• Ново
Златен Накит Кутија Hasp Latch Заклучување 40x45mm со Завртки

Златен Накит Кутија Hasp Latch Заклучување 40x45mm со Завртки

DEN 456.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


Златен Накит Кутија Hasp. Доаѓаат Со Злато Завртки.
Боја : Злато позлатен
Материјал : Железо
Големина : 40x45mm
Пакетот вклучува :
* 10 hasps
* инсталирајте завртки

Особините

DIY Материјали:
Дрво

Купувачите избираат и

Античкиот Месинг Накит Кутија Hasp Latch Заклучување 51x43mm со Завртки

Античкиот Месинг Накит Кутија Hasp Доаѓаат Со Антички Месинг Завртки.Боја : Антички месинг позлатенМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : 51x43mmПакетот вклучува : 10 hasps инсталирајте завртки

DEN 960.00

4Pcs Хардвер Кабинет Кутии Пролет Натоварени Latch Фати Toggle Hasp Железо Hasp За Лизгачки Врата, Прозорец Кабинет Нов Пад брод

Карактеристики : Со Заклучување на Функцијата Пролет latch со одличен антикорозија својства Оваа toggle latch може да се направи се користи обична кутија, инструмент случаи и така на Примена : Ладилник Truckle, Замрзнувач Камион, Електрични Кабинет, Терминалната опрема, електронски / метал / дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг / игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монетаop, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл Спецификации : Материјал : 201 Челик+304 Челик+Никел Челик Боја : Сребро Вкупната Големина (Со Штрајк) : 56mmx16mm Монтажа Дупка со Дијаметар : 4.2 mm Одговара за Заклучување Дупка со Дијаметар : 4.5 мм Количина : 4 Парчиња Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

DEN 78.00 89.76

NFLC-2x лента со алатки се Подготви за Компресија Пролет Toggle Latch Фати Менгеме Сребро.

Директно Јамка Фаќа за да се Префрлате Брави, со дупки за монтажа.Висока јачина фати и штрајк Економски и компактна големина.Се повлече до способност, нема средно заклучување.Пролет натоварен со одлична напнатост, лесно да се инсталира.Име на производ : за да се Префрлате LatchМатеријал : нерѓосувачки челикБоја : СребренаВкупната големина(штрајк вклучени) : 6 x 3.5 x 1.1 cmМонтажа дупка со дијаметар : 3мм / 0.12 инченДупка растојание (центар до центар) : 17mm / 0.7 инченТежина : 69 GПакет содржина : 2 x toggle latchAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 145.44

Висок Товарот 140mm Carabiner-Окцето, М12 304 од не ' Рѓосувачки Челик Безбедна Кодот

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерКарактеристики : 1.Може да се користи за синџир се поврзани, виси јаже, брзо, latchkey, пет синџир конекција, качување јажиња поврзани.2.Овој производ е со висок товарот .3.Snap Кука Линк има отпорен на корозија,Влажни услови, исто така, се применуваат.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челикСпецификации : М12Боја : СребренаВкупна Должина : 140mm / 5.51""Вкупна Ширина : 45mm / 1.77""Дијаметар : 17mm / 0.66""Вкупна големина : 140x45x17mm / 5.51x1.77x0.66""(L x W x Кол)Вкупната тежина : 261 gПакет Се Вклучени : 1 x Carabiner Кука Отворот

DEN 542.00 583.20

Цинк Легура Пролет Натоварени Прошетка Во Комора Ладилник Врата Се Справи Со Latch Hasps 5.6

Спецификации : Име на Производ Latch Рачка Материјал Цинк Легура Боја Сребрена на Ѕвонење се Справи со Дел Големината 142 x 55 x 34mm / 5.6" x 2.2" x 1.3" (L*W*H) Дупка со Дијаметар од 5.5 мм / 0.2" Нето Тежина 247g Пакет Содржина 1 x Замрзнувач Latch РачкаОпис : Овој тип е развиена за врати бараат airtightness за бизнискористете печки, замрзнувачи / фрижидери, префабрикувани замрзнувачи / фрижидери, индустриски големи тип мраз машини, инспекција / опрема за тестирање, врати за сушење, фрижидери со замрзнувач, сад возила, храна вагони...

DEN 432.00 575.04

Нерѓосувачки челик врата тока гром заклучување безбедност, анти - кражба вратата тока добиток гром 110MM Долго

нерѓосувачки челик антикражба тока безбедност затворач / windows / заклучување на вратите синџир токаПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

DEN 475.20

Нови 4x Железо за да се Префрлате Latch Мала Дрвена Кутија Hasp Latch Накит Катанец Подарок Кутија Антички Bress Фиоки Тока Хардверски Додатоци

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) : 1 За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, нарачки $ 7 ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број), можете да ги пратите на стоки.Руската Custmers ќе испрати со Посебни YW,кој ќе биде побрз, тогаш Кина Пост и имаат следење на број...

DEN 207.00 243.84

4pcs/многу Топката пост со D прстен ротирачки месинг Солидна Завртка/Помине Занитвам/глава копчето студ/чикаго завртка кожа занает бесплатен превозот

4pcs / многу Топката пост со D прстен ротирачки месинг Солидна Завртка / Помине Занитвам / глава копчето студ / чикаго завртка кожа занает бесплатен превозотНашите Услуги 1...

DEN 524.00 551.52

4PC KAK-J105 Кабинет Кутија Брави Пролет Натоварени Latch Фати Toggle 27*63 Железо Hasps За Лизгачки Врата, Прозорец оков за Мебел

Спецификации : Висок квалитет и безбедностМатеријал : ЖелезоКрај : Светла ХромГолемина : 27*63 (Погледнете ја сликата)Примена : Ладилник Truckle, Замрзнувач Камион, Електрични Кабинет, Терминалната опрема, електронски / метал / дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг / игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монетаop, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.Пакет Се Вклучени : 4 x Toggle Latch Фати Hasp​

DEN 113.00 132.96

Античкиот Месинг Накит Кутија Hasp Latch Заклучување 34x45mm со Завртки

Античкиот Месинг Накит Кутија Hasp Доаѓаат Со Антички Месинг Завртки.Боја : Антички месинг позлатенМатеријал : ЖелезоГолемина : 34x45mmПакетот вклучува : 10 hasps инсталирајте завртки

DEN 508.80

9Pcs Кинески Месинг Хардвер Собата Антички Дрвена Кутија Latch Hasp+Повлече Рачка+Шарки+Агол Заштитник+Стариот Заклучување на Мебел и Додатоци

Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Наредби износ од помалку од ние ќе ја испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .(Парцели ќе се донесе до вашиот дом, но не може да го пратите по парцели пристигне во вашата земја) и Наредби износ повеќе од ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух mail со следење на број, можете да ги пратите на стоки.Руски Клиенти ќе ја испрати со Посебни YW со следење на број...

DEN 273.00 303.36

304 Нерѓосувачки Челик, 8мм Завртка Pin Синџир D Dee Shackle Хардвер Местење на Пакување Од 10

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерНаправени на 304 нерѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.D shackle исто така познат како еден синџир shackle, Доковите се тесен окови обликувани како циклус на синџир, обично со pin или навој pin затворање.Доковите се многу честа појава и повеќето други shackle видови се варијација на Дshackle...

DEN 725.00 780.00

Трговија на големо промоција 100 Сребро Позлатен Hummer Clasps Наоди 10x6mm

* 100 Сребро Позлатен Hummer Clasps Наоди 10x6mm* 100 Сребро Позлатен Hummer Clasps Одлична за Правење на Ѓердани & Нараквици.* Ова е Нов сет на 100 сребро позлатен hummer clasps.* Одлична за правење на ѓердани и нараквици.* Секој мерки околу 10 x 6 mm (3 / 8" x 1 / 4").

DEN 77.28

bowarepro Антички Latch Мебел Накит Кутија Хардвер Подарок Кутија Куфер Токи Toggle Hasp Latch Фати Затворач 55*33MM 2 ПАРЧИЊА

торба торба торба торба торба торба торба торбаКарактеристики : 100% Сосема нов.Ретро дизајнИздржлив и едноставен за инсталацијаОдлично за гроздобер дрвена кутија, тешки дрвена кутија, кутија за накит, подароци кутија за вино кутија, лента со алатки и сл.Идеална хардвер за дом, канцеларија, продавница, и така натаму.Материјал : ЖелезоГолемина на : 55*33mm / 2.17"*1.3"Боја : Антички БронзаПакет листата : 2 x Кутија Latch Hasps10 x ЗаврткиНапомена : 1.Ние, исто така, го продаде други home art / накит кутија фитинзи,ако треба,ве молиме patronize нашата продавница, ви благодариме!2.Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 3 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.

DEN 75.00 95.04