• Ново
Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 2006-10 KIA Amanti ,Oprius,2din

Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 2006-10 KIA Amanti ,Oprius,2din

DEN 2342.40

Износот
Во форма достапна за нарачката


УПОТРЕБА :
За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движи
не може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.
Опис :
1.Материјал : ABS
2. Круг на внатрешните граници на местото на DVD
3. Големина : 178*102 MM и 173*98 MM
4. Повеќе од 200 модели на DVD рамка, повеќе модели и количини ве молиме љубезно истрага нас.
Пријателски потсетам :
Постојат различни внатрешните димензии на DVD рамка за сите видови на автомобили,некои имаат и двете избори, ве молиме проверете ја инсталацијата на големината на вашиот DVD плеер прво. Било indistinction, ве молиме контактирајте со продавачот прво, за да се избегне купување на погрешен рамка.
Answer : ___________________________ Note :
Ако не се согласуваат со трансакцијата условите, ве молиме да не купуваме
1.Предаден од страна на Поштенски или ЕМС ,курирската служба DHL.EMS треба 5-10 дена,ЕМС превозот е пост превозот начин. на DHL треба 3-7 дена ,поштенски ги зема околу 1-2 месеци. ве молиме љубезно се чека за производот трпеливо.
2.Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати тоа со себе, ние ќе се направи пониска цена на фактурата,може да биде само или за да ги избегнете високите даноци. Ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми
3.За неисправни објект предизвикани од страна на пратката,ние може да не покрива одговорност,како што е направена од пластика,ние се обидуваме да се спакуваат добро, но ако се силно нападнат за време на транзитот,ние не може да се обезбеди.Ако се плаши од ова,ве молиме да не купи,Кога ќе го добиете пакет,тоа е borken, ве молиме да одбие да можат.
4. Рамките се направени од страна на најголемата фабрика во Кина на овие производи, тоа ќе се сретнат точниот автомобили,ве молиме проверете рамка изглед првата ако одговара на вашиот автомобил.потоа направете ја вашата нарачка.
Повратни информации :
ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации можеби ќе ги имате,
и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,
но, поради високиот email за јачина на тоа може да потрае некое време за нас да одговорите. Однапред ви благодариме за вашето трпение!
Контактирајте со нас пред да остават негативен, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.

Особините

Тип На Објект:
Fascias
Бренд Име:
LONGSHI
Име На Модел:
КА 013
Година:
2007 година
Автомобил Направи:
2007 KIA Amanti ,Oprius
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
1kg
Боја Име:
Црна

Купувачите избираат и

ДВОЈНО DIN е Радио за Автомобил Fascia за Хонда Увид Стерео Fascia Цртичка CD Трим Инсталација Комплет

Плаќање : Ќе го прифатат плаќање и преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои панели се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.Нормално ние ги користиме EПакет (ќе бидат управувани од страна на USPS) да U...

DEN 3538.00 3763.68

за SSANG YONG Rexton 2007-2012 Двојно Din Fascia Радио CD GPS DVD Стерео CD Панел Цртичка Планината Инсталација Трим Комплет Рамка

за SSANG YONG Rexton 20072012 Двојно Din Fascia Радио CD GPS DVD Стерео CD Панел Цртичка Планината Инсталација Трим Комплет РамкаОпис : Предмет Тип : FasciaИме на модел : за SSANG YONG REXTON 20072012Материјал Тип : ABSБоја Име : ЦрнаСместување : ТаблаТип : Двоен Din (173*98mm)

DEN 1225.00 1360.80

Seicane 202*102mm 2Car Радио Fascia за 2006-2011 Toyota Camry Автоматски стерео Адаптер DVD панел Цртичка Инсталација Комплет

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 20062011 Toyota Camry.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Тип На Возило : Toyota CamryГодина : 2006,2007,2008,2009,2010,2011Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаБоја Тип : Сребро.внатрешниот мерки : 202*102mmОбјектот Тежина : 0.2 kgМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

DEN 1310.00 1439.52

Seicane Комбинација Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2013 2014 Тојота е корола Altis Левин RHD Цртичка Монтирање на Комплет DVD Рамка CD Трим

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на е радио за автомобил за 20132014 година Тојота е корола / Altis / Левин (RHD, Комбинација).Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasПогоден Тип на Возило : Toyota е корола / Altis / Левин (RHD, Комбинација)Година : 2013,2014Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаБоја Тип : УВ Црнавнатрешниот мерки : 202*102mmМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

DEN 2707.00 2975.04

11-353 е Радио за Автомобил Панел Рамка за Полнење за ТОЈОТА Celsior (UFC30)/LEXUS LS-430 (UCF-30) Стерео Fascia Цртичка CD Трим Инсталација Комплет

Автомобил Радио Инсталација Трим Fascia Панел Посебно За : LEXТОЈОТА (без Навигација) (Дрвени)LEXLS430 (UCF30) 2001,2002,2003,2004,2005,2006 ТОЈОТА Celsior (UFC30) 2001,2002,2003,2004,2005,2006 Стандард : Двојно 2 DIN Материјал : ABS Пластика, без Внатрешниот Џеб големина : 173*98mm 1...

DEN 2856.00 3359.52

ДВОЈНО DIN е Радио за Автомобил Fascia за МИЦУБИШИ Galant 2004-2010 Стерео Fascia Цртичка CD Трим Инсталација Комплет

Плаќање : Ќе плаќање преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои панели се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.Нормално ние ги користиме EПакет (ќе бидат управувани од страна на USPS) да U...

DEN 2563.00 2726.88

Seicane Приоритетни 2Din е Радио за Автомобил Fascia за 2015 HYUNDAI STAREX H1 Со Часовник Верзија Трим Рамки Аудио Плеер Лице Плоча

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на посебен двојно din е радио за автомобил за 2015 HYUNDAI STAREX / H1(Со Часовник Верзија).Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Возило Тип : HYUNDAI STAREX / H1 (Со Часовник Верзија)Година : 2015Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS, Пластика и МеталБоја Тип : Сребро Црнавнатрешниот мерки : 173*98 / 178*100 / 178*102mmОбјектот Тежина : 0.5 кгМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

DEN 3054.00 3431.04

Seicane Исклучителна Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2008 година HYUNDAI SANTAFE Трим Инсталација Комплет за во Автомобил Табла Покрие Рамка Panel

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил, за 2008 година, HYUNDAI SANTAFE.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Возило Тип : HYUNDAI SANTAFEГодина : 2008Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаБоја Типот : ЦрнаОбјектот Тежина : 0.2 Kgвнатрешниот мерки : 173*98mmМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

DEN 698.00 767.04

ДВОЈНО DIN е Радио за Автомобил Fascia за NISSAN 370Z 2009-2012 Стерео Fascia Цртичка CD Трим Инсталација Комплет

Плаќање : Ќе го прифатат плаќање и преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но некои панели се поголеми отколку ограничувајќи се на Пост на Воздухот Mail, ние ќе брод од страна на други Пост или да се Изразат.Нормално ние ги користиме EПакет за Русија , додека Кина / Холандија / Белгија / Хонгконг Пост во други земји , ако ви е потребна итна, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Ќе брод вашата нарачка 14 дена Ако не можете да добиете пакет рок од 21 работни дена без ажурирање информации на следење на број , ве молиме контактирајте со нас .Опис : Предмет Тип : FasciaМатеријал Тип : ABSБоја Име : црнаСместување : ТаблаТип : Двоен Din (178*102mm или 173*98mm и двете се вклопуваат)

DEN 2707.00 2879.52

Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 09-2013 Mazda MX-5,Miata,2DIN

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

DEN 2198.40

Бесплатен превозот--автомобил refitting dvd рамка/пред рамки/dvd панел за 08-13 Suzuki jimny , 2DIN

УПОТРЕБА : За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движине може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.Опис : 1.Материјал : ABS2...

DEN 3625.00 3816.00

За МИЦУБИШИ Outlander Радио DVD Стерео Панел Цртичка Двојно Din fascia Монтажа, Инсталација Трим Комплет Лице Рамка

За МИЦУБИШИ Outlander Радио DVD Стерео Панел Цртичка Двојно Din fascia Монтажа, Инсталација Трим Комплет Лице РамкаОпис : Предмет Тип : FasciaИме на модел : за Citroen CCrosser 2007+, Мицубиши Outlander XL 2006+ (автомобилгодини може да се различни кај различните земји)Материјал Тип : ABSБоја Име : ЦрнаСместување : ТаблаТип : Двоен Din

DEN 1213.00 1347.84

11-136 Автомобил Стерео Радио Fascia Плоча Панел Намали Двојно 2 Din Рамка за Полнење За SSANG YONG Actyon/Kyron Права 2005-2011 (Лево Тркало)

Автомобил Радио Инсталација Трим Fascia PanelПосебно За : SSANG YONG (Лево Тркало)SSANG YONG Actyon, Kyron 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011Стандард : 2ДИНМатеријал : ABS Пластикабез ЏебВнатрешна големина : 173*98mm / 178*100mm / 178*102mm 1...

DEN 1130.00 1330.08

Seicane 178*102mm 2 Din е Радио за Автомобил Fascia за 2009 година Тојота Reiz Марк X DVD панел Цртичка Комплет Аудио Покрие Трим Инсталација Комплет

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2009 година Тојота Reiz / Знак X.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Тип На Возило : Toyota Reiz / Mark XГодина : 2009Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : ABS ПластикаБоја Типот : Црна внатрешниот мерки : 178*102mmОбјектот Тежина : 0.2 kgМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

DEN 909.00 998.40

Seicane Фантастична Двојно Din е Радио за Автомобил Fascia за 2012 HYUNDAI EON Инсталација Комплет Аудио рамка Панел Адаптер

Опис : Оваа fascia е специјално дизајниран за модифицирани инсталација на двојно din е радио за автомобил за 2012 HYUNDAI EON.Објектот Специфики : Предмет Тип : FasciasDIN Тип : 2 DINПогоден Возило Тип : HYUNDAI EONГодина : 2012Сместување : ТаблаПосебни Карактеристики : Радио ИнсталацијаМатеријал Тип : Издржлива ПластикаБоја Типот : Црнавнатрешниот мерки : 173*98 / 178*100 / 178*102mmОбјектот Тежина : 0.2 kgМесто на Потекло : Кина (Копно)Пакет Содржина : 1* Стерео Panel

DEN 3219.00 3537.12