• Ново
Бесплатен превозот Автоматско замав 180 степен ротирачки тревник sprinkler наводнување

Бесплатен превозот Автоматско замав 180 степен ротирачки тревник sprinkler наводнување

DEN 2399.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

19 дупки пластични осцилирачки sprinkler
Спецификации
19 дупки наводнување опрема
лесно да се задржи, да ги преземе и складирање
убава вода шема
Точка бр : DY7060
1-дупка пластични осцилирачки sprinkler
Тоа може да се користи во градина наводнување
лесно да се задржи се земе и складирање
убава вода шема
Пакување ракав картичка
Материјал : ABS
големина : 49cm X6cm X12cm
тежина : 0.67 kg
Се применуваат притисок 1-6bar

Особините

Тип:
Sprinklers
Sprinkler Тип:
Осцилирачки
Број На Модел На:
DY7060

Купувачите избираат и

100pcs/пакет Ротари Sprinkler Со 1/4 Barb Виси Микро Sprayer Atomized Спреј за Наводнување Градинарство Микро Капе Фитинг M131A

1.Производ : 360 Degree Не Occluded Ротари Sprinkler2.Материјал : ПП + ПОМ3.Спреј Дијаметар : 5.06.0 метар4.Работни Флукс : 120200 L / H5.Примена : Главно Се Користи За Овошје Ослободува,Seedling Наводнување,Courtyards Цвет Наводнување,Стаклена Ладење6.Монтажа : A...

DEN 1407.84

10pcs 1/2 Женски Адаптер Центрифугални Sprinkler Ротирачки Млазницата Atomizing Млазницата Отворено /Стаклена градина Наводнување Систем

10pcs 1 / 2" Женски Адаптер Центрифугални Sprinkler Ротирачки Млазницата Atomizing Млазницата Отворено / Стаклена градина Наводнување СистемДруги Производи1...

DEN 595.00 762.72

5PCS/Торба Црна Лактот PE Цевка Фитинзи за Вода Поврзување Наведнуваат ЈП Camlock Спојка Пејзаж Наводнување Уред

5 PCS / Торба Црна Лактот PE Цевка Фитинзи за Вода Поврзување Наведнуваат ЈП Camlock Спојка Пејзаж Наводнување УредМатеријал : ППЦевка дебелина : 2.0 0.8 mmПотекло : КинаДијаметар : 20110 ммКарактеристики : висок притисок отпорност, отпорност на корозија1...

DEN 408.00 479.52

5 x Z&W ACC04 PS Ултра Pop-Up Sprinklers со 12' Прилагодливи Млазници

ACC04 Висок квалитет за наводнување sprinkler, popup sprayer; Спецификации1.Висок квалитет на popup sprayer за пејзаж наводнување2.Број на модел : ACC04 12 AN3.Млазницата : 12 AN4.Млазницата боја : ЗеленаДетали за производот : 1...

DEN 1920.00

Градина Sprinklers Автоматско полевање Косилка за Трева 360 степени Круг Ротирачки Вода Sprinkler 3 Млазници Три Рака Градина Цевка Цевка

Карактеристики : Хидраулични диск, 360 степен ротацијаНагоре вода спреј висина : околу 2,53mНадвор од вода спреј растојание : околу 45 метриПроизвод во боја : случајниПакет Се Вклучени : 1x 360 степени SprinklersИли1x (360 степени Sprinklers + 3 еез брз полнач)ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети...

DEN 326.00 383.52

системи за наводнување во тревникот и пејсаж за наводнување К-Дожд RPS75 4 во. Pop-Up Прилагодливи

Спецификации : · Доводното – 3 / 4" Женски Навој NPT · Лак на Вредноста Спектар 40 до 360 степени · Проток Спектар .75 да 8.2 GPM · Притисок Рејтинг – 30 до 70 PSI · Врнежи го Оценувате .12 да 1.16 Инчи На Час (во Зависност од Растојанието и Млазницата) · вкупна Висина (Појави Долу) 7 3 / 8" · се Препорачува Проред – 25' 45' · Радиус – 22 "на 51' · Млазницата Траекторијата – 25 степени · Низок Агол Млазницата Траекторијата 11 степени · 8 Стандардни и 4 Низок Агол Млазници Вклучени · Стој Висина – 43 / 4" Женски Навој NPT Доводното – го Заменува сите стандардни rotors Директна замена за Ловец ® PGP ® Столб се вклопува во постојните Ловец ® PGP ® канти Едноставно unscrew постојните столб од PGP ® може да се замени со RPS75 столб Врвот на Вредноста – Не обука е потребно, RPS75 ги има истите прилагодување постапка како Ловец ® PGP ®Целосна и Дел круг ротација – Обезбедува целосен опсег на приспособување од 40* да 360* Универзална приспособување на алатката Компатибилни со постоечката Ловец ® производи Гумени Капак – Заптивки од нечистотија и се зголемува производ издржливост Широк Избор на Млазници Обезбедува флексибилност во системот дизајн

DEN 911.52

1pcs 360 степени 13mm 15mm 18mm Интерфејс Рокер Градина Sprinkler Применливи Земјоделски Растенија Овоштарник Систем за Наводнување

[xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. опис на ПроизводотСпецификации : 1.360 Степен Прилагодливи Пластични Рокер млазницатаПритисок : 150300 KPAСообраќај : 0.81.3 M3 / HОпсег : 613 MБоја : случајни боја зелена делМатеријал : ПластикаГолемина : 1 / 2 "2.G1 / 2 " Пластични СкокСпецификација : G1 / 2 "Боја : ЗеленаПакет пакет : 1 x G 1 / 2 " Пластични Скок1 x 360 степени Прилагодливи Пластични Рокер млазницатаНие и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Купувачот Совети Превозот Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата...

DEN 157.00 192.00

200pcs/pack 8 LPH PC Dripper Притисок Компензираат Земе Освен Dripper Капе Emitter Турбо Стил На Линија Dripper N103

1.Datasheet : A Прилагодливи Проток Опсег : 2 L 4 L 8 LБ Притисок Опсег : 150300kpaВ Материјал : ПП Пластични2.Монтажа : PE Цевки Или 1 / 4" Micro Tube3.Special : може да се користи на стрелките капе систем ;

DEN 1579.68

DN25 DN40 DN50 бакар двојно млазницата рог утро слава базен пејзаж градина rockery фонтана

Доколку купувачот не се обиде да утврди на млазницата да се обидат да се чисти веднаш, ако голем дел од вода и слоевита третман не падне во внатрешноста на млазницата да се врати!!! Ова го извести согласност на купување плаќање! Производителите! Име на производ : двоен млазницата trumpetflower Производ материјал : Месинг спецификација на Производот : 1 инч (DN25) од 1,5 инчи (DN40) 2 инчи (DN50) Една педа на млазницата одговара на PPR на 32милиметри цевка од 1,5 инчен млазницата одговара на PPR од 50mm цевка 2 инчен млазницата одговара на PPR 63mm цевка карактеристики на Производот : оџакот само две сребрени печурки раководител слој, кога водата како две цветаат цвеќиња, сребрена печурки се наредат во сцена.

DEN 1113.00 1196.64

E74 50pcs Микро Проток Dripper Капе Главата 1/4 Црево Наводнување Misting трговија на Големо Пад на Превозот

Опис : 8 спреј дупка и може да се прилагоди вода проток , исто така, за сечењето на проток на вода за конекција : 1 / 4" црево, ID 4mm / OD 7mm Материјал : пластика За земјоделство, тревник, дворот sprinkler наводнување капе Количина : 50pcsПакетот вклучува : микро dripper x 50pcs

DEN 91.00 104.16

Трговија на големо 100pcs Земјиште Вметната Прилагодливи 360 степени Капе Стрелка Sprinkler Градина Flowerpot Панталони Наводнување Капе Систем Фитинзи

Трговија на големо 100pcs Земјиште Вметната Прилагодливи 360 степени Капе Стрелка Sprinkler Градина Flowerpot Панталони Наводнување Капе Систем ФитинзиДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел ...

DEN 936.00 1199.52

wxrwxy ротирачки sprinkler млазници ротирачки вода sprinkler наводнување капка по капка градина наводнување наводнување 1/2 Конектор 2 парчиња

wxrwxy ротирачки sprinkler млазници ротирачки вода sprinkler наводнување капка по капка градина наводнување наводнување 1 / 2 КонекторПакување : 2 парчиња млазницата...

DEN 81.00 103.20

Трговија на големо 300pcs Висок Квалитет Директно Капе Стрелка Emitter За 3/5мм Црево Поврзување на Градинарски Растенија Наводнување Наводнување Капе Глава

Трговија на големо 300pcs Висок Квалитет Директно Капе Стрелка Emitter За 3 / 5мм Црево Поврзување на Градинарски Растенија Наводнување Наводнување Капе ГлаваЦената Го Вклучува Превозот ЦенаДобредојдовте да Контактирате со нас За Голема Количина ЦелПримена1 , За 3 / 5мм поврзување на црево2 , Одговара за растенија и капе наводнување индивидуални palntsДруги Наводнување Фитинзи​1...

DEN 973.00 1247.52

5-20 милиони Времето Автоматско Наводнување капка по капка Систем Балкон Стакленички Цвет Наводнување Колекции Беспилотни Операција Irrigator

Времето Автоматско Наводнување Капка По Капка Систем Балкон Стакленички Цвет Наводнување Колекции Беспилотни Операција Irrigator Бесплатен Превозот4 Систем колекции се достапни за изборот како табела .1...

DEN 2240.00 2731.20

500pcs 90 степени Цвет и Плод на Дрвото Наводнување Уред Сина Вметнете Микро Спреј Рефракција Млазницата Sprinkler Наводнување Emitters

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 500pcs 90 степени Цвет и Плод на Дрвото Наводнување Уред Сина Вметнете Микро Спреј Рефракција Млазницата Sprinkler Наводнување EmittersФункцијаИме на производ : 90 степени Сина Вметнете Микро Спреј Рефракција МлазницатаЗаеднички големина : Поврзете со 6mm рамен конекторПроток : 2030 L / HРабота Притисок : 1.5~3kgПрскање Опсег : 0.9~1.1 mПримена : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски наводнување,Цвет Тенџере Наводнување,Ладење Прашина Превенција Можеби Како Што Се : Почитувани Клиенти,Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу : За Данок НаСо оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар...

DEN 1382.00 1867.20

Z&W ACC02AN - 2 Професионални Pop-up Sprinkler X10 Прилагодливи Шема (0to 360 Степени)

СпецификацииПластични Градина Автоматско Наводнување PopUp Sprinkler 0360 Spray АголТоа е кабинет корисни sprayerЛесно се прилагодува на аголПластични Градина Автоматско Наводнување PopUp Sprinkler 0360°Спреј Агол1...

DEN 2880.00

4L 8L 16L Градина Sprinklers Знаме Drippers Не Притисокот Компензираат Земјоделството за Наводнување Наводнување Уред Со 4mm Barb 200Pcs

Производ Презентација : Ова Наводнување Dripper Поврзува 4 / 7mm црево е широко се користат во хортикултура наводнување,балкон градинарство, градина наводнување и други места...

DEN 746.00 932.64

1pcs G1/2 Прилагодливи Рокер Sprinkler Наводнување За Земјоделство, Градина Алатки И Растенија Зеленчук Компоненти на Системот за Ладење

[xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][35112][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. опис на Производот360 степени Прилагодливи Пластични Рокер млазницатаПондериран рака за побавно ротација и подобро вода покриеностDiffuser завртка раскинува вода крак за подобрување на вода покриеностStraightthroughпроток sprinkler дизајн за супериорни перформанси во валкана вода условиСпецификации : Притисок : 150300 KPAСообраќај : 0.81.3 M3 / HОпсег : 613 MБоја : случајни боја зелена делМатеријал : ПластикаГолемина : 1 / 2 "Нето Тежина : 50gПакетот вклучува : 1 x Млазницата Наводнувањекомандната линија : Пакет не вклучува зелена Заграда, ако треба зелена Заграда, може да се купи во нашата продавница екстра!Ние и ветуваме : да обезбедиме квалитетни производи, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме пишете ни во времето, ние ви даде најдоброто решение![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Купувачот Совети Превозот Детали Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата расчисти исплата...

DEN 79.00 100.32

G 1 Женски Навој Градина Двојно Млазницата Ротирачки Sprinklers 360 Степени Автоматско Спреј За Наводнување На Тревникот Наводнување Emitter

G 1" Женски Навој Градина Двојно Млазницата Ротирачки Sprinklers 360 Степени Автоматско Спреј За Наводнување На Тревникот Наводнување EmitterДобредојдовте да контактирате со нас за голема количина на налозиPls се провери големината внимателно пред целПроизвод Детали DescribtionИме на производ : G 1"Женски навој 360 ангел автоматско ротирање sprinkler Материјал : не' Рѓосувачки Челик+Инженеринг пластични Тежина : 240 г Боја : Црна+Црвено Поврзете Големина : G 1" Машки конец фитинзи Работа Притисок : 4~6.5 кг Проток на Вода : 2600 L~5800 L / h Спреј Дијаметар : 15~28 метри​ Производ КарактеристикиГлавен материјал е висока сила и отпорност на абење инженеринг palstic ...

DEN 600.00 799.20