• Ново
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Avr910 stk500 reprogrammed ebn usb isp jtag

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Avr910 stk500 reprogrammed ebn usb isp jtag

DEN 960.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Детали За Производот

Особините

Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
is_customized:
Yes
Test4:
2
Број На Модел На:
Avr910 stk500
Test1:
2

Купувачите избираат и

Снабдување на RVI58N-011K1A61N-00512 Фухс ротари енкодер година гаранција

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 8160.00

30Pcs нови јапонија оригинални 2SK117-BL 2SK117BL K117 2SK117 Nissan Аудио електроника бесплатен превозот

wyприклучокstartЖешка Стока$83.76$13.4$35$15$19$6.21$6.6$5.02wyприклучоккрај Купи повеќе делови Купи повеќе делови Се користи "Додади во кошничка" ae Product...

DEN 1403.00 1612.80

AD8202 AD8202YRZ

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка, енкапсулација и така натаму.2 Нашата компанија е субјект администрација имаме многу оценки дека ние не можеме да испратите сите од нив.

DEN 146.00 159.36

BUV20

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка, енкапсулација и така натаму.2 Нашата компанија е субјект администрација имаме многу оценки дека ние не можеме да испратите сите од нив.

DEN 87.00 95.04

На повеќето едноставен XKT-510 безжични полнење модул снабдување модул IC полнење целосна делови

Треба да биде на потребите на корисниците и сега компанијата започна поддршка на различни безжични полнење експеримент делови и големи количини на делови погодни за фабрики и претпријатија во развојот на експериментални и големи технологија и колеџ студентите за учење знаење за безжично полнење пракса и подобрување на новата технологија производи развој и примена вештинаДистрибуција на целосен сет на безжични полнење на податоци голем број на индустриски и практични коло дијаграмМодул параметри : Модул главните параметри : Влезен напон : 9 V~12 VМаксимална оперативни струја на предавателот модул : 600m AПредавателот модул неоптоварување тековната : 12 V За 60m A 9 V За 53m AПредавателот модул големина : 11mm*18mmЕмитирачки серпентина : надворешен дијаметар 38mm внатрешен дијаметар 30мм Inductance 30u HПримање на напон стабилизирање на плоча : 5mm*28mm*2.7 mmПримање серпентина : надворешен дијаметар 38mm внатрешен дијаметар 30мм Inductance 30u HЗабелешка : овој експеримент има успех и неуспех поради лични причини ве молиме да не и во овој разликата! Клиенти во сиромашните повеќе нема да обезбеди какви било услуги и се надевам да соработува повеќе со секоја друга е пријатно! За да биде на безбедна страна обидете се да се пука на поставува со цел да се избегнат грешки резултат во уредот штета и неуспех како разликата во евалуацијата не тука да се земе директно можат да изберат заврши модул модул производство е главно за да се биде внимателен затоа што тоа е уред ред заварување, заварување е лесно да се оштети чип! Компанијата е зафатен колку што е можно според коло не за уредот постојано праша ние не ќе биде во можност да се справат додека заварени уред за да со и железо како земјата да се обрне внимание на електростатско...

DEN 649.44

Бесплатен превозот со следење на број сосема нов 100PCS Висок квалитет Цилиндрични осигурач T2A 250V Осигурач LCD Осигурач capacitance осигурач

Услуга на клиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3...

DEN 797.00 848.16

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока прецизност сила сензор сигнал засилувач 0-5V.0-10V 4-20MA Тековната напон трансдуцерот

Transmitter (предавател) е на сензорот излезни сигнали се трансформира за да биде со признавање контролер сигнал (или текст сензор на кои не се електрични квантитет во електричен сигнал засилувач за далечинско мерење и контрола на јачина на изворот) на конвертор...

DEN 1915.20

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПРОЗОРЦИ DC напојување на модулот уреди за непрекинато напојување компјутерска безбедност контрола DC резервната моќност

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.Опис на производотUPS122812 е висока ефикасност и ПРОЗОРЦИ DC напојување на модулот , наменета за апликации каде DC резервната моќност потреби ...

DEN 1440.00

Снабдување на EB50B8-L6PR-1000 Elco ELCO 1000 линија ротари енкодер солидна вратило 8мм

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 4620.00

EB38F8-C4PR-2000 Elco ELCO ротари оптички енкодер шупливи вратило 8мм 2000

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 4200.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ M12MI-PSC40B-BV03 сензор

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

DEN 1440.00