• Ново
Нови 12pcs/Set 12 Бои Професионална Козметика Алатка Шминка Пенкало Водоотпорен Сенки Око Лагер Усна Сјај Eyeliner Молив

Нови 12pcs/Set 12 Бои Професионална Козметика Алатка Шминка Пенкало Водоотпорен Сенки Око Лагер Усна Сјај Eyeliner Молив

DEN 239.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Нови 12pcs/Set 12 Бои Професионална Козметика Алатка Шминка Пенкало Водоотпорен Сенки Око Лагер Усна Сјај Eyeliner Молив ФУНКЦИЈА : 100% НОВ БРЕНД & ВОДООТПОРЕН & УЛТРА МЕКИ и ЛЕСНО ДА се НОСАТ Должина : 15.5 cm Прибл.(вклучувајќи молив ззп) Боја : Како на слики Пакување : Пластична КЕСА пакет Спецификација : 12pcs/Set Вода доказ и дупка со доказ отстрани со Чистење Масло Козметика eyeliner моливи се идеални за precison дефиниција и lash задебелување ефект. Тоа е во одличен квалитет и толку разновиден и лесен за употреба, многу полесно да се стави на.Лесно да одговара на вашиот Smoky Око изглед.Прекрасни различни бои на сенки молив.Високо квалитетна професионална боја сенки , може да трае во текот на целиот ден долго.Не само за Партијата , Танц Кралици , Свадба Партија , Причинска Носат, Модна ревија,но исто така и за Сочинуваат Училиште/Разбира како добро.Тие ви даде убави бои со прифатлива цена. Ќе го сакам и она што ќе добиете. Answer : ___________________________ NOTE : 1. За да се намали вид гел пенкало, се користи за сечење, за да го заклучите уредот, бидејќи пенкало мастило мека, кога сечење, мора да биде во форма на стан во стан надвор, полека се одземени со соодветна сила, само направи помалку доведе фрактура. 2. Сечење пенкало уред по употребата, треба веднаш да се исчисти, погодно да се користат следниот пат. 3. По употреба, ве молиме тесни покрие пенкало капак, за да се спречи мастило сува тешко феномен. 4. Ве молиме место на сомнителни и кул место, избегне висока температура, може да бидат зафатени со влажна бидат погодени со влажна, па како да не се расипат. Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција. 2)Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа(освен сабота и недела).Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас. Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Или не, ве молам, точно пред исплата. 2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). 3) телефонскиот број не е препорачливо за повеќе точна испорака. Превозот и Предавање Термин : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени. 3) Предмети се испраќаат од Хонгконг Пост Воздухопловната(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена. 4) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. Ако не можете да го добијат тоа по 38 дена. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.

Особините

Тип:
Eyeliner
Корист:
Брзо/Брз Суви,Лесно да се Носат,Долго-траен,Природни
НЕТО-WT.:
60g
Количина:
12
Формулирањето:
Крем
Големина:
Full Size
Состојка:
ПВЦ
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
12seyxb
Бренд Име:
MENOW
боја:
12 бои
Должина:
15.5 cm
Потекло:
Guangdong,Кина

Купувачите избираат и

HUAMIANLI Бренд 12 Боја Мат Eyeliner Гел Водоотпорен Сјајот Трепет на Око Лагер Крем Супер Дебела Траен Брзо Сушење Шминка

HUAMIANLI Бренд 12 Боја Мат Eyeliner Гел Водоотпорен Сјајот Трепет на Око Лагер Крем Супер Дебела Траен Брзо Сушење ШминкаBr и : HUAMIANLIИме На Производ : Виножито Облак EyelinerСпецификација За Производ : Нето Влажни...

DEN 95.00 125.28

5 Боја Форма Козметички Водоотпорен Течни Eyeliner Око Лагер Молив Пенкало Шминка

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Понекогаш имаме изненадување за вас ^^100% Сосема Нов и висок квалитет*Течни Eyeliner е еден брз, лесен и креативен начин да се земе вашето око шминка за да на следното ниво.*Добар сјај, природни парична казна четка, направи око контура повеќе шарм, заработите двоен око повеќе светла сонце*Чистење нежен пилинг, не за перење, сите лагер може да биде солза*Лесно да се во боја, водоотпорен, дупка содоказ и долготрајни, вашите очи ќе изгледаат поголеми и поубави*Издржлив перформанси парична казна Око Лагер Eyeliner течниТип : Eyeliner ТечниОблик : Симпатична Lollipop ФормаВкупната Тежина : 12g(приближно)Висина : 10см / 3.93"(приближно)Бои : Црна, Сина, Зелена, Виолетова, КафеПакетот Вклучува : 1* Eyeliner течни

DEN 45.00 53.28

LNRRABC Мода Топла Продаде Трае Долго Водоотпорен Природни Брзо Сува Црна+Браун Со 2Brushes Гел Eyeliner

Драг Пријател ви Благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница,ние сме производителот директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет предмети,во меѓувреме,ние ќе ги ажурира на нови објекти често, ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете како вашата омилена продавница ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро...

DEN 134.00 155.52

Нова Убавина Црна Водоотпорен Eyeliner Молив Течни Око Лагер Пенкало Око Бренд Шминка Алатки WD2

Спецификација : *100% Сосема Нов и висок квалитет*Лесен за употреба, има способност да се дизајнира и да бидат креативни, лесно да одговара на различни шминка стил*На eyeliner линии и дефинира со мазни, па дури и бојата што изгледа свежо во текот на целиот ден*Да се подобри обликот и бојата на вашите очи со користење на eyeliner*Лесно да се во боја, водоотпорен, долготрајни, вашите очи ќе изгледаат поголеми и поубави*Лесно да се прецизни, совршена декорација и долготрајни.*Примена : Течни EyelinerДолжина : App13.3cmТежина : Околу 6gБоја : ЦрнаПакетот Вклучува : 1 компјутер * Eyeliner'

DEN 29.00 39.36

12pcs/многу продажба nieuwe zwarte водоотпорен vloeibare Црниот Eyeliner Течни Сочинуваат Убавина Око Лагер Молив Висок Квалитет

Плаќање Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу...

DEN 475.20

Партија Кралица Бренд Мат Око Лагер Гел Водоотпорен Црна Браун Eyeliner Крем Шминка Долго Носат Eyeliner 3D Пенкало Со Четка се Направи До

Партија Кралица Бренд Мат Око Лагер Гел Водоотпорен Црна Браун Eyeliner Крем Шминка Долго Носат Eyeliner 3 D Пенкало Со Четка се Направи ДоСпроведува Карактеристики : Лесно се направи вашиот equisite eyeliner или тешки око шминка.Тоа е нов стил крем помеѓу течни и молив.Во споредба со традиционалните eyeliner производи,изразено сила е многу посилен,боја сатурација повеќе повисока,здебелен или тенки линии е по ваш избор,densified,заеднички и природни.Силна водоотпорен,потење, доказ и почитување лицесликарство.Одлична природата,да ги задржи подолго!!!Прилог : Дебела четка може да ви даде храбар и тенки двојно eyeliner ефекти.Табеларен молив четкајте ги забите со мека четка на јадротоза да лесно да се направи ред eyeliner.Детали : Производ Бренд : Партија КралицаИме на производ : Долго Носат Eyeliner Крем Постави(со четка)Бои : 01# Црна,02# БраунНето WT : 3.4 g / 0.12 озПакет Тежина : 70gПакет : 1 PCS x Долго Носат Eyeliner Крем Постави(со четка)Попродажбата на услугатаПлаќањеНие ги поддржува следниве методи : Western Union,Yandex...

DEN 94.00 116.16