• Ново
Нова Мода Тибетската Сребро Pendant дланка покер Ѓердан Ѓердан Шарм Црна Кожа Кабелот Фабрика Цена рачно изработени накит

Нова Мода Тибетската Сребро Pendant дланка покер Ѓердан Ѓердан Шарм Црна Кожа Кабелот Фабрика Цена рачно изработени накит

DEN 47.52
DEN 44.00 -7 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари) и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

Особините

Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
кожа
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
25*12mm
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Должина:
45cm
Бренд Име:
eunwol

Купувачите избираат и

Qingmos ЦРНА Природните Слатководни БИСЕР Chokers Ѓердан за Жени со 7-8ММ Ориз 17 Тренди Бисер ЃЕРДАНИ-5591

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Qingmos ЦРНА Природните Слатководни БИСЕР Chokers Ѓердан за Жени со 78ММ Ориз 17" Тренди Бисер ЃЕРДАНИ5591 Сте понуда на висок квалитет на 78ММ Ориз Црна образован слатководни бисер Ѓердани крајот на одлична Затворач Neckalce должина е 17"...

DEN 487.00 624.00

Домот Класичен Жените Бисери Ѓердан Природен Бисер 9-10мм Вистински Вистински Бисер Ѓердани 42cm Мода Накит Мајка Баба Подароци

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

DEN 1211.00 1392.00

Нова Мода Тибетската Сребро Pendant елен еленов Ѓердан Ѓердан Шарм Црна Кожа Кабелот Фабрика Цена рачно изработени накит

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари) и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

DEN 44.00 47.52

Кожа Ѓердан Torques Чиста Црн Сомот Кожа Макси Изјава Chokers Ѓердан За Жените Collares Мода Накит Colar 2018

1 Добиете забава на почетната страница во нашата продавница 2 Се најдат на производи што сакате, изберете боја, превозот метод, количина, По оние процеси, кликнете "Купи Сега" копчето...

DEN 12.00 24.00

Нова Мода Тибетската Сребро Pendant фудбал чизми чевли Ѓердан Ѓердан Шарм Црна Кожа Кабелот Фабрика Цена рачно изработени накит

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари) и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

DEN 44.00 47.52

99CARATS SUMNI Национално ветер бренд Ретро квалитет школки кожата јаже краток мулти ниво Мода Ѓердан За Жените Бесплатен Превозот

Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг во мојата продавница Ве молиме имајте во предвид дека нашата Минимум цел е врз основа на $10 , мешавина на различни предмети е во ред...

DEN 239.52

Шик Злато Мешани Злато Создадени Бисер Синџир Нова Изјава Шик Слој Шарени Геометриски Гем Костим Ѓердан Јаки

За Нашата продавницаСите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел≥$150 , Бесплатен превозот Преку DHL,UPSот и Fedex.18k Злато Мешани Злато Бисер Синџир Нова Изјава Шик Слој Шарени Геометриски Гем Костим Ѓердан ЈакиНадворешна / Внатрешна Синџир е Периметар : 60+8 / 46+8 cm Надворешно / внатрешно Pendant Големина : 2*3 / 1.5*1.5 cm Тежина : 168gПроизводство : 18k Злато Мешани Злато Бисер Синџир Нова Изјава Шик Слој Шарени Геометриски Гем Костим Ѓердан ЈакиМатеријал : Цинк ЛегураMOQ : Мин цел е $10Време На Испорака : Околу 2060daysПакување : Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакувањеВнимание : Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време...

DEN 582.00 639.36

JEROLLIN Мода Накит Метал Синџир Јака Ѓердан Кластер Легура Pendant Ѓердан

Нови Пристигнување Накит Синџир На Модни Рачно Изработени Топла Буци ЃерданОписВе молиме имајте во предвид : Цвеќе или кристали ќе има промена на бојата поради различни временски масовно производство, но тоа нема да има премногу битна разлика,и не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ве молиме да се разбере тоа...

DEN 512.00 581.28

2018 Најновите Нерѓосувачки Челик Персоналните Мал Бар Ѓердан може да се врежани име датум Интересни зборови како специјален Подарок

Ние Сме Фабрика ,ако се веледрогерија .Честитки!! ќе се најдат на фабрика за проблемот и рамка,јас ќе ви даде фабрика цена...

DEN 879.00 1034.40

N2030 Бесконечност Крстот Chokers Ѓердани За Жените Кожа Велур Ѓердан Ѓердан Collares Мода Накит Bijoux Colar 2018 НОВИ

Производ : Бесконечност Ѓердан ЃерданБоја : Златна бојаМатеријал : алуминиум Синџир Lengh : 29+5 см (1"=2.54 см)Тежина : 3 gКоличина : 1 компјутерПакување : OPP пакетПовратни информации : Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети...

DEN 19.00 24.00

Нова Мода Тибетската Сребро Pendant велосипед велосипед Ѓердан Ѓердан Шарм Црна Кожа Кабелот Фабрика Цена рачно изработени накит

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари) и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

DEN 44.00 47.52

1PC Трендовски Природни Кварцен Кристал Исцелување Чакра Gem Камен Pendant Синџир Реики Ѓердан За Жените Свадба Партија Мода Накит

S PECIFICATIONS*Состојба : 100% Нови *Материјал : Природен Камен + Алуминиумски *Големина : За 3.3 X1.4 X1.1cm *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Боја : Главна Боја : како опција *Тежина : *Количина : 1 buc *Дел Бр...

DEN 129.12

2017 Нова Мода Елени Рог Еленов Уникатен Ѓердан Животинско Минималистички Накит за Жените Chocker collares mujer Колиер Femme Bijou

[xlmodel][производи][39796][xlmodel][производи][39796]Почитувани Купувачи : Добредојдовте да ја посетите Ана трговија на големо продавница за накит.Ве молиме имајте во предвид времето на купување...

DEN 43.00 47.52

Нова Мода Тибетската Сребро Pendant потковица чевли Ѓердан Ѓердан Шарм Црна Кожа Кабелот Фабрика Цена рачно изработени накит

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе не бродот во текот на Пролетниот Фестивал (8 Февруари до 23 Февруари) и да продолжи со превозот од 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере.

DEN 44.00 47.52

Топ Мода Нерѓосувачки Челик Злато И Сребро Буци Јака Ѓердан Ѓердан Метални Синџир Жените Дами Женски Шарм Накит (A1089)

​Тип на : Нерѓосувачки Челик Ѓердан Боја : Сребро И Злато Количина : 1 Pcs Должина Околу : 18 Inch(45 CM) + Продолжен синџир 5 CM(2 Инчи)​​

DEN 143.52

црна ѓердан Бренд трговија на Големо мода Текстура Beaded топла квалитет нова Популарна чипка Ѓердан

Популарниот Бренд Wholesale Texture Beaded мода чипка ЃерданПроизвод материјал : алуминиум Производ синџир должина : 60cm Производ тежина : 107g

DEN 159.00 230.40