• Ново
Бесплатен Превозот! 10pcs L297/298 stepper моторни возачот PCB голи одбор

Бесплатен Превозот! 10pcs L297/298 stepper моторни возачот PCB голи одбор

DEN 1317.60
DEN 1120.00 -15 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот! 10pcs L297/298 stepper моторни возачот PCB голи одбор
Големина : 71mm X43mm X28mm Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл . се надевам да се направи бизнис со вас
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union. Ние се извинуваме што ние не можат да прифатат други начини на плаќање, како што се чек или поштенска наредби . Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака . Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред плаќање Брод на светот од Хонг Конг во рамките на 12-24 часа по уплатата завршена примена, и ќе ви даде на следење на број побрзо. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена . тоа трае околу 15-30days. обично, ако превозот од Кина/Хонг Конг пост воздух mail Повратни информации : повратната информација е многу важно за нас, pls ме напушти 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата служба и нашите предмети,или pls контакт со мене, ако има некој проблем со нашите објекти.ние ќе се реши што побрзо. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купи со доверба Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба.добредојдовте на големо. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!
Напојување и моќност засилувач одбор подели со користење на компактен дизајн, може да биде вчитан 43mm тенок шасија, секој напојување одбор и засилувач одбор ги содржи сите на еден (без столбови). Засилувач одбор со две TDA7293, која може да се пристапи како OCL (dual-канал) или BTL (моно) режими, BTL врска излезна моќност е двојно поголема. Одборот компоненти кои се користат се внимателно одбрани, филтерот користи четири мали 10000 U/50 V NOVER АУДИО злато capacitor. 35 A висока тековната rectifier мост, засилувач на одборот за долго време за да се исполнат на полно оптоварување. Отпорници се користат во сите 1% метал филм отпорници, висок квалитет на мали запечатени potentiometer.

Особините

is_customized:
Yes
База Материјал:
Нови
Мин. Ширина На Линија:
Нови
Мин. Линија Проред:
Нови
Мин. Дупка Со Дијаметар Од:
Нови
Одборот Дебелина:
Нови
бакар дебелина:
Нови
Површина По Завршувањето:
Нови
Број На Модел На:
Нови

Купувачите избираат и

Бакар Облечени Ламинатни Една Страна Плоча CCL 10x7cm 1.4 mm Bakelite Универзална Одбор Пракса PCB DIY Комплет 100*70*1.4 мм

Драг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer, ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас, ви благодариме.Бакар Облечени Ламинатни Една Страна Плоча CCL FR4 Универзална Одбор Пракса PCB DIY Комплет уште Повеќе Информации на Купер Облечени Ламинатни Една Страна FR4 20x30 15x20 10x15 Bakelite 7x10 10x15 20x30 10x20 Двојно Страна FR4 7.5x10 20x30 15x20 10x15ОписCCL е основата на материјалот на електроника индустрија, главно се користи за производство на печатени кола (PCB), широко се користи во телевизии, радија, компјутери, компјутери, мобилни телефони и други електронски производи.

DEN 46.08

бесплатен превозот 5PC PCB Производство на Зелена маска за pcb 30*40CM 1.6 MM дебели 2.54 теренот универзална pcb одбор

Обичај PCB Услуга (Цврсти PCB, Flex PCB,Regid Flex PCB ) Контактирајте со нас преку e MessagИме : 30 * 40 CM единствено еднострана спреј калај универзална плоча Големина : 30 * 40 CM Материјал : KB Одделение единствен материјал Дебелина : 1.6 MM Теренот : 2.54 MM теренот Бленда : 1.0 MM Број на Дупки : 113 * 156 (компјутери)Услуга На КлиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3...

DEN 3903.00 4152.00