• Ново
Нов/Фрижидер компјутер одбор/BCD-290W WX WGM WBCM WB/BCD-318WS 318W/0061800014 плоча/коло За Хаиер

Нов/Фрижидер компјутер одбор/BCD-290W WX WGM WBCM WB/BCD-318WS 318W/0061800014 плоча/коло За Хаиер

DEN 1727.52
DEN 1641.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Нов/Фрижидер компјутер одбор/BCD-290 W/WX/WGM/WBCM/WB etc/моќ одбор за контрола/ плоча/коло За Хаиер

Особините

Тип:
Фрижидер Делови
Број На Модел На:
BCD-290W 318W

Купувачите избираат и

Оригиналниот ЛОГИКА ОДБОР ТИ-50PV70C TNPA4134 BQ НА

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

DEN 2009.00 2160.00

95% нови оригинални за фрижидер инверторот одбор компјутер одбор VCC3 0193525047 Тестирани Работи

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

DEN 2748.00 2923.20

Црвено Ротирачки Контрола Вентил Месинг Тема R134 Ладилни Може да Настроената КТ-339

Име На Производ Може Да Допрете Вентил Модел Бр КТ339 Страна Навој Дијаметар 11mm / 0.43" од Страна на Навој Дијаметар 1 / 4" NPT Дното Навој ДијаметарВнатрешниот : 12.5 mm / 0.49"Надвор : 17mm / 0.67" Вкупната Големина 40 x 65mm / 1.6" x 2.6" (DH) Боја Црвена, Месинг Тон Материјал Месинг, Пластични

DEN 388.32

N12-5 250VAC 10A 6 Жица -4 целзиусови степени Switch Фрижидер Одмрзне Термостат

Име На Производ Refrigerator Defrost Термостат Модел Бр N125 Акција Тип NO (Нормално Отворен) Акција Температура 4 целзиусови степени Степен Електрични Рејтингот AC 250 V 10 A Цевка Големина 7.5 x 3.3 см / 3" x 1.3"(LW) Секоја Жица Кол...

DEN 335.52

WDF20-L 3 Pin 55cm Метал Кабелот Замрзнувачот во Фрижидер Фрижидер Термостат

Главната Боја Сребрена на Ѕвонење Нето Тежина 72g Земјата на Производство КИНА Модел WDF20L Пакет Содржина 1 x Фрижидер Термостат Терминал Количество 3 Кабелот Должина(Прибл.) 55cm / 21.7" Материјал Метал, Пластика, Димензии(Прибл.) 60 x 23 x 58mm / 2.4" x 0.9" x 2.3"(L*W*T) Фрекфенција 50 / 60 Hz Напон / Тековни AC 2204а250 V

DEN 381.12

Преоптоварување Заштитник Фрижидер 1/3 HP Компресор За Фрижидер 220V 250W Фрижидер Делови

Име на производ : Преоптоварување Заштитник;Одговара : 1 / 3 HP Фрижидер Материјал : Пластика, Метал;Вкупната Големина : 26.7 x 26.7 x 16mm / 1.05" x 1.05" x 0.63" (L*W*H) Боја : Црна Нето Тежина : 10g Пакет : 1 x Преоптоварување Заштитник

DEN 191.00 307.68

95% нови оригинални за Напојување Одбор UA32EH4000R UA32EH4080R BN44-00492A користи одбор добра работа

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

DEN 1632.00

2 Парчиња 9mm Тема Женски Конектор за Полнење Црева Цевката за Ладење 80см

Име на производ Ладење Полнење Црева Женски Навој Дијаметар 9mm / 0.35" Цевка со Дијаметар од 7.5 mm / 0.3" Вкупна Должина 80см / 2.62 Ft Боја на Тон Злато, Јасно Материјал Пластика, Месинг

DEN 669.60

добра работа Висок квалитет за фрижидер фан Мотор YZF-2-25 220V 25W ладење вентилатор на моторен

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

DEN 1786.00 1920.00

10-85PSI Ладење Автоматско Ресетирање Контрола на Притисокот Switch за Воздушниот Компресор

Име на производ Притисок Switch Модел БР SSNS106 Прилагодливи Опсег50cm Hg(Мин.), 6kgf / cm2(Макс.)20in Hg(Мин.), 851b / in2(Макс.)10 PSI(Мин.), 85 PSI(Мин.) Диференцијални 14kgf / cm2, 2055 Lb / in2, 2055 PSI Навој Дијаметар 11mm Вкупната Големина 8 x 4.6 x 10cm / 3.1" x 1.8" x 3.9" (LWH) Боја Светло Зелена Шума, Златен Тон Материјал Метал

DEN 1037.76

Црвено Хексадецимален Капа Ладилни 1/4, Дувачкиот Навој Connetor R134 Може Да Допрете Вентил

Име На Производ Може Да Допрете Вентил Модел Бр КТ339 Страна Навој Дијаметар 11mm / 0.43" од Страна на Навој Дијаметар 1 / 4" Дното Навој ДијаметарВнатрешниот : 12.5 mm / 0.49"Надвор : 17.5 mm / 0.67" Вкупната Големина 40 x 70mm / 1.6" x 2.8" (DH) Боја Црвена, Месинг Тон Материјал Месинг, Пластични

DEN 444.48

CRF-2 R22 0.44 KW капацитет на ладење и SAE одблесокот врска термичка експанзија вентили за фрижидер воздухот фен опрема

ве молиме дефинирате ладилни кога ќе се постави цел.На термичка експанзија вентил (често скратено како TEV, TXV, или TX вентил) е компонента во ладење и климатизација системи кои го контролира количеството на ладилни проток во испарувачот а со тоа и контролата на superheating во штекер на испарувачот...

DEN 1104.00 1161.60

95% новите Високо-квалитетни, оригинални за одбор Бафер одбор PT50638X JUQ7.820.00029246 VER1.0 добра работа

Драги пријатели ,Кога ќе се потврди нарачката, ве молиме кажете ни за вашите стари одбор модел Ако не се исти, ве молиме испратете ни ја вашата слика,благодарение Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас...

DEN 2352.00

добра работа за нов фрижидер за ладење на моторот HY-YZF-Б РЕ-01WT52 4mm вратило 8W 220v

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас.Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

DEN 1152.00

95% нови добри работни Висок квалитет на одборот Бафер одбор PT42600NHD LJ41-05135A LJ92-01495A S42AX-YB03

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

DEN 2160.00

95% нови оригинални за Напојување Одбор користи UA46F5080ARL46SF-DSM BN44-00610A BN44-00610D PSLF111505A добра Работа

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

DEN 2256.00

фрижидер користи pc одбор плоча за 0193525047 работи добро

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

DEN 3080.00 3312.00

95% нови добри работни користи за напојување одбор BN44-00423A BN44-00422A PD46A0_BSM

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

DEN 2352.00

Еден Пар 6870QFE011A 6870QDE011A Бафер плоча Одбор користи за добра работа

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

DEN 1296.00

95% нови оригинални за Бафер Одбор LJ41-06109A LJ92-01605A 42U1P добра Работа

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

DEN 2160.00

95% нови добри работи за фрижидер pc одбор Компјутер одбор BCD-562WT BCD-563WY 1566987

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

DEN 3024.00