• Ново
Нови 10pcs/многу Висока Clear LCD Пред Екран Заштитник Филм За Vivo X6 Заштитна Фолија Бесплатен Превозот

Нови 10pcs/многу Висока Clear LCD Пред Екран Заштитник Филм За Vivo X6 Заштитна Фолија Бесплатен Превозот

DEN 378.72
DEN 360.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
ZUCZUG
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Транспарентна
statu:
во парк
Карактеристики:
Висок ЈАСНО екран заштитник
Продаваат на мало ПП Торба:
Yes
Од:
од фабриката директно
време на испорака:
5 работни дена
MOQ:
10pcs
Продажба Точка :
најниска цена
ОДГОВАРА ЗА:
За Vivo X6

Купувачите избираат и

За Samsung S2 Екран Заштитник Заштитна Фолија Калено Стакло за Galaxy GT i9100 S II S2 плус GT-i9100 9100 Случај маска

Компатибилен со Модел на Телефон : За SAMSUNG Галакси S2Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо.На калено стакло за SAMSUNG серија, тоа ги има следниве карактеристики : 1.Ултратенок стакло(0.26~0.3 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.2.Целосно транспарентна : хемиски третирана транспарентен калено стакло.3.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.4.Површинска цврстина : 9 H,3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник...

DEN 80.00 95.04

0.1 mm цел Екран Нано Експлозија доказ 3D Криви Hydrogel Фолија За Samsung Galaxy Note 8 TPU Екран Заштитник Note8 Мека Saver

wyприклучокstartЖешка Стока$4.49$7.49$4.99$3.49$7.49$4.49wyприклучоккрај0.1 mm цел Екран Нано Експлозија доказ 3 D Криви Hydrogel Фолија За Samsung Galaxy Note 8 TPU Екран Заштитник Note8 Мека SaverФункција : Brand Name Morn Rise Име на Производ 3 D Нано експлозијадоказ TPU мека филм ЗаштитаFull Screen Дебелина 0.1 mm, Ултра тенок Материјал со Висок Квалитет TPU Боја Јасно транспарентност HD Јасно Компатибилен За Samsung Galaxy Note 8 Цврстина 5~6 H, нула доказ Функција1.експлозијадоказ и нула доказ, направени од Нано експлозијадоказ Мека МИЛЕНИЧЕ материјал2.Отпечаток Доказ, Позлата антиотпечатоци технологија, Hydrophobic и oleophobic.3.тоа може да се стави на самосанираат за малку гребење на површината.4.100% лепење на екранот, велат збогум на Бела граница...

DEN 134.00 167.52

за vivo V9 6.3 9H 2.5 D целосно Покривање Калено Стакло Екран Заштитник за vivo V9 6.3 Стакло филм

Премиум целосно Покривање Калено Стакло Екран ЗаштитникФункција : Материјал : Калено стакло Дебелина : 0.3 mm Цврстина : 9 H Боја : црна, бела Специјални : 2.5 D Целосна Покриеност Екран Калено СтаклоПакет Содржина : 1* цел екран калено стакло 1* екран чистење на хартија(Сува) 1* Алкохол за чистење на хартија(Мокра)Компатибилни модели>> за vivo V9 / 6.3инчен

DEN 114.00 143.04

wangcangli Целосно покривање Калено Стакло За iphone 8 6 6S 7 Плус 3D Екран Заштитник За iPhone 6 7 8 стакло филм

wangcangli 0.26 mm 3 D 9 H Премиум Калено Стакло За i Phone 7 8 плус 6 plЕкран Заштитник Филм За iphone 8 6 Плус ЗаштитниКалено Стакло Филмот + Прецизни ДупкаШокДоказ + Отпорно На Гребење + AntiПропадна100% Совршено Се Вклопуваат За Вашиот Паметен ТелефонМногу Транспарентен Дизајн За Најдобро Покажува За i Phone 6s / 7

DEN 72.00 90.24

3D 9H цел Екран Калено Криви Стакло За Samsung A8 2018 Екран Заштитник Филм За Samsung Галакси A8 2018 ПЛУС Заштитни

Dears, Сега постојат Транспарентни боја ,ако сакате тоа,ве молиме оставете порака до мене,и јас ќе го испратам до тебе

DEN 176.00 191.52

0.26 mm Експлозија-доказ LCD Калено Стакло Филм За Леново A536 НА 536 538 A358T A538 Екран Заштитник pelicula де vidro

Примена : Мобилен Телефон Екран Заштитник Стакло Филм 0.26 mm Експлозијадоказ LCD Калено Стакло Филм За Леново A536 НА 536 538 A358 T A538 Екран Заштитник pelicula де vidro Ставка Опис : 100% Нов висок квалитет калено стакло екран заштитник.Ултра силна : Нано Стакло со нуладоказ, тешко обложени површина ( 9 H Цврстина) се спротивстави на остри предмети.Ултра јасно : Oleophobic слој и хемиски третирана со кристално јасна транспарентност.Ултра чувствителни : Стакло е само 0.26 mm дебелина која го задржува 100% чувствителност на допир.Ултра лесен : Супер лесно да се инсталира и да ги одинсталиратеБез лепак остатоци ќе бидат оставени кога се отстранети.Антиотпечатоци и антимасло, па отпечатоци од прсти и масло не се лесно да се остане на површината, лесно да се чисти...

DEN 95.52

AGREAL S6 работ Целосна Криви 3D Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија Pelicula де vidro за Samsung Галакси S6 Работ плус

Забелешка : Овој Производ е Продажба без Мало Пакет Полн Криви 3 D Телефон Калено Стакло Екран Заштитник Заштитна Фолија Pelicula де vidro за Samsung Галакси S6 РаботКарактеристики : Лесна Апликација, 0.26 mm дебелина, 9 H Цврстина, Отпорен на Гребење, Полн Работ на Работ КривиОваа калено стакло екран заштитник е мора да се има за секој склони кон постојано намалувањето на нивните телефон...

DEN 120.00 133.92

Забелешка 3 нео Калено Стакло За Samsung Галакси Забелешка 3 нео мини СМ-N7505 N750 N7505 N7502 Екран Заштитник Филм Покрие Случај

Мојот пријател, телефонот е генерално се користи за 3 години или подолго Повеќе попусти за купување на повеќе од две, па јас да ви даде предлог дека може да се купи повеќеКомпатибилен со Модел на Телефон : За Samsung Galax Забелешка 3 Нео Екран Заштитник Film Premium N750 N7505 N7502 Екран Заштитник Филм Покрие СлучајКога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо.На калено стакло за Samsung серија, тоа ги има следниве карактеристики : 1.Ултратенок стакло(0.26~0.3 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.2.Целосно транспарентна : хемиски третирана транспарентен калено стакло.3.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.4.Површинска цврстина : 9 H,3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник...

DEN 82.00 86.40

Seonstai 2 парчиња Екран Заштитник За Xiaomi Mi5s Mi4 Калено Стакло Ултра Тенко Стакло За Xiaomi Redmi 4X Заштитна Стакло Филм

Seonstai 2 парчиња Екран Заштитник За Xiaomi Mi5s Mi4 Калено Стакло Ултра Тенко Стакло За Xiaomi Redmi 4 X Заштитна Стакло ФилмПродажба Точка : 1...

DEN 93.00 143.52

3 Компјутери/Многу HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Пред Екран Заштитник на Допир Филм за Заштита на Кожата За HTC Желба 620 620G 820 Мини 5.0

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

DEN 66.72

2 ПАРЧИЊА Екран Заштитник Huawei P9 Лајт Стакло Калено Стакло За Huawei P9 Лајт Стакло Huawei P9 Лајт Година Анти-нула Филм HATOLY

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Упатства за употребаПакет Се Вклучени2 парче Екран заштитник2 парче ткаенина за ЧистењеКина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )Производство шоуdianxiaobao_3dianxiaobao_4

DEN 91.00 95.52

Wolfsay 2 ПАРЧИЊА Стакло Meizu MX3 Екран Заштитник Калено Стакло За Meizu MX3 Телефонот Cristal Анти-Нула Meizu MX3 Заштитна Фолија

dianxiaobao_2Answer : ___________________________ Note : Калено Стакло мали од Екранот на Телефонот е Нормално, Бидејќи на Екранот на Телефонот Работ имаат со radian.Пакет Се Вклучени : 2 парче Екран заштитник2 парче ткаенина за ЧистењеУпатства за употреба : Чекор 1 : Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.Чекор 2 : Излупете off маска со налепница внимателно...

DEN 91.00 95.52

KUKOWDEE S9 S9Plus 3D Full Screen Калено Стакло За Samsung Галакси S9 Плус S8 S7 S6 Екран Заштитник Филм Фабрика

Ние сме професионални prduction на Калено Стакло Филм,Добредојдовте контактирајте со нас .KUKOWDEE S9 S9 Pl D Full Screen Калено Стакло За Samsung Галакси S9 Плус S8 S7 S6 Екран Заштитник Филм ФабрикаОбјектот вклучуваат1 x Калено Стакло Филм1 x wet & dry бришеS7 работS7S8

DEN 112.80

2Pc/Многу 0.26 MM Предни+Назад Калено Стакло За Sony Xperia М4 аква М5 Екран Заштитник Филм За Sony Z3 Компактен Z5 Z2 Z1 Z Компактен

2 Pc / Многу 0.26 MM Предни+Назад Калено Стакло За Sony Xperia М4 аква М5 Екран Заштитник Филм За Sony Z3 Компактен Z5 Z2 Z1 Z Компактен! Answer : ___________________________ Note : Полно име ве молам! Особено за Русите и Latvias ...

DEN 77.00 85.44

За Samsung Галакси C9 Про C9000 6.0 Јасно Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Експлозија-доказ Заштитна Фолија +Чистење Ки

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

DEN 76.32

2.5 D 9H Екран Заштитник Калено Стакло За Samsung Галакси Гранд Премиер Core 2 S3 S4 S5 S6 J5 J5008 J7 J7008 2015 J1 мини година

Премиум Калено Стакло Опис : Екран Заштитник Површината е антимасло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површината, лесно да се чисти.Зајакнато Стакло со Заштитен Филм Полн сврзување, автоматски адсорпција може да се повтори споиЦелосно транспарентна : многу тенка, HD Vistion хемиски третирана транспарентен Нанообложена калено стакло.Анти да се Загрози Заштитник Филм Површинска цврстина : површината има тврдост од 8 9 H,Тоа е 9 пати посилно од обични очила...

DEN 67.00 89.76

Oneplus2 Калено Стакло За Oneplus Два Еден плус 2 5.5 Екран Заштитник Покривање со Заштитен Филм На OnePlus 2 1+1 Еден Плус 2

OneplКалено Стакло За OneplДва Еден плус 2 5.5" Екран Заштитник Покривање со Заштитен Филм На One Pl+1 Еден Плус 2Напомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 5% попуст попуст !!Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

DEN 82.00 95.04

Глас За Oukitel К 6000 10000/C4/U7 U15 Про Калено Стакло Doogee F5 Y6 X7 Х5 MAX UMI Лондон/Plus Екран Заштитник Филм 9H Маска

Глас За Oukitel K6000 10000 За Doogee HT6 HT17 X9 Про Калено Стакло За UMI Лондон Дијамант PlЕкран Заштитник Филм Случај 9 HНапомена : Ако цел 2 парчиња или повеќе , може да се добијат 3% off попуст !!Калено Стакло Екран Карактеристики >>1...

DEN 78.00 95.52

За ZTE Nubia Z17 Мини Z17mini 5.2 2 парчиња= Пред+Назад Тенок Full Покрие Работ на Работ Мека TPU Филм Експлозија-доказ Екран Заштитник

[ Ве Молиме Имајте На Ум : ] 1 Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Ние ќе се реши тоа добро за вас...

DEN 119.52

5x Анти Нула Заштитна LCD Екран Заштитник Филм Фолија За Samsung Galaxy A3 А5 О7 Година A3 А5 О7 2017 Фолија за Екран за Заштита на

dianxiaobao_1dianxiaobao_25x Анти Нула Заштитна LCD Екран Заштитник Филм Фолија За Samsung Galaxy A3 А5 О7 2016 Година A3 А5 О7 2017 Фолија за Екран за Заштита наПопуст : Ако сте го купиле 2 многу, 20% о ff !!Внимание pls : Ако екранот на телефонот е криви, тогаш екран филм не се целосно ќе го покрие целиот телефон екран, но само може да ги покрие рамна површина!Карактеристики : 1,Ултра Чист речиси невидливи кога се инсталира;2, 3Слој технологија;3,Тешко обложени врвот површина;4,Тенка, силни и издржливи;5,не Остава остатоци кога се отстранети;6,Лесно да се примени и да се отстранат;7,Балонбесплатна апликација;8,Штити од гребнатини;9,самолепливи силикони;10,долготрајна заштита;11,Нема сечење потребно;12,не влијае врз чувствителноста на екранот;Пакет Се Вклучени : 5x Јасно Екран Заштитник ( N ot Калено Стакло );5x Ткаенина за Чистење;1, Превозот Во Светот!2, Ние нудиме бесплатна испорака од страна на Кина Пост нормално mail или Yanwen Економија mail, па тоа не мора следење на информации по вашата цел на левата Кина.3, Ако сакате да го задржите следење на вашата нарачка и да ја добиете вашата цел побрзо, pls изберете Aliexpress Стандард за Испорака !Ако сте среќни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек & 5 ѕвезда коментарите!Ако не сте задоволни со нашата служба за БИЛО која причина, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине на повратни информации, и ние ќе го решат проблемот веднаш...

DEN 168.00 181.92

За Леново S90 Премиум Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Јасно Експлозија-доказ Заштитна Фолија

За Леново S90 Премиум Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Јасно Експлозијадоказ Заштитна Фолија100 % НОВ Фитинг За Леново S90 Направени Од Оптички Одделение Кристал Филм Со Придава Непречено и Самостојно да се Почитуваат Површина За Лесна Инсталација со Висока Дефиниција Транспарентност Филм, Кој Обезбедува Максимална Резолуција...

DEN 85.00 95.04

За Samsung Галакси A3 СМ-A300F A300F A300 Премиум Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Експлозија-доказ Заштитна Фолија

За Samsung Галакси A3 СМA300 F A300 F A300 Премиум Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Јасно Експлозијадоказ Заштитна Фолија100 % НОВ Фитинг За Samsung Галакси A3 СМA300 F A300 F A300 Направени Од Оптички Одделение Кристал Филм Со Придава Непречено и Самостојно да се Почитуваат Површина За Лесна Инсталација со Висока Дефиниција Транспарентност Филм, Кој Обезбедува Максимална Резолуција...

DEN 85.00 95.04

Експлозија-Доказ Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Алкател Еден Допир pixi 3 4.5 инчен 4027X 4027D 4028A 4028E 5017D Guard

ЕксплозијаДоказ Калено Стакло Екран Заштитник Филм За Алкател Еден Допир pixi 3 4.5 инчен 4027 X 4027 D 4028 A 4028 E 5017 D Guard Описи Премиум калено Стакло Екран Заштитник за Алкател Еден Допир pixi 3 4.5 инчен , тој е направен за да се заштити LCD од оштетување и гребнатини, со посебно обработени стакло кој е засилен за да се зголеми шок absorbency.Целата површина на стакло е транспарентен и на задната страна е опфатен со силна силикон лепило за лесна инсталација...

DEN 67.00 89.76

Експлозија Доказ Премиум Калено Стакло Филм Екран Заштитник За Samsung Галакси A3 A300 A300F A3000 pelicula де vidro

Експлозија Доказ Премиум Калено Стакло Филм Екран ЗаштитникЗа Samsung Галакси A3 A300 A300 F A3000Екран Заштитник Pelicula де vidro1) Отпорен на Гребење слој зема во сите тепање на секојдневната употреба на уредот.2) Шок Апсорпција слој зема во сите влијание и перници за да го заштитите екранот од оштетување.3) 2.5 D Форма Меморија Слој го прави филмот автоматски да одговара на криви површини кога топлина се применува4) Леплив слој се состои од напредна технологија со силиконски материјал кои има воздушен балонослободување на способност и е еднократно по mulitple апликации5) Ultimate Шок Апсорпција6) Ултра Нула Доказ7) Водат Отпор8) Не Се Лизга На Зафат9) Воздушен Балонослободување на Лепило10) Површинска цврстина : 9 H

DEN 84.00 159.36

За Xiaomi Mi Max 2 калено стакло филм Imak Целосна покриеност Екран Заштитник цел екран заштита Анти-попуштат За Xiaomi Mi Max2

За Xiaomi Mi Max 2 калено стакло филм Imak Целосна покриеност Екран Заштитник цел екран заштита Антипопуштат За Xiaomi Mi Max2 Спецификација на Производот : Imak цел Екран Калено Стакло Филм ,направен од висока цврстина стакло материјал,анти нула и отпорност на абење.Целосен екран покриеност, специјално за лачно екран, намалување на стапката на предизвикува белиот раб на екранот.

DEN 234.24

9H калено стакло екран заштитник филм ЗА Samsung Галакси S3 S 3 случај i8190 S III S3 mini случај I8190N I9300 Нео i9301 маска

Компатибилен со Модел на Телефон : За SAMSUNG i8190 Galaxy S3 SIII MINI Екран Заштитник Заштитна Фолија 9 H Калено Стакло за Галакси I8190 N I9300 Нео i9301 ДуаКога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, немојте да се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо.На калено стакло за SAMSUNG серија, тоа ги има следниве карактеристики : 1.Ултратенок стакло(0.26~0.3 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420.2.Целосно транспарентна : хемиски третирана транспарентен калено стакло.3.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.4.Површинска цврстина : 9 H,3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник...

DEN 91.20

За Cubot H3 Калено Стакло И Челик Филм Пред Заштитна Replacemant Дел За Cubot H3 Стакло Екран Заштитник На Мобилен Телефон Филм

За Cubot H3 Калено Стакло И Челик Филм Пред Заштитна Replacemant Дел За Cubot H3 Стакло Екран Заштитник На Мобилен Телефон ФилмСодржина : 100% Сосема Нов Калено Стакло Екран Заштитник Филм.Материјал : Калено експлозијадоказ стаклоОва е Калено Стакло Екран Заштитник, која совршено се вклопува За Cubot H3 паметен ТелефонПакет Се Вклучени1 парче Екран заштитник1 парче ткаенина за ЧистењеAnswer : ___________________________ Note : Кога имаш парцела најдете скршеното стакло проблем,или не сте задоволни со предмети,plesae контактирајте со нас прво,ние ќе ви одговори и да ги реши проблем за вас во рок од 12 часа,ве молиме не се директно се отвори расправа, или ни даде негативни повратни информации!ви благодариме за вашиот вид coopreation.сакате да уживате во животот секојдневието!

DEN 81.00 95.04