• Ново
снек јадење десерт сад одговара на стакло сад креативни салата сад нова идеја храна плоча се поставува задржи свежа 4 слоеви кујна додаток сет

снек јадење десерт сад одговара на стакло сад креативни салата сад нова идеја храна плоча се поставува задржи свежа 4 слоеви кујна додаток сет

DEN 2712.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

целосно четири слоеви, цената е за еден сет материјал : висок квалитет на стакло висина 22.2 cm

Особините

Тип:
Готвење Алатка Поставува
Материјал:
Стакло
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,LFGB
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Производителите на големо нерѓосувачки челик соја сос оцет масло за готвење шише метал кујна масло шише

КАРАКТЕРИСТИКИ : Производителите на големо нерѓосувачки челик соја сос оцет масло за готвење шише метал кујна масло шише Големина : 550 ML Пакет : Нормален Спакувани.ПЛАЌАЊЕ : 1...

DEN 1440.00 1800.00

100 компјутери Nonstick силикони дупчиња turners тенџере лопата готвење шпатула Силикони пржени лопата флексибилни силикони тарнер шпатула

Материјал : Храна одделение силиконски Ова е Практичен силикони пржени лопата.со храна одделение силиконски,тоа е лесно да се чисти.и исто така,тој е безбеден и здрав.Дупка дизајн,тоа може да биде обесен,па,тоа е лесно да се продавница.Во спротивно,Нестап и Антижешка се неговата функција.тоа е добар помошник...

DEN 10320.00

50 компјутери силиконска гума, Силикони Лажица/силикони лопата за Торта Алатка Кујна Додаток Бои

Силиконски Лажица / силикони лопата за Торта Алатка Кујна Додаток Бои за торта со храна одделение големина на : 20.5*4.8*1.0 cm тежина : 50.6 g Карактеристики на Производот : 1.Материјал : siliocne глава100% од храна одделение силиконски ,без мирис или вкусови 2.Температура : 40 до 230 степени65 F на +400 F 3.Флексибилни за лесно отстранување на печива и лесно да се чисти 4.Средина заштитни

DEN 4416.00

Поддршка на алатки Задебелување на скара рерна алуминиумска фолија 5m

Поддршка на алатки Задебелување на скара рерна алуминиумска фолија 5mМатеријал : висок квалитет на алуминиумска фолија хартијаДимензии : 30 см x 5 m ( всушност, само е над 4 метри, ве молиме да се купи претпазливо ако умот)Производ карактеристики : употреба на високо квалитетни алуминиумски фолии материјал, здравје и безбедност, кујната за готвење, печење, скара храна, нема потреба чистење на фиоката.Бренд : YH Боја класификација : сина и бела Точка бр : 0010.9

DEN 153.00 168.00

100Pcs/Многу Teabags 5.5 x 7CM Филтер кесички nonwoven ткаенина Празни Миризливи Кеси Кујна

Напомени : ве Молиме бидете сигурни дека сте го напуштиле правилниот пост код и адресата или пакет на услуги може да бидат вратени од страна на поштата! Ви благодариме за разбирањето!Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет, Нема загадување на нашите околности Начини на печат исклучување : печат тоа надвор од string Не користите жешко железо или електрични железо Овие кеси се користи за пополнување со 3 ~ 8g мешавина на чај или сува трева или растенија Погодни за чај, зачини и билни прав Големина : од 5.5 x 7cm Материјал : НеПлетени Фа б rics Боја : бела Тежина : 30g Пакет се вклучени : 100pcs Празни Чај КесиПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

DEN 167.00 196.32

100 компјутери силиконска гума, Силикони Лажица/силикони лопата за Торта Алатка Кујна Додаток Бои

Силиконски Лажица / силикони лопата за Торта Алатка Кујна Додаток Бои за торта со храна одделение големина на : 20.5*4.8*1.0 cm тежина : 50.6 g Карактеристики на Производот : 1.Материјал : siliocne глава100% од храна одделение силиконски ,без мирис или вкусови 2.Температура : 40 до 230 степени65 F на +400 F 3.Флексибилни за лесно отстранување на печива и лесно да се чисти 4.Средина заштитни

DEN 7776.00