• Ново
рачно изработени Професионални Змеј серија 12 Поздравниот Cymbal за продажба

рачно изработени Професионални Змеј серија 12 Поздравниот Cymbal за продажба

DEN 2174.40

Износот
Во форма достапна за нарачката


Детали за производот :
Змејот серија Cymbal е направен од B20 материјал ,со висока цена-ефективност,
која е погодна за нормален preformance.
Тон : јасни, фокусирани, погоден за Европскиот пазар.
Музички стил : поп, рок, латино, џез, панк.
Употреба : погоден за професионални перформанси.
Опис повеќе
*малку копа заврши направи звук повеќе свежи
*одговараат за сите видови на Музика
*светла звук, моќни, penetrable, lacerated и експлозивни
Можеме да нудиме OEM услуга
Ние може да се направи во согласност со клиенти барање
Испорака :
*Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
*Предмети се испраќаат надвор следните 48 часа откако вашата уплата е потврдена (Саб. & Сонцето. да се исклучат.)
*Налози од Хонг Конг maimland сите ќе бидат испратени од страна на Меѓународните Воздухопловната Пост.
*Испорака обично трае 7-25 бизнис денови на Светот.
*Некои земји како ФРАНЦИЈА, НОРВЕШКА и БРАЗИЛ може да потрае подолго поради долго време локалниот обичај на проверка.Ние транспорт низ целиот свет.
*Жал, Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.
Гаранција&Одржување :
Сите предмети се проверуваат пред испраќање. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Нема замена или рефундирање додека не добиеме погрешни предмети и потврдете го проблемот/прашањето.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е значително важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 започнува, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било каков проблем, ние ќе го цениме тоа многу ако можете да контактирате со нас, прво, пред да закуп никакви негативни повратни информации. Ние ќе се чувствувам должен и да се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со нашата најдобра услуга.

Особините

Тон Број:
13
Дијаметар (cm):
20-30cm
Тежина (КГ):
0.5
Број На Модел На:
Змеј серија 12Поздравниот Cymbal
Дијаметар (cm):
30
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

B20 ARBOREA АП серија 20 Медиум Возење Cymbal Од Кина

Детали за производот : АП серија : ПровираБронзена легура : 80%бакар+20%калајГолемина : 8" / 203mm~24" / 610mmЗанает : совршена комбинација на оригинални и mordern прави cymbal повеќе пронаоѓа!Музички квалитет : бавен одговор,ниска pitched,фокусирани и стабилна тон,јасно да експлозивни.Музички стил : рок,џез,панкПримена : тоа е погоден за професионални перформансиМожеме да нудиме OEM услугаНие може да се направи во согласност со клиенти барањеИспорака : *Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.*Предмети се испраќаат надвор следните 48 часа откако вашата уплата е потврдена (Саб...

DEN 9455.04

Arborea АП Серијата 19 Несреќа Cymbal Цена

Детали за производот : Направен од висок квалитет на месинг и метални легури. Се даде светол метален сјај. Ви понуди распеана tinkle звук кога ќе се погоди cymbal врвот. Се ископа надвор вашиот длабока желба да игра луди и шокантен мелодија. Трајни месинг легура cymbal е забавен и образовен за почетници, за студентите и за играчите.Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е значително важна за нас...

DEN 6692.64