• Ново
Одобрението за промет на големо за DEATSCHWERKS DW65C Етанол компатибилен Гориво Пумпа за Субару WRX СПИ /за хонда ГРАЃАНСКО/за toyota Prado 4000

Одобрението за промет на големо за DEATSCHWERKS DW65C Етанол компатибилен Гориво Пумпа за Субару WRX СПИ /за хонда ГРАЃАНСКО/за toyota Prado 4000

DEN 1867.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ние можеме да снабдување мали трговија на големо!!! Одобрението за промет на големо за DEATSCHWERKS DW65 C Етанол компатибилен Гориво Пумпа за Субару WRX СПИ /за хонда ГРАЃАНСКО/за toyota Prado 4000 АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за субару за toyota prado 4000 за Хонда граѓански Направи Модел Години за Акура RSX 2002-2006 за Хонда Граѓански 2006-2011 за Хонда Граѓански 2001-2005 за Mazda Mazda Speed3 2007-2012 за Mazda Mazda Speed6 2006-2007 за Мицубиши ЕВО X 2008-2011 за Nissan R35 GTR 2008-2012 за Pontiac GTO 2004-2006 for Scion FR-S 2013+ за Субару Наследство GT 2005-2009 за Субару WRX/Спи 2008-2012 за Субару BRZ 2013+ Универзална Универзална Одговара на повеќето модели Универзална Универзална Одговара на повеќето модели
Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Купи со доверба. 100% од сите испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот и ние гарантираме дека сите наши производи ќе добиете ќе биде работа на сите право

Особините

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
0.3kg
Специјални Функции:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Година:
сите
Објектот Ширина:
4cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Висина:
4cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Бренд Име:
AR МОЌ
Објектот Должина:
9cm
Име На Модел:
гориво пумпа за Subru
Притисок:
3Bar
боја:
Метал
проток:
260lph слободен проток
Примена:
ЗА хонда граѓански
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
ПУМПА ЗА ГОРИВО:
ЗА Субару WRX СПИ
испорака:
DHL/EMS бесплатен превозот
Автомобил Производител:
Субару

Купувачите избираат и

универзална Алуминиум моторното Масло се Фати Резервоарот плоштадот резервоарот за гориво, Штекер: 9mm ,со лого (сино/сребрена/црна)

универзална Алуминиум моторното Масло се Фати Резервоарот плоштадот резервоарот за гориво, Штекер : 9mm ,со лого (сино / сребрена / црна) Дербито масло фати резервоарот ќе се одржи оваа мрсна спореден производ од страна на отстранување на од на суспензијата во рамките на внесувањето воздух поток...

DEN 384.00

PCV Адаптер Одговара ЗА Ауди / ФОЛКСВАГЕН 2.0 T FSI Моторот Решение Палка PCV Адаптер w/ Поттик Капа за Полнење

PCV Адаптер Одговара ЗА Ауди / "ФОЛКСВАГЕН" 2.0 T FSI Моторот Решение Палка PCV Адаптер w / Поттик Капа за Полнење За "ФОЛКСВАГЕН" / Audi 2.0 T FSI Мотори За Ауди TTS 2.0 T FSI MK2 20092015 За Audi TT 2.0 T FSI MK2 20082015 За Audi A4 2.0 T FSI (FWD) B7 2005.52008 За Audi A4 2.0 T FSI (Quattro) B7 2005.52008 За Ауди А3 2.0 T FSI 8 P 20052013 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 2.0 T FSI B6 20062011 За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 2.0 T FSI MK5 2005.52010 За "ФОЛКСВАГЕН" Golf 2.0 T FSI MK5 20062009 За "ФОЛКСВАГЕН" GTI 2.0 T FSI MK5 20062009 За "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот 2.0 T FSI MK5 20062009 За "ФОЛКСВАГЕН" Eos 2.0 T FSI СИТЕ За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Р 2.0 T FSI MK6 20122013 СЕДИШТЕ и "ШКОДА" Модели со 2.0 T FSI вртежен момент Решение PCV Адаптер е направен од високо квалитетен 6061 палка алуминиумски материјал...

DEN 672.00

Универзална Алуминиум Трки Масло Фати Резервоарот Круг Може Да Резервоарот Turbo

Универзална Алуминиум Трки Масло Фати Резервоар / МОЖЕ Коло Може да Резервоарот Турбо Ставка Опис & Спецификација На нафтата се фати резервоар се користи во турбо апликации, или високаперформанси трки апликации каде прекумерна ударстрана (истекување минатото клипот прстени) на воздух и гориво пареа се случува...

DEN 338.00 384.00

НОВИ Инјектор за Гориво (3) ЗА ОДГОВАРА Wuling Сонце Chery QQ 3cylinder Matiz MK1 MK2 M200 M250 0.8 L 15L L3 1998-2014

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови директно ќе влијаат врз перформансите на моторот...

DEN 2880.00

AN4-0 0 Степен Алуминиум Масло Кулер Црево Фитинг Вртливата Црево Крајот Фитинг Адаптер Масло Гориво Линија

AN40 0 Степен Алуминиум Масло Кулер Црево Фитинг Вртливата Црево Крајот Фитинг Адаптер Масло Гориво Линија CNC Палка Алуминиумска Цевка Крајот Фитинг Големина : AN4 Тип : 0 Степен Количина : 1 100% осигурување на квалитет и тестирани за да се обезбеди врвен квалитет...

DEN 96.00

НОВИ Инјектор за Гориво (4) ЗА FITVolkswagen Golf IV Варијанта 1J5 L4 2.0 L Bi-Гориво 0280150563 2002-2006

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови директно ќе влијаат врз перформансите на моторот...

DEN 3744.00

ДИЗЕЛ Исклучи Електромагнетниот 12K5SUC5S SA4562 119653-77950 Одговара За KUBOTA JOHN DEERE

ДИЗЕЛ Исклучи Електромагнетниот 12 K5 SUC5 S SA4562 11965377950 Одговара За KUBOTA JOHN DEERE100% Сосема НовОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел од Една Година Гаранција! СТОП ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ замена ЗА YANMAR 4 TNV94 LSFN ,4 TNV98 LSFN,4 TNV106GGE Мотор 1503 ES12 S5 SUC5 S, ЗА ЛИФТОВИ Име : Гориво затвори електромагнетниот вентил Модел : 1503 ES12 S5 SUC5 S (WOODWARD / СИНХРОНИЗИРАНО ЗАПОЧНЕТЕ НЕМА.) Дел Број 11965377950 Напон : 12 Volt Мотори : Yanmar 4 TNV94 LSFN ,4 TNV98 LSFN,4 TNV106GGE Yanmar R557 , R607, 3 TNE84 Примена : за JOHN DEERE,TAKEUCHI, KOMATSU,KUBOTAC (Skid Steer), 550 G (Dozer), 570 LXT, 580 Супер L (Loader), 580 L (Loader Серија 2), 584 E (Лифт Камион), 585 E (Лифт Камион), 585 G (Лифт Камион), 586 E (Лифт Камион), 588 G, 590 Супер L (Backhoe), 590 Супер M (Backhoe), 650 G (Роботот), 660, 686 G, 75 XT (Skid Steer), 85 XT (Skid Steer), 860, 90 XT (Skid Steer), 95 XT (Skid Steer), MX100 (w / 5.9 L Мотор), MX110 (w / 5.9 L Мотор), MX120 (w / Cummins 5.9 L Мотор), MX135 (w / Cummins 5.9 L Мотор), MX150, MX170.

DEN 911.52

гориво пумпа за hyundai univrersal аплицираат за elantra/акцентот/sonata/santa fe 31110-28100 31111-25000 195130-6980 31000-08000

гориво пумпа за hyundai univrersal аплицираат за elantra / акцентот / sonata / стен fe 3111028100 3111125000 1951306980 31000080001.ОЕМ : 3111028100 3111125000 1951306980 31000080002.ПРОТОК : 250 LPH3.VOFT : 12 V4.ПРИТИСОК : 2.53.5 БАРОДГОВАРА АВТОМОБИЛ МОДЕЛ,универзална гориво пумпа за HyundaiОва гориво пумпа alication : гориво пумпа за Hyundai elantraгориво пумпа за Hyundai акцентгориво пумпа за Hyundai sonataгориво пумпа за Hyundai стен feСлика : Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

DEN 1723.20

WLR - AN10 МАСЛО КУЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ 30 РЕДОВИ МАСЛО КУЛЕР + МАСЛО ФИЛТЕР АДАПТЕР + НАЈЛОН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПЛЕТЕНКА ЦРЕВО СО PQY НАЛЕПНИЦА+КУТИЈА

WLRING ПРОДАВНИЦА AN10 МАСЛО КУЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ 30 РЕДОВИ МАСЛО КУЛЕР + МАСЛО ФИЛТЕР АДАПТЕР + НАЈЛОН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПЛЕТЕНКАЦРЕВО СО PQY НАЛЕПНИЦА+КУТИЈА WLR 7030+KIT2ПРИМЕНА : УниверзалнаВО / ОД : Е10ГОЛЕМИНАБлок Сендвич Адаптер, Филтер Адаптер, Навој Акции Блок Тема Адаптери,Масло Филтер Навој Адаптер, 10 НЕКОЈ машки фитинзи, 1 / 8" NPT Bung Опфаќа(за употреба ако не се користи било сензори), Монтажа Заграда,Сите потребни Дихтунзи Како што е Прикажано Од Сликата ПогореНА МОНТИРАЊЕ& ПЛЕТЕНКА ЦРЕВО ЛИНИЈА ГОЛЕМИНА НА : 1.должина : 1 M(090 DEGREE)2.Должина : 1.2 M(090 DEGREE)Пакетот Вклучува : 1 Сет x МАСЛО КУЛЕР за ПОЛНЕЊЕСите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.Професионалната инсталација се препорачува.

DEN 3686.00 3880.32

Гориво Пумпа за Piaggio X ЕВО 125 Евра 3 2007-2018,Слобода 125 2006-2018,Беверли 125 E3 2005-2018,Carnaby 125 2007-2010

Гориво Пумпа за Piaggio X ЕВО 125 Евра 3 20072018,Слобода 125 20062018,Беверли 125 E3 20052018,Carnaby 125 20072010 Димензии / Techinal Податоци· Влезен Напон : 12 V· Притисок : 2 PSI(0.014 Mpa)· Проток : 5060 LPH· Тековна : 1.0 Гориво Пумпа за Piaggio X ЕВО 125 Евра 3 20072018 Гориво Пумпа за Piaggio Слобода 125 20062018 Гориво Пумпа за Piaggio Беверли 125 E3 20052018 Гориво Пумпа за Piaggio Carnaby 125 20072010Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

DEN 1627.20

Stormcar Универзална Прилагодливи Гориво Регулатор на Притисок tomei тип Со оригинални мерач и инструкции

Универзална Прилагодливи Tomei стил Гориво Регулатор на Притисок Со оригинални мерач и инструкции Опис : 1.TOMEI стил гориво и регулаторот понудат соодветни гориво притисок прилагодување за високи перформанси апликации...

DEN 384.00 408.00

AN6-90 90 степени Алуминиум Масло Кулер Црево Фитинг Вртливата Црево Крајот Фитинг Адаптер Масло Гориво Линија

AN690 90 степени Алуминиум Масло Кулер Црево Фитинг Вртливата Црево Крајот Фитинг Адаптер Масло Гориво Линија CNC Палка Алуминиумска Цевка Крајот Фитинг Големина : AN6 Тип : 90 степени Количина : 1 100% осигурување на квалитет и тестирани за да се обезбеди врвен квалитет...

DEN 168.00

Висок Проток за HOLDEN LS1 ПАЛКА алуминиум ГОРИВО ЖЕЛЕЗНИЧКИ колекции сина FRK-HOL-01

Висок Проток за HOLDEN LS1 ПАЛКА алуминиум ГОРИВО ЖЕЛЕЗНИЧКИ колекции сина FRKHOL01Нашите Палка EFI Гориво шини функција прецизност обработка со тешки месеци за висок притисок апликации...

DEN 3791.52

BJAP Клипот Барел Елемент ZS542 со Печат Бр 542

Информација За Производот : Слични Производи : Дел Не Печат Нема Дел Бр Печат Бр 1311019420 A9 1311520320 A125 1311019920 A14 1311520420 A126 1311020020 A15 1311531220 A136 1311510020 A16 1311521420 A138 13111055201311512020 A36 1311522120 A146 1311512220 A38 1311522220 A148 1311513220 A44 1311527520 A149 1311513920 A54 1311522420 A150 1311515820 A74 1311522820 A154 1311516320 A79 1311523020 A157 1311521220 A80 1311523120 A158 1311516920 A85 1311523320 A160 1311517320 A89 1311523420 A161 1311517620 A92 1311523520 A162 1311529420 A112 1311524020 A168 1401532720 A116 1311524320 A172 1311519820 A117 1311524420 A173 1311520120 A120 1311524520 A174 1311520020 A122 1311524820 A177 1311525520 A186 1311525320 A183Начин На Плаќање : Можеме да го прифатиме вашата исплата преку Western Union, TT, Money gram и др само предвидено од страна Aliexpress Зачувам само...

DEN 607.20

AN10 PQY EFI Гориво Регулатор на Притисок ( Со 0-160psi Колосек ) -10AN 10/10/6 Влезот & Врати Пристаништа За BMW E30 M20 6cy PQY налепница

start Isv Module Wrap9901end Isv Module Wrap9901LZONE ТРКИ AN10 PQY EFI Гориво Регулатор на Притисок ( Со 0160psi Колосек ) 10 AN 10 / 10 / 6 Влезот & Врати ПортиЗа BMW E30 M20 6cy со PQY налепница JR7856E85 одобрени CNCизработени од 6061T651 палка алуминиум...

DEN 882.00 1037.28

ESPEEDER Висок Квалитет AN10 1M Најлон Плетенка Масло Гориво Црево за Гориво Црево Цевки, Цевки мала Тежина Црна Трки Масло Кулер Снег Линија

Висок Квалитет AN1010 НЕКОЈА 1 M Најлон Плетенка Масло Гориво Црево за Гориво Црево Цевки, Цевки мала Тежина Црна Трки Масло Кулер Снег ЛинијаОпис На Производот 1.Црна боја 2.Внатрешно црево Materail : сипии Синтетички материјал црево Надвор : coverd со висок квалитет Најлон и не ' рѓосувачки челични жици 3.Работна Температура : 40 С до +350 С 4.Работен Притисок : 500 PSI 5.Пукна притисок : 2000 PSI 6.Внатрешен дијаметар : 0.56" / 14.22 7 mm...

DEN 231.00 289.44

Палка Во Линија Улица Гориво Филтер AN8 Машки Сина,Црна 40 microns Гориво филтер AN8

Палка Во Линија Улица Гориво Филтер AN8 Машки Сина,Црна 40 microns Гориво филтер AN8Карактеристики : Направен од лесен палка 6061T6 авиони алуминиум 40Mircon нерѓосувачки челик филтер (мие) Текови 95 GPH @ 7 PSI Прецизност ЦПУ машински 2парче дизајн, Опрстен и запечатени, навој крајот Елоксирани заврши за заштита од корозија Lazer гравирани Голема Крајот на логото Други : Добавувач на Делови; Филтер ОПрстен Карактеристики : Продуктната Линија : Inline Палка на Гориво Филтри Дел Тип : Гориво Филтер за Гориво Филтер Стил : Inline Влезот Количина : Еден Влезот Големина : 8 НА Влезот Прилог : Машки теми Штекер Количина : Еден Штекер Големина : 8 издувен Вентил Прилог : Машки теми Филтер Елемент Вклучени : Да Филтер Елемент Материјал : не ' Рѓосувачки челик мрежа Филтер за Домување Материјал : Палка алуминиумски Филтер за Домување Крај : Сина елоксирани Севкупната Должина (во) : 4.100 во...

DEN 288.00

злото енергија AN8 Масло Гориво Спроведува Адаптер Масло Кулер Црево Фитинзи Stright Eblow Алуминиумско Фитинг Црево Црево Крајот Фитинзи Црна

AN8 Масло Гориво Спроведува Адаптер Масло Кулер Црево Фитинзи Stright Eblow Алуминиумско Фитинг Црево Црево Крајот Фитинзи ЦрнаAN4,AN6, AN8, AN10,AN12 не значи 4mm,6mm, 8mm, 10мм,12mm...

DEN 192.00 255.84

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за ХОНДА Поток 2000-2007 2001 2002 2003 2004 2005 2006 со инсталирање на комплет

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за ХОНДА Поток 20002007Димензии : Вкупна Должина (совет за тл) : 4 1 / 2" (11.5 cm)Должина на Пумпа Тело Метал Случај : 2 5 / 8" (6.6 cm)Пумпа за Тело со Дијаметар : 1 1 / 2" (3.8 cm)Влезот Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)Штекер Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за ХОНДА КракГОДИНА : 20002007ОЕМ : 16730 MATD0016730 MCF00316730 MCJ00Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

DEN 1627.20