• Ново
ANMAIRON Нова Мода Пролет/Есен Стил Лак Глуждот Чизми Жените Круг Пети Високи Високи Потпетици се Лизга-На Жените Чизми Големина 34-43

ANMAIRON Нова Мода Пролет/Есен Стил Лак Глуждот Чизми Жените Круг Пети Високи Високи Потпетици се Лизга-На Жените Чизми Големина 34-43

DEN 1575.36
DEN 819.00 -48 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Нашиот производ големина стандард US4.0=CN34=220mm(боси нозе должина) US9=CN41=255mm(боси нозе должина) US4.5=CN35=225mm(боси нозе должина) US10=CN42=260mm(боси нозе должина) US5.5=CN36=230mm(боси нозе должина) US10.5=CN43=265mm(боси нозе должина) US6.0=CN37=235mm(боси нозе должина) US11.5=CN44=270mm(боси нозе должина) US7.0=CN38=240mm(боси нозе должина) US12.5=CN45=275mm(боси нозе должина) US7.5=CN39=245mm(боси нозе должина) US13=CN46=280mm(боси нозе должина) US8.5=CN40=250mm(боси нозе должина) US14=CN47=285mm(боси нозе должина) Разликата во бојата можеби предизвикани од некои причини, како што се боја одраз во мониторот lighthing
позадина итн.ако верувате дека објектот примена е погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако се врати
или вратат е можно. ако ви требаат повеќе слика, ве молиме контактирајте со нас. ви благодариме.
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да биде нашата
VIP,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.
1.1.ние прифаќаме Alipay тука,сите светски плаќање алатки се прифатени од страна ЗАЧУВАМ систем
1.2.Плаќањето мора да се maed во рок од 3 дена по ред поставени,ве молиме обидете се да се обрне тоа повторно, ако исплатата треба да се
се успее или други информации биде систем понекогаш
2.1.ние се обезбеди во светот пратката, освен FPO и APO
2.2.Пакет ќе бидат испратени во 2-4 дена, ако цел немаат плаќање/адреса/клиенти/празник проблеми
2.3.Многу превозот методи може да бидат селектирани според вашите барања,сите превозот методи на следење на број
кој може да се следи на интернет
2.4.Пакет потпишан"подароци"и ниска вредност на advoid клиенти даноци,но увозни царински даноци е купувачот е должност
ако мора да го полните или да имаат нов увоз даноци правила
2.5.Ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите пакет, ако не се добие во 40-60 дена по можете да ги пратите на интернет,
ние ќе ви побара шпедиција да се провери и ги решаваат проблемите, како е можно поскоро
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот
и да се врати во рок од 7 дена за целосно враќање на средствата.
Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас. Ве молиме да обрнете внимание дека превозот цена
е не се враќа.
Ако објектот во внатрешноста на пратката била скршена или украдени очигледно додека сте прима."Спорот?""Лошо преглед"?
Не,тоа не е вистинското решение Право идеи се како што следи :
1.Отворете парцела во поштата или во пост човек е присуство
2.Тоа е оштетен или не е она што го наредил,да бара пост за статистика за да се обезбеди
3.официјален документ,особено тврдат дека редовно хартија
(прилог слика за вашиот референца) PS : (UPS&курирската служба DHL.ве молиме контактирајте со нас слободно пред одбивање парцела)
Напомена : 1.кога пратката збор,ве молиме проверете тоа лице во лице; 2.знак по проверка
5.

Особините

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5, 9, 10, 10.5
Бренд Име:
AnmaiRon
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
68462352
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Граничи
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
PU
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Бонбони Голема Големина Лолита Црни И Бели Жени, Глуждот Чизми Медиум Во Петата Рунда Пети Пурпурна Јапонски Booties Kawaii Лак Чипка Буци

Горниот Материјал : МикрофиберОбвивка Материјал : Краток КадифенПета Висина : 5cm / 2.0 инченПлатформа Висина : 1.5 cm / 0.6 инченВратило : 12.5 cm / 4.9 инченОбемот : 25cm / 9.8 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

DEN 2392.00 3737.28

TONGPU Жени' Мартин Стил Чипка Ниска Пета Водоотпорни Чизми за Дожд 23-508

* Се направи Поздравниот со нашите TONGPU ® Дожд Чизми и да Уживате во Rainshine!!* Водоотпорен, Лесни Синтетички ЕКОПВЦ Горниот .* Нови Пристигнување : 3 Бои со Шарени Чевли Laces.* Класичен Мартен Стил : Можете да го носат за пешачење, возење покрај на дождливите денови.* Текстура Outsole Зголемува Влечење на Влажни Површини..

DEN 1632.00 1919.52

Вез Рамен Оптоварување Сина Лизга На Жените Зимски Чизми 2017 Чевли Средината На Теле Везени Крзно Евтини Круг Пети Ретро Дами Нови

Горниот Материјал : ПамукОбвивка Материјал : Памук,краток кадифенПета Висина : 3cm / 1.2 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

DEN 2078.00 3247.68

жена снег подигање секси високи потпетици чевли занитвам глуждот чизми за жените крзнени чизми на платформа пумпи жените потпетици зима црни чизми LJA68

Нашиот производ големина стандард=EUR34=220mm(боси нозе должина)=EUR35=225mm(боси нозе должина)=EUR36=230mm(боси нозе должина)=EUR37=235mm(боси нозе должина)=EUR38=240mm(боси нозе должина)=EUR39=245mm(боси нозе должина)=EUR40=250mm(боси нозе должина)=EUR41=255mm(боси нозе должина)ве молиме дозволено да 0.20.5 грешка !

DEN 1824.00 2251.20

Плус големина 35-43 Пролет жените чевли 2018 нови вистинска кожа жените чевли мода Дупка чевли повик Еден чевли за жени

wyприклучокstartСАД обувка 4.5 5 6 7 8 9 10 11 12 Метри должина (CM) 22.5 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26.5 Нога ширина (СМ) 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5 Глуждот Обемот (CM) 27.5 28 28.5 29 29.5 30 30.5 31 31.5 Забелешка di acquisto : ordine ц gli Статички Uniti numero di scarpe piede lunghezza + larghezza + ispessimento = numero di scarpe si prega ди misurazione accurata, selezionare ил corrispondente numero di scarpe colore dell'immagine prevalere ал momento dell'acquistol'immagine & egrave; basato дин САД 5 метри

DEN 1802.00 2815.20

YAERNI Зимски Чизми за Снег Жените Вистинска Кожа Рамен Глуждот Чизми 2017 Нови Жените Чевли Жена Секојдневен Топло Чевли Жените Чизми

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотографии...

DEN 1277.00 2553.60

QZYERAI Пролет и есен супер висока пета чевли на глуждот женски чизми женски чевли нови вистински кожа производство

Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 1536.00 3071.04

Careaymade-2018 Есен и Зима топла продажба женски чизми РЕТРО уметност Мартин Вистинска кожа рачно изработени чизми,слободно глуждот чизми

Услуга1, нашите чевли се направени од вистинска кожа материјал ,100% вистински кожа .2,Чевли Ќе бидат Испратени во 27 дена .3,ве Молиме да се очекува малку на варијација во нашите чевли , бидејќи тие се рачно изработени производи ,поставеност и изглед ќе се разликува малку .4, Таму можеби малку разлика за боја бидејќи на светлината ефект и компјутерски екран ефект .6,ве Молиме контактирајте не за било какви проблеми ќе се сретнал , можете да не контактирате преку Trademaanager или не оставајќи ни порака , ние ќе ви одговори што е можно поскоро.7,врати се прифаќаат ...

DEN 2180.00 2294.40

LIN КРАЛОТ Жените Мотоцикл Нови Чизми Женски Пролет и Есен Мода Жената Мартин Рамни Чизми Гроздобер Тока Секојдневен Дама Чизми

LIN КРАЛОТ Жените Мотоцикл Нови Чизми Женски Пролет и Есен Мода Жената Мартин Рамни Чизми Гроздобер Тока Секојдневен Дама Чизми Добредојдовте на нашиот магазинУживајте во вашата шопингЗабелешка за чевлиРазлични фабрика и различни производство серија имаат различни НАС големинаНие брод чевли accoring да Eur големинаКако да се избере големина ?тоа не е стандард НАС големинаве молиме изберете големина според вашиот Евра големина,Нозе должина или Чевли внатре должина.ние брод според Евра големина или Нозете должина .На пример : ако изберете НИ 4.5, ќе испрати Еур 35.Тоа доаѓа со 22.5 cm insole должина.pls дозволете 0.51 инч се разликува поради прирачник за мерење(1 инч=2.54 см)За Ова чевли петицата е околу 3 CM платформа е околу 1 CM

DEN 374.00 566.88

Гладијатор сандала жените црна/злато тесен бендови cut-испис супер високи потпетици sandalias plataforma 2017 лето глуждот чизми

Добредојдовте во посета натрговија на големо & drop превозот се на располагање.голема цел, голем попуст.Гладијатор сандала жените црна / злато тесен бендови cutиспис супер високи потпетици sandalias plataforma 2017 лето глуждот чизми​Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер...

DEN 4096.00 8031.36

ASUMER висок квалитет на целосно вистински кожени чизми чипка pointd пети платформа есен зима јава глуждот чизми дами краток чевли

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм ) ЗЕМЈА Нога Должина(cm) 22 22.5 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26.5 27 САД 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ЕУР 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 велика БРИТАНИЈА 1 2 3 4 5 6 7 7.5 8 9 9.5 АУ 3 4 5 6 7 8 8.5 9 10 10.5 11Нашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно...

DEN 2783.00 5352.00

Жените Зимски Чизми 2017 Патент Глуждот Booties Црна Мода Големина 34 Чевли Европски Дами Крзно Буци Велур Висока Пета Краток Круг

Вратило Материјал : Изшкуркан МикрофиберГорниот Материјал : Изшкуркан МикрофиберОбвивка Материјал : Краток КадифенПета Висина : 10см / за 3,9 инчиПлатформа Висина : 2cm / 0.8 инченНие сме биле отстапување се во оваа индустрија за толку многу години, нашите defination нели е променет малку, ние се провери секој пар на чевли многу внимателно, за да бидете сигурни дека вашите чевли ќе биде во совршена состојба, ние сме вашиот мода наоѓање пријатели : )Нашите чевли се Кинески големина, ако не го знаете вашиот Кинески големина, ве молиме изберете ја вашата големина врз основа на вашиот метри должина...

DEN 2841.00 4439.04

Нови Пристигнување Жените Мода Отвори Пети Велур Кожа Чипка-up Гладијатор Чизми Супер Висока Пета Глуждот Чизми Бесплатен Превозот

добредојдовте на нашата продавницаВе молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќеима и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Нови Пристигнување Жените Мода Отвори Пети Велур Кожа Чипкаup Гладијатор Чизми Супер Висока Пета Глуждот Чизми Бесплатен ПревозотОпис : Име : Нови Пристигнување Жените Мода Отвори Пети Велур Кожа Чипкаup Гладијатор Чизми Супер Висока Пета Глуждот Чизми Бесплатен ПревозотТочка Бр : GA487Боја : како на сликиГолемина : 3542Превозот Начини : Кина Пост Воздух Mail,eПакет,DHL,EMSГолемина На Табелата : Слики Покажуваат : >>>>>>Време на испорака : ако тоа е вашиот итна нарачате, ве молиме изберете брза испорака начин.Кина пост воздух mail : околу 18 до 29 дена.EMS : околу 7 до 10 дена.DHL : околу 46 денаHavve убаво време!!!

DEN 4092.00 5455.68

Нова Мода Жените Лето Гладијатор Чизми Мрежа Сандали Ѕиркаат Пети Глуждот Botas Високи Потпетици Секојдневен Чевли На Жена Висина Зголемување На Оптоварување

започнетекрајотповеќе оптоварување висина зголемување на повик сандали половина пантофли ве молиме кликнете : Плаќање : 1...

DEN 4147.00 5184.00

ANMAIRON Мода Високи Потпетици Оптоварување Глуждот Чизми Жените Зима Топли Чизми на Платформа Чевли Круг Пети Краток Кадифен Чипка-up Чевли за Жени

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.ако имате било каков проблем со големинаpls се чувствуваат слободни да ги споделите со нас!Нашиот производ големина стандард=CN34=220mm(боси нозе должина)=CN35=225mm(боси нозе должина)=CN36=230mm(боси нозе должина)=CN37=235mm(боси нозе должина)=CN38=240mm(боси нозе должина)=CN39=245mm(боси нозе должина)=CN40=250mm(боси нозе должина)=CN41=255mm(боси нозе должина)=CN42=260mm(боси нозе должина)=CN43=265mm(боси нозе должина)Производот Се ПокажеВе молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилении се нашата ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail,и ЕМС / DHL / UPS / ТНТ / Федекс се достапни ако барањето целпристигнување во 39 работни дена,но ќе треба да плати littie превозот цена.Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се вратитоа во рок од 7 дена за целосно враќање на средствата...

DEN 2117.00 4071.36

ESVEVA 2018 Жените Чизми на Платформа 2cm Црна Плоштадот Високи Потпетици Синтетички Круг Пети Глуждот Чизми СТП Кожа Дами Чизми Големина 34-43

answer : ___________________________ note : 1.Според нозете должина за да го изберете вашиот големина избраната опција која е НИ големина2.Ние ги испратите CN големина врз основа на НАС можете да изберете големина3...

DEN 1281.00 2417.28

MORAZORA Голема големина 34-42 женска чизми во пролет, есен домот мода чевли жена глуждот чизми високи потпетици чевли стадото zip

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2.54 см ,1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм )На пример : големината 5(САД)=големина 36(ЕУР)=нога должина 23cmНашиот производ големина стандардUSA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.54 см , 1 cm=0.3937 инчен,1cm=10мм)Напомена" 1Ве молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,на следната слика може да ве научи како да се измери : нозете должина; нога широк; подигање отворање; окно висина; пета висина2Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големинапроизводи покаже : "Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму...

DEN 1772.00 3408.00

Моден Жените Чизми За Снег Топли Зимски Чизми Жените Botas Mujer Крзно Глуждот Чизми Дами Зимски Чевли Црна Чипка

Моден Жените Чизми За Снег Топли Зимски Чизми Жените Botas Mujer Крзно Глуждот Чизми Дами Зимски Чевли Црна ЧипкаЗа Жените ГолеминаВе молиме изберете големина според нога должина (од пета до пети )!Друга земја различни материјали имаат различна големина стандард .Така и нашата НИ големина ,Европа големина може да имаат некои различни со твое.Pls мерка нога должина на прв, а потоа изберете големина соодветно.21.522cm нога должина =4.5 големина22.122.5 cm нога должина =5 size22.623cm нога должина =6 големина23.123.5 cm нога должина =6.5 големина23.624cm нога должина =7.5 големина24.124.5 cm нога должина =8.5 големина24.625cm нога должина =9 големина25.1беа 25,5 см нога должина =9.5 големина25.626cm нога должина =10 големина26.126.5 cm нога должина =10.5 големина26.627cm нога должина =12 големинаАко ногата големината е стандардна ,ве молиме изберете големина како погоре.Ако ногата големина е fatter од стандардните , ве молиме изберете поголем една големина ,Ако ногата големина е потенка отколку стандард , ве молиме, изберете ја помали еден големинаИспорака1·Пратката Кина Пост / МСМ / DHL / ФЕДЕКС.2·ве Молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблемот со превозот на3·Ние ќе брод од вашиот производ во 17 дена(според количината)откако ќе заврши исплатата.Плаќање1·Ние го прифаќаме Голема,Master card,T / T,Westerm Унија,Moneybookers и Дебитна картичка како плаќање начин.2·Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена,тоа ќе биде затворена.3·Ако не можете да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас .Ние ќе ви помогнат да проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.Повратни информации1·Ако имате проблем со пакет и за време на испорака,ве молиме контактирајте со нас.2·Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети по добивањето на вашиот пакет.3·ви Благодарам каша за шопинг во нашата и да даде толку каша поддршка на нас.вашите 5 започнува Повратни информации е многу важна за нас.Контактирајте Со Нас1·Вашето пребарување се добредојдени тука.2·Нашите работното време е 24 ЧАСА секој ден.3·Можете да ни испратите порака од Трговија со датотеки, или Email.Ние ќе се вратам на вас откако ќе ја добиете вашата порака.

DEN 864.00