• Ново
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Режач програмер e-writerpro адаптер тест блок e-приклучок eskt28sopa

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Режач програмер e-writerpro адаптер тест блок e-приклучок eskt28sopa

DEN 4800.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Производ вовед : e-Чашката е поврзан со горење блок користење на e-Writer Pro ( Socket ) , еден вид на MCU можат да го делат истиот e-Приклучок модели за да изгори , корисникот не треба повторно за различни MCU купување на индивидуални снимање adapter ( Адаптер ) , e-Приклучок за дизајн има пребројување на функцијата, e-Writer Pro ќе се обезбеди бројот на e-Приклучок повод да се потсетиме на корисникот за да го замените со нов e-Приклучок , со цел да се одржува добра снимка квалитет ESKT40 DIPA .
E-Writer Pro може да се обезбеди целосен опсег на Holtek еднократни лозинки и Флеш MCU тест отпуштен во фаза на развој , помалку износ на масовно производство на MCU исто така е многу погодна .
E-Writer Pro според пакување стилови на програмирање MCU , ја запали седиштето со различни модели ( e-Приклучок ) , на ист вид на додаток е само една e-Приклучок , не за IC модели на различни и треба да се замени со адаптер на различни ( Адаптер ) .
Постојните Holtek производи , се очекува да се само 30 видови на програмирање блок (e-Приклучок ) може да одговараат на сите производи .

Особините

Test4:
2
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
Test1:
2
Број На Модел На:
.

Купувачите избираат и

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ M12MI-PSC40B-BV03 сензор

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

DEN 1440.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПРОЗОРЦИ DC напојување на модулот уреди за непрекинато напојување компјутерска безбедност контрола DC резервната моќност

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.Опис на производотUPS122812 е висока ефикасност и ПРОЗОРЦИ DC напојување на модулот , наменета за апликации каде DC резервната моќност потреби ...

DEN 1440.00

Продажба на акции TRD-J 360-RZT Фухс ротари енкодер 360 Стр + F Сензор

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 5040.00

EB38A360S5 / 28C6X6PR2 Elco ELCO ротари енкодер 360 линии 38mm надворешниот дијаметар

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 2940.00

СЛОБОДЕН ИСПОРАКА Тежина предавател / мерење сензор засилувач од 0-10V/4-20MA

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.Вовед : главно се користи за различни индустриски обем вирус mv ниво сензор повратен сигнал засилување, сензор за напојување...

DEN 6720.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ АП-31 Притисок сензор

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

DEN 2400.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НН-H42 Ласерски сензор

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

DEN 7200.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока прецизност сила сензор сигнал засилувач 0-5V.0-10V 4-20MA Тековната напон трансдуцерот

Transmitter (предавател) е на сензорот излезни сигнали се трансформира за да биде со признавање контролер сигнал (или текст сензор на кои не се електрични квантитет во електричен сигнал засилувач за далечинско мерење и контрола на јачина на изворот) на конвертор...

DEN 1915.20

На повеќето едноставен XKT-510 безжични полнење модул снабдување модул IC полнење целосна делови

Треба да биде на потребите на корисниците и сега компанијата започна поддршка на различни безжични полнење експеримент делови и големи количини на делови погодни за фабрики и претпријатија во развојот на експериментални и големи технологија и колеџ студентите за учење знаење за безжично полнење пракса и подобрување на новата технологија производи развој и примена вештинаДистрибуција на целосен сет на безжични полнење на податоци голем број на индустриски и практични коло дијаграмМодул параметри : Модул главните параметри : Влезен напон : 9 V~12 VМаксимална оперативни струја на предавателот модул : 600m AПредавателот модул неоптоварување тековната : 12 V За 60m A 9 V За 53m AПредавателот модул големина : 11mm*18mmЕмитирачки серпентина : надворешен дијаметар 38mm внатрешен дијаметар 30мм Inductance 30u HПримање на напон стабилизирање на плоча : 5mm*28mm*2.7 mmПримање серпентина : надворешен дијаметар 38mm внатрешен дијаметар 30мм Inductance 30u HЗабелешка : овој експеримент има успех и неуспех поради лични причини ве молиме да не и во овој разликата! Клиенти во сиромашните повеќе нема да обезбеди какви било услуги и се надевам да соработува повеќе со секоја друга е пријатно! За да биде на безбедна страна обидете се да се пука на поставува со цел да се избегнат грешки резултат во уредот штета и неуспех како разликата во евалуацијата не тука да се земе директно можат да изберат заврши модул модул производство е главно за да се биде внимателен затоа што тоа е уред ред заварување, заварување е лесно да се оштети чип! Компанијата е зафатен колку што е можно според коло не за уредот постојано праша ние не ќе биде во можност да се справат додека заварени уред за да со и железо како земјата да се обрне внимание на електростатско...

DEN 649.44

EB38F8-C4PR-2000 Elco ELCO ротари оптички енкодер шупливи вратило 8мм 2000

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 4200.00

Бесплатен превозот STM32F103ZE развој одбор V4 emWin,uCOS.FreeRTOS,RTX Oscilloscope

Испорака листа 1, STM32V4 кат 1 2, говорникот модул (вклучувајќи AW8733 моќност засилувач), е вметната во матичната плоча 3, акрилик заштитна плоча (горниот и долниот 1) и бакар завртка појавување само со екранот [] 4, 1 A 12 V адаптер 1 5, SWD трансфер одбор 1 (JTAG да SWD грешки интерфејс) [без емулатор] 6, USB Micro податоци линија 1 7, кабел 1 8, USB во сериски линија (ХЛ340) 1 9, USB кабелот 1

DEN 6120.00

Снабдување на EB50B8-L6PR-1000 Elco ELCO 1000 линија ротари енкодер солидна вратило 8мм

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 4620.00

Бесплатен превозот за Безбедност завеса / хелиум LSL43-10F-4J LSL43-10J-4J реле излез

Технички параметар : Откривање спектар : 02.5 M (2.5 M може да се прилагоди) потрошувачка на Енергија : помалку од 8 W време на Одговор : 15 MS ниво на Безбедност : во согласност со стандардите за безбедност на Меѓународната Електрични Комисија IEC614961 / 2 Излез форма : NPN, PNP, реле излезна Електрична струја : 1А 100 MA Краток спој заштита : NPN, PNP, реле излез краток спој заштита Индикатор светлото : предавателот црвено светло, моќта на уредот што Прима : црвено светло, моќта е вклучен Заштита ниво : P јас 65 Структура домување : алуминиум легура крајот на корица : КОНСТАНТЕН инженеринг пластични поддршка : ладно валани челик употреба на животната средина влажност : 10+55 C (имајте на ум дека не може да се dew и мраз) Температура : 1585% Светлина отпор : сончевата светлина : 10000 LX блескаво светилка : 3000 LX Вибрации отпор : фреквенција : 1055 HZ амплитуда : 0.75 МИЛИМЕТРИ, во X, Y, Z 2 часа во секоја насока отпорност : забрзување на 300М / S, во X, Y, Z насока на 2 часа Складирање на животната средина : 25+70 C (забелешка не влажност dew и мраз) Температура : 1595% Ако клиентот има посебни барања, Ние може да се направи според вашите барања...

DEN 6120.00

На Elco ELCO EB38B6-P4AR-600 ротари енкодер бунари со дијаметар од надворешниот дијаметар на 38mm 6mm600 линија

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 3360.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 12v 7276 реле одбор за контрола појас ад сериски

А , димензии : должина 121mm X ширина 86mm X висока 20mmДве главни чип : STC12 C2052 AD ( компатибилен со 51 програма )Три , работен напон : 12 V ( на работниот напон е еднаков со номинална напон реле работа )Четири , сериски преземетеКарактеристики : 1 , пет , има моќ индикатор .2 , осум текст , четири канал фотоелектрически изолација , четири патот на влезот АД сигнал .3 , четири излез оптички изолација излез контрола реле4 , стандардот 11.0592 М кристал .5 , со моќ за ресетирање и на прирачник за ресетирање .6 , главните чип е целосно компатибилен со 51 програма .7 , внатрешниот чувар , EEPROM8 , текст четири со LED индикатор .9 , на излез четири патот со LED индикатор .10 , висока ефикасност напојување напонот стабилизирање на чип на чип напојување , постабилна ...

DEN 1008.00