• Ново
SETWIGG Жените Single-гради Секојдневен Пресврт Плетени Midi Фустан Долги Ракави Sashes Директно Коленото Должина Џемпер Облека

SETWIGG Жените Single-гради Секојдневен Пресврт Плетени Midi Фустан Долги Ракави Sashes Директно Коленото Должина Џемпер Облека

DEN 1546.56
DEN 1361.00 -12 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Материјал : Акрилна Боја : Каки, Црно-Сива Дебелина : Медиум да Дебели Големина Информации(еден инч=2.54 см, 2-3cm разликата е дозволено поради mannual мерење) S Должина 87cm Рамо 38cm Биста 86cm Ракав 60cm M Должина 88cm Рамо 39cm Биста 90cm Ракав 61cm L Должина 89cm Рамо 40cm Биста 94cm Ракав 62cm
(!!Предупредување : некои боја аберација поради разликата на снимањето на животната средина, светлината и аголот.)
'
Совети за Шопинг
1. Ве молиме споредете големина на табела внимателно со свој бараната големина, бидејќи некои од нашите предмети се произведени со Кина Ознака која можеби помал за вашиот Европската дами
2. Ве молиме потврдете го вашиот детални адреса ( вклучувајќи куќа број за името , област, град, провинција,zipcode и точни tel. или мобилен број ) beofre ќе се потврди на цел .
3.За оние руската Купувачи , ве молиме да понудат на своите три-зборот полно име . Во спротивно вашата пакети не може да биде deliverd успешно.
4.За Бразилската клиент, ве молиме да ни понудат вашиот CNPJ Број или Компанија ДДВ Број, особено кога ќе купите повеќе од една предмети со изразат испорака. тоа ќе ви помогне да направите сопствени грешки побрзо.
Пакување & Испорака
1. 100 % безбеден gurantee на bearable торба или пена коверти во долгорочни internation транспорт.
2. Ние обично треба 2-5 proceesing време да се подготват вашите предмети и брод најчесто преку Брадата Пост Воздух Пошта која е најекономичен начин на пратката.
Плаќање
1.Можете да платите преку Ali Pay, Запад Унија, Кредитни Автомобил и Банкарски Трансфер, итн.
2.Ние обично се стави ниска вредност на сопствени декларација, но не се одговорни за било кој данок во земјата на дестинација.
Пакет Испорака
Вашиот пакет обично е директно доставени до вашата адреса но понекогаш пост треба да одат на локалните поштата да ги собереш. Ве молиме да земете во вашиот следење на број и вашите лични ID за да ги собереш вашиот парцела на време, во спротивно вашата парцели ќе се врати на Кина. Ние не сме одговорни за овој вид на вина.

Особините

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Директно
Број На Модел На:
TB-YGLT
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Деколте:
Стенд
Бренд Име:
SETWIGG
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
Материјал:
Акрилик Плетени Ткаенини
колекција:
Cardigan
Должина На Ракав:
Долг Ракав
sleeve тип:
Конвенционалните
Шема:
Цврста
Боја Класификација:
Беж црна, темно сива
Големина:
S M L XL
Ткаенина Тип:
плетење

Купувачите избираат и

Полна Боја Долг Џемпер Облека 2018 Пролет 2 парчиња Мрежа Труба Стојат Јака Обвивка Мода Плетени Фустан со Sashes okb618

Азија Големина Рамо Биста Половината должина на Ракав cm cm cm cm cm cm s 39 82 62 90 40М 40 86 66 91 41LXL41429094707492934243 1 Одберете Големина : ве молиме строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

DEN 2350.00 4608.00

Нови arrival2017Fashion жените Есен облечи домот polka точка Износени еден-парче облека плус големина на tunica секојдневен vestidos XXXXXL 2771

Бесплатен превозот капка превозот Нови arrival2017 Fashion жените Есен облечи домот polka точка Износени еденпарче облека плус големина на tunica секојдневен vestidos XXXXXL 2771симпатична фустан лабава облека за јуниори големина : M L XL XXL XXXL XXXXL 5 XLГолемина : Нашата споменати големина Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара...

DEN 1921.00 2784.00

Цветни Везови Мини Фустан Есен Долг Ракав Исклучување Рамо Tassels Чипка Врзан Етничка Памук Циганска Boho Шик Женска Фустани

Материјал : ПамукГолеминаПоловината ГолеминаБиста ГолеминаSleeve ГолеминаДолжинаИнчCMИнчCMИнчCMИнчCMS / / 37.79619.75032.683М / / 38.59819.75032.683L / / 40.110219.75032.683XL / / 40.910419.75032.683Совет : ќе има 1~2cm поголеми или помали , се обрне внимание, ве молам.Модел големина референца : Висина : 175cmТежина : 45kg Рамо : 40 cmБиста : 84 см Половината : 60cm Хип : 90 cmГолемина : SБидејќи на различни монитори се прикаже различни, не може да биде одредена Боја Разлика , ве молиме да го знаете пред да го поставите цел1...

DEN 1365.00 2132.64

Породилно Облека Лето корејски Стил Голем Плус Големина Удобно Шарени Фустани за Бремени Жени Бременоста Vestido YFQ090

4484907929710333 породилно облекува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Ставка ДеталиМатеријал : памукГолемина : MLXLXXLБоја : токму како на сликатаПревозот : бесплатен превозот од кина пост воздух mail или Ali Express Стандард за ИспоракаКако да се купи Материјал

DEN 828.00 920.16

Boho Бела Боја На Слонова Коска Чипка Цвет Девојка Фустани 2017 Капа Ракави Chiffon Девојки Формална Церемонија Роденден Фустани Првата Причест Gown

Слика ШоуСтавка Опис1.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било други работи.Препорачливо е да се цел на сите додатоци заедно, која им помага заштедите на превозот надомест...

DEN 4080.00

2018 Жените Летен Фустан Кратко Sleeve O-Вратот Солидна Плус Големина S-XXXL Гроздобер Vestido бал Туника Невестата Линија Чипка Фустани

Информации За ПроизводотЖенска бал Туника Невестата Линија Чипка Фустани за Жени Кратко Sleeve OВратот Солидна Црвено Sliver Летен Фустан Плус Големина SXXXLНие ги поддржува следниве методи на плаќање...

DEN 1078.00 1211.04

Corzzet Домот Ремени Бела Beading и Памук Вечер Фустани Gown Опашка Риба За Жените Ноќ се Облекуваат Секси трговија на Големо Vestido

Материјал : 65% Полиестер + 30% Памук + 5% Spandex Боја : Црна / Бела / Red / Bule / Розова Големина : S / M / L / XL / XXL / 3 XXL Предупредување : * Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме почекајте 0.5 инчи се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! * Ве молиме да се разбере дека можеби БОЈА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.

DEN 1586.00 2688.00

2018 Гроздобер Жените Лето Polka Точка Фустан О Вратот без Ракави Коленото Должина Плус Големина 6XL 7XL А-Линија Фустан Елегантен Секојдневен Клуб Фустан

2017 Гроздобер Жените Лето Polka Точка Фустан О Вратот без Ракави Коленото Должина Плус Големина 6 XL 7 XL АЛинија Фустан Елегантен Секојдневен Клуб Фустан

DEN 1101.00 1295.52

Simplee V вратот sequin tassels sundress Backless црн мини фустан Секси партија краток фустан жените 2017 Божиќ фустани vestido

ГолеминаS / cmM / cmL / cmНАС4681012Велика БРИТАНИЈА81012АУ81012ЕУ3436384042БистаПлочка808488Препорачувам869090949498ПоловинатаПлочка889296Препорачувам666970737477ХипПлочка9498102Препорачувам9094949898102ПолитеПлочка106110114Страна Пред Должина(Со од ремени )Плочка757677Страна Пред ДолжинаПлочка808182Центар Пред ДолжинаПлочка606162Центар Назад ДолжинаПлочка505152Answer : ___________________________ NOTE : 1...

DEN 1008.00 1679.04

Убаво-засекогаш Каузална Домот Везови се Зголеми Круг Вратот Сина vestidos Труба Ракав Работа Жени Директно Shift Фустан T019

ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА ГОЛЕМИНА S (cm) M (cm) L (cm) XL (cm) XXL (cm) НИ 4 6 8 10 12 AU / велика БРИТАНИЈА 8 10 12 14 16 ЕВРА 36 38 40 42 44 Биста 8691 9196 96101 101106 106111 Половината / / / / / Хип / / / / / Ракав Должина 35.3 35.8 36.3 36.8 37.3 Рамо Ширина 36 37 38 39 40 Должина 91 91 94 94 94Ве молиме прочитајте го ова внимателно пред да нарачате : ЗА ГОЛЕМИНА НА : 1...

DEN 691.00 959.52

Девојка се Облекуваат 2017 Летни Фустани За Девојки Носат печатење-линија Принцеза се Облекуваат Млади Девојки Роденден на партијата облечи

stПроизводи Девојка се Облекуваат 2017 Летни Фустани За Девојки Носат печатењелинија Принцеза се Облекуваат Млади Девојки Роденден партија се облекуваат ГолеминиS(1314 T) M(1516 T) L(1718 T) XL(1920 T) (за околу 1320 T)(Можете да изберете големината она што го сакате) Материјал Памук Боја 8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла Мека индекс : Мека Умерена Haro Superhard Дебелина, индекс : Тенок Умерена Дебелина, се Згусне Еластична индекс : Нема еластична Умерена Микро игра Супер еластичен Верзија на индекс : Тесни Тенок Умерена ЛабаваГолемина Должина на Градите Половината Рамо Возраст Висина S 80 82 68 31 1314 Y / M 80 86 72 32 1516 Y / L 80 90 76 33 1718 Y / XL 80 94 80 34 1920 Y / Топло прашува : 1...

DEN 395.00 475.20

2017 Нови Принцезата Бела Подуени Цвет Девојка Се Облекуваат Бал Шпагети Ремени Девојки Првата Причест Фустан Tulle Чипка Деца Носат

Модел ШоуАко ви треба нас да прават сопствени работи за вас,ве молиме оставете мене порака да ми каже следните информации : Ставка Опис1.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било други работи.Препорачливо е да се цел на сите додатоци заедно, која им помага заштедите на превозот надомест...

DEN 4560.00

Willstage Црна Чипка Фустани Одблесокот Ракав Шупливи надвор Фустан Флорални Везови Печатени Етничка Елегантен Фустан 2018 Пролет Vestidos

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат Големината на Табелата за да изберете големина...

DEN 1191.00 1985.28

Шарени Виножито Девојки Се Облекуваат Принцеза Бал Туту Се Облекуваат За Партијата Свадба Фестивал Костими Девојка Деца Роденден Tulle Фустани

Шарени Виножито Девојки Се Облекуваат Принцеза Бал Туту Се Облекуваат За Партијата Свадба Фестивал Костими Девојка Деца Роденден Tulle ФустаниPls забелешка : овој фустан не се обидел, ако ви треба целосна обвивка , pls кликни тука за да линк : Материјали : Најлон, Mesh,TulleКарактеристики : Tulle Ленти Фустан, Еластичен Градите,Без надежГолемина : Одговара За 70165 CM Висина, Возраст 1 години 14years стариПовод : Цвет Девојка Свадба, Деверуша,Лица, Настани, Фестивали, Birthday (Роденден), Церемонија,Ноќта На Вештерките, Божиќ,Перформанси,ФотографијаГолемина 12 M : Heigth 7080см 1...

DEN 808.00 950.40

Принцезата слатка лолита фустан Бонбони дожд Слатка принцеза правец на off две парчиња на ткаенина со мека нап горчлив fleabane dressC15CD5019

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

DEN 3715.00 4128.00

Жената Црвена Секси V Вратот Обвивка Bodycon Фустан на Едно Рамо Секси Чипка Вечер Партија Облечи Мода Тесни Жените Завој Фустан

1.Име На ПроизводЖената Црвена Секси V Вратот Обвивка Bodycon Фустан на Едно Рамо Секси Чипка Вечер Партија Облечи Мода Тесни Жените Завој Фустан2.Општи ИнформацииГолемина на табелата : на Т op Квалитет Жена Секси Клуб Фустан Црна Мрежа Комбинација Bodycon Фустан Шупливи Надвор Секси Партија Вечер Фустани Clubwear1...

DEN 760.32

Лето Мода жените се облекуваат о-вратот без ракави секси партија фустани плус големина Висок Шлиц црна памук Bodycon Фустани vestidos

Големина Должина(cm) Биста(cm) Половината(cm) Рамо(cm) Тежина(kg) S 104cm 71cm 64cm 34cm 4045kg М 105cm 75см 68cm 34cm 4552.5 kg L 106cm 79cm 72cm 35cm 52.558kg XL 107cm 83cm 76cm 35cm 5862.5 kg 2 XL 108cm 87cm 80см 36cm 6265kg 3 XL 4 XLAnswer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.ако не сте сигурни големината ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи.Можете да се облекуваат вашиот сопствен стил,и ве молиме изберете ја вашата точна големина според големината табела сериозно.ви благодариме Услуга : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа...

DEN 564.00 705.60