• Ново
гориво пумпа за hyundai univrersal аплицираат за elantra/акцентот/sonata/santa fe 31110-28100 31111-25000 195130-6980 31000-08000

гориво пумпа за hyundai univrersal аплицираат за elantra/акцентот/sonata/santa fe 31110-28100 31111-25000 195130-6980 31000-08000

DEN 1723.20

Износот
Во форма достапна за нарачката


гориво пумпа за hyundai univrersal аплицираат за elantra/акцентот/sonata/стен fe 31110-28100 31111-25000 195130-6980 31000-08000
1.ОЕМ : 31110-28100 31111-25000 195130-6980 31000-08000
2.ПРОТОК : 250 LPH
3.VOFT : 12 V
4.ПРИТИСОК : 2.5-3.5 БАР
ОДГОВАРА АВТОМОБИЛ МОДЕЛ,универзална гориво пумпа за Hyundai
Ова гориво пумпа alication :
гориво пумпа за Hyundai elantra
гориво пумпа за Hyundai акцент
гориво пумпа за Hyundai sonata
гориво пумпа за Hyundai стен fe
Слика :
Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Купи со доверба. 100% од сите испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот и ние гарантираме дека сите наши производи ќе добиете ќе се работат сите во право.

Особините

Бренд Име:
AR МОЌ
Име На Модел:
гориво пумпа за Hyundai
Објектот Ширина:
4cm
Материјал Тип:
Железо
Објектот Висина:
4cm
Автомобил Производител:
Hyundai
Година:
сите
Специјални Функции:
ПУМПА ЗА ГОРИВО
Надворешни Тестирање И Сертификација:
BQB
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Објектот Должина:
10cm
Објектот Дијаметар:
4cm
Зафатнина:
CC
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Тежина:
0.5kg
Притисок:
2.5-3.5 БАР
боја:
Метал
проток:
250lph слободен проток
Примена:
За Hyundai
Место на Потекло:
Кина (Копно)
volts:
12v
гориво пумпа 1:
за акцент
гориво пумпа 2:
за elantra
гориво пумпа 3:
за santa fe
гориво пумпа 4:
за sonata

Купувачите избираат и

Гориво Пумпа за Замена на висок перформанс гориво пумпа за Џип Тојота Prado RZJ120 23221-75020

Гориво Пумпа за Замена на висок перформанс гориво пумпа за Џип Тојота Prado RZJ120 2322175020 ОЕМ БР : 2322175020АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за Џип Тојота Prado RZJ120Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

DEN 1867.20

Универзална Алуминиум Трки Масло Фати Резервоарот Круг Може Да Резервоарот Turbo

Универзална Алуминиум Трки Масло Фати Резервоар / МОЖЕ Коло Може да Резервоарот Турбо Ставка Опис & Спецификација На нафтата се фати резервоар се користи во турбо апликации, или високаперформанси трки апликации каде прекумерна ударстрана (истекување минатото клипот прстени) на воздух и гориво пареа се случува...

DEN 338.00 384.00

Xpower-Сосема Нов 255LPH Високи Перформанси Електрични Intank Гориво Пумпа Со Инсталирате Комплет GSS342

Xpower Нови 255 LPH Високи Перформанси Електрична Гориво Пумпа Со Инсталирате Комплет GSS342Овие 255lph гориво пумпи испорача проток 255lph на 43 PSI речиси ист проток на walbro оние со тивка работа.Тие може да се поддржи преку 600 Hp природно aspriated моторот и 500 Hp турбо / supercharged оние одделно.Разликата на овие пумпи е дека тие ја испорача висок проток(190lph+) под висок притисок(80 PSI), многу конкуренти само да се направи и во 43 PSI, но во 6090 PSI, нивниот квалитет ќе биде сиромашните...

DEN 479.52

Моторот Пумпа Клипот Барел Елемент ZS1114 1114

Информација За Производот : ZS1114 Клипот Елемент слични Производи : 0 414 401 101 0414401101 PFM1 P100 S2001 KHD 021110660 414 401 102 0414401102 PFM1 P100 S2002 DeutzKHD 021113350 414 401 103 0414401103 PFM1 P100 S2003 KHD 021114180 414 401 104 0414401104 PFM1 P100 S2004 KHD 021114730 414 401 105 0414401105 PFM1 P100 S2005 KHD 021128600 414 401 106 0414401106 PFM1 P100 S1010 KHD 021130020 414 401 107 0414401107 PFM1 P100 S2007 KHD 021130010 414 491 101 0414491101 PFM1 P90 S1001 KHD 021268210 414 491 102 0414491102 PFM1 P90 S1002 KHD 021111390 414 491 103 0414491103 PFM1 P90 S1003 KHD 021112460 414 491 104 0414491104 PFM1 P90 S1004 KHD 021112800 414 491 105 0414491105 PFM1 P90 S1005 KHD 021115150 414 491 106 0414491106 PFM1 P90 S1006 KHD 021116630 414 491 107 0414491107 PFM1 P90 S1007 KHD 021116360 414 491 108 0414491108 PFM1 P90 S1008 KHD 021269300 414 491 109 0414491109 PFM1 P100 S1009 KHD 021124050 414 750 003 0414750003 02112707 0211 27070 414 750 004 0414750004 02112706 0211 27060414693005 0 414 693 005 02113694 0211 36940414693006 0 414 693 006 02113696 0211 36960414693007 0 414 693 007 02113695 0211 36950 414 287 005 / 0414287005 Deutz 04175852 0417 58520 414 287 006 / 0414287006 Deutz 04175850 0417 58500 414 287 007 / 0414287007 Deutz 04175848 0417 58480 414 287 008 / 0414287008 Deutz 04178047 0417 80470 414 287 009 / 0414287009 Deutz 04178125 0417 81250 414 287 013 / 0414287013 Deutz 04179431 0417 94310 414 287 014 / 0414287014 Deutz 04179429 0417 94290 414 287 015 / 0414287015 Deutz 04179981 0417 99810 414 297 001 / 0414297001 Deutz 04271701 0427 1701Начин На Плаќање : Можеме да го прифатиме вашата исплата преку Western Union, TT, Money gram и др само предвидено од страна Aliexpress Зачувам само...

DEN 924.00

Нови Intank EFI Гориво Пумпа со цедилка за DAIHATSU Trevis 1.0 L 2004-2009 2005 2006 2007 2008 со инсталирање на комплет

Нови Intank EFI Гориво Пумпа со цедилка за DAIHATSU Trevis 1.0 L 20042009Димензии : Вкупна Должина (совет за тл) : 4 1 / 2" (11.5 cm)Должина на Пумпа Тело Метал Случај : 2 5 / 8" (6.6 cm)Пумпа за Тело со Дијаметар : 1 1 / 2" (3.8 cm)Влезот Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)Штекер Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за DAIHATSU Trevis 1.0 LГОДИНА : 20042009Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

DEN 1819.20

ESPEEDER Висок Квалитет AN10 1M Најлон Плетенка Масло Гориво Црево за Гориво Црево Цевки, Цевки мала Тежина Црна Трки Масло Кулер Снег Линија

Висок Квалитет AN1010 НЕКОЈА 1 M Најлон Плетенка Масло Гориво Црево за Гориво Црево Цевки, Цевки мала Тежина Црна Трки Масло Кулер Снег ЛинијаОпис На Производот 1.Црна боја 2.Внатрешно црево Materail : сипии Синтетички материјал црево Надвор : coverd со висок квалитет Најлон и не ' рѓосувачки челични жици 3.Работна Температура : 40 С до +350 С 4.Работен Притисок : 500 PSI 5.Пукна притисок : 2000 PSI 6.Внатрешен дијаметар : 0.56" / 14.22 7 mm...

DEN 231.00 289.44

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за ХОНДА фит 1.5 L 2007-2013 година 2008 2009 2010 2011 2012 со инсталирање на комплет

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за ХОНДА фит 1.5 L 20072013Димензии : Вкупна Должина (совет за тл) : 4 1 / 2" (11.5 cm)Должина на Пумпа Тело Метал Случај : 2 5 / 8" (6.6 cm)Пумпа за Тело со Дијаметар : 1 1 / 2" (3.8 cm)Влезот Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)Штекер Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за ХОНДА фит 1.5 LГОДИНА : 20072013ОЕМ : 16730 MATD0016730 MCF00316730 MCJ000ГодинаНаправиМоделТримМоторот2013за ХондаОдговараБаза Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2013за ХондаОдговараDX Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2013за ХондаОдговараLX Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2013за ХондаОдговараСпорт Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2012за ХондаОдговараБаза Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2012за ХондаОдговараDX Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2012за ХондаОдговараDXА Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2012за ХондаОдговараLX Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2012за ХондаОдговараСпорт Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2011за ХондаОдговараБаза Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2011за ХондаОдговараDX Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2011за ХондаОдговараLX Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2011за ХондаОдговараСпорт Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2010за ХондаОдговараБаза Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2010за ХондаОдговараDX Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2010за ХондаОдговараLX Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2010за ХондаОдговараСпорт Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2009 годиназа ХондаОдговараБаза Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2009 годиназа ХондаОдговараDX Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2009 годиназа ХондаОдговараLX Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2009 годиназа ХондаОдговараСпорт Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2008 годиназа ХондаОдговараБаза Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2008 годиназа ХондаОдговараDX Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2008 годиназа ХондаОдговараLX Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2008 годиназа ХондаОдговараСпорт Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2007 годиназа ХондаОдговараБаза Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно Aspirated2007 годиназа ХондаОдговараСпорт Hatchback 4Вратата1.5 L 1497 CC l4 ГАС SOHC Природно AspiratedГаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

DEN 1627.20

WLR - AN10 МАСЛО КУЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ 30 РЕДОВИ МАСЛО КУЛЕР + МАСЛО ФИЛТЕР АДАПТЕР + НАЈЛОН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПЛЕТЕНКА ЦРЕВО СО PQY НАЛЕПНИЦА+КУТИЈА

WLRING ПРОДАВНИЦА AN10 МАСЛО КУЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ 30 РЕДОВИ МАСЛО КУЛЕР + МАСЛО ФИЛТЕР АДАПТЕР + НАЈЛОН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПЛЕТЕНКАЦРЕВО СО PQY НАЛЕПНИЦА+КУТИЈА WLR 7030+KIT2ПРИМЕНА : УниверзалнаВО / ОД : Е10ГОЛЕМИНАБлок Сендвич Адаптер, Филтер Адаптер, Навој Акции Блок Тема Адаптери,Масло Филтер Навој Адаптер, 10 НЕКОЈ машки фитинзи, 1 / 8" NPT Bung Опфаќа(за употреба ако не се користи било сензори), Монтажа Заграда,Сите потребни Дихтунзи Како што е Прикажано Од Сликата ПогореНА МОНТИРАЊЕ& ПЛЕТЕНКА ЦРЕВО ЛИНИЈА ГОЛЕМИНА НА : 1.должина : 1 M(090 DEGREE)2.Должина : 1.2 M(090 DEGREE)Пакетот Вклучува : 1 Сет x МАСЛО КУЛЕР за ПОЛНЕЊЕСите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.Професионалната инсталација се препорачува.

DEN 3686.00 3880.32

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за LADA 112 ,1.5 L 1995-1999 1996 1997 1998 со инсталирање на комплет

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за LADA 112 ,1.5 L 19951999Димензии : Вкупна Должина (совет за тл) : 4 1 / 2" (11.5 cm)Должина на Пумпа Тело Метал Случај : 2 5 / 8" (6.6 cm)Пумпа за Тело со Дијаметар : 1 1 / 2" (3.8 cm)Влезот Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)Штекер Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за LADA 112ГОДИНА : 19951997БелешкиНаправиМоделГодинаВаријантаBodystyleТипМоторотза Lada1121995 [19952014] HatchbackHatchback1.51499ccm 78 HP 57 KW (Бензин)за Lada1121996 година [19952014] HatchbackHatchback1.51499ccm 78 HP 57 KW (Бензин)за Lada1121997 година [19952014] HatchbackHatchback1.51499ccm 78 HP 57 KW (Бензин)за Lada1121998 година [19952014] HatchbackHatchback1.51499ccm 78 HP 57 KW (Бензин)за Lada1121999 година [19952014] HatchbackHatchback1.51499ccm 78 HP 57 KW (Бензин)Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

DEN 1627.20

ДИЗЕЛ Исклучи Електромагнетниот 12K5SUC5S SA4562 119653-77950 Одговара За KUBOTA JOHN DEERE

ДИЗЕЛ Исклучи Електромагнетниот 12 K5 SUC5 S SA4562 11965377950 Одговара За KUBOTA JOHN DEERE100% Сосема НовОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел од Една Година Гаранција! СТОП ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИОТ замена ЗА YANMAR 4 TNV94 LSFN ,4 TNV98 LSFN,4 TNV106GGE Мотор 1503 ES12 S5 SUC5 S, ЗА ЛИФТОВИ Име : Гориво затвори електромагнетниот вентил Модел : 1503 ES12 S5 SUC5 S (WOODWARD / СИНХРОНИЗИРАНО ЗАПОЧНЕТЕ НЕМА.) Дел Број 11965377950 Напон : 12 Volt Мотори : Yanmar 4 TNV94 LSFN ,4 TNV98 LSFN,4 TNV106GGE Yanmar R557 , R607, 3 TNE84 Примена : за JOHN DEERE,TAKEUCHI, KOMATSU,KUBOTAC (Skid Steer), 550 G (Dozer), 570 LXT, 580 Супер L (Loader), 580 L (Loader Серија 2), 584 E (Лифт Камион), 585 E (Лифт Камион), 585 G (Лифт Камион), 586 E (Лифт Камион), 588 G, 590 Супер L (Backhoe), 590 Супер M (Backhoe), 650 G (Роботот), 660, 686 G, 75 XT (Skid Steer), 85 XT (Skid Steer), 860, 90 XT (Skid Steer), 95 XT (Skid Steer), MX100 (w / 5.9 L Мотор), MX110 (w / 5.9 L Мотор), MX120 (w / Cummins 5.9 L Мотор), MX135 (w / Cummins 5.9 L Мотор), MX150, MX170.

DEN 911.52

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за АЛФА Ромео Купе 2.0 L со инсталирање на комплет

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за АЛФА Ромео Купе 2.0 LДимензии : Вкупна Должина (совет за тл) : 4 1 / 2" (11.5 cm)Должина на Пумпа Тело Метал Случај : 2 5 / 8" (6.6 cm)Пумпа за Тело со Дијаметар : 1 1 / 2" (3.8 cm)Влезот Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)Штекер Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm) АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за АЛФА Ромео Купе 2.0 L ГОДИНА : 1993КомпатибилностПогоден за следните Возила се Направи / Модел / Моторот CC / КС Година за Алфа Ромео 145 1.6 јас Hatchback 1596cc 8v 103bhp 10 / 1994 03 / 1997 за Алфа Ромео 146 1.6 јас Hatchback 1596cc 8v 103bhp 06 / 1995 03 / 1997 за Алфа Romeo GTV 2.0 јас GTV Купе 1970cc 16v 150 / 155bhp 04 / 1996 / за Алфа Romeo GTV 2.0 јас GTV Купе 1970cc 16v 150 / 155bhp 04 / 1996 / за Алфа Ромео GTV 3.0 јас GTV Купе 2959cc 24v 218bhp 10 / 2000 / за Алфа Ромео GTV 3.0 јас GTV Купе 2959cc 24v 218bhp 01 / 1998 / за Алфа Ромео SPIDER 96 2.0 јас Spider Конвертибилна 1970cc 16v 150 / 155bhp 04 / 1996 / Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

DEN 1627.20

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за Рено Лагуна II X74, 2001-2008 2002 2003 2004 2005 2006 2007 со инсталирање на комплет

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за Рено Лагуна II X74, 20012008Димензии : Вкупна Должина (совет за тл) : 4 1 / 2" (11.5 cm)Должина на Пумпа Тело Метал Случај : 2 5 / 8" (6.6 cm)Пумпа за Тело со Дијаметар : 1 1 / 2" (3.8 cm)Влезот Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)Штекер Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за Рено Лагуна II X74ГОДИНА : 20012008Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

DEN 1627.20

Нови Intank EFI Гориво Пумпа со цедилка за DAIHATSU Материја 1.3 L/1.5 L 2007 - со инсталирање на комплет

Нови Intank EFI Гориво Пумпа со цедилка за DAIHATSU Материја 1.3 L / 1.5 L 2007Димензии : Вкупна Должина (совет за тл) : 4 1 / 2" (11.5 cm)Должина на Пумпа Тело Метал Случај : 2 5 / 8" (6.6 cm)Пумпа за Тело со Дијаметар : 1 1 / 2" (3.8 cm)Влезот Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)Штекер Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за DAIHATSU Материја 1.3 L / 1.5 LГОДИНА : 2007Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

DEN 1771.20

злото енергија AN4 Нерѓосувачки Челик Плетенка Сребро Масло Гориво Црево 1M+AN4 Директно Црево Крајот+AN4 180Degree Вртливата Фитинзи Масло Адаптер

метар метарAN4 Нерѓосувачки Челик Плетенка Сребро Масло Гориво Црево 1 M+AN4 Директно Црево Крајот+НА 4 180 Степен Вртливата Фитинзи Масло Кулер КолекцииОпис На Производот : 100% Сосема НовПримена : Универзален, како што се : Нафта / Гориво / Вода / ТечностВоздух ЛинијаСпецификација За Производ : Боја : Црна, Црна и црвенаОперативен температура : 40 Степен С до +350 Степен F* Гориво Црево Фитинг Материјал : Висок Квалитет Лесни Т6061 Алуминиум* Гориво Црево Материјал : Внатрешно црево : сипии синтетички каучукСредниот слој : 304 од не ' рѓосувачки челик жица mesh ракавНадворешниот слој : Висок квалитет плетенка најлон* Гориво Црево Фитинг Големина : AN4* Гориво Црево Димензии(Прибл.) : Висок Квалитет На Лесни Т6061 АлуминиумВнатре Дијаметар : 0.22" / 5.56 ммНадворешен Дијаметар : 0.44" / 11.18 mmРаботен Притисок : 1000 PSI / 69 БарПукна Притисок : 6000 PSI / 420 БарПакетот вклучува : AN4 Директно ВРТЛИВАТА Црево Крајот × 1 КОМПЈУТЕРAN4 180 Степен Вртливата Црево Крајот × 1 КОМПЈУТЕРAN4 Двојно Нерѓосувачки Челик Плетенка Црево × 1 M

DEN 324.00 432.00

универзална Алуминиум моторното Масло се Фати Резервоарот плоштадот резервоарот за гориво, Штекер: 9mm ,со лого (сино/сребрена/црна)

универзална Алуминиум моторното Масло се Фати Резервоарот плоштадот резервоарот за гориво, Штекер : 9mm ,со лого (сино / сребрена / црна) Дербито масло фати резервоарот ќе се одржи оваа мрсна спореден производ од страна на отстранување на од на суспензијата во рамките на внесувањето воздух поток...

DEN 384.00

Нови Гориво Исклучи Електромагнетниот за Ford 5.9 L 8.3 L Cummins Дизел 2-1/2 гром проред

Нови Гориво Исклучи Електромагнетниот за Ford 5.9 L 8.3 L Cummins Дизел 21 / 2 гром проред 100% Сосема Нов ОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот Дел од Една Година Гаранција!Спецификација : 21 / 2" гром проред, 3 круг игли,плоштад заеднички род крајот, 12 Volt...

DEN 2010.24

НОВИ Инјектор за Гориво (8) ЗА FITMercedes-Benz SL500 CL500 CLK430 E430 4.3 5.0 L L V8 0280155744 1998-2002

Ефектот на бензин инјектор,Млазницата е еден од клучните делови на моторот, неговите работни услови директно ќе влијаат врз перформансите на моторот...

DEN 3456.00

AN10-10 Е Директно Црево Крајот 180 Степен Вртливата Фитинзи за Полнење AN10 Нерѓосувачки Челик Плетенка Масло Гориво Црево Линија Трки Црево 1M

AN1010 Е Директно Црево Крајот 180 Степен Вртливата Фитинзи за Полнење AN10 Нерѓосувачки Челик Плетенка Масло Гориво Црево Линија Трки Црево 1 MОпис На Производот : 100% Сосема НовПримена : Универзален, како што се : Нафта / Гориво / Вода / ТечностВоздух ЛинијаСпецификација За Производ : Боја : Сребрена, црвена и синаОперативен температура : 40 Степен С до +350 Степен F* Гориво Црево Фитинг Материјал : Висок Квалитет Лесни Т6061 Алуминиум* Гориво Црево Материјал : Внатрешно црево : сипии синтетички каучукСредниот слој : 304 од не ' рѓосувачки челик жица mesh ракавНадворешниот слој : Висок квалитет плетенка најлон* Гориво Црево Фитинг Големина : AN10* Гориво Црево Димензии(Прибл.) : Внатре Дијаметар : 0.56" / 14.27 mmНадворешен Дијаметар : 0.82" / 20.83 mmРаботен Притисок : 500 PSI / 34.5 БарПукна Притисок : 2000 PSI / 138 БарПакетот вклучува : AN10 Директно ВРТЛИВАТА Црево Крајот × 1 КОМПЈУТЕРAN10 180 Степен Вртливата Црево Крајот × 1 КОМПЈУТЕРAN10 Двојно Нерѓосувачки Челик Плетенка Црево × 1 M

DEN 518.00 609.12

AN6-90 90 степени Алуминиум Масло Кулер Црево Фитинг Вртливата Црево Крајот Фитинг Адаптер Масло Гориво Линија

AN690 90 степени Алуминиум Масло Кулер Црево Фитинг Вртливата Црево Крајот Фитинг Адаптер Масло Гориво Линија CNC Палка Алуминиумска Цевка Крајот Фитинг Големина : AN6 Тип : 90 степени Количина : 1 100% осигурување на квалитет и тестирани за да се обезбеди врвен квалитет...

DEN 168.00

Д1 SPEC Трки Масло Може да се Фати Резервоарот Може да (sliver/сино/црна/црвена)

SPEC 9mm Трки Масло Може да се Фати Резервоарот Може да (sliver / сино / црна / црвена)Опис : се Спречи јаглерод buildups во crankcase Одржување на целокупното здравје на моторот Стилски и професионален изглед во моторот bay Прифатлива & ефикасен надградба Едноставна инсталацијаМасло се Фати Тенкови се соберат нафта, влага и кренат во воздух од страна на гас што предизвикува јаглерод и преработката на startup во доза систем и моторот за да ги задржиме чиста.Најчестите setup конфигурации се помеѓу мотор crankcase & доза цела или помеѓу внесувањето воздух & мотор crankcase, или и двете.Кутијата содржи месеци и црева; бидејќи ова е фати може да е дизајниран за универзална fitment и конфигурации може да се разликуваат зависи од фактичкото користење, корисниците би можеле да очекуваме да се извор за подолги црева во должина или прилагодено држачи.Ве молиме изберете бојата што сакате, инаку ние ќе случајно send.

DEN 374.40

LZONE ТРКИ - Близнак Гориво Пумпа Заградата Палка Алуминиум Собранието ШТЕКЕР Колектор Во Црно за 044 гориво пумпа W/ PQY Логото LD2642-QY

start Isv Module Wrap9906end Isv Module Wrap9906LZONE ТРКИ Близнак Гориво Пумпа Заградата Палка Алуминиум Собранието ШТЕКЕР Колектор Во Црно за 044 гориво пумпаW / PQY ете оди JRLD2642Машински да се земе близнак 60mm пумпи како што 044, 910, 125, 984 & повеќе,овие палка на платите, исто така може да понуди и други корисна монтажа решенија!Силна Палка легура изградбаНерѓосувачки челик ален главата заврткиЕлоксирани финишЌе одговараат 044, 984 и 910 за гориво пумпа.Пакетот Вклучува : 1 x PC БЛИЗНАК ГОРИВО ПУМПА ЗАГРАДАТАСите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата.Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци.Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате.Професионалната инсталација се препорачува.

DEN 624.00 693.12

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за ХОНДА CD CE Vtec 2.2 L 2.3 L 2.4 3.0 L L 1997-2005 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 со инсталирање на комплет

Нови Intank EFI Гориво Пумпа за ХОНДА CD CE Vtec 2.2 L 2.3 L 2.4 3.0 L L 19972005Димензии : Вкупна Должина (совет за тл) : 4 1 / 2" (11.5 cm)Должина на Пумпа Тело Метал Случај : 2 5 / 8" (6.6 cm)Пумпа за Тело со Дијаметар : 1 1 / 2" (3.8 cm)Влезот Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)Штекер Дијаметар : 5 / 16" (0.8 cm)АВТОМОБИЛ МОДЕЛ : за ХОНДА CD CE VtecГОДИНА : 19972005НаправиМоделСеријаМесец / ГодинаМоторот КодотМоторотза ХондаСпогодбаЦД10 / 9312 / 97F22 B2.2 Lза ХондаСпогодбаCE12 / 974 / 99F23 A12.3 Lза ХондаСпогодбаVtec12 / 978 / 03F23 Z2.3 Lза ХондаСпогодбаVtec12 / 978 / 03J30 A13.0 Lза ХондаСпогодбаVtec6 / 0305'J30 A43.0 Lза ХондаСпогодбаЕвра6 / 0305'K24 A32.4 LОЕМ : 16730 MATD0016730 MCF00316730 MCJ000Гаранција : Половина година гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Купи со доверба...

DEN 1627.20

AN4-0 0 Степен Алуминиум Масло Кулер Црево Фитинг Вртливата Црево Крајот Фитинг Адаптер Масло Гориво Линија

AN40 0 Степен Алуминиум Масло Кулер Црево Фитинг Вртливата Црево Крајот Фитинг Адаптер Масло Гориво Линија CNC Палка Алуминиумска Цевка Крајот Фитинг Големина : AN4 Тип : 0 Степен Количина : 1 100% осигурување на квалитет и тестирани за да се обезбеди врвен квалитет...

DEN 96.00

злото енергија AN6 Директно 45 90 180 Степен Масло Гориво Вртливата Црево Крајот Фитинг Масло Црево Крајот на Адаптерот за Полнење Црна

AN8 Anoized Алуминиум Масло Гориво Вртливата Црево Директно 45 90 180 Степен Црево Крајот Масло Кулер Колекции Црна1.Големина : AN4,6,8,10,12 AN4,AN6, AN8, AN10,AN12 не значи 4mm,6mm, 8mm, 10мм,12mm...

DEN 142.00 189.12