• Ново
Freeshipping 2XLOT Co2 Ноќен Клуб Партија Топови Еден Млазницата CO2 Паѓа До 1-3 секунди Вертикално / Хоризонтално Џет 8m-10m DMX2CH

Freeshipping 2XLOT Co2 Ноќен Клуб Партија Топови Еден Млазницата CO2 Паѓа До 1-3 секунди Вертикално / Хоризонтално Џет 8m-10m DMX2CH

DEN 18720.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Вистински Фаза Ефект Машина Производителот во Кина. Број 1 на Co2 Машина за Продажба во целиот Свет. 1 Година производот гаранција.
Производ вовед :
TIPTOP Co2 џет DMX машина останува индустриски стандард кога се однесува на монтирани Co2 авиони. Нејзиниот едноставен дизајн и леснотија на користење им овозможува на двете DMX и Стандард на моќ/исклучување способности. Ова е далеку од најпознатите разноврсна и најбараните единица на пазарот. Од клубови да концерти, приватни забави на фестивали, на TIPTOP Co2 џет DMX ќе одам на работа,.
Ова е новиот дизајн на една цевка co2 авион машина која опремени со LCD екран и лесно да се постави DMX адреса. Машината има моќ во и надвор конектор, лесно да се поврзете на машина моќ кабел, еден по еден. машината може да џет 1-3 секунди на времето.
Спецификација за производ :
Режим : монтирани џет TP-T25
Висина : 23cm
Должина : 27.9 cm
Ширина : 13cm
Излез : висока излезна јаглерод двооксид
Работата начин : 2 начини : DMX & Моќ/исклучување
DMX канали : 2 канали (CH1-ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ. CH2-должина на ON)
Linkable : DMX/Моќ во/надвор (lockable powercon)
Напон : AC100 V/ 240 V
Моќност : 200 W
Стигнат до : 6-8 метар(зависи од гас под притисок)
Притисок оценка : до 2610psi (180bar)
Црево должина : 6meter со брз полнач
Производ гаранцијата време : 1 година
Пакување начин : картонска кутија со пена во внатрешноста
Пакување начин : картонска кутија
Машина тежина : 3.4 кг
Пакување листа за секоја единица :
co2 авион машина
6 метри гас црево
2m DMX кабел
моќ кабел
прирачник книга

Особините

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
200W
Број На Модел На:
TP-T25
Име на производ:
Дигитален единствен цевка co2 авион машина
Напон:
AC100V/220V ( wide voltage suit all world)
моќност:
200W
DMX канали:
2 канали
Спреј висина:
8-10 метри
Машина со големина:
23*27.9*13cm
Пакување големина:
30*30*42cm
Гасни Вентил:
нова надградба на црна гас вентил
Функција:
Железо DMX in/out конектор
Начин на пакување:
картонска кутија со пена во внатрешноста

Купувачите избираат и

2IN1 Flightcase Пакување 1x75W Место + 9x12W Миење Led Движи Главата Светлина 2IN1 Функција Ротација Gobo Тркала/Боја Тркала CE, ROHS

Спецификација за производ : Напон : AC100 V220 VМоќност : 200 WLED извор : 75 W бели+9x12 W RGBWA УВ 6 IN1 led светилкиЗрак агол : 11 степен на самото место / 25 степен измијтеСветилка живот : 5000 часа светилка живот и ниска потрошувачкаDMX канали : 16 / 23 каналиБоја на тркала : 7 боја+ отворенGobo тркала : 6 ротирате gobos+отворенПризмата : 3 аспектФокус : електронски линеарна фокусДвижење : пан 540 степен / навалите 270 степенКонтрола на владата : DMX.AUTO.ЗВУК,Матер / робДисплеј : полн колор LCD дисплејПакување начин : 2in1 лет случај со тркала.Пакување листа за секоја единица : 1 единица предводена движи главата светлина1pcs стеги1pcs моќ кабел1pcs прирачник книга

DEN 36480.00

TIPTOP 2xLot DMX 14 Канали 90W LED Спот Движи Главата Светлина Променлива Моторизирани Фокус Led Дисплеј со Висока Моќ на Кина Huiliang Моќ

Постојат некои лоши продавачот го опишуваат истиот модел да биде "100 W или 120 W".Или употреба 60 W led движи главата светлина да го продаде како " 90 W "...

DEN 25440.00

евтини диско фаза опрема за осветлување 19*12W RGBW led зум движи главата миење светлина за dj опрема

кина пазарот Alibaba онлајн топла продажба 2014 жешка нов производ 19pcs*12w osram 4 во 1 RGBW лер зрак движи главата зум фаза ефект светлинаСпецификацијаНапон глобална напојување за AC100240 V 5060 HZ Моќност 250 W LED извор 19pcs*12 W висока светла osram 4 ВО 1 предводена диско светлина дисплеј LCD bule дисплеј со кинески и англиски dmx канал 16 dmx контрола на LED движи главата led животниот век 100000 часа led осветлување дигитален зум опсег 850 степенот на зумирање 3 зум мотори работат заедно со истиот чекор strobe 125time / secound Контрола на владата DMX512,Господарроб,Авто,звук активира Скенирање брзина пан 540 степен навалите 270 степен прилагодливи функција со led shutter,скенирање позиција меморија и авто ја наместите led виножито ефект изграден во програми со макро ефекти G...

DEN 35040.00

8pcs/многу 18x3w Aluminu LED Фаза светлина RGB Par проекторот Со DMX512 Господар Роб Ласерски DJ Опрема luzes став феста

18x3 W RGB РАМЕН LED PAR Напон : 110 V230 V, 50 / 60 Hz Моќ : 70 W + Живот : Повеќе од 50000 Часа Функција : DMX512, Звук на Активен, АВТО Канали : 3 / 6 CH агол на Гледање : 45 степени (25 приспособливи) Светлина тело материјал : алуминиум легура Светлина бои : R6, G6, Б6 Функција : Двоен рачки, може да биде самоодржлива, може да бидат обесени Димензија 170 × 170 × 270mm Тежина : 1.5 килограми

DEN 19784.00 21504.00

2 Парчиња/многу висок квалитет 400w спреј чад машина грејач fogger облак создателот 10 минути да се Загрее Време фаза ефект машина

Име на производ : Мини 400w чад машина 400 W Магла Машина создава инстант атмосфера за мали и средни модни ревии, семејството партија, КТВ, кафуле, паб, бар и на други места ! Проток на густа магла може да се активираат од далечина со користење на corded контролер, па може да се сокрие магла машина во рамките на вашиот елаборат партија...

DEN 6096.00

1PCS 8 Осветлување Глави Фаза на Светлината Led Ласерската Светлина За КТВ бар Звук Контрола Перформанси Шарени Фаза Lamp110V 220V

опис на производот Напон : AC110 V / 220 V 60 HZ / 50 HZ Моќност : 50 W Извор : 8 Увезени висока осветленост Кри LED светилка монистра, Канал : 3 и 12 DMX канали 4 режими на контрола : еден самоодни, DMX, гласовна контрола, господарроб контрола на звук контрола функции вградени во програмата Карактеристики : ЛЕР долг живот, во споредба со другите светилки зрак униформност, висока осветленост, светлината е мал може да произведе различни боја Боја светол зрак, а помалку за ладење Алтернативно ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, Ау Приклучокот, Велика БРИТАНИЈА приклучокЗа Најдобри ЛимонНајдобрите Цени : Со избегнување на многу од големите брендови, маркетинг и пакување на трошоците, ние се овозможи истиот квалитет на производи на дел од нивните трошоци.Сигурен Испорака : Ќе го добиете вашиот производ кога ви треба...

DEN 7440.00

650nm 100mw Црвени Ласерски Точка Модул Индустрија ласерската светлина

650nm 100mw Црвени Ласерски Точка Модул Индустрија ласерската светлина Карактеристики : Излезна Моќност 100mw бранова Должина 650nm Работен Напон 2.5 V Тековната светлинана самото место Focusable Не Пакет : 1 x 650nm 100mw Црвени Ласерски Точка Модул Индустрија ласерската светлина

DEN 249.60

Freeshipping 1W RGB Полна Боја Фаза Ласерската Светлина Професионален Клуб Танцување Ласерската Светлина 3 Pin XLR Приклучок ILDA Компјутер за Контрола на

1 W RGB Анимација Ласерската светлинаМодел Бр : TP11 SМоќност : Зелена 150mw (532nm)Црвено 500mw (650nm)Сина 400mw (450nm)Режим на Play : AUTO / Звук активирање / DMX512 / ILDAКонтролен Систем : Висока брзина скенер модул, скенирање агол±20°; влезниот сигнал : ±5 V, линеарност нарушувањеЕфект : Различни Ласерски зраци, комплицирани графика, анимација покаже и blanking ефект, до 128 видови на модели во внатрешноста.Програмирање : нокаутирам различни греди и анимација програми.Контрола Интерфејс : DMX512 / (12 канали) & стандард ILDA интерфејсНапојување : AC 110 / 220 V 50 / 60 HZГолемина на : : 315265100+се справи со 50(mm)Тежина : 3.5 KGПрименливи за диско сала, КТВ, Клубови, Семејството партија, ноќни клубови, вршење места итн

DEN 16800.00

Висок Квалитет 4 Очи Ласерски Светла 620mW RGB Полна Боја DMX Ласерски Проектор Професионални Диско DJ Фаза Партија Опрема за Осветлување

2 Единица Висок Квалитет 4 Очи Плоштадот Ласерската Светлина 620m W RGB Полна Боја DMX Ласерски Проектор Професионални Диско DJ Фаза Партија Осветлување Опрема , брод од страна на DHL, ТНТ, UPSот, FEDEX и така натаму слободно во рок од 5 дена.Опис на производот : 4 Очи Плоштадот Ласерски 128 Внатрешни Модели Шоу Соба Ефект Технички Параметри : Влезен Напон : AC110240 V,5060 Hz Моќност : 60 W Светлосен Извор : ЦРВЕНА 120m W *2 , ЗЕЛЕНА 80m W, СИНА 300m W Контрола на Владата : DMX512, Звук,Авто, ГосподарРоб DMX Канал : 9 CH Карактеристики : Full color, се скрши традиционално, светли бои, висока осветленост, долг живот, плоштад скенирање подобро, со подобро чад ефект, динамична, со DMX контрола може да се постигне повеќе личноста ефекти...

DEN 18144.00

18pcs/многу 19x15w Led RGBW 4in1 Мијат/Зум Светлина DMX512 Движи Главата Светлина Професионални Покаже Фаза Светлина 19*15w LED Фаза Машина

1 Предмет Тип : Фаза Осветлување 2 Effect Style : DMX Фаза Светлина 3 Повод : Професионална Фаза & DJ 4 Број на Модел : W6 5 Приклучок Тип : ЕУ Plug 6 Напон : AC90230 V,50 Hz60 Hz 7 Номинална Моќност : 260 W 8 LED извор : 19*12 W RGBW LED светло 9 Зрак Ангел : 650° 10 Ефект : миење + зум 11 режими на Работа : DMX512 / Sound / Auto / Master / Роб 12 DMX Канали : 16 канали режим 13 Пакување тежат : 9.2 KG 14 Пакување големина : 33*42*44cm 1 x светлина (Комплетен сет, вклучувајќи додатоци) 1 x упатството 1 x услуга картичка

DEN 270864.00 285120.00

CRONUS 18 RGBWAU Не Водоотпорен 18x18W Рамен Led Par Светлина IP20 Водоотпорен го Оценувате Моќ/DMX Во и Надвор Штекер 4 Копчето на Екранот

ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИЕден од класичните LED тела се дизајнирани и создадени уникатно, навистина идеален за театри, цркви, ТВ студијата, фотографија studios, модни ревии, сценски претстави, музички емисии,итн.*Моќ во power CON / сина, Моќ надвор power CON / сива опремени за внатрешна употреба;*LED дисплеј;*нови PWM затемнување electronical теорија применува за разумно свежи цени : 23 K и вистински треперење бесплатно;*лиен алуминиум за одлична вентилација, нема потреба од навивачите, без бучава;*возење IC и кондензатори од САД и Европската унија опремени за постојан постојан струја аутпути;*интелигентни температура само контролирање на : авто прилагодување на температура за да се заштитат во времето на max...

DEN 10944.00

ZjRight LED фаза светлина 12 Модели Отворено оркестарот Водоотпорен ноќта на Вештерките Божиќ светла Роденден диско бар празник светла

Производот се Покаже Превозот во СВЕТОТ на ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка...

DEN 1512.00 2159.52

Топла Продажба!!!6.5-60 Степен Автоматско Прилагодување на Зумот, ПРЕДВОДЕНА Движи Главата Светлина DMX Дијамант Мулти Боја Движи Главата Светлина 18*15W RGBW 4in1

Дијамант серија користи најновиот влакна, тоа е ажурирана верзија доаѓаат од Кристал серија.Програма фан& led контрола на температурата, исто така на високо квалитетни доста фан користи за да се заштити led работа.Високо ефикасни екструдиран алуминиумски систем за ладење се задржи тела работат во безбедна работа температура.Дијамант18 е мала, но енергија...

DEN 30144.00

2 парчиња лер извор на светлина 19X12w led зум движи главата фаза светлина евтини dj светлина за партија

кина dj опрема 2pieces / многу led движи главата зрак 19pcs*12 W 4 во 1 RGBW лер зрак движи главата светлина / диско осветлување / dj светлапакување детали : стандардна извоз картонска кутија со пена е обезбедена од Или во Лет случајН...

DEN 36960.00

2018 на Кинг Конг на КК-256 Професионални DMX Контролор 256 DMX Канали Изграден во 35 Графика За 16Pcs Компјутер Фаза Светла

2018 на Кинг Конг на КК256 Професионални DMX Контролор 256 DMX Канали Изграден во 35 Графика За 16 Pcs Компјутер Фаза Светла , Бесплатен Превозот од DHL Fedex, ТНТ, UPSот во рок од 5 денаPls контактирајте со продавачот директно за големи нарачки за да се добие пониски цени и товарДетали Опис на Производот : Напон : AC100240 V,5060 Hz DMX512 / 1990 Стандард,MAX 256 DMX Канал , сите начинот на фотоелектрически изолација сигнал на излез...

DEN 14112.00

година Топла продажба 36*3W САД Кри Led ДИОДА Движи Главата Зрак Фаза Светлина Hi-Квалитет RGBW Бои DJ Диско Фаза Партија Осветлување

Top Brite Бизнис Потсетник за Сите цени се вклучува превозот цена Товарни се смета од страна на Aliexpress систем директно...

DEN 10080.00

18pcs/многу 54x3w led Par светла RGBW рамен led par dmx512 диско светла LED Фаза Par Светлина Миење Затемнување Strobe Осветлување Ефект

Име : 54 * 3 W LED par светлинаВлезен напон : AC90245 V / 5060 HzСветла боја : R12, G18, B18, W6Извор живот : 6100000 часаСветлина тело материјал : ABSБоја : ЦрнаЛеќа агол : 25 степени (45 може да се прилагоди)Боја : 16.7 милиони видови на промена на бојатаКонтрола : DMX512, господарроб контрола, самоодни, гласовниКанал : 4 CH / 8 CHStrobe : 020 t / s, брзина прилагодливи;DMX 0100% линеарно прилагодливи зумМатеријал : Пластични тело, висок квалитет на систем за ладењеG...

DEN 46739.00 50803.20

2270 Focusable 650nm 660nm 100mW Црвени Ласерски Линија Локатор Генератор Модул со адаптер

2270 Focusable 650nm 660nm 100m W Црвени Ласерски Линија Локатор Генератор Модул со адаптерФункција : 100m W Висока Моќност, Видлива Линија на Денот Време!22mm Големиот Пречник на Цилиндерот Домување, подобри ефект на ладење и долго континуирани работното времесо 110220 V Универзални ACDC адаптер, лесен за Употреба (ЕУ или САД приклучок за опција)со Носителот / Планината, лесно за тела(изборен)СпецификацијаМодул Големина 22*70mmБранова должина 650nmИзлезна Моќност 100m WЛинија Ангел 120°Answer : ___________________________ Note : Овој ласерски локатор / модул е широко се користат во облека за сечење, дрво сечење, механички позиционирање...

DEN 959.04

Freeshipping 20XLOT Ширина 50mm Двоен Прстен Фаза Светлина Менгеме Воздржаност Осветлување Тела Решетка Snap Кука Двојно Силна Хривнија

Производ speficiation : Модел : 27 AШирина : 50mmПогоден цевка со дијаметар : 38mm52mmНето тежина : 1kgПоддршка тежина : 800kg

DEN 13824.00

16pcs/многу Топло бела случај Продажба Led Par Сцената DJ Светла 54pcs 3W RGBW Дома Партија Диско Strobe DMX512 Рамен професионално Осветлување

Спецификација за производ : Напон : AC90260 V.5060hzМоќност : 200 WLed количина : 54pcs 3 W led светилкиLed количина : R : 12 G : 18 Б : 18 W : 6Боја емитуваат : RGBW единствена бојаDMX канали : 8 КаналиЛеќа агол : 15° / 25° / 45°( опционално)Функции : DMX...

DEN 25536.00 26880.00

Eshiny Отворено Водоотпорен RGB Ласерски Божиќ 36 Модели за Проектирање Одмор Дома Партијата Божиќ Дрво Ѕид Градина Пејзаж Светлина T62

ПРОДАВНИЦА ИЗВЕСТУВАЊЕ Shpping Време : обично треба 2055 работни дена може да се постигне, некои земјата треба 3070 работни дена ,Меѓународната Логистика нестабилност,(Главно царинење време) на некои парцели може да бидат одложени се 720 дена...

DEN 3695.52