов бронза со синџир

Купон за промет на големо цена добар квалитет мода ретро убаво нов бронза кафе и бело стакло џеб види ѓердан со синџирслучај материјаллегураслучај дијаметар2.5 cmСлучај дебелина0.9 cmсинџир должина80смнето тежина22g

DEN 1437.00 1512.00

Steampunk Скелет Пиштол црна Механичка Рака Правец Џеб Види Мажите Гроздобер Часовник Ѓердан Џеб & Фоб Часовници Со Синџир Цвет

Спецификација : Dial Дијаметар : 4.7 cmCasr Дебелина : 1.5 cmДолжина на Синџирот : 37.5 cm / 80смСлучај Материјал : АлуминиумскиБоја : Црна ПиштолФункција : Механичка Рака Правец Види ЏебПакет : 1* Џеб види & 1* Синџир

DEN 940.00 1343.04

Луксузен Сребрен Џеб Види Doulbe Тигар Половина Ловец Механичка Рака Правец На Час Нерегуларни Скелет Мажи Жени Pendant 2017

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење : Рака Ликвидација МеханичкиСлучај Дијаметар : Околу 4,3 cmСлучај Дебелина : Околу 1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 30cmТежина : Околу...

DEN 866.00 1082.88

25pcs/многу Гроздобер Антички Римски бронзени Numerals Кварц Џеб Види Pendant со Синџир Унисекс Подарок reloj де bolsillo

25pcs / многу Гроздобер Антички Римски бронзени Numerals Кварц Џеб Види Pendant со Синџир Унисекс Подарок reloj де bolsilloПрифати Микс на големо за иста цена џеб види !Карактеристики На Производот : Види Синџир&Случај Материјал : МеталВиди Движење : КварцДијаметар : Околу 4.5 cmВкупната Должина на Синџирот : За 80смПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x СинџирИзвестување Пред НалозиПлаќањеНие ја прифати кредитна картичка и да било други начини на плаќање, како Aliexpress дозволено...

DEN 3830.00 4032.00

Гроздобер Пиратите Черепот во Едно Парче Steampunk Џеб Види Мажите Машки Момче Часовници Кварц P419

Карактеристики На Производот : Специјален Дизајн Единствена Структура Ретро и Мода Дијаметар : За 4.8 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80смТоа е push копчето механизам се наоѓа на врвот на штрек,дојде со еден синџир.Најдобар Подарок за Мажи & Жени & Девојки и Деца,како Роденденски Подарок / Одмор Подарок / Божиќ ПодарокГолема Тркалезна Форма И Дизајн,Бакар Стил И Антички СтилПакет Содржина : 1 x Види Џеб 1 x Синџир

DEN 152.00 190.08

2017 Гроздобер Антички Купер Алиса Во Земјата На Чудата, Г-Дин Зајакот Шема Симпатична Кварц Џеб Види Мажи Жени Подарок Со Ѓердан Синџир

Карактеристики на производот : Движење : Кварц Дијаметар : За 4.7 cm Дебелина : За 1.4 cm Вкупна должина на синџирот : за 80см Пакетот Вклучува : 1 * Џеб Види 1 * СинџирПЛАЌАЊЕ1...

DEN 156.00 194.88

2017 Steampunk Црна Кошмар Пред Божиќ Черепот Дизајнер Кварц Џеб Часовници Мажи Жени Фоб Часовник

Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Половина Ловец Дизајн Движење : Кварц Дијаметар : За 4.7 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x СинџирПЛАЌАЊЕ1...

DEN 156.00 194.88

Сад Маринскиот Корпус Значка Гроздобер Pendant Џеб Види Антички Стил USMC Кварц Steampunk Mens Женска Подарок

Карактеристики На Производот : Џеб Види Движење : КварцЏеб Види Дијаметар : За 4.7 CMЏеб Види Дебелина : Околу 1.5 CMДолжина на Синџирот : Околу 30 CMПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Џеб Види Синџир

DEN 203.00 239.04

25pcs/многу Антички Шупливи ТАТО Џебот Види Pendant Бронза ѓердан Mens Pappy Денот на Таткото Подарок испратите ЕМС или DHL

25pcs / многу Антички Шупливи ТАТО Џебот Види Pendant Бронза ѓердан Mens Pappy Денот на Таткото Подарок испратите ЕМС или DHLПрифати Микс на големо за иста цена џеб види !Карактеристики На Производот : Види Синџир&Случај Материјал : МеталВиди Движење : КварцДијаметар : Околу 4.5 cmДебелина : Околу 1 cmВкупната Должина на Синџирот : За 80смПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x СинџирИзвестување Пред НалозиПлаќањеНие ја прифати кредитна картичка и да било други начини на плаќање, како Aliexpress дозволено...

DEN 3830.00 4032.00