• Ново
Плажа Да Дом На Улица 2017 Лето Младите Девојки Се Секси Дама Омилен Набори Заврши Возбудува Плажа Партија Облечи

Плажа Да Дом На Улица 2017 Лето Младите Девојки Се Секси Дама Омилен Набори Заврши Возбудува Плажа Партија Облечи

DEN 624.00
DEN 593.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


ТОЧКА БР : VB005
1.Главната Ткаенини : 90%Полиестер,10%spandex,190 GSM
2.мини Возбудува
3.Бои : 11 Бои,Розови,Сини,Бели,Топла Розова,Виолетова,Црна,Жолта,Зелена,Црвена Боја.Роуз,Портокал
4.Големина : С. М. Л. XL
5.Пакување : Polybag+Silkcard/1 Piece
НАПОМЕНА :
1.Големината е приближно,па објектот ќе се примени може да биде малку поголем или помал,ви благодариме за вашето разбирање.
2.Како на снимање и прикажување на екранот, може да биде мала разлика со вистински производ

Особините

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex
Сезоната:
Лето
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Половината:
Империја
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Стил:
Плажа Неврзан
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SWIMMART
Деколте:
Strapless
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
VB005
Функција:
Набори Заврши Возбудува
боја:
11 бои
Големина:
S.M.L.XL
Боја Стил:
Природна Боја
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Капак-Ups-От
Употреба:
Плажа Да Дом На Улица

Купувачите избираат и

MUABABY Девојки Принцеза Belle се Облекуваат во Костими Деца без Ракави Жолта Партија се Облекуваат Децата Девојка Карневал Божиќ Роденден бал

UABABY Девојка Moana се Облекуваат Децата Лето Плажа во Костим Деца Авантура Облека Девојка Принцеза Cosplay се Облекуваат Подвезици NightgownАко сакате мешавина цел, pls контакт со слики, па може да добиете ПОЕВТИНИВо Комбинација Превозот ЦенаMOQ=1 BucВозраст : 210 ГодиниГолемина : 100110120130140150Големина На ТабелатаГолеминаЕтикета Должина / cm Биста / cm Половината / cm НИ Големина 100 72 29*2 / 2 T 110 77 30*2 / 3 T 120 80 31*2 / 4 T 130 87 33*2 / 56 T 140 95 35*2 / 78 T 150 910 TГрешките : 13cm...

DEN 691.00 959.52

SETWIGG Жените Single-гради Секојдневен Пресврт Плетени Midi Фустан Долги Ракави Sashes Директно Коленото Должина Џемпер Облека

Материјал : Акрилна Боја : Каки, ЦрноСива Дебелина : Медиум да Дебели Големина Информации(еден инч=2.54 см, 23cm разликата е дозволено поради mannual мерење) S Должина 87cm Рамо 38cm Биста 86cm Ракав 60cm M Должина 88cm Рамо 39cm Биста 90cm Ракав 61cm L Должина 89cm Рамо 40cm Биста 94cm Ракав 62cm(!!Предупредување : некои боја аберација поради разликата на снимањето на животната средина, светлината и аголот.)'Совети за Шопинг1...

DEN 1361.00 1546.56

2017 Шарени Цвеќиња Sundress Кратко Sleeve Летен Фустан Бремени Жени Макси Долго Фустани Нерегуларни Boho Плажа Облечи Облека Femme

2017 Шарени Цвеќиња Sundress Кратко Sleeve Летен Фустан Бремени Жени Макси Долго Фустани Нерегуларни Boho Плажа Облечи Облека FemmeИнформации За ПроизводотМодел Информации : Висина : 160cm Тежина : 42kg Големина : SГолемина(cm)РамоГрадите(Биста)ПоловинатаАрм hloeSleeveПред ДолжинаНазад ДолжинаДнотоSRaglan Ракав1201303616120130200МRaglan Ракав1231323918122134202LRaglan Ракав1261344019124137204Answer : ___________________________ Note : 1...

DEN 1914.00 3189.60

Секси Жените Лето Макси Плажа Фустан без Ракави Вест Плажа Носат Шарени Фустани Жените облека

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Полиестер Боја : Како што е прикажано на сликиГолемини : S M L XL XXLГолемина На Табелата : Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 317.00 372.48

Сите Женски Омилен 11 Бои 2017 Популарни Цевка на Врвот се Облекуваат Жените Секси Плажа Мулти Носат Маска Ups-от С. М. Л. XL

ТОЧКА БР : VB0041.Главната Ткаенини : 90%Полиестер,10%spandex,180 GSM2.Мулти Носат Плажа Облечи5.Боја : 11 Бои,Роза,Портокалова,Жолта,Виолетова,Бела,Црвена,Топла Розова,Сина,Зелена,Црна,Розова3.Големина : С...

DEN 625.00 657.60

2017 Нови Принцезата Бела Подуени Цвет Девојка Се Облекуваат Бал Шпагети Ремени Девојки Првата Причест Фустан Tulle Чипка Деца Носат

Модел ШоуАко ви треба нас да прават сопствени работи за вас,ве молиме оставете мене порака да ми каже следните информации : Ставка Опис1.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било други работи.Препорачливо е да се цел на сите додатоци заедно, која им помага заштедите на превозот надомест...

DEN 4560.00

Boho Бела Боја На Слонова Коска Чипка Цвет Девојка Фустани 2017 Капа Ракави Chiffon Девојки Формална Церемонија Роденден Фустани Првата Причест Gown

Слика ШоуСтавка Опис1.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било други работи.Препорачливо е да се цел на сите додатоци заедно, која им помага заштедите на превозот надомест...

DEN 4080.00

Шарени Виножито Девојки Се Облекуваат Принцеза Бал Туту Се Облекуваат За Партијата Свадба Фестивал Костими Девојка Деца Роденден Tulle Фустани

Шарени Виножито Девојки Се Облекуваат Принцеза Бал Туту Се Облекуваат За Партијата Свадба Фестивал Костими Девојка Деца Роденден Tulle ФустаниPls забелешка : овој фустан не се обидел, ако ви треба целосна обвивка , pls кликни тука за да линк : Материјали : Најлон, Mesh,TulleКарактеристики : Tulle Ленти Фустан, Еластичен Градите,Без надежГолемина : Одговара За 70165 CM Висина, Возраст 1 години 14years стариПовод : Цвет Девојка Свадба, Деверуша,Лица, Настани, Фестивали, Birthday (Роденден), Церемонија,Ноќта На Вештерките, Божиќ,Перформанси,ФотографијаГолемина 12 M : Heigth 7080см 1...

DEN 808.00 950.40

година Мода Секси Патент V Деколте, Долги Ракави Есен Облечи Тенок Солидна Краток Vestidos Памук Топло Падне на Дното Фустани FD298

Бидејќи на различни мерка,тоа е 13 см грешка,pls простиAnthomaniac Да се заштити вашата нарачка, јас ќе им понуди на осигурување со следење n lipan слободно.Pls контактирајте со нас за тоа по превозотПосетете ја нашата продавница, ќе најдете повеќе вредност предмети со добра цена!Се обидувам најдобро да се обезбеди висок квалитет и убава облека за вас.Ви благодариме за вашиот вид поддршка и уживаат во шопинг!1.Превозот* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост / Кина пост, обично Под 1 KG испратите HK пост, повеќе од 1 KG од UPSот / DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост / HK пост / UPS / DHL / ФЕДЕКС / EMS,ве молиме оставете 1040business дена да се постигне.* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.2.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте со нас за thedetailed врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.3.Превозот И Предавање На Терминот : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.2) точки ќе биде предаден во рок од 13 работен ден по плаќање завршен примени.3) Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 45 дена4) ве Молиме изберете некои локалните продавачи, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.4.Гаранција и Гаранција : 1) ве Молиме контактирајте со нас Пораки ако не сте добиле објект во 40 дена, ние ќе ви помогнат да се провери тоа за детали...

DEN 693.00 815.52

2018 Жените Летен Фустан Кратко Sleeve O-Вратот Солидна Плус Големина S-XXXL Гроздобер Vestido бал Туника Невестата Линија Чипка Фустани

Информации За ПроизводотЖенска бал Туника Невестата Линија Чипка Фустани за Жени Кратко Sleeve OВратот Солидна Црвено Sliver Летен Фустан Плус Големина SXXXLНие ги поддржува следниве методи на плаќање...

DEN 1078.00 1211.04

ADEWEL Нови 2018 Пролет Симпатична Висока Ниска Сатенски Фустан од Чипка на Жените Домот Кат-Должина на Долг Фустан Долг Ракав Макси Партија Фустани

Големина : SXLМодел : ЦврстиМатеријал : Полиестер+SpandexЗАБЕЛЕШКА : Големината на Табелата(cm) 1 cm=0.39 Инчен ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска достапни големини...

DEN 859.00 1431.84

Принцезата слатка лолита фустан Бонбони дожд Слатка принцеза правец на off две парчиња на ткаенина со мека нап горчлив fleabane dressC15CD5019

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

DEN 3715.00 4128.00

Девојки Фустан Долг Ракав Памук Фустан За Девојки Симпатична Зајакот Везени Бебе Деца Се Облекуваат Децата Нова Облека Стил (1-6 Год)

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ1.Бидејќи детето раст е во согласност, ве молиме следете ги вистинската големина за да се купи,ви благодарам.2.Големината само за референца.13cm грешка е нормално, ве молиме имајте во предвид.1cm = 0.39 инчен Облека Големина Водич Големина Должина (cm) Биста (cm)*2 Ракав Должина (cm) 18 МИЛИОНИ 35 29 28 24 M 38 30 30 3 T 40 31 32 4 T 42 32 34 5 T 45 33 36 6 T 47 34 38 ОБЈЕКТ ШОУВНИМАНИЕВе молиме контактирајте ме за да го информирате вашиот омилен стил, па јас може да се организира на стоки за вас порано, понекогаш, постои било стилови СЕ НАДВОР ОД АКЦИИТЕ , па ве молиме да се добие контактирајте ме пред да го одржи редот.Напушти или повеќе дополнителни стил броеви за мене во случај дека постои било каква стил надвор од акциите...

DEN 576.00 767.04

2018 Есен Зима Бебе Долг Ракав Polka Точка Руно Мрежа Бал Туту Девојки Фустан Детска Облека Vestido Бебе Се Облекуваат М1

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние Нудиме На Голема Цел Од Голем Попуст ,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас ...

DEN 380.00 380.16

Лето Фустани Жените Кат-Должина на Црно Бела Чипка Фустан Прилагоди Половината Секси Види Преку Флорални Vestido DR5046

Добредојдовте на Продавница ! Кликнете на овој линк за да внесете нашата продавница изберете Различни Стилови на Производи,Повеќе изненадувања се чека за u !Состојба : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : ЧипкаБоја : БелаГолемина : Азијците M L XL XXLSleeve Стил : Долг РакавПовод : Свадба Партија КоктелДолжина : Долги МаксиМодел : НовинаСезона : ЛетниОбјектот Вклучува : 1 X Жени Секси ФустанГолемина Детали : 1 инч = 2.54 см Ракави(Подолу НАС / велика БРИТАНИЈА / ЕУ големина е за вашиот референца САМО, ве молиме проверете ја големината детали внимателно да ја добиете вашата опремени големина пред купување, ви благодарам.)Големина Биста Половината Должина Препорачува Големина S 86cm / 33.86" 66cm / 25.98" 160cm / 62.99" UK6 / EU34 М 90cm / 35.43" 70cm / 27.56" 162cm / 63.78" UK8 / EU36 L 94cm / 37.01" 74cm / 29.13" 164cm / 64.57" UK10 / EU38 XL 98cm / 38.58' 78cm / 30.71" 166cm / 65.35" UK12 / EU40XXL 102cm / 40.16" 82cm / 32.28" 168cm / 66.14" UK14 / EU42Забелешки : 1...

DEN 360.00 455.52

Нови ZANZEA Жените Лето Гроздобер Strappy Памук, Лен Лабава Солидна, Обичните Долго Suspender Фустан без Ракави Midi Vestido Плус Големина

Материјал : 100% ПамукТип : ФустанБоја : Црна,МорнарскоПакет содржи : 1 Фустан(Не Вклучуваат Ѓердан)Тема : Жените Без Ракави Шпагети Ремени Џебови Копчиња Секојдневен Долго Ремени ФустанВниманието : 1.Реалниот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Слики Како Различни Компјутери Екранот.Претпазливост, Ако Чување,Ви Благодариме.2.Таму Може да Биде Прирачник за Мерење 13 см Грешка.Се Извинуваме За Сите Непријатности.3.Ве Молиме Преовладуваат На Реалниот Објект, Модел Слики За Повикување Само.

DEN 584.00 972.96

Corzzet Домот Ремени Бела Beading и Памук Вечер Фустани Gown Опашка Риба За Жените Ноќ се Облекуваат Секси трговија на Големо Vestido

Материјал : 65% Полиестер + 30% Памук + 5% Spandex Боја : Црна / Бела / Red / Bule / Розова Големина : S / M / L / XL / XXL / 3 XXL Предупредување : * Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме почекајте 0.5 инчи се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! * Ве молиме да се разбере дека можеби БОЈА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.

DEN 1586.00 2688.00

2018 Гроздобер Жените Лето Polka Точка Фустан О Вратот без Ракави Коленото Должина Плус Големина 6XL 7XL А-Линија Фустан Елегантен Секојдневен Клуб Фустан

2017 Гроздобер Жените Лето Polka Точка Фустан О Вратот без Ракави Коленото Должина Плус Големина 6 XL 7 XL АЛинија Фустан Елегантен Секојдневен Клуб Фустан

DEN 1101.00 1295.52

Мало 2-10 години половина ракави девојка чипка везови се облекуваат децата есен пролет лето есен

**екстра точка ќе добиете дополнителни 3% off најголемиот дел цена!***Фабрика Директни Локален Бренд Со*Ние обично го користат тенок и лесен материјал како пластика кеса да пакет на стока, така што ќе може да го спаси цената на превозот да си дозволат нашите клиенти повеќе поевтина цена.Големина на табелата(CM; отстапување : 13 CM)Децата НИ ГолеминаРеферентна ВисинаДолжина На ЗдолништеБиста2 T9051283 T10054294 T11057305 T6 T12060317 T8 T13063329 T10 T1406633Пред употреба, ве молиме да се мијат со топла вода...

DEN 740.00 924.48

Породилно Облека Лето корејски Стил Голем Плус Големина Удобно Шарени Фустани за Бремени Жени Бременоста Vestido YFQ090

4484907929710333 породилно облекува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Ставка ДеталиМатеријал : памукГолемина : MLXLXXLБоја : токму како на сликатаПревозот : бесплатен превозот од кина пост воздух mail или Ali Express Стандард за ИспоракаКако да се купи Материјал

DEN 828.00 920.16

Девојка се Облекуваат 2017 Летни Фустани За Девојки Носат печатење-линија Принцеза се Облекуваат Млади Девојки Роденден на партијата облечи

stПроизводи Девојка се Облекуваат 2017 Летни Фустани За Девојки Носат печатењелинија Принцеза се Облекуваат Млади Девојки Роденден партија се облекуваат ГолеминиS(1314 T) M(1516 T) L(1718 T) XL(1920 T) (за околу 1320 T)(Можете да изберете големината она што го сакате) Материјал Памук Боја 8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла Мека индекс : Мека Умерена Haro Superhard Дебелина, индекс : Тенок Умерена Дебелина, се Згусне Еластична индекс : Нема еластична Умерена Микро игра Супер еластичен Верзија на индекс : Тесни Тенок Умерена ЛабаваГолемина Должина на Градите Половината Рамо Возраст Висина S 80 82 68 31 1314 Y / M 80 86 72 32 1516 Y / L 80 90 76 33 1718 Y / XL 80 94 80 34 1920 Y / Топло прашува : 1...

DEN 395.00 475.20

Цветни Везови Мини Фустан Есен Долг Ракав Исклучување Рамо Tassels Чипка Врзан Етничка Памук Циганска Boho Шик Женска Фустани

Материјал : ПамукГолеминаПоловината ГолеминаБиста ГолеминаSleeve ГолеминаДолжинаИнчCMИнчCMИнчCMИнчCMS / / 37.79619.75032.683М / / 38.59819.75032.683L / / 40.110219.75032.683XL / / 40.910419.75032.683Совет : ќе има 1~2cm поголеми или помали , се обрне внимание, ве молам.Модел големина референца : Висина : 175cmТежина : 45kg Рамо : 40 cmБиста : 84 см Половината : 60cm Хип : 90 cmГолемина : SБидејќи на различни монитори се прикаже различни, не може да биде одредена Боја Разлика , ве молиме да го знаете пред да го поставите цел1...

DEN 1365.00 2132.64