• Ново
персонализација на грчката православна Црква, иконата на Богородица И Исус Ангел Слика Позлатен Сребрен Лим Злато На Пластични Верски Статии

персонализација на грчката православна Црква, иконата на Богородица И Исус Ангел Слика Позлатен Сребрен Лим Злато На Пластични Верски Статии

DEN 335.52

Износот
Во форма достапна за нарачката


Здраво,здраво на сите! добредојдовте на нашиот верски иконата продавница.ние сме Кина Производство. нашите религиски подароци занает , ниска цена, со висок квалитет, еквивалентни на цената на големо. Затоа, износот на минималната цел е 15 $ , да биде предаден. Ви благодариме на соработката.
име на производ : индивидуализира грчката православна Црква, иконата на Богородица И Исус Ангел Слика Позлатен Сребрен Лим Злато На Пластични Верски Статии
вовед : фотографии се Дева Марија И ангел ,религиозни икони, напредни процесот на производство се многу сложен процес, чисти, погоден за домашна декорација изложба соба или верувања можат да уживаат во оваа икона подарок. Овој производ е со висок квалитет, таписерии изработка убав, чист, лесен за носење, е добар украси и подароци. Во исто време, можете да го преземе или да се закачи Слика слика за религијата, може да се прилагоди, можете да ги следите ќе обезбеди слика производство. Јас навистина верувам дека за оваа прекрасна икона ќе ви донесе среќа, среќа и здравје!
35% попуст (2 парчиња или повеќе)
Плаќање : Paypal,ЗАПАД УНИЈА,Кредитна Картичка
Транспорт :
Режимот на Транспорт Транспорт брзина Карактеристика Кина Пост 30-50days Евтини и долго време ЕМС 3-15days Пониски цени, евтини, силна царинење капацитет, пренос стапка од DHL бавно, DHL,UPS-от 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет ТНТ,Fedex 3-7days Повисоки цени, транзит брзина, силна царинење капацитет
Нашата услуга :
.Ние се повеќе религиозни производи, како што се : ѓердан; keychain : крсте;, молитва јажиња, масло плови, charcole, кристално rosaries; бразлетна; pendant; подарок; икони и така натаму,
.Секој производ може да се нарача во согласност со MOQ, можете да изберете стил сакате да верски икона икони се меша.
.Сите производи барања може да се направи според вашите барања, а ние ви посакам добредојде да обезбеди примероци за нас, посебно прилагодени за вас.
.По брод имал било какви проблеми(квалитет, транспорт, услуги, итн.),ние ќе бидеме првите време за вас да се справи.
.сè прашање можете да ми кажете или е-мејл мене за : цел детали, квалитет, Сертификати, иконата слика, боја, пластична или дрвена рамка и така натаму

Особините

боја:
Злато, Сребро.
Материјал:
Метал
Стил:
Религиски
Тема:
Луѓе
Големина:
10.3*8.6*1(cm)
иконата слика:
изберете и обичај
иконата:
Верски икона,византискиот икона,православна
Функција:
Големата уметност за верата,крштевањето подароци ,црквата добавувачи.Домашна Декорација.
Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
пластична рамка,метал aliuminum сребро.
Со Нарачување Барања :
Вкупно изнесува 15$
Н W:
55g

Купувачите избираат и

Рачно изработени неколку мачка Дома Декор Дрво Разубавувањето Занаети Дрвени Риба Carvings Наутички домашна мачка дневна соба

Име на производ : Американската држава дрвени симпатична маче, давање статии Големина : жолта мачка : 12 * 7.5 и имаат поминато 8.5 * 6.5 СМ Сино зелена мачка : 12.5 * 8 см Црвена мачка : големиот : 11*16 CM мал : 5.5*12.5 СМ Црна мачка : големиот : 11*16 CM мал : 5.5*12.5 CM Производ материјали : ДрвоПакување : Картон + пена / сунѓерНашето ветување : 1...

DEN 542.00 570.72

TNUKK Свила вез, на културната револуција на културната револуција, го слави основањето на Кина 50-годишнина.

добредојдовте во мојата продавница[материјал] : крпа brocade свила жица [везови] : ткаење brocade [Спецификација] : 90 cmx 60см

DEN 748.00 959.52

Елаборат Кинески Стариот Декорирани рачно производство Месинг Жестока Страшно Леопард Статуа скулптурата

Висина 4.75 Инчен / 12.0 СМ Ширина 8.5 Инчен / 21.5 CM За ОбјектотСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна...

DEN 3417.00 3839.52

12 инчен Шарени Suncatcher 30мм чисто Стакло Кристална Топка Кристал Приврзоци Кристал Призми Лустерот Делови Дома Декорација

Име на производ : 12 инчен Шарени Suncatcher 30мм чисто Стакло Кристална Топка Кристал Приврзоци Кристал Призми Лустерот Делови Дома ДекорацијаМатеријал : K9 КристалноГолемина : 1.2 * 12.2 инченОсветлување Топка : 30ммNW : 88 G1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ / DHL / EMS / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ.....

DEN 244.00 287.52

8pcs/set Мини лажни минијатурни плочи чаши куклена куќа играчки DIY додатоци Пластични Занаети Дома Декорација подарок DIY075

8pcs / set Мини лажни минијатурни плочи чаши куклена куќа играчки DIY додатоци Пластични Занаети Дома Декорација подарок #DIY075Материјал : ПластикаПакет : 8 компјутери / многу со клиентите пакетПредмет : цвет плочи , плоштад чинии, чаши и така натамуГолемина : сите околу 2cm5cm

DEN 191.52

Симулација мачка полиетилен&furs мачка модел смешно подарок за 15cmx10cmx17cm

Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.опис : Симулација на мачкаСпецификација на производот : 15cmx10cmx17cm19910346277525162601107

DEN 890.00 1680.00

Jade pendant емералд зелена железо змејот танц сува jade Pixiu Wangcai jade бренд Pendant Ѓердан

добредојдовте во мојата продавница> Jade pendant емералд зелена железо змејот танц сува jade Pixiu Wangcai jade бренд Pendant ЃерданСлика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

DEN 1041.00 1487.52

10PCS/МНОГУ Човечки Череп Колонист Archaize Градина Складирање Садови Смола Заврши Скелет Сад Flowerpots

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна и заеднички развој ! За Плаќање : 1) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена...

DEN 6441.00 9072.00

1Pcs 50mm Јасно Фацетирани топката Кристал Лустерот Делови Pendant Призми Осветлување Топката Suncatcher Свадба fengshui оркестарот Дома

☃☃ 1 Buc 50mm Јасно Фацетирани топката Кристал Лустерот Делови Pendant Призми Осветлување Топката Suncatcher Свадба fengshui оркестарот Дома

DEN 319.00 336.00

10 Парчиња Смола Рамен Грб Flatback Cabochon Kawaii Минијатурни Лажни Храна Doughnut Благодарение DIY Занает Декорација За куклена куќа 25mm

10 Парчиња Смола Рамен Грб Flatback Cabochon Kawaii Минијатурни Лажни Храна Doughnut "Благодарение" DIY Занает Декорација За куклена куќа 25mmСостојба : нова, висок квалитет!Материјал : смолаГолемина : 25mmБоја : како на сликата покажаУпотреба : За DIY декорација на Scrapbooking, Занает, Коса, Текстил, Чевли, мобилен телефон, лаптоп и кеси декорација, итн...

DEN 114.00 119.52

Позиционирање Монистра 10000pcs 2mm/2.5 mm/3мм Круг Бакар Метал Монистра Crimp Крајот Лежиште За Diy Накит Наоди Златен/Хром

[Добредојдовте на нашата продавница,се Надевам дека ќе имате добро време]Позиционирање Монистра 10000pcs 2mm / 2.5 mm / 3мм Круг Бакар Метал Монистра Crimp Крајот Лежиште За Diy Накит Наоди Златен / ХромПроизвод ДекорацијаИме : Метал Фитинг Завршува за МонистраБоја : Хром,ЗлатнаГолемина : 2mm / 2.5 mm / 3ммМатеријал : МеталПакет : 10000pcsУпотреба : Лустерот Светилка Конектори , Curtan Прстени , Дома Декорација Осветлување Виси Куки, Свадба Декорација , Новогодишни Елки ВисиAnswer : ___________________________ Note : даноци, ДДВ и други увозни давачки / трошоци НЕ се вклучени во Бесплатен превозот цена која купувачот плаќа со цел за нас ...

DEN 659.00 834.24

Симулација сива мачка полиетилен&furs мачка модел смешно подарок за 25cmx20cmx7.5cm

Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.опис : Симулација на мачкаСпецификација на производот : 25cmx20cmx7.5cmние ќе ја испрати на бојата на мат по случаен избор.37015730507

DEN 852.00 1608.00

Симулација Верверица полиетилен&furs Верверица модел смешно подарок за 12cmx5cmx12cm

Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.опис : Симулација на ВерверицаСпецификација на производот : 12cmx5cmx12cm43321781023

DEN 432.00 816.00

2pc Божиќ Шапка Патка Минијатурни figurine Божиќ декорација за дома kawaii diy Самовила Градина украси Смола занает деца играчки

2pc Божиќ Шапка Патка Минијатурни figurine Божиќ декорација за дома kawaii diy Самовила Градина украси Смола занает деца играчки Количина : 2 buc = Патка Голема + Патка Мали Материјал : Смола

DEN 96.00 119.52

Минималистички керамички креативни слон статуа семејство љубовник дома декор занаети соба декорација занаетите порцелански животинско figurine

Производ Descri pt јони : Материјал : керамички Техника : рачно изработени Големина : како се покаже сликаПроизводот Picture ShowЗабелешки : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 2715.84

Симулација мачка полиетилен&furs мачка модел смешно подарок за 13.5cmx11cmx6cm

Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.опис : Симулација на мачкаСпецификација на производот : 13.5cmx11cmx6cmние ќе ја испрати на бојата на мат по случаен избор.38762655179

DEN 382.00 720.00