• Ново
Changsheng EFR 15V 150W крушка светилка MR16 првенство Светилка GZ6.35 халоген светилка efr 150w 15v халоген светилка сијалица

Changsheng EFR 15V 150W крушка светилка MR16 првенство Светилка GZ6.35 халоген светилка efr 150w 15v халоген светилка сијалица

DEN 2544.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

КС Код ANSI Моќ Тензија avg.животот Боја Темп. База W V часот К C2003 EFP 100 12 50 3250 GZ6.35 C2011 EFR 250 15 50 3300 GZ6.35 C2013 ENX 360 82 75 3300 GY5.3 C2015 ENH 250 120 175 3200 GY5.3
Слика на EFR :
Сертификат за 15v 150w :
Нашата фабрика ќе се одморат во Февруари 8 та, како и за Кинеската нова година Празник, Ние ќе се вратам на работа во Февруари 23th.Жал ми е за донесување толку многу непријатности

Особините

Тип На Објект:
Халоген Светилки
Зрак Агол(°):
12/9
Просечен Живот (часот):
50
Прозрачна Флукс:
10000
База Тип:
MR16
Примена:
Професионални
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
1%
Спецификација:
H10
Боја Temp(К):
3400
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Број На Модел На:
EFR
Напон:
15V
Напон:
110-240V

Купувачите избираат и

AC220V 240V 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ Marconi Крушка Светилка Гроздобер Lumiled Репродукција 40 Вати 60 Вати чисто Стакло Огномет E27 ST64

ОписИзвор на светлина тип : ST64 *2Wattage : 40w 60wНапон : 110 или 220 V(Тоа е подобро ќе ме напушти стил ви треба.)Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Кафуле, итнГолемина на : H 150mm W 64mmБоја : Транспарентна(Како слика ја покажува)Материјал : СтаклоОдличен квалитет на ОЕМ Тела со Ист Дизајн.Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно;СОСЕМА НОВ, НЕИСКОРИСТЕНИ ПРЕДМЕТИ ВО ФАБРИЧКИТЕ КУТИЈА! (КЛИКНЕТЕ ПОДОЛУ ЗА 10 PCS ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО)

DEN 501.00 527.52

Халоген G4 20W DC 12V го Замени LED Светилка Bombillas Lampada Ампулата Кристал lampara Celling Светилка Лустерот Ѕид LED Сијалица

Превозот Обично вашата парцели се испраќаат во рок од 5 дена Ние само брод да се потврди цел адреси Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса...

DEN 25.00 29.76

Халоген Сијалица Јод Волфрам Светилка Цевка Светлина 118MM 500W Домаќинство Дома Материјали

Опис : Изглед боја : Транспарентна+белаМатеријал : СтаклоСијалица димензии : Дијаметар 1.3 см, должина 11.8 cmВлезен напон : AC220240 VФреквенција : 5060 HZМоќност : 500 WЗрак агол : 360(степен)Ефективна живот : 5000(В)Прозрачна флукс : 1000 LMЗаштита одделение : АКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Еколошки, ниска потрошувачка на енергијаОдлично осветлување за внатрешна и надворешна употреба.Пакет листата : Халоген светилка * 11...

DEN 60.00 96.48

10PCS/МНОГУ Marconi Крушка Светилка Гроздобер Lumiled Репродукција 25 Вати 40 Вати чисто Стакло Огномет E14 ST48 AC120V Или 220V За Кафе

ВНИМАНИЕ : ДВЕ ХАЛОГЕН ФОРМА ЗА ИЗБОР 110v или 220v (Pls оставете порака до нас.)ОписИзвор на светлина тип : ST48 *10 (поевтино отколку само да купи 1 buc.)Wattage : 40wНапон : 110 или 220 V(Тоа е подобро ќе ме напушти стил ви треба.)Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Кафуле, итнГолемина на : H 110mm Кол 48mmБоја : Транспарентна(Како слика ја покажува)Материјал : СтаклоОдличен квалитет на ОЕМ Тела со Ист Дизајн.Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно;СОСЕМА НОВ, НЕИСКОРИСТЕНИ ПРЕДМЕТИ ВО ФАБРИЧКИТЕ КУТИЈА! (КЛИКНЕТЕ ПОДОЛУ ЗА 1 PCS МАЛО)

DEN 1277.00 1344.00

A19 E27 Лофт Lumiled ЈАГЛЕРОД ФИЛАМЕНТ 40 ВАТИ Гроздобер MARCONI Антички Светлина блескаво светилки за Кафе Бар Таванот Pendent

ВНИМАНИЕ : ДВЕ ХАЛОГЕН ФОРМА ЗА ИЗБОР(Pls оставете порака до нас.)ОписИзвор на светлина тип : A19 *1Wattage : 40wНапон : 110 или 220 V(Тоа е подобро ќе ме напушти стил ви треба.)Примена : Дневна соба, Студија, Спална соба, Бар, Кафуле, итнГолемина на : H 110mm Кол 60mmБоја : Транспарентна(Како слика ја покажува)Материјал : СтаклоОдличен квалитет на ОЕМ Тела со Ист Дизајн.Answer : ___________________________ Note : Основни Собранието е потребно;СОСЕМА НОВ, НЕИСКОРИСТЕНИ ПРЕДМЕТИ ВО ФАБРИЧКИТЕ КУТИЈА! (КЛИКНЕТЕ ПОДОЛУ ЗА 10 PCS / МНОГУ ГОЛЕМО)

DEN 264.00 278.40

Одличен квалитет Фаза сијалица hpl750 сијалица g9.5 115V 750W кварц халоген светилка на вниманието

Технички Параметар на hpl750 халоген светилки : Добредојдовте на вашиот распрашува!КСVWБазаt(h)Температура На БојаПрозрачна ФлуксL(mm)C1401115575G9.5200320015000106C1402230575G9.5200310013500106C1403115750G9.5200320020000106C1404230750G9.5200310018000106Ние ќе ви даде најдобра цена на база на сигурен квалитет!Слика на hpl750 халоген светилки : Сертификат за hpl750 халоген светилки : Нашата фабрика ќе се одморат во Февруари 8 та, како и за Кинеската нова година Празник, Ние ќе се вратам на работа во Февруари 23th.Жал ми е за донесување толку многу непријатности

DEN 2712.00

LEDIARY 10PCS/Многу 220V Халоген G4 Сијалица Dimmable Блескаво Светилка 35W 50W чисто Стакло За Лустерот Секоја Сијалица Со Внатрешен Кутија

LEDIARY 100 PCS / Многу Квалитетот Халоген G4 12 V Светилка JC Тип G4 Халоген Светилки Dimmable 10 W / 20 W / 35 W G4 База Јасно Халоген RA1001.Димензии : Висина(Без игли) : 30мм; Width : 12mm; Игли должина : 7mm2.Материјал : Кварц Стакло+Волфрам+Халоген Гас3.Приклучок : G44.Текст : AC / DC напон 220 V5.Вати : 35 W400lm; 50 W700lm6.Животен Век : 1500 H7.Осветлување Боја : Топло Бела (27003500 K)Трговијата на мало, трговија на големо и пад на превозот се сите добредојдени.А...

DEN 299.04

LEDIARY 10PCS/Многу Dimmable GU10 Халоген Место Светло 220-240V 35W 50W Супер Светло Халоген Светилки Првенство Форма Светилка Јасно Кварц Стакло

LEDIARY 10 PCS / Многу Dimmable GU10 Халоген Место Светло 220 V240 V 35 W 50 W Супер Светло Халоген Светилки Првенство Форма Светилка Јасно Кварц Стакло1...

DEN 720.00 1124.16

4PCS G80 Млеко Бела RH ЛОФТ E27 Гроздобер Lumiled сијалица топката Светилка Светлина 60W Стакло Ретро Кафе Бар Халоген

Marconi Стил Сијалица, Гроздобер Lumiled Репродукција 60 Вати Млеко Чаша Сијалица СОСЕМА НОВ, НЕИСКОРИСТЕНИ ПРЕДМЕТИ ВО ФАБРИЧКИТЕ КУТИЈА! Овие историски точна репродукција светилки се совршен додаток на вашата домашна светилки и сијалици, или одличен начин за да додадете некои WOW да било запоставени светлина тела! Носталгични се чувствуваат и гроздобер шарм сјај од класичен изглед на овие светилки, тие ќе се претворат било тела во уметничко дело...

DEN 1003.00 1056.00

40w E27 220v Гроздобер Lumiled Сијалица Стакло Дијамант за Бар ,Кафе или Pendant Светлина

Сијалица тип : ВолфрамМатеријал : стакло + метал + ВолфрамНапон : AC110 V / 220 VWattage : 40 ВатиСветла боја : жолта (2500 K)Сијалица, големина : 6.7 cm дијаметар 9cm високиСијалица облик : ДијамантСијалица боја : AntiquedБаза тип : E27 завртка главаЖивотот часови : 3,000 часаЗемја на потекло : Кинаголемина : 2.61" * 3.43"

DEN 410.00 431.52

LEDIARY 10PCS Супер Светло Dimmable MR11 GU5.3 Халоген Место Светло 12V/220V 35W/50W Халоген Светилки Првенство Форма Светилка чисто Стакло

LEDIARY 10 Pcs Супер Светло Dimmable MR11 GU5.3 Халоген Место Светло 12 V / 220 V 35 W / 50 W Халоген Светилки Првенство Форма Светилка чисто Стакло1...

DEN 465.00 726.72