• Ново
2017 Есен Cardigan Мода Жените Џемпер batwing плетени долго cardigan џемпер грб tricot топло скокач прекумерно трикотажа

2017 Есен Cardigan Мода Жените Џемпер batwing плетени долго cardigan џемпер грб tricot топло скокач прекумерно трикотажа

DEN 1210.08
DEN 1041.00 -14 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.
2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0.3 инчи)
Бесплатни димензии : должина 90cm,
Плаќање
Метод
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2) : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Предавање
• Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон . Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
• Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
(1). Кина Пост Воздух Парцела( Економија int'l превозот во светот) (помалку од 2 KG) Ќе потрае околу 10-30 работни дена да пристигнат или повеќе во текот на сезона, ќе се Обезбеди следење на број. (но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи,дури и ретко се изгубени).
(2). Можете да изберете EMS, тоа трае околу 5-12 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас);
(3). Можете да изберете Изразат DHL,UPS-от,дополнителни Превозот на трошоците, Ќе се преземат за 2-7 workdays дена.
Политика На Враќање
• Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Сите наши производ се проверува и пакувани во добра состојба.
Се враќа прифатени во рок : 7 Дена
Наплата дадени како : Размена
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
• Без наплата или враќање ќе бидат обезбедени во согласност со следниве ситуации за објект :
(1) Боја и големина разлика проблеми;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) Изми и носење на производи;
(4) долна Облека, како што се првенство баласт , panty без било кој квалитет на прашања.
Практично, ние не се препорачува било враќа поради скапи превозот цена.
Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред цел.
Ако не претпоставиме дека враќањето е потребно, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш, а потоа ние ќе обработиме вашето враќање соодветно
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Особините

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Вест, Без Ракави
Облека Должина:
Долго
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Бренд Име:
GRTXIN
Јака:
V Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Материјал Состав:
Памук
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Затворање Тип:
Отворете Бод
Техника:
Компјутер Плетени
Број На Модел На:
WL380121910
Сезона:
пролет. на есен. зима.

Купувачите избираат и

Слатки Девојки Faux Крзно Вест Деца Зима Outerwear Девојки Деца без Ракави Waistcoat Девојки Топла Облека casaco menina Бебе Грб

Слатки Девојки Faux Крзно Вест Деца Зима Outerwear Девојки Деца без Ракави Waistcoat Девојки Топла Облека casaco menina Бебе ГрбГолемина На Рамо(cm) Биста(cm)Бебе Висина(cm) Должина(cm) Бебе Возраст 3 T(100cm) 33*2 34 4 T(110cm) 35*2 37 5 T(120cm) 37*2 40 6 T(130cm) 39*2 43 7 T9140cm) 42*2 46 Ве молиме овозможи 13 CM разлики поради прирачник за мерење.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см

DEN 559.00 859.20

2018 есен зима бебе Девојки облека Faux Крзно вест бебе облека Симпатична Outerwear бебе девојка облека деца облека девојки вест

2016 есен зима бебе Девојки облека Faux Крзно вест бебе облека Симпатична Outerwear бебе девојка облека деца облека девојки вестголемина : 708090100110120130140150160( големината е accoring да височина)Материјал : faux крзно

DEN 619.00 884.16

Супер Бренд Деца Елеци Топла Јакна Бебе Девојки Outerwear Палта Деца Лак Вест Девојка Јакни Есен Зима Се Згусне Елеци

Супер Бренд Деца Елеци Топла Јакна Бебе Девојки Outerwear Палта Деца Лак Вест Девојка Јакни Есен Зима Се Згусне ЕлециГолемина на Информации(cm) Големина на(НИ) Големина на(CN) Вест Должина Градите Рамо Соодветна Висина 2 T 90 37 65 23 8090 cm 3 T 100 40 70 26 90100 см 4 T 110 43 73 27 100110 cm 5 T 120 46 75 28 110120 cm 6 T 130 50 80 30 120130 cm 7 T 140 84 53 31 130140 cm 1.Ве молиме овозможи 23 cm различни, поради прирачник за мерење.2.Над големина е само за вашиот референца.Ве молиме изберете големина во зависност од вашите девојки височина,однапред ви благодариме.Превозот1.ние поддршка бесплатен превозот преку Кина пост mail за најмногу на малите стоки...

DEN 752.00 1074.72

Вест 2018 Нови Пристигнување Chaleco Hombre Мода Солидна Тенок Одговара Вест Мажите венчаница Формално Waistcoat gilet homme Црна, Црвена Сина

ДА Драги Купувачот : 1 Поради различни начини на мерење на молиме дозволете 12cm грешка, ви Благодариме за вашето разбирање.2...

DEN 686.00 858.24

2017Children е вест, детски носат јакни момче мека вест, зима без ракави памук вест, момче вест деца носат мантил 2t - 6t

stПроизводи Нови задебелување во есен и зима на 2017, мали и средни waistcoat вест, момчиња и девојки, Соберете облека Големини90=2 T 100=3 T 110=4 T 120=5 T 130=6 T 140=78 T 150=910 T(Можете да изберете големината она што го сакате) Материјал Памук Боја 8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светлаГолемина на слика Облека Должина Биста Ракав должина Рамо Возраст Висина 90 41 33 32 26 2 T 8090 100 44 34 35 27 3 T 90100 110 46 35 38 27 4 T 100110 120 47 36 41 29 5 T 110120 130 48 39 44 30 6 T 120130Топло прашува : 1...

DEN 479.00 704.64

6 стилови на Мажите СТП Елеци 2017 Нови Пристигнување Бренд Мажите Јакна без Ракави Машки Секојдневен СТП Кожа Вест Тенок Мажите Вест Waistcoat MQ489

Азија Големина на САД / ЕУ Големина Рамо Биста Висина Тежина cm инчен cm cm kg M XXS 35 13.78 86 160165 4050 L XS 36 14.17 90 165170 5055 XL S 37 14.57 94 170175 5560 XXL M 38 14.96 98 175180 6075

DEN 1018.00 1696.32

2018 Есен и Зима Деца Вест Патка Надолу Топло Маскирани Грб Момче Девојка Outwear Младата Јакна без ракави Памук Дете ја красеше

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГОЛЕМИНА ВОВЕД За Возраст Големина Должина Биста Рамо За Висина 2 Y,3 Y 100 47cm 76cm 28cm 90100cm 4 Y 110 51cm 80см 29cm 100110cm 5 Y,6 Y 120 53cm 84cm 30cm 110120cm 7 Y,8 Y 130 56cm 88cm 31cm 120130cm ве Молиме љубезно им овозможи на 12 cm разлика се должи на рачно мерење.1cm=0.3937 инч...

DEN 959.00 1228.80

2018 Најновите Деца Надолу Јакна Лесни И Тенки Маскирани Деца Момчиња Вест и Елеци Спортски Повик Облека

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! ГОЛЕМИНА ВОВЕД За Возраст Големина Должина Биста Рамо За Висина 2 Y,3 Y 100 41cm 39cm*2 32.5 см 90100cm 4 Y 110 43.5 cm 40cm*2 34cm 100110cm 5 Y,6 Y 120 46cm 41cm*2 35.5 cm 110120cm 7 Y 130 48.5 cm 42cm*2 37cm 120130cm 8 Y,9 Y 140 51cm 43cm*2 38.5 cm 130140cm ве Молиме љубезно им овозможи на 12 cm разлика се должи на рачно мерење.1cm=0.3937 инч...

DEN 711.00 1146.24

Нова Мода Кавер-Младоженецот Вест Формално Tuxedo Вест За Свадба Обичај Прави Mens Свадба Елеци

Нови Фарма Свадба Браун Волна Herringbone Tweed Елеци Сопствени Направени Младоженецот е Примерот Вест Тенок Одговара наменска Свадба Вест Мажите Плус Siz Вклучуваат : Само Вест За 35.99$( Добро одговараат мора да се одговара како ракавица,единствениот начин да се оди до таа е нарачана според вашето тело мерења)Оваа Мажите Одговараат Corsage Цвет : Само еден Мажите Цвет да се стави на вашиот Градите За 15$...

DEN 1296.00 1727.52

Бебе Елеци Дете Елеци децата облека лето момчиња вест долна облека цврсти без ракави памук вест т кошула Девојка Вест

Бебе Елеци Дете Елеци децата облека лето момчиња вест долна облека цврсти без ракави 100% памук вест т кошула Девојка Вест

DEN 148.00 205.44

Есен, Зима Бебе Вест Waistcoat Девојки Партија Грбот на Децата Крзно Вест Имитација Фокс Крзнени Палта За Девојки TZ182

Точка Име : Есен Зима Бебе Вест Waistcoat Девојки Партија Грбот на Децата Крзно Вест Имитација Фокс Крзнени ПалтаБоја : LotСе Зголеми Црвено Розова Боја Сиво Црна015 Есен Зима се Носат деца Облека Девојки Faux Крзно Јака Грб со Лак Бебе Деца Outerwear Јакна Партија Грб Зима Топла Јакна Snowsuit Bowknot Принцеза Бебе Девојка Мода Јакни Деца Бренд Термички Outerwear Топло Блузи Деца деца е Сладок цвет outerwear јакна Топла облека

DEN 899.00 1123.20

Најновите Грб Панталона Дизајни Сина Двојно Гради Tweed Мажите Вест Waistcoat Мода Тенок Одговара Формално Обичај Стилски Vestidos

Добредојдовте на Нашата Продавница!Љубезно Совети : цената не вклучува никакви додатоци(што е прикажано во слики), но можете да го нарачате и брод заедно од нас ако е потребно...

DEN 2087.52

Свадба Groomsmen Најдобри mens машки основните weskit waistcoat тенок одговара одговараат вест палто мода outerwear црна

Добредојдовте во мојата продавницаБоја и Големина и Стил : Сопствени НаправениСите Одговара може да обичај прави возрасни и момче големинаможете да мерите себе ги следат мерењата picutre и само оставете го вашиот сопствен мерења и бојата што сакате под цел кога ќе го поставите тоа, ние ќе го направи одговара следете ги вашите сопствени мерења и боја.само вестве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите целако ви треба кошула, ве молиме плус 20парче .можете да кликнете на кошула слика на цел кошула.Може да се погледне Како Да се Измери,и кажете ми кои се вашите Мерења и Боја (пишување на мерења и боја на забелешка)кога ќе ги нарачате.Големина на единица : cm или инчен КАКО ДА се ИЗМЕРИ?Големина на Табелата (ве молиме изберете што треба големина)Вратоврска само чиста бојаГолемина 5 XL6 XL Треба 20$БОЈА ШЕМА(можете да го промените одговараат на бојата )САТЕНСКИ БОЈА ШЕМА (можете да ја промените вест и вратоврска боја)Опис На Производота .Ние сме професионални производителот, ние секогаш да ви обезбеди со висок квалитет, ниска цена производи , добредојде на големо ...

DEN 1920.00

Децата девојки outerwear Пролет, Есен Деца тексас облека девојка деца флорални пеперутка везени Грб Каубој Елеци Вест

Децата девојки outerwear Пролет, Есен Деца тексас облека девојка деца флорални пеперуткаизвезена Грб Каубој Елеци ВестМатеријал : памук тексасПредлагам Возраст : 29 T девојкиСезона : Пролет, Есен

DEN 497.00 552.00

AIMENWANT машка Облека година корејски Тенок Одговара Двојно Гради Одговара Вест Човек Англија Нежно Разлика Waistcoat Mens Блузи Подароци

започнетекрајотГолеминаРамоГрадитеДолжинаПогоден висинаСоодветна тежинаМ38cm86cm53cm165170cm5060kgL39cm90cm54cm170175cm6065kgXL40cm94cm55cm175180cm6570kg2 XL41cm98cm56cm180185cm7075kgПроизвод слики

DEN 872.64

adohon 2018 женска пролет Кашмир џемпери и Вест жените есен Висок Квалитет на Женски Возење во внатрешноста на таложење Ракави Vneck

Ова е Азија Големина, 1cm=0.394 инчен, 1inch=2.54 см ве молиме не само судија од големината"S,M,L,XL",само погледнете внимателно за детали големина податоци пред да се направи нарачката.спор...

DEN 705.00 1382.40

моден Браун tweed Елеци Волна Herringbone Британски стил сопствени направени Mens одговараат прилагоди на тенок одговара Палто W3

Добредојдовте на Младоженецот Свадба Одговараат Продавницаве молиме да ми кажете на вашата големина и боја кога ќе го поставите целАко ви треба кошула, Кликнете на сликата за да цел за кошулиако стандардна големина не одговара за вас.сакате да обичај прави костум(дека цената е иста),тоа е можно.Како да се измери вашиот големината на телото : ( ве молиме мерка сите големина со вашето тело се тесни.кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело.)Големина на единица : cm или инчен 1 ...

DEN 1680.00