• Ново
V6 2.8 x LCD Зголемувачот eyecup Визирот Extender за Canon EOSM Mirrorless Камера dslr фото ЕКИПАЖ

V6 2.8 x LCD Зголемувачот eyecup Визирот Extender за Canon EOSM Mirrorless Камера dslr фото ЕКИПАЖ

DEN 671.52
DEN 403.00 -40 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


***продажба на нови предмети***
FOTGA DP3000 Рамо Подлога поддршка стабилизатор 15mm f Род dslr фото екипаж Поддршка Железнички Систем US$ 89.99 /парче
FOTGA 3"флексибилни камшик брзина чудак f следат фокус 12mmx12mm порта бесплатен превозот САД$ 11.99 /парче
Fotga DP3000 QR следат фокус A/B тешко да престане поддршка dslr фото 5 D II III 7 D D90 опрема факултативна бесплатен превозот САД$ 119.99 /парче
FOTGA DP3000 Форумот Столб Железнички Блок Стегач за 15mm Род dslr фото HDV Железнички Екипаж Систем бесплатен превозот САД$ 14.99 /парче
нови пристигнување бесплатен превозот Fotga DP3000 следат фокус поддршка за dslr фото 5 D II III 7 D 600 D 15mm род опрема големина факултативна висок квалитет US$ 99.99 /парче
FOTGA DP3000 Светлина Стабилна Рамо Подлога за 15mm Род Поддршка Железнички Систем dslr фото Екипаж US$ 19.99 /парче
2013 НОВА пристигнување FOTGA DP3000 dslr фото Следат Фокус A/B Тешко Запира за 15mm Род 5 D II III 7 D GH2 60 D бесплатен превозот САД$ 104.99 /парче
2013 FOTGA нови пристигнување DP3000 QR Брзо Ослободување Следат Фокус Поддршка 15mm род f dslr фото HDSLR HDV Бесплатен превозот САД$ 119.99 /парче
V6 2.8 x LCD Зголемувачот Визирот Extender за Canon EOSM Mirrorless dslr фото ЕКИПАЖ Камера
Објектот Информации на Оваа LCD видите во него е корисна алатка за снимање на видео со дигитални рефлекс камера. Преку Визирот изградена-во зголемувачот, можете лесно да ги видите сликите од камерата прикажување, тоа ви помага со точно идеален фокус и слика брзина време за снимање на видео клип. Карактеристики : сликите видени од LCD дисплеј се едноставно и многу подобро. Стабилизира камерата при снимање видео рачни. Овозможува користење на LCD во светол бел ден на отворено. Тоа е стабилен и точни, кога под магнетни . Тоа е лесно и брзо закачите на камерата при инсталирањето. Со голем eyecup. Висок квалитет и компактен. Изработени од гума и крути пластични. 100% Сосема Нова Боја : Црна Зголемување : 2.8 X Нето тежина : 110g Погоден За : Canon eos-M Пакет, вклучувајќи : 1 X LCD пронаоѓачот на изглед (V5) 1 X Метал Tripod Планината Налепница
-повеќе точки на продажба-
Fotga 43cm flexiable брзина чудак камшик f следат фокус 12x12mm порта dslr фото 5 D II 7 D висок квалитет бесплатен превозот САД$ 31.98 /парче
Трговија на големо FOTGA E27 Четири 4 Континуирано Светилки Носителот Фото Студио US$ 23.99 /парче
Бесплатен превозот ! Трговија на големо LCD Екран Оптичко Стакло Заштитник За Canon EOS 60 D US$ 4.99 /парче
Трговија на големо Мека Кутија Брзина Прстен + Заградата Планината За Флеш Speedlite Softbox US$ 32.99 /парче
FOTGA Wholsale на камерата леќи на Камерата капа носителот чувар тока за 43mm 52mm 55мм големина Канон Nikon, Sony US$ 2.69 /парче
900 Флеш Заградата Зафат Quickflip за 120/135 Камера на Canon Nikon Pentax Олимп У НАС$ 23.99 /парче
Бесплатен превозот ! Трговија на големо Тешко LCD Покрие Екран Заштитник За Sony PCK-LH2 AM A200 US$ 7.99 /парче
Трговија на големо Fotga 77mm CPL Кружни Поларизирана C-PL PL-ЦИРА CPL Филтер за Леќа 77mm за CANON NIKON, SONY FUJI dslr фото Камера US$ 8.99 /парче

Особините

Бренд Име:
FOTGA
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

подолу за I091102-00 / 402S0014 /I091102 Noritsu /Fuji minilab направени во Кина

подолу за I09110200 / 402 S0014 / I091102 Noritsu / Fuji minilab направени во Кинаможе да се користи за : Fuji330 / 340 / 350 / 370 / 500 / 550 minilabиNoritsu QSS2801 / 2901 / 3001 / 3011 / 3201 / 3202 / 3301 / 3302 minilab ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

DEN 1824.00 1920.00

Висок Квалитет на Фото Студиото Светлина Стојат Тешки Метали Менгеме Протезата со 1/4 Завртка 8cm x 11cm

Висок Квалитет на Фото Студиото Светлина Стојат Тешки Метали Менгеме Протезата со 1 / 4" Завртка 8cm x 11cmПакетот Вклучува : 1 × Силна Метал МенгемеСилна Метал Менгеме со 1 / 4" ЗаврткаСилна клип може да биде инсталиран на светлина стојат,Speedlight,пена одбор,рефлектор,флеш носителот и флеш активирањето со 1 / 4" завртка дупка, навистина добар помошни алатка во студио.Со вграденво 1 / 4" стандард метална завртка, може да носите такви предмети помалку од 500g во секој агол, многу лесен за употреба.Силна клип телото е направен од метал, цврсти и издржливи.Клипот е покриен со антилизгање гума, без оштетување на заробени објект.Спецификации : Боја : црна бојаМаксимално Оптоварување : 500gМатеријал : металТежина : 150gПревозот ЗабелешкаПРЕВОЗОТ : 1.Вашата цел ќе бидат обработени за 13 дневна по вашата исплата е примена или бришат.2.Вашата цел ќе биде предаден преку Холандија Пост Воздух Mail.3.Тоа ќе трае околу 560days во транзит,ве молиме почекајте трпеливо.4.Ако не сте го доби пакет на време, ние може да се прошири испорака датум за вас.5.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.Следново е нормално пристигнување време курс за вашиот референца : ЗемјаРаботни Дена(не вклучувајќи одмор)591015162021252635>35СадНоминална(време пристигна)5.1%50.1%33.6%7.5%3.7%Контактирајте со насЕвропаНоминална(време пристигна)8.6%61.2%19.1%7.0%4.1%Контактирајте со насАвстралијаНоминална(време пристигна)4.7%52.6%30.2%9.6%2.9%Контактирајте со насКанадаНоминална(време пристигна)6.7%50.6%30.4%8.5%3.8%Контактирајте со насРусијаНоминална(време пристигна)1.5%10.3%29.7%41.2%18,8% сеКонтактирајте со насАзијаНоминална(време пристигна)10.5%30.6%43.8%12.1%4.0%Контактирајте со насДруга ЗемјаНоминална(време пристигна)3.5%25.0%47.9%17.9%5.7%Контактирајте со насПЛАЌАЊЕ : 1.Ние прифаќаме Escrew за плаќање.2.Ве молиме да се осигурате вашата адреса,телефонски број се во право кога ќе се плати.3.Ако производот што сте го добиле не е задоволен за вас,можете да контактирате со нас,и тогаш ние ќе ја или наплата.ПОВРАТНИ информации : 1.Ние ќе ја напуштат повратни информации за вас кога ќе се потврди цел,и ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас, ви благодариме.2.Ние ќе ви обезбедиме добри производи и услуги за вас,се надевам да се справи со вас цело време.ЗА НАС : Meking Студио е професионална фотографска опрема фабрика се наоѓа во Гуангжу, Кина.Добредојдовте да биде нашиот дистрибутер.

DEN 235.20

10 компјутери ФДУ-EP12 око Првенство За Sony Алфа A77 SLT-A77 A57 A58 A65 -А3

ФДУEP12 око Првенство За Sony Алфа A77 SLTA77 A57 A58 A65 А3For Sony ФДУEP12 Окуларот Првенство штити визирот на SLTA77 камера и овозможува поудобно гледање кога камерата се чуваат за око, особено за очила wearers.Функција Минимизира скитници светлината влегува визиротПовеќе удобно гледањеПакет Се Вклучени : 10pcs x ФДУEP12 EyecupПлаќање > Можете да платите by Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички...

DEN 652.00 767.52

Супер Квалитет НОВ Објектив за Зумирање Гумени Прстен Гума Зафат Гума За Nikon AF-S DX 18-70MM 18-70 MM f/3.5-4.5 G АКО-ЕД Поправка Дел

Супер Квалитет НОВ Објектив за Зумирање Гумени Прстен Гума Зафат Гума За Nikon AFS DX 1870 MM 1870 MM f / 3.54.5 G АКОЕД Поправка ДелПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

DEN 429.60

Noritsu minilab Дел A229496 Кина направени

Noritsu minilab Дел # A229496 Кина направени ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

DEN 2052.00 2160.00

Noritsu minilab Дел A036919 / A036919-01

Noritsu minilab Дел # A036919 / A03691901 ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

DEN 1003.00 1056.00

Dual Channel Батерија Полнач За Panasonic DMW-BLF19 BLF19E DMC-GH4 DMC-GH3 GH4H

Dual Channel Батерија Полнач За Panasonic DMWBLF19 BLF19 E DMCGH4 DMCGH3 GH4 H итн.100% Сосема НОВ!! Висок Квалитет!!!Вовед : Карактеристики : Dual Channel Дигитални Батерија Полнач за Panasonic DMWBLF19 Батеријата.Пријави во една или две батерии истовремено.Smart LED индикаторот покажува статусот на полнење.Компактен Пренослив Дизајн, погодно за патниците и за бизнискорисници.Компатибилен Модел : за PANASONIC за Lumix DMCGH3 Серијаза PANASONIC LUMIX DMCGH3,за PANASONIC LUMIX DMCGH3 A,за PANASONIC LUMIX DMCGH3 H,за PANASONIC LUMIX DMCGH3 Kза PANASONIC LUMIX DMCGH3 GK,за PANASONIC LUMIX DMCGH3 AGK,за PANASONIC LUMIX DMCGH3 HGK,за PANASONIC LUMIX DMCGH3 KBODY,за PANASONIC LUMIX DMCGH4,за PANASONIC LUMIX DMCGH4 K,за PANASONIC LUMIX DMCGH4 KBODY,за PANASONIC LUMIX DMCGH4YAGH итн.Спецификации : Тип : Dual полначБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : 5 V2 A(Max)Излез : 8.4 V600m A(X2)Пакетот Вклучува : 1 * Dual USB Полнач1 * USB кабелAnswer : ___________________________ Note : батерии не се вклучени.Макро Автоматски Продолжување Цевка Поставена генералниот ДИРЕКТОРАТ за CANON EF EFS Леќа 13mm 20mm 36mm парчеНудиме OEM БОЛЕСТ Автоматски Автоматски Фокус 25мм генералниот ДИРЕКТОРАТ за II Макро Продолжување Цевка за Canon EOS EF EFS парчеFotga Адаптер Прстен Leica M39 L39 Планината Објективот на Canon EFEOS M mirrorless камера за ef / efs леќа парчеFotga 58mm Тенок fader ND филтер за прилагодлива променлива неутрален густина ND2 да ND400 НОВО!нудиме oem парчеПро DV стерео микрофон микрофон унинасока за Canon 500d 600d 5d II 1d III 50 D 60 D Nikon D90 D3100 D3000 D7000 dslr фото DV DC Камера парчеТрговија на големо Nicna 77 mm Fader ND Филтер Прилагодливи од ND2 да ND400 ND2ND400 МЕК Про МултиОбложени Филтер Леќа 77mm парче1.5x3m сива Неплетени ткаенини Фото Фотографија Позадина Позадина Крпа 5x10ft за студио опрема парчеТрговија на големо FOTGA 24" Преносни 60cm Softbox Мека Кутија за Блиц Светлина Speedlite Фото Speedlight парче

DEN 528.00 959.52

BEVEL ОПРЕМА 15T - Noritsu - Minilab Делови на Кина, направиле

BEVEL ОПРЕМА 15 T Noritsu Minilab Делови на Кина, направиле ве Молиме да го прочитате следното пред да нарачате : Ние испорачуваме во светот, ако тоа го покажува курир не;т стигнете до вашата земја, или ако ти треба нешто, тоа не се покаже на web,ве молиме контактирајте со нас...

DEN 2052.00 2160.00

Lanparte 15mm Една Прачка Менгеме Со Топла Чевли Планината HSMC-01 за dslr фото Блиц Светлина Микрофон

Lanparte 15mm Една Прачка Менгеме Со Топла Чевли Планината HSMC01 за dslr фото Блиц Светлина МикрофонОваа Lan Parte Една Прачка Менгеме е доста мали и корисни уред со топла чевли планината.Тоа може да се монтира на било кој стандарден 15mm прачка за да се обезбеди прилог за микрофон, го следи и други додатоци.Тоа може да биде, исто така, во прилог на камерата директно преку своите bottomhot чевли, и лесно може да го задржи тоа цврсто во postion страна се врти на заклучување knob.Сите делови на прецизни CNC машина технологија, парична казна изработка и цврста конструкција, може да се широко се користат во различни фотографски активности.Направени од страна на прецизност ЦПУКомпатибилен со 15mm стандард родЕдна прачка менгемеТопла чевли на дното1x Lan Parte Една Прачка Менгеме со Топла Чевли

DEN 960.00

колекција Кутија Камера Торба Случај За Nikon D800 D500 D610 D600 D4 D3200 D7000 D7200 D7100 За canon 5D2 5D3 6D 5D4 1DX 1DX2

Функција100% сосема нов и висок квалитетОваа поместена торба е одличен начин да ги заштити вашите Дигитални dslr фото од случајно оштетување и гребнатини со своите цврсти и издржливи пена надворешноста и нејзините поместена антишок за внатрешни работи.Оваа торба е универзално дизајниран да се вклопуваат речиси сите дигитални камери на пазарот...

DEN 839.00 911.52

11 инчен Articulating Магија Рака алуминиум + ' рѓосувачки челик за монтажа HDMI Следи LED светла Камера LF13

Нерѓосувачки челик рака магија 11 инчи : Материјал : алуминиум легура + нерѓосувачки челикПроцес : CNC тешко елоксирани површинаПерформанси : може да omniнасочен, универзална прилагоди LCD позиција, копчето за заклучување го поставите секој заедничкиМетар.Се поврзува со камера на врвот на чизми,На другиот крај на врската завртка дупка на дното на LCD екранот,Прилагодливи на секој Агол, само се стегне knob, а потоа стегнете ги сите активни зглобовитеПакетот Вклучува : 1× 11 инчен Articulating Магија Рака 1 X следење на број

DEN 1999.00 2351.52

7 инчен Articulating Магија Рака алуминиум + ' рѓосувачки челик за монтажа HDMI Следи LED светла Камера LF13

Нерѓосувачки челик рака магија 7 инчи : Материјал : алуминиум легура + нерѓосувачки челикПроцес : CNC тешко елоксирани површинаПерформанси : може да omniнасочен, универзална прилагоди LCD позиција, копчето за заклучување го поставите секој заедничкиМетар.Се поврзува со камера на врвот на чизми,На другиот крај на врската завртка дупка на дното на LCD екранот,Прилагодливи на секој Агол, само се стегне knob, а потоа стегнете ги сите активни зглобовитеПакетот Вклучува : 1× 7 инчен Articulating Магија Рака 1 X следење на број

DEN 1673.00 1818.72

Dual Channel Батерија Полнач за Nikon EN-EL15 D7200 D610 D800 D810 D750 D7100

Dual Channel Батерија Полнач за Nikon ENEL15 D7200 D610 D800 D810 D750 D7100100% Сосема НОВ!! Висок Квалитет!!!Вовед : Карактеристики : Dual Channel Дигитални Батерија Полнач за Nikon ENEL15 Батеријата.Пријави во една или две батерии истовремено.Smart LED индикаторот покажува статусот на полнење.Компактен Пренослив Дизајн, погодно за патниците и за бизнискорисници.Одговара за Nikon D7200 D7100 D7000 D750 D610 D600 D810 D800 D800 E D810 A V1 итн.Спецификации : Тип : Dual полначБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаТекст : 5 V2 A(Max)Излез : 8.4 V600m A(X2)Пакетот Вклучува : 1 * Dual USB Полнач1 * USB кабелAnswer : ___________________________ Note : батерии не се вклучени.

DEN 460.00 575.52

10pcs/многу 1/4 Tripod Планината Завртка со еден Слој на Флеш Топла Чевли Адаптер Носителот на Планината Фото Студио Додатоци

Карактеристики : цврсти и издржливи завртката е потребно за вашиот дигитален апарат Кој фино обработка, тоа ќе се одговара за вашиот дигитален апарат добро...

DEN 348.00 518.40

КИП 80см 5 во 1 злато сребро бела црна проѕирна Нови Преносни Расклопна Светлина Круг Фотографија/Слика Рефлектор за Студио

КИП 80см 5 во 1 злато сребро бела црна проѕирна Нови Преносни Расклопна Светлина Круг Фотографија / Слика Рефлектор за Студио Оваа продавница сите производи се фабрички директна продажба, инвентар соодветно, обезбедување на квалитет, може да се прилагоди за да испробате,добредојдени да се консултираат...

DEN 518.00 575.52

CUREFOTO Flyweight dslr фото Рамо Планината Екипаж Преносни Режисер Систем со Мат Кутија Dual-рака Handgrip За dslr фото Видео Камера DV

CUREFOTO Flyweight dslr фото Рамо Планината Екипаж Преносни Режисер Систем со Мат Кутија Dualрака Handgrip За dslr фото Видео Камера DV Опис : Ако сте премногу зафатени да се погледне во купување на сите делови наоколу, изгледа на ЛЕК FOTO dslr фото екипаж поставете ги задоволува вашата основна потреба за снимање на видео или филм одлуки...

DEN 4301.00 6144.00

C-во облик на Заградата C-во облик на Топла Чевли Планината Протезата со Две Прилагодливи Флеш Hotshoes за Дигитална Камера и видео камера

Опис : • Cво облик на Протезата со две Прилагодливи Флеш Hotshoes за Дигитална Камера и видео камера• Две прилагодливи флеш hotshoes може да се лизга и заклучи на своето место што сакаш• Исто така hotshoe може да ротира 360° да им понуди совршен агол за да пука• Дизајн на примерокот и Направен од метал, лесно ракување и издржлив• Може да се користи за монтирање повеќе рефлектори или LED светла за dslr фото апарати или планината LED светла за видео камера без hotshoes• 1 / 4" женски нишка може да се инсталира на tripodСодржи : 1x Cво облик на Заградата

DEN 2856.00 3104.64

POWERKAM долго моторните лизгачот Сребро Т1.6 osmo кабел кам рк снимање опрема за земјоделски растенија истражување, растенијата гледа

Сребро Т1.6 е ажурирана од Црна Т1.5, тоа се дизајнирани да работат со маликамери со моторизирани gimbal или стабилизатор,вклучувајќи и OSMO,OSMO+,OSMOPRO,GOPRO со gimbal,па дури и со hndheld стабилизатори од НАБЉУДУВАЧОТ,WENPOD,ZHIYUN,FEIYU, исто така, VR камери.Карактеристики : 1.Безжичен далечински управувач за жичарница2.Мали,преносни и лесен дизајн3.Програмабилни европската социјална повелба за повеќе од 10 settings4.Повеќе од 500 метри работа од далечина во отворен простор5.Брзо ослободување монтажа за DJI Osmo е предвидено од6.LCD програмер за ESC го прави лесно поставување7.пропорционална контрола од џојстик прави брзина се контролирани одвашиот прстФункции : 1.Контрола кабел кам да се движат од лево кон десно и право на левата странаџојстик2.пропорционална контрола на брзината од 0 до максимална брзина од џојстик3.Промена на ротација насока со преклопник во контролер4.Користете гас канал за контрола на кабел кам со фиксна брзина5.5 неактивен канали може да се користи за повеќе контроли6.ESC е програмабилни и има слаба батерија заштита7.Батерија за тоа може да биде противтежа на рамнотежа на системот8.2 меур нивоа ви помогне да се идентификуваат рамнотежа точка лесно9.Висок квалитет плетенка јаже гарантира безбедноста на системот 1.Големина(W / H / D) : 255 / 100 / 110mm (кабел кам), 120 / 96 / 40mm(remote) 2.Материјал : алуминиум, челик, најлон, стп, 3.Напојување : 2s3s lipo батеријата, max 12.6 V 4.Макс вчитување : 5kg 5.Min брзина : 2 км / ч(2s) 6.Максимална брзина : 23km / h(3s) 7.Работното растојание : 500 метри во отворен простор 8.Net тежина : 1000g (кабел кам).200g(remote) 9.N.W : 6kg 10.Случај големина (W / H / D) : 470 / 365 / 145mm 11.Испорака тежина : 10kg Пакување листа : 1.Cablecam систем : 1x 2.Далечински контролер : 1x 3.Osmo underslung монтажа дел : 1x (2x за OSMO ПРО со Х5,X5 R или за OSMO стандард) 4.Плетенка кабел : 1x 5.Кабел за гајтанот : 1x (DIY комплет) 6.Кабел puller : 1x 7.ESC програмер : 1x 8.Визуелниот дел : 2x 9.Футрола : 1x ВАЖНА забелешка : БАТЕРИЈАТА И ПОЛНАЧОТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ! Се ПРЕПОРАЧУВА БАТЕРИЈА : АЦЕ 3 S LIPO,4000m Ah​

DEN 21840.00

Meking Selens M11-083 4 hotshoes Speedlite чадор држач Вртливата Светлина Стојат Заградата Метал

Meking Selens M11083 4 hotshoes Speedlite чадор држач Вртливата Светлина Стојат Заградата МеталПакетот Вклучува : 1 * M11083 Флеш Заградата1 * tripod да lightstand адаптерM11083 4 Hotshoes Флеш ЗаградатаОва е универзален флеш заградата за студиото употреба.Фитинг за било светло стојат или Tripod (1 / 4" завртка или 3 / 8" завртки).Оваа планината може да ви овозможи прилагодување на флеш и чадор во секој агол ви се допаѓа да се земе голем шут на вашите слики.4 Hotshoes desige , можете да ги користите четири флеш во еден заградатаможете исто така да прилагодите растојанието од различни топла чевлиMeterial : висок квалитет на метал.Превозот ЗабелешкаПРЕВОЗОТ : 1.Вашата цел ќе бидат обработени за 13 дневна по вашата исплата е примена или бришат.2.Вашата цел ќе биде предаден преку Холандија Пост Воздух Mail.3.Тоа ќе трае околу 560days во транзит,ве молиме почекајте трпеливо.4.Ако не сте го доби пакет на време, ние може да се прошири испорака датум за вас.5.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.Следново е нормално пристигнување време курс за вашиот референца : ЗемјаРаботни Дена(не вклучувајќи одмор)591015162021252635>35СадНоминална(време пристигна)5.1%50.1%33.6%7.5%3.7%Контактирајте со насЕвропаНоминална(време пристигна)8.6%61.2%19.1%7.0%4.1%Контактирајте со насАвстралијаНоминална(време пристигна)4.7%52.6%30.2%9.6%2.9%Контактирајте со насКанадаНоминална(време пристигна)6.7%50.6%30.4%8.5%3.8%Контактирајте со насРусијаНоминална(време пристигна)1.5%10.3%29.7%41.2%18,8% сеКонтактирајте со насАзијаНоминална(време пристигна)10.5%30.6%43.8%12.1%4.0%Контактирајте со насДруга ЗемјаНоминална(време пристигна)3.5%25.0%47.9%17.9%5.7%Контактирајте со насПЛАЌАЊЕ : 1.Ние прифаќаме Escrew за плаќање.2.Ве молиме да се осигурате вашата адреса,телефонски број се во право кога ќе се плати.3.Ако производот што сте го добиле не е задоволен за вас,можете да контактирате со нас,и тогаш ние ќе ја или наплата.ПОВРАТНИ информации : 1.Ние ќе ја напуштат повратни информации за вас кога ќе се потврди цел,и ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас, ви благодариме.2.Ние ќе ви обезбедиме добри производи и услуги за вас,се надевам да се справи со вас цело време.ЗА НАС : Meking Студио е професионална фотографска опрема фабрика се наоѓа во Гуангжу, Кина.Добредојдовте да биде нашиот дистрибутер.

DEN 1430.40

Оригиналниот USB школка За Nikon D7100 dslr фото КАМЕРА ;Камера Поправка делови

Оригиналниот USB школка За Nikon D7100 dslr фото КАМЕРА ;Камера Поправка деловиПрашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел...

DEN 1816.80

Камерата 80см 5 во 1 Фото Светлина Reflectors Расклопна Рефлектор + Носи Торба Круг Фотографија/Слика Рефлектор за Студио

Карактеристики : Оваа 32" 5 во 1 Рефлектор со пет различни рефлексивни површини може да се користи за да се пополни, да се одрази, дифузна, се апсорбира или омекне светлина...

DEN 639.00 695.04

50pcs Брзо Ослободување Плоча завртка 1/4-20 Прецизност Нерѓосувачки Челик Д-Прстен Завртка за Камерата Tripod и Брзо Ослободување Плоча

Топло прашува за купувачите : за да ви даде подобра цена и да заштедите пари, можете да изберете превозот без следење, Ако избран превозот од "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про" "Кралската Пошта Економија" "Correos Економија" На следење на информации не е достапна во вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена...

DEN 1476.96