• Ново
25pcs/многу Антички Шупливи ТАТО Џебот Види Pendant Бронза ѓердан Mens Pappy Денот на Таткото Подарок испратите ЕМС или DHL

25pcs/многу Антички Шупливи ТАТО Џебот Види Pendant Бронза ѓердан Mens Pappy Денот на Таткото Подарок испратите ЕМС или DHL

DEN 4032.00
DEN 3830.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


25pcs/многу Антички Шупливи ТАТО Џебот Види Pendant Бронза ѓердан Mens Pappy Денот на Таткото Подарок испратите ЕМС или DHL
Прифати Микс на големо за иста цена џеб види !
Карактеристики На Производот :
Види Синџир&Случај Материјал : Метал
Види Движење : Кварц
Дијаметар : Околу 4.5 cm
Дебелина : Околу 1 cm
Вкупната Должина на Синџирот : За 80см
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир
Известување Пред Налози
Плаќање
Ние ја прифати кредитна картичка и да било други начини на плаќање, како Aliexpress дозволено. Ако вие не може да направи плаќање во рок од 3 дена, но сеуште имаат намера да се плати тоа, ве молиме контактирајте ме за да можеме да работиме нешто.
Превозот
1. Ние брод на вашиот парцела во рамките на 3 работни дена откако плаќање во готово.
2. Кина Пост со следење на број, кои се погодни за пратката помалку од 2 КГ, овој вид на превозот ќе се 20-40 работни дена, во оваа точка цена само може да брод од страна на кина пост.
3. EMS е погодна за пакети помеѓу 1kg до 5kg, кој ќе трае една недела или така за превозот.
4. Ние, исто така, поддршка на курирската служба DHL превозот, кој е најбрзиот начин.
5. Ние ќе знак на вашите производи, како дар и да ги прогласи ниска вредност за да се избегне вашиот увоз доход. Ние не?т одговорен за било погрешно/undeliverable адреса.
6. Купувачот е одговорен за било увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете го вашиот царинска политика пред да купите.
Услови за Продажба
Се надеваме на вашето купување искуство со нас да биде одличен една. По добивањето на вашиот предмети, ве молиме ги споделите со нас со оставање повратни информации. Ние ќе се врати на корист. Ќе има 7 дена од моментот кога ќе примите вашата стока да се врати за наплата на понудата износ. Јас не наплата на превозот цена, и се врати превозот цена е платена од вас. Реконструкцијата се неважечки ако објектот е во секој случај да се измени. Ве молиме овозможи 7 дена за враќање на парите, како што ќе треба време за трансфер на пари.
За Нас
Ние сме специјализирани во меѓународни онлајн бизнис. Ние сме посветени на обезбедување на голема стока за нашите клиенти. Ние пак парцели внимателно, и ние брод на нив и надвор брзо! Ние имаме многу редовни деловни партнери тука. Ако имате било какви прашања, не?т двоумете се да контактирате со нас, ние сме среќни да слушнат од вас! Ние навистина го цениме сте во потрага по моите предмети. Ве молиме да се стави нашата Продавница на вашите омилени.
Контактирајте Со Нас
Ние ја опишуваат нашата предмети на најдоброто од нашата способност. Контактирајте со нас ако ви требаат повеќе информации за нашите предмети. Ние ја проверите на нашата порака често и со задоволство ќе ви обезбеди какви било дополнителни фотографии или информации. По аукција ве молиме да заврши работа.

Особините

Бренд Име:
Aismei
Движење:
Кварц
Пол:
Унисекс
Стил:
Fashion & Неврзан
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
види џеб
Функција:
Џеб часовници
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Dial Дијаметар:
0.045 m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници

Купувачите избираат и

Античкиот Бронза Риболов Шема Ретро Кварц Џеб Види Ѓердан Pendant Синџир Накит Сетови Унисекс Подароци

Карактеристики На Производот : Античкиот Модел ДизајнЦелосна Ловец ДизајнДвижење : КварцДијаметар : За 4.8 cmДебелина : Околу 1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 80 смПакет Содржина : 1*Види1*Ѓердан1*Џеб Синџир1*Ѓердан Синџир1*Подарок Кутија

DEN 704.00 765.60

Гроздобер Тим Бартон е Кошмар Пред Божиќ Црна/Сребрена Черепот Pendant Ѓердан Џеб Види Мажи Жени Момче Девојка Подарок

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетДвижење : КварцГолемина : Околу 5.0 cm*3.2 cmДебелина : Околу 1.2 смВкупната Должина на Синџирот : Околу 80 смПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Синџир

DEN 186.72

25pcs/многу Гроздобер Антички Римски бронзени Numerals Кварц Џеб Види Pendant со Синџир Унисекс Подарок reloj де bolsillo

25pcs / многу Гроздобер Антички Римски бронзени Numerals Кварц Џеб Види Pendant со Синџир Унисекс Подарок reloj де bolsilloПрифати Микс на големо за иста цена џеб види !Карактеристики На Производот : Види Синџир&Случај Материјал : МеталВиди Движење : КварцДијаметар : Околу 4.5 cmВкупната Должина на Синџирот : За 80смПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x СинџирИзвестување Пред НалозиПлаќањеНие ја прифати кредитна картичка и да било други начини на плаќање, како Aliexpress дозволено...

DEN 3830.00 4032.00

Гроздобер Бронза Ретро Кинеската Нова Година Zodic Змеј Кварц Џеб Види Ѓердан Pendant Часовник Подарок

Карактеристики На Производот : Џеб Види Движење : КварцЏеб Види Дијаметар : За 4.7 CMЏеб Види Дебелина : Околу 1.5 CMДолжина на Синџирот : За 80СМПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Џеб Види Синџир1...

DEN 233.00 274.56

Луксузен Сребрен Џеб Види Doulbe Тигар Половина Ловец Механичка Рака Правец На Час Нерегуларни Скелет Мажи Жени Pendant 2017

Карактеристики На Производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Движење : Рака Ликвидација МеханичкиСлучај Дијаметар : Околу 4,3 cmСлучај Дебелина : Околу 1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 30cmТежина : Околу...

DEN 866.00 1082.88

Најдобар Подарок За Фановите На Американската Драма Одење Мртов Тема Џеб Се Види Со Синџир Ѓердан

Најдобар Подарок За Фановите На Американската Драма Одење Мртов Тема Џеб Се Види Со Синџир Ѓердан Бесплатен ПревозотКарактеристики На Производот : Џеб Види Движење : КварцЏеб Види Дијаметар : За 3.55 CMЏеб Види Дебелина : За 1.85 CMДолжина на Синџирот : За 80СМПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Џеб Види Синџир、

DEN 207.00 229.92

Steampunk Чисто Сребро Џеб Види Синџир Ѓердан/Pendant Подарок Кутија, Торба Поставите P300CKWB

steampunkџеб види steampunk видимедицинска сестра видиџеб часовнициавтоматско џеб видисмрт белешкаавтоматски механички џеб видиавтоматски механички џеб часовницибубамара женскафоб видиџеб се види од не ' рѓосувачки челикмедицинска сестрамедицинска сестра pin видистаречки види жениантичкивидиfullmetal алхемичаротmens џеб часовницидоктор видибронза синџир птицаdropshipping висок квалитетжената цртан филм часовницимеханички џеб види нерѓосувачкимедицински сестри видистационарниантички риммедицински сестри фоб часовницигроздобер продавница масадр кои накитеднорог ѓерданреле за животкоњ часовникдетска види времеалиса во земјата на чудата шармџебоктопод џеб видиантички земјата на чудатаодгчасовницимажите steampunkдијамантмедицинска сестра алаткаѓердан мажите орелкошмар пред божиќракаликвидација џеб видискелет џеб видивина во нашите ѕвезди locketфоб часовници среброантички механички видивиди камераавтоматски се видимедицински сестри часовнициакрилни фан ѓерданцрвениот крстдама бубаџеб види суперменскелетот механички џеб видисмртта џеб видимеханички џеб видиsteampunk часовникалиса во земјата на чудата зајакотмесингкристална топка часовникголем сребро џеб видисребро часовници со белагроздобер alice земјата на чудатавиди ѓерданкруг сина видиwatchмакедонското знамемесинг џеб види steampunkкалибарсмрт белешка џеб видиdw видиpocketwatchмали носи многуsterling silver кварц ѓерданмедицинска сестра види 2015Карактеристики на производот : Види Движење : Кварц Види Дијаметар : За 4.8 CM Види Дебелина : Околу 1.5 CM во Должина од Џеб Синџир : Околу 30 CM Должина на Ѓердан Синџир : За 80СМ Должина на Кожа за на Рака : За 80СМ Подарок Торба Големина : Околу 10*8 CM Подарок Кутија Големина : Околу 8*7*3 CM Пакет Содржина : 1 x Види 1 x Џеб Синџир 1 x Ѓердан Синџир 1 x Кожа за на Рака 1 x Подарок Торба 1 x Подарок Кутија

DEN 287.52

Кварц Мода Totoro Џеб Види Ѓердан Жена Chinchilla Lanigera Molina ФОБ Часовници Човек Симпатична Цртан филм Гроздобер Бронзена Боја

Кварц Мода Totoro Џеб Види Ѓердан Жена Chinchilla Lanigera Molina ФОБ Часовници Човек Симпатична Цртан филм Гроздобер Бронзена Бојаслучај материјаллегураслучај дијаметар4.5 cmСлучај дебелина1.0 cmсинџир должина80смнето тежина52g

DEN 185.00 215.04

SEWOR 2018 Врвот Бренд Dial Рефлексивни Боја Домот Благородна Злато Кварц Џеб Види Мажите Мода Обичните Антички Џеб Види C148

Карактеристики : Злато благородна изнесам вашиот извршување на модата и идентитет, е многу вреди да се има.​1.Случај дијаметар : 47mm...

DEN 453.00 552.00

Види Медицинска Сестра Pendant Автоматски Механички Џеб Види Grilles Себе Правец На Фоб Мода Стилски Кул Гроздобер Relogio Bolso Божиќ Подарок

pokemon си одам, ветрот до часовници, одгигри, алис се види, relogio steampunk, orologio da tasca, pendant види, медицинска сестра часовници, види за медицинска сестра, гроздобер џеб часовници, ѓердан, смрт белешка, цртан филмвиди, steampunk, види жените, медицинска сестра види, медицинска сестра, види џеб, relogio masculino, љубовник подарок, пријател на подарок, детето подарок, деца подарок, момче подарок, девојка подароци, Божиќ Подарок, reloj де bolsillo, Џебен Часовник Карактеристики на Производот : Транспарентен СкелетПоловина Ловец ДизајнДвижење : Автоматски МеханичкиДијаметар : За 4.7 cmДебелина : Околу 1.5 cmВкупната Должина на Синџирот : Околу 30cmПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x СинџирПРЕВОЗОТ 1.Ние ќе се испрати објект во рок од 23 дневна ( работни дена, не празник сезони ) по уплатата се потврди со платформа.2.Превозот со желба пост во 3545 работни дена ( Бразил обично треба 5070days )...

DEN 592.00 623.52

ФОБ мажите џеб часовници мода механички часовници BOAMIGO бренд скелет римски број часовници сребро дизајн на часовникот reloj hombre

ФОБ мажите џеб часовници мода механички часовници BOAMIGO бренд скелет римски број часовници сребро дизајн на часовникот reloj hombre* Движење : рака правец на механички[ Треба да се завршат секојдневно...

DEN 624.00 1039.20

Гроздобер Римски Броеви се Отвори Лице Бронза Џеб Види Механички Автоматско Себе Правец на Часовникот Со 30 см Синџир Фоб Часовници

џеб фоб часовници, џеб види мажи, џеб се види со синџир, џеб види steampunk, џеб види ѓердан, жените џеб види, мажи џеб види, антички џеб часовници, гроздобер џеб види, pendant, мода џеб часовници, аналогни џеб види, часовници жените, џеб & фоб часовници, berloques, подарок, часовник, време, часови, relogio де bolso, montre gousset, унисекс, класична, retreo часовници Карактеристики на Производот : Транспарентна Скелет Отворен Лице Дизајн Движење : Автоматски Механички Дијаметар : За 5.0 cm Дебелина : За 1.4 cm Вкупна Должина на Синџирот : Околу 30cm Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

DEN 636.00 669.60

2017 Гроздобер Антички Купер Алиса Во Земјата На Чудата, Г-Дин Зајакот Шема Симпатична Кварц Џеб Види Мажи Жени Подарок Со Ѓердан Синџир

Карактеристики на производот : Движење : Кварц Дијаметар : За 4.7 cm Дебелина : За 1.4 cm Вкупна должина на синџирот : за 80см Пакетот Вклучува : 1 * Џеб Види 1 * СинџирПЛАЌАЊЕ1...

DEN 156.00 194.88

Античкиот Бронза Гроздобер Коњ Кинески Хороскопски 12 Резба Во Задниот Џеб Се Види Кварц Долго Neckalce Синџир Ретро Женска Мажите Подароци

Карактеристики На Производот : Движење : КварцДијаметар : За 4.7 CMДебелина : Околу 1.5 CMДолжина на Синџирот : За 80СМПакет Содржина : 1 x Види ЏебКинески Зодијак е врз основа на дванаесет година циклус, секоја година, да биде претставена од страна на животно.Најдете година сте родени за да се утврди вашиот сопствен знак.Стаорец Вол Тигар Зајакот Змеј Змија Коњ Коза Мајмун Петел Куче 1900 1901 1902 1903 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1912 1913 1914 1915 1916 1917 1918 1919 1920 1921 1922 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1942 1943 1944 1945 1946 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018

DEN 189.60

Мала Големина На Јапонската Анимација Самовила Опашка Продолжување Бронза Кварц Ѓердан Синџир Џеб Види Божиќ Подароци

Карактеристики На Производот : Стр ocket Види Движење : КварцЏеб Види Дијаметар : За 3.55 CMЏеб Види Дебелина : За 1.85 CMДолжина на Синџирот : За 80СМПакет Содржина : 1 x Види Џеб1 x Џеб Види Синџир

DEN 202.00 252.00

Шарм Сребро Едноставен Механички Џеб Види Рака-ликвидација Луксузни Ретро Модата Шупливи Pendant ФОБ Синџир за Жени Мажи медицинска Сестра Подароци

Pendant подарок, ѓердан часовник, ѓердан види, синџир часовници, часовници кварц, модни накит, steampunk pendant, sheampunk види, љубовник подарок, пријател на подарок, детето подарок, деца подарок, момче подарок, девојка подарок...

DEN 603.00 804.00

2017 Steampunk Црна Кошмар Пред Божиќ Черепот Дизајнер Кварц Џеб Часовници Мажи Жени Фоб Часовник

Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Половина Ловец Дизајн Движење : Кварц Дијаметар : За 4.7 cm Дебелина : Околу 1.5 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x СинџирПЛАЌАЊЕ1...

DEN 156.00 194.88

кул црн пиратски черепот меч нож кварц моден ланец џеб види жена бронзена боја гроздобер час го гледа часовникот арапски глеѓ

кул црн пиратски черепот меч нож кварц моден ланец џеб види жена бронзена боја гроздобер час го гледа часовникот арапски глеѓслучај материјаллегураслучај дијаметар4.5 cmСлучај дебелина1.0 cmсинџир должина80смнето тежина50g

DEN 226.00 262.56