• Ново
Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 08-12 Nissan Teana, 2DIN

Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 08-12 Nissan Teana, 2DIN

DEN 2054.40

Износот
Во форма достапна за нарачката


УПОТРЕБА :
За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движи
не може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.
Опис :
1.Материјал : ABS
2. Круг на внатрешните граници на местото на DVD
3. Големина : 178*102 MM или 173*98 MM
4. Повеќе од 200 модели на DVD рамка, повеќе модели и количини ве молиме љубезно истрага нас.
Пријателски потсетам :
Постојат различни внатрешните димензии на DVD рамка за сите видови на автомобили,некои имаат и двете избори, ве молиме проверете ја инсталацијата на големината на вашиот DVD плеер прво. Било indistinction, ве молиме контактирајте со продавачот прво, за да се избегне купување на погрешен рамка.
Answer : ___________________________ Note :
Ако не се согласуваат со трансакцијата условите, ве молиме да не купуваме
1 .Превозот со поштенски парцела, ems или dhl,ве молиме да се избере вистинскиот ви одговара .Бесплатен превозот е од страна на поштенските.но, цената од 15 дена до 1 месец.
2.Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати тоа со себе, ние ќе се направи пониска цена на фактурата,може да биде само или за да ги избегнете високите даноци. Ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми
3.За неисправни објект предизвикани од страна на пратката,ние може да не покрива одговорност,како што е направена од пластика,ние се обидуваме да се спакуваат добро, но ако се силно нападнат за време на транзитот,ние не може да се обезбеди.Ако се плаши од ова,ве молиме да не купи,Кога ќе го добиете пакет,тоа е borken, ве молиме да одбие да можат.
4. Рамките се направени од страна на најголемата фабрика во Кина на овие производи, тоа ќе се сретнат точниот автомобили,ве молиме проверете рамка изглед првата ако одговара на вашиот автомобил.потоа направете ја вашата нарачка.
Повратни информации :
ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации можеби ќе ги имате,
и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,
но, поради високиот email за јачина на тоа може да потрае некое време за нас да одговорите. Однапред ви благодариме за вашето трпение!
Контактирајте со нас пред да остават негативен, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.

Особините

Тип На Објект:
Fascias
Бренд Име:
LONGSHI
Име На Модел:
НУ 002
Година:
2008-2012
Автомобил Направи:
Nissan Teana
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
1kg
Боја Име:
Црна

Купувачите избираат и

Seicane Универзална Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за Тојота Уво Страни Цртичка Монтирање на Комплет Лице Плоча Рамка Панел Autostereo Адаптер

Seicane Универзална Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за Тојота Уво Страни Цртичка Монтирање на Комплет Лице Плоча Рамка Панел Autostereo АдаптерОпис : Оваа fascia додаток е погодна за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за Тојота.Објектот Специфики : Предмет Тип : Toyota увоDIN Тип : 2 DINПогоден Тип На Возило : Toyota УниверзалнаСместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаБоја Типот : ЦрнаПогоден Fascia Големина : 173*98mmОбјектот Дебелина : 13mmМесто на Потекло : Кина (Копно)

DEN 480.00 527.04

ДВОЈНО DIN е Радио за Автомобил Fascia за МИЦУБИШИ Galant 2004-2010 Стерео Fascia Цртичка CD Трим Инсталација Комплет

Плаќање : Ќе плаќање преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои панели се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.Нормално ние ги користиме EПакет (ќе бидат управувани од страна на USPS) да U...

DEN 2563.00 2726.88

Бесплатен превозот-Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка за БЕНЦ SMART 2010,2 DIN

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

DEN 2361.60

Seicane Прекрасен 2in е Радио за Автомобил Fascia за 2010 Hyundai Rohens Купе велика БРИТАНИЈА Тип Авто AC RHD Цртичка CD Аудио Плеер Рамка Panel

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2010 Hyundai Rohens Купе (велика БРИТАНИЈА Тип,Авто КЛИМА, RHD).Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Возило Тип : Hyundai Rohens Купе (велика БРИТАНИЈА Тип,Авто КЛИМА, RHD)Година : 2010Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS, Пластика и МеталБоја Тип : Сребро.внатрешниот мерки : 173*98 / 178*100 / 178*102mmОбјектот Тежина : 0.2 kgМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

DEN 2634.00 2832.00

За МИЦУБИШИ Outlander Радио DVD Стерео Панел Цртичка Двојно Din fascia Монтажа, Инсталација Трим Комплет Лице Рамка

За МИЦУБИШИ Outlander Радио DVD Стерео Панел Цртичка Двојно Din fascia Монтажа, Инсталација Трим Комплет Лице РамкаОпис : Предмет Тип : FasciaИме на модел : за Citroen CCrosser 2007+, Мицубиши Outlander XL 2006+ (автомобилгодини може да се различни кај различните земји)Материјал Тип : ABSБоја Име : ЦрнаСместување : ТаблаТип : Двоен Din

DEN 1213.00 1347.84

За MAZDA 2, Demio 2007+ Fascia Радио Refitting DashDouble Din DVD Стерео Панел Монтажа, Инсталација Трим Комплет Лице Рамка

За MAZDA 2, Demio 2007+ Fascia Радио Refitting Dash Double Din DVD Стерео Панел Монтажа, Инсталација Трим Комплет Лице РамкаОпис : Предмет Тип : FasciaМодел, Име : За MAZDA 2, Demio 2007+Материјал Тип : ABSБоја Име : ЦрнаСместување : ТаблаТип : Двоен DinГолемина : 178 мм x 102mm / 173 mm x 98 mmИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 1728.00 1919.52

Seicane Комбинација Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2013 2014 Тојота е корола Altis Левин RHD Цртичка Монтирање на Комплет DVD Рамка CD Трим

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на е радио за автомобил за 20132014 година Тојота е корола / Altis / Левин (RHD, Комбинација).Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasПогоден Тип на Возило : Toyota е корола / Altis / Левин (RHD, Комбинација)Година : 2013,2014Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаБоја Тип : УВ Црнавнатрешниот мерки : 202*102mmМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

DEN 2707.00 2975.04

Бесплатен превозот--автомобил refitting dvd рамка пред рамки dvd панел за 08-12 BYD F0, 2DIN

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

DEN 1411.20

Seicane Исклучителна 202*102 Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2009-2013 Toyota Avensis DVD Рамка Во Цртичка Монтирање на Комплет Трим Рамки

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 20082013 Toyota Avensis.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Тип На Возило : Toyota AvensisГодина : 2008 2009 2010 2011 2012 2013Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаБоја Тип : Сива внатрешниот мерки : 202*102mmОбјектот Тежина : 0.2 kgМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

DEN 2012.00 2210.40

ДВОЈНО DIN е Радио за Автомобил Fascia за NISSAN 370Z 2009-2012 Стерео Fascia Цртичка CD Трим Инсталација Комплет

Плаќање : Ќе го прифатат плаќање и преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои панели се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.Нормално ние ги користиме EПакет за Русија , додека Кина / Холандија / Белгија / Хонгконг Пост во други земји , ако ви е потребна итна, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Ќе брод вашата нарачка 14 дена Ако не можете да добиете пакет рок од 21 работни дена без ажурирање информации на следење на број , ве молиме контактирајте со нас .Опис : Предмет Тип : FasciaМатеријал Тип : ABSБоја Име : црнаСместување : ТаблаТип : Двоен Din (178*102mm или 173*98mm и двете се вклопуваат)

DEN 2707.00 2879.52

Seicane Црна Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2010 HYUNDAI STAREX H1 Цртичка Комплет Панел Плоча Автоматски Стерео CD

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2010 HYUNDAI STAREX / H1.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Возило Тип : HYUNDAI STAREX / H1Година : 2010Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : Издржлива ПластикаБоја Типот : Црнавнатрешниот мерки : 173*98mmОбјектот Тежина : 0.2 kgМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

DEN 897.00 1007.52

Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 2010 MAZDA М2,2 DIN

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

DEN 1382.40

11-253 Автомобил Стерео Цртичка Рамка за Полнење за Радио CD Player Инсталирате Планината За ТОЈОТА Avanza/Veloz/DAIHATSU Ксенија 2012+ Двојно 2 DIN

Автомобил Радио Инсталација Трим Fascia Панел Посебно За : TOYOTA / DAIHATSUТОЈОТА Avanza, Veloz 2012+ DAIHATSU Ксенија 2012+ Стандард : Двојно 2 DIN Материјал : ABS Пластикабез ЏебВнатрешна големина : 173*98mm / 202*102mm 1...

DEN 3264.00 3839.52

Seicane Исклучителна Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2008 година HYUNDAI SANTAFE Трим Инсталација Комплет за во Автомобил Табла Покрие Рамка Panel

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил, за 2008 година, HYUNDAI SANTAFE.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Возило Тип : HYUNDAI SANTAFEГодина : 2008Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаБоја Типот : ЦрнаОбјектот Тежина : 0.2 Kgвнатрешниот мерки : 173*98mmМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

DEN 698.00 767.04

11-136 Автомобил Стерео Радио Fascia Плоча Панел Намали Двојно 2 Din Рамка за Полнење За SSANG YONG Actyon/Kyron Права 2005-2011 (Лево Тркало)

Автомобил Радио Инсталација Трим Fascia PanelПосебно За : SSANG YONG (Лево Тркало)SSANG YONG Actyon, Kyron 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011Стандард : 2ДИНМатеријал : ABS Пластикабез ЏебВнатрешна големина : 173*98mm / 178*100mm / 178*102mm 1...

DEN 1130.00 1330.08

ДВОЈНО DIN е Радио за Автомобил Fascia за KIA Cerato Форте 2013 К3 Стерео Fascia Цртичка CD Трим Инсталација Комплет

Плаќање : Ќе го прифатат плаќање и преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои панели се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.Нормално ние ги користиме EПакет (ќе бидат управувани од страна на USPS) да U...

DEN 2050.00 2181.12

Seicane Нови Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2013 2014 Тојота е корола Altis Левин LHD Стерео Играч Опкружувачки Панел Трим Рамки

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на е радио за автомобил за 20132014 година Тојота е корола / Altis / Левин (LHD).Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasПогоден Тип на Возило : Toyota е корола / Altis / Левин (LHD)Година : 2013,2014Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABSБоја Тип : УВ Црнавнатрешниот мерки : 200*100mmМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

DEN 1834.00 2015.04