• Ново
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Програмер zy серија zy248b nand флеш посебен вид

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Програмер zy серија zy248b nand флеш посебен вид

DEN 2784.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Особините

Test4:
2
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BETTERSHENGSUN
Test1:
2
Број На Модел На:
.

Купувачите избираат и

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ M12MI-PSC40B-BV03 сензор

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

DEN 1440.00

На повеќето едноставен XKT-510 безжични полнење модул снабдување модул IC полнење целосна делови

Треба да биде на потребите на корисниците и сега компанијата започна поддршка на различни безжични полнење експеримент делови и големи количини на делови погодни за фабрики и претпријатија во развојот на експериментални и големи технологија и колеџ студентите за учење знаење за безжично полнење пракса и подобрување на новата технологија производи развој и примена вештинаДистрибуција на целосен сет на безжични полнење на податоци голем број на индустриски и практични коло дијаграмМодул параметри : Модул главните параметри : Влезен напон : 9 V~12 VМаксимална оперативни струја на предавателот модул : 600m AПредавателот модул неоптоварување тековната : 12 V За 60m A 9 V За 53m AПредавателот модул големина : 11mm*18mmЕмитирачки серпентина : надворешен дијаметар 38mm внатрешен дијаметар 30мм Inductance 30u HПримање на напон стабилизирање на плоча : 5mm*28mm*2.7 mmПримање серпентина : надворешен дијаметар 38mm внатрешен дијаметар 30мм Inductance 30u HЗабелешка : овој експеримент има успех и неуспех поради лични причини ве молиме да не и во овој разликата! Клиенти во сиромашните повеќе нема да обезбеди какви било услуги и се надевам да соработува повеќе со секоја друга е пријатно! За да биде на безбедна страна обидете се да се пука на поставува со цел да се избегнат грешки резултат во уредот штета и неуспех како разликата во евалуацијата не тука да се земе директно можат да изберат заврши модул модул производство е главно за да се биде внимателен затоа што тоа е уред ред заварување, заварување е лесно да се оштети чип! Компанијата е зафатен колку што е можно според коло не за уредот постојано праша ние не ќе биде во можност да се справат додека заварени уред за да со и железо како земјата да се обрне внимание на електростатско...

DEN 649.44

Голем тековниот волумен безжична снабдување модул XKT-510-23

XKT51023 Модул параметриОвој модул се користи еден чип безжична снабдување коло дизајн на новиот Elcoteq има предности на едноставни коло и висок капацитет итн.Модул главните параметри : Влезен напон : 9 V~12 VМаксимална оперативни струја : 4 00m A (max тековната 500m AПредавателот модул неоптоварување тековната : 12 V За 60m A 9 V За 53m AПредавателот модул големина : 11mm*18mmЕмитирачки серпентина : надворешен дијаметар 23mm внатрешен дијаметар 18mm Inductance 25u HПримање на напон стабилизирање на плоча : 5mm*28mm*2.7 mmПримање серпентина : надворешен дијаметар 23mm внатрешен дијаметар 18mm Inductance 25u HЕдно време купување на повеќе од 2 групи на кеси

DEN 774.24

Бесплатен превозот STM32F103ZE развој одбор V4 emWin,uCOS.FreeRTOS,RTX Oscilloscope

Испорака листа 1, STM32V4 кат 1 2, говорникот модул (вклучувајќи AW8733 моќност засилувач), е вметната во матичната плоча 3, акрилик заштитна плоча (горниот и долниот 1) и бакар завртка појавување само со екранот [] 4, 1 A 12 V адаптер 1 5, SWD трансфер одбор 1 (JTAG да SWD грешки интерфејс) [без емулатор] 6, USB Micro податоци линија 1 7, кабел 1 8, USB во сериски линија (ХЛ340) 1 9, USB кабелот 1

DEN 6120.00

СЛОБОДЕН ИСПОРАКА Тежина предавател / мерење сензор засилувач од 0-10V/4-20MA

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.Вовед : главно се користи за различни индустриски обем вирус mv ниво сензор повратен сигнал засилување, сензор за напојување...

DEN 6720.00

На Elco ELCO EB38B6-P4AR-600 ротари енкодер бунари со дијаметар од надворешниот дијаметар на 38mm 6mm600 линија

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 3360.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПРОЗОРЦИ DC напојување на модулот уреди за непрекинато напојување компјутерска безбедност контрола DC резервната моќност

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.Опис на производотUPS122812 е висока ефикасност и ПРОЗОРЦИ DC напојување на модулот , наменета за апликации каде DC резервната моќност потреби ...

DEN 1440.00

Бесплатен превозот за Безбедност завеса / хелиум LSL43-10F-4J LSL43-10J-4J реле излез

Технички параметар : Откривање спектар : 02.5 M (2.5 M може да се прилагоди) потрошувачка на Енергија : помалку од 8 W време на Одговор : 15 MS ниво на Безбедност : во согласност со стандардите за безбедност на Меѓународната Електрични Комисија IEC614961 / 2 Излез форма : NPN, PNP, реле излезна Електрична струја : 1А 100 MA Краток спој заштита : NPN, PNP, реле излез краток спој заштита Индикатор светлото : предавателот црвено светло, моќта на уредот што Прима : црвено светло, моќта е вклучен Заштита ниво : P јас 65 Структура домување : алуминиум легура крајот на корица : КОНСТАНТЕН инженеринг пластични поддршка : ладно валани челик употреба на животната средина влажност : 10+55 C (имајте на ум дека не може да се dew и мраз) Температура : 1585% Светлина отпор : сончевата светлина : 10000 LX блескаво светилка : 3000 LX Вибрации отпор : фреквенција : 1055 HZ амплитуда : 0.75 МИЛИМЕТРИ, во X, Y, Z 2 часа во секоја насока отпорност : забрзување на 300М / S, во X, Y, Z насока на 2 часа Складирање на животната средина : 25+70 C (забелешка не влажност dew и мраз) Температура : 1595% Ако клиентот има посебни барања, Ние може да се направи според вашите барања...

DEN 6120.00

Бесплатен превозот LCD LM-880 екранот, RS485 автобус тип тип на мрежа увоз на температура и влажност, сензор за стекнување модул

Со RS485 автобус модел на температура и влажност, стекнување на податоци модул е LM880 Користејќи тоа може да се реализира стекнување на температура поле, и да користат сопствена RS485 сериски автобус комуникациски интерфејс може да биде погодно и домаќин во компјутер соба или други индустриски домаќин компјутерски мрежи...

DEN 2928.00

20mm серпентина висока тековната безжични полнење модул модул 412 чип програма

XKT41220 Модул параметриОвој модул се користи јадрото на Cordycear 412 чип безжична напојување со струја коло дизајн и спој со едноставна капацитет и други предностиМодул главните параметри : Влезен напон : 9 V ~ 12 VСтартување модул максимум оперативни струја : 3 00m AПредавателот модул неоптоварување тековната : 12 V, Кога околу 4 0m A 9 V За 30m AПренос модул големина : 9mm * 21mmСтартување серпентина : надворешниот дијаметар 18mm Внатре дијаметар 1 0mm Inductance 0u HРегулаторот ги прима : 5mm * 28mm * 2.7 mmПримање серпентина : надворешниот дијаметар 20mm Внатре дијаметар 1 0mm Inductance 0u HПриближни податоци собрани на работа : Влезниот напон На компанијата се наоѓа во : уреди со покажувач на растојание Пренесува тековната Добие напон На компанијата се наоѓа во : Добијат тековната 5 V Регулатор на одборот да примате

DEN 774.24

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ АП-31 Притисок сензор

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

DEN 2400.00

Бесплатен превозот 40KHZ Предавателот и приемникот се движат сензор за мерење спектар на 0.3-3 метри

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.

DEN 3648.00

Продажба на акции TRD-J 360-RZT Фухс ротари енкодер 360 Стр + F Сензор

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 5040.00

EB38F8-C4PR-2000 Elco ELCO ротари оптички енкодер шупливи вратило 8мм 2000

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 4200.00

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Висока прецизност сила сензор сигнал засилувач 0-5V.0-10V 4-20MA Тековната напон трансдуцерот

Transmitter (предавател) е на сензорот излезни сигнали се трансформира за да биде со признавање контролер сигнал (или текст сензор на кои не се електрични квантитет во електричен сигнал засилувач за далечинско мерење и контрола на јачина на изворот) на конвертор...

DEN 1915.20

EB38A360S5 / 28C6X6PR2 Elco ELCO ротари енкодер 360 линии 38mm надворешниот дијаметар

Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас .купи повеќе делови...

DEN 2940.00

30Pcs нови оригинални увезени НА MPSA56 A56 транзистори Аудио електроника бесплатен превозот

wyприклучокstartЖешка Стока$83.76$13.4$35$15$19$6.21$6.6$5.02wyприклучоккрај Купи повеќе делови Купи повеќе делови Се користи "Додади во кошничка" ae Product...

DEN 752.00 864.00