• Ново
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 12v 7276 реле одбор за контрола појас ад сериски

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 12v 7276 реле одбор за контрола појас ад сериски

DEN 1008.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


А , димензии : должина 121mm X ширина 86mm X висока 20mm
Две главни чип : STC12 C2052 AD ( компатибилен со 51 програма )
Три , работен напон : 12 V ( на работниот напон е еднаков со номинална напон реле работа )
Четири , сериски преземете
Карактеристики : 1 , пет , има моќ индикатор .
2 , осум текст , четири канал фотоелектрически изолација , четири патот на влезот АД сигнал .
3 , четири излез оптички изолација излез контрола реле
4 , стандардот 11.0592 М кристал .
5 , со моќ за ресетирање и на прирачник за ресетирање .
6 , главните чип е целосно компатибилен со 51 програма .
7 , внатрешниот чувар , EEPROM
8 , текст четири со LED индикатор .
9 , на излез четири патот со LED индикатор .
10 , висока ефикасност напојување напонот стабилизирање на чип на чип напојување , постабилна . .
11 , можат да го контролираат НАИЗМЕНИЧЕН напон 220 V/10 A опрема .
12 , со сериска комуникација функција ( може да биде домаќин компјутер за контрола на ) .

Особините

Test4:
2
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
Test1:
2
Број На Модел На:
.

Купувачите избираат и

EB38A360S5 / 28C6X6PR2 Elco ELCO ротари енкодер 360 линии 38mm надворешниот дијаметар

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 2940.00

BUV20

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка, енкапсулација и така натаму.2 Нашата компанија е субјект администрација имаме многу оценки дека ние не можеме да испратите сите од нив.

DEN 87.00 95.04

20mm серпентина висока тековната безжични полнење модул модул 412 чип програма

XKT41220 Модул параметриОвој модул се користи јадрото на Cordycear 412 чип безжична напојување со струја коло дизајн и спој со едноставна капацитет и други предностиМодул главните параметри : Влезен напон : 9 V ~ 12 VСтартување модул максимум оперативни струја : 3 00m AПредавателот модул неоптоварување тековната : 12 V, Кога околу 4 0m A 9 V За 30m AПренос модул големина : 9mm * 21mmСтартување серпентина : надворешниот дијаметар 18mm Внатре дијаметар 1 0mm Inductance 0u HРегулаторот ги прима : 5mm * 28mm * 2.7 mmПримање серпентина : надворешниот дијаметар 20mm Внатре дијаметар 1 0mm Inductance 0u HПриближни податоци собрани на работа : Влезниот напон На компанијата се наоѓа во : уреди со покажувач на растојание Пренесува тековната Добие напон На компанијата се наоѓа во : Добијат тековната 5 V Регулатор на одборот да примате

DEN 774.24

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока прецизност сила сензор сигнал засилувач 0-5V.0-10V 4-20MA Тековната напон трансдуцерот

Transmitter (предавател) е на сензорот излезни сигнали се трансформира за да биде со признавање контролер сигнал (или текст сензор на кои не се електрични квантитет во електричен сигнал засилувач за далечинско мерење и контрола на јачина на изворот) на конвертор...

DEN 1915.20

Продажба на акции TRD-J 360-RZT Фухс ротари енкодер 360 Стр + F Сензор

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 5040.00

30Pcs нови оригинални увезени НА MPSA56 A56 транзистори Аудио електроника бесплатен превозот

wyприклучокstartЖешка Стока$83.76$13.4$35$15$19$6.21$6.6$5.02wyприклучоккрај Купи повеќе делови Купи повеќе делови Се користи "Додади во кошничка" ae Product...

DEN 752.00 864.00

Бесплатен превозот 40KHZ Предавателот и приемникот се движат сензор за мерење спектар на 0.3-3 метри

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.

DEN 3648.00

Бесплатен превозот со следење на број сосема нов 100PCS Висок квалитет Цилиндрични осигурач T2A 250V Осигурач LCD Осигурач capacitance осигурач

Услуга на клиентитеПЛАЌАЊЕ1.Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.2.Ако сеуште имате било какви прашања за плаќање, ве молиме слободно контактирајте со нас слободно .ПРЕВОЗОТ1.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.2.Ние ќе ја испрати на предмети со 25days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.3...

DEN 797.00 848.16

Значењето Сеул рекорд ELtra EL40A500S5 / 28P6S3PR.558 ротари енкодер 500 линии солидна окно

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 5939.52

Снабдување на RIB-40-0500ZO KWANOO Guangyu ротари енкодер / вратило пречник од 6mm / 500

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 3600.00

EB50S8-500BZ-8-30TG2R L) ротари оптички енкодер солидна вратило 8mm500

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 3360.00

M66291GP M66291GP-2

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие треба да му кажете ни е јасно за производот одделение, наставка, енкапсулација и така натаму.2 Нашата компанија е субјект администрација имаме многу оценки дека ние не можеме да испратите сите од нив.

DEN 138.00 149.76

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НН-H42 Ласерски сензор

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

DEN 7200.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ M12MI-PSC40B-BV03 сензор

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

DEN 1440.00

Бесплатен превозот LCD LM-880 екранот, RS485 автобус тип тип на мрежа увоз на температура и влажност, сензор за стекнување модул

Со RS485 автобус модел на температура и влажност, стекнување на податоци модул е LM880 Користејќи тоа може да се реализира стекнување на температура поле, и да користат сопствена RS485 сериски автобус комуникациски интерфејс може да биде погодно и домаќин во компјутер соба или други индустриски домаќин компјутерски мрежи...

DEN 2928.00

Снабдување на EB50B8-L6PR-1000 Elco ELCO 1000 линија ротари енкодер солидна вратило 8мм

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 4620.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ АП-31 Притисок сензор

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

DEN 2400.00

На Elco ELCO EB38B6-P4AR-600 ротари енкодер бунари со дијаметар од надворешниот дијаметар на 38mm 6mm600 линија

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 3360.00

Топла RVI50N-09BKOA3TN-00500 пати Najaf P + F ротари оптички енкодер 500 зрнеста

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 7020.48

30pcs јапонија бренд нови оригинални 2SC4685 C4685 златен глас Аудио електроника бесплатен превозот

wyприклучокstartЖешка Стока$83.76$13.4$35$15$19$6.21$6.6$5.02wyприклучоккрај Купи повеќе делови Купи повеќе делови Се користи "Додади во кошничка" ae Product...

DEN 1604.00 1843.20