• Ново
Долгорочни производство на висок квалитет, чување ZOCO Шкафот заклучување на електронски заклучување, круг, +1 хривнија картичка

Долгорочни производство на висок квалитет, чување ZOCO Шкафот заклучување на електронски заклучување, круг, +1 хривнија картичка

DEN 331.20
DEN 315.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Оваа цел
1*поставете заклучување
1*RFID wristband
Без батерија!
Поставување метод :
(1) : иницијализација :
По инсталацијата и инсталирање на батеријата држете го иницијализација на копчето за 3 секунди, на ѕвончето "бип" Една долга бип, отпуштете го копчето, на ѕвончето "бип" секој 1 секунда, влезе на "единствена картичка на владата" . "Бип" звук не е запрен. Потоа кликнете на Иницијализира копчето, ѕвончето секој 1 секунда "бип" "бип" два пати влезе двојно картичка режим.
(2) поставено на управување со картичка :
Поставување на еден или dual-картичка режим на панелот за да го прочитате рака изгравирани со три зборови на управување со картичка "(или копче синџир картичка), на ѕвончето beep долго бип, рече првиот управување со картичка поставете го прочитате во друга управување со картичка, секој пат проследен со ѕвончето beep долго beep покажува дека картичката е веќе поставен да оди. Во едно-или dual-картичка режим, управување со картичката може да се користи за да ја отвори вратата.
(3) во Собата за гости картичка :
Рече дека картичката има поставено добра долго beep некој управување со картичка прочитате 3 во рамките на предниот панел, додека семафорите трепка, тогаш прочитајте во клиенти вратата нумерирани картичка (рака) 'функционирам' поставете гости Картичка. Во една картичка на чекање на гостинската карта може да се отвори вратата.
(4) Поставување на келнерот картичка :
Панел прочитате некој управување со картичка, зелено светло трепка брзо, за да влезат во државата за да го поставите келнер картичка, да преземе се врежани со "келнер картичка" рака (или копче синџир картичка) панел прочитате. Ѕвончето beep Една долга beep покажува дека картичката е поставено на келнерот картичка, кога светилка не е изгаснат, поставување на 13 последователни келнер картичка. На келнерот Картичката не може да ја отвори вратата.
2 : Мерки на претпазливост
(1) за Управување со Картичка последователни прочитајте 6 пати, ја отвори вратата, во исто време на управување со картичка, гости картичка и келнер картичката ќе се избришат. Стана иницијализација на државата. Потоа да се прочита првите две картички и управување со картичка.
(2) Ако кабинетот, заклучување на гости картичката надвор или лошо, кога ќе треба да се постави друг гостинската карта, со која било управување со картичка во панелот на тонска три пати брзо трепкање на семафори. Друг гостин картичка може да се прочита во во овој момент. (Види гостин картичка поставена) и на претходните гостин картичка е отстранета.
(3) механичкото копче и на надворешно напојување : Отстранете ја предната индукција хауба, достапни надворешно напојување. Отстрани панел достапни механичкото копче.

Особините

Бренд Име:
ZOCORFID
Број На Модел На:
SL-001
Материјал:
Титаниум
боја:
Сребро, Злато
тесто:
3XAA
DC:
6V

Купувачите избираат и

DIYSECUR НОВА Електрична Капка Гром Заклучување Пропадне-Безбедно 12V Ниска Задржете Тековната NC Модел за Контрола на Пристап на Системот за Полнење

Надградба на вашиот безбедност со овој успеат безбедно електрични капка гром заклучување кој работи во националниот КООРДИНАТОР режим на Електричен Капка Гром Заклучување ПропаднеБезбедно NC ModeDC 12 V влез Висок квалитет, Сосема Нов!!Оваа Ниска Температура Електрични Гром Заклучување е специјално наменета за висок степен на безбедност на апликации...

DEN 1247.00 1433.28

ЕЗ-C2000-290S Клуч +DC12V Електромагнетни Заклучување на Електронски Брави За Заклучување продажба на Машината за Складирање Полица Датотека Кабинет

Оваа цел1 X ЕЗC2000290 S DC12 V2 XkeysИсклучување на напојувањеРаботен напон : DC12 V плус или минус 10%Работат на струјата : 300 мрмоќност : 3.6 W.Работна температура : на Собна температура + 5 ℃ или помалкуЗаклучување на државата сигнал излез : немаСе применуваат за : 300 кгНа животната средина температура : 20 ~ 55 ℃Заклучување тело материјал : Цинк, алуминиум и нерѓосувачки челик

DEN 1322.00 1392.00

Бесплатен превозот ZYE-P40/20 DC Електромагнетниот Electromagnet,Круг Електро Стопанство Магнет Електро Стопанство Сила 25KG 12V 24V

Оваа цел : ZYEP40 / 20 25 KG(250 N) 1 PCSX DC12 V, ако треба 24 V DC да ми кажете Нема моќ со Користење на прашања кои имаат потреба од внимание од Страна на адсорпција на површини како мазна како е можно, и адсорпција област не треба да биде помал од electromagnet вшмукување површината.Атрактивни се однесува на electromagnet вшмукување површината и адсорпција на железо (челик металик) по целосно контакт електрични атракција.Вовлечени на железо (челик металик) ќе обезбеди доволно свиткување сила...

DEN 908.00 955.20

RAYKUBE Електрични Mortise Заклучете Вратата За Контрола на Пристап на Систем за Електрична Гром Заклучување R-B02

RAYKUBE Електрични Mortise Заклучете Вратата За Контрола на Пристап на Систем за Електрична Гром Заклучување RB02Производи Спецификации : Работен напон : 12 V / 24 V DC (Прилагодливи време на одложување 0 / 3 / 6 Секунди)ЦрвеноНапојување(+) БелоCOMЦрноМоќ на земјата()Работат на струјата : Start државата 1.2 ЕденУпорни државата 120m AСерпентина тип : Континуирано работиSecurity type : Electri моќ заклучување,го отклучитеЗаклучување основни : дијаметар сл 15mm нерѓосувачки јадро,проширување на lengh на 15mmLock mode : Магнетна индукцијаОбјектот содржи : 1 x Електрични mortise заклучување 1 x Индукција заклучување 1 x Завртка за полнење

DEN 1920.00

RAYKUBE Електрични Гром Заклучување не Успеваат Safe Mode +Стаклена Врата Менгеме За Статистика Стаклена Врата Контрола на Пристап Систем R-B01

RAYKUBE Електрични Гром Заклучување не Успеваат Safe Mode +Стаклена Врата Менгеме За Статистика Стаклена Врата Контрола на Пристап Систем RB01RB01 е успеат безбедно електрични гром Заклучување.погодни за стаклена врата, дрвени врати, метална врата.Ние снабдување со интегритет опрема за collocate со целосно рамка помалку стаклена врата, нишалкаво врата и така натаму.Производи Спецификации : Работен напон : 12 VDC Работат на струјата : Start државата 450m A Упорни државата 450m A Серпентина тип : Континуирано работи од Безбедносен тип : Electri моќ заклучување,го отклучите Кодот за јадрото : дијаметар сл 15mm нерѓосувачки јадро,проширување на lengh на 15mm Lock mode : Магнетна индукцијаЗабелешка : За заклучување ќе треска по моќ,немојте да се грижите за тоа.

DEN 1109.00 1680.00

RAYKUBE Безжичен Интелигентен Далечинско Заклучување Анти-кражба Заклучување За Невидливи за Заклучување Електрично Заклучување на Вратата Smart Warded Заклучување R-W39

Интелигентни Далечинско Заклучување Антикражба Warded Заклучување Двојнобатерија за напојување дизајниранСо низок напон предупредување глас...

DEN 4176.00 5567.04

DIY X-118 силна механичка 2 цифри лозинка mail заклучување/ file кабинет лозинка за заклучување/ нема моќ Фиксна лозинка

На лозинката за да ја користите : Оваа лозинка за заклучување е 2 цифри, фабриката се постави.Корисникот не може да ја смени лозинката "0" во место "покажувач", и потоа пак контрастрелките на часовникот двапати на првиот број, потоа се претвори стрелките на часовникот за да го вториот број, може да се отвори за заклучување на белата етикета за лозинка за заклучување

DEN 269.00 283.20

Англиски Verion Голема Mortise Samsung SHS-P718 Дигитални Отпечатоци Заклучување на Вратата / Push Pull Заклучување на Вратата Сребрена Боја

Ве молиме ги споделите со нас насока треба,притисни или да се повлече од надвор, ви благодарам!!! ЗаНишалка Врата (СЕМSHSP718 LMGEN) За НадворНишалка Врата ( СЕМSHSP718 XMGEN)Отпечаток Регистрација (Максимум)До 100 отпечаток меморијаМетод на ОтпечатокОптички Отпечаток Верификација време Помалку од 1 секундаРегистрација на корисникДо 30 RF ознаки / картички*RFIDMifare тип; ISO 14443 A тип (13.56 Mhz)Корисникот код за пристап412 цифрен број (1 сет)Големина (Wx Hx D)mmНадворешниот тело : 85 x 387 x 61Внатрешното тело : 86 x 354.8 x 63Тежина3.9 kg (вклучувајќи ги и внатрешните и надворешните тела)Вратата дебелинаЕ применливо : 4560mm(13 / 4" на 23 / 8")Max...

DEN 21773.00 24192.00

Пристап 280KG магнетна брава со сигнал Com НЕ, и КООРДИНАТОР, се користи за дрвена врата ,оган врата ,Држи Сила: 600lbs ,мин:1pcs

280 KG / 600lbs Електрични Магнетна Брава не Успеваат Безбедна NC 12 V за Вратата за Влез Контрола на Пристап СистемКарактеристики : Користете магнетна моќ да ја заклучи вратата, 280kgs (600lbs) држи сила.Вграденво обратна тековната заштита уред (МОВ).Alluminum школка усвојува висока јачина материјал, со тешко anodised обработка.Отпорен на корозија.Со добар квалитет и трајни производи за употреба.Може да се отвори од притисни копче, далечински контролер, итн.Одговара за дрвена врата, метална врата, стакло од врата, огноотпорни врата, итн.Спецификации : Држи сила : 280kgsНапон : DC 12 VАктуелни : 380450m AРаботна температура : 10 до 55 целзиусови степени степен (14 до 131 Целзиусови степен)Влажност : 0 95%Работен режим : моќза да го заклучитеЗаклучување на големината : 25 * 4.6 * 2.5 cmПлоча големина на : 18 * 3.8 * 1.6 cmПакет тежина : 2 KGОбјектот содржи : 1 x R280 M Магнетна Брава 1 x Завртки Сет

DEN 2256.00

RAYKUBE Лозинка Електронско Заклучување на Вратата Со Дигитални Тастатурата Далечински Управувач RFID Клуч за Отклучување на Интелигентни Заклучување Дрвена Врата R-Y16

RAYKUBE Лозинка Електронско Заклучување на Вратата Со Дигитални Тастатурата Далечински Управувач RFID Клуч за Отклучување на Интелигентни Заклучување Дрвена Врата RY16Поддршка 56 Лозинки / 56 СМАРТ Картички / 5 Далечински Контроли Одговараат за 3060mm Дебелина ВратаСпецификација : Отклучување методи : Лозинка / Далечински Управувач / СМАРТ картичка / Механичкото копчеМатеријал : Цинк легураДимензии : 160 L*68 W*36 H(mm)Работни напојување : 4 батерии ААРаботен напон : 4.8 VСтатична Струја : Објектот Вклучуваат : 1 x RY16 Кодот5 x RFID Клучеви1 x Далечинска Контрола1 x Installtion додаток за Полнење(не се вклучуваат на батеријата)Лесно да се прилагоди на Десно или Лево Отворање на ветер : Универзал за Право / Лево и Push / Pull отворање : Кодот За Јазик Големина На : Отворањето на Дупки Дијаграм(вклучува во пакет) : Installtion додаток : Ви благодариме!!!

DEN 4485.00 5979.84