• Ново
BNT50 хидраулични црева crimping машина до 2 инчен 4 жици хидраулични црева

BNT50 хидраулични црева crimping машина до 2 инчен 4 жици хидраулични црева

DEN 105600.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


BNT50 хидраулични црева crimping машина
Спецификации на црева крај врска crimping машина :
Воведувањето на нашата Компанија :
Тијанџин Barnett Трговија Co. Ltd. Се специјализираат во производство на Хидраулични црева crimping машина, хидраулични црева машина за сечење, црево пилинг машина,тестирање на машина, чистење машина, обележување машина. Ние се занимаваа со повеќе од 200 трговски Друштва во Кина од 1986 години. Ние исто така снабдување хидраулични цевка фитинзи, црево ferrules, прилагодена црево crimping машина умира, хидраулични црева, тефлон цевка, o-ring, вшмукување црево, воздух црева, pvc црева, итн.
НА МЕСТОТО на хидраулични црева crimp и swaging машина КОЈА БРИШИ УМИРА (Најдобар дизајн за да ви помогне да бриши умира или се соберат лесно, особено за 2" црево)
Детални фотографии на Умира на нашите BNT50 индустриски хидраулични црева crimpers & опрема
НИЕ СМЕ ПРОИЗВОДСТВО НА BNT68 ЦРЕВО CRIMPING МАШИНА. КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС СЛОБОДНО, НАЈДОБРА ЦЕНА И AVALIABLE ГАРАНЦИЈА ЌЕ БИДАТ ОБЕЗБЕДЕНИ.
користење на нашата хидраулични црева crimping притискање на машина за Crimp хидраулични црева :
Пакување на Електрични и хидраулични црева crimping машина :
Ние се обрне внимание на нашите Пакување. 3 начини на Пакување кои можат да бидат погодни за Долги
PTC САЕМ НА НАШИТЕ ХИДРАУЛИЧНИ ЦРЕВА CRIMPING МАШИНА :
Ве молиме оставете ги вашите дестинација пристаниште и детални адреса. Ние може да се испрати на стоки за вашиот магацин или да дестинација пристаниште.
Ако било каква помош, слободно контактирајте ме. Ова е Мона

Особините

Бренд Име:
BNTFLEX
Тип:
Хидраулични Crimping Алатки
Број На Модел На:
BNT50
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Име на производ:
автомобил перење црево crimping машина
Умира:
10 Поставува
дали сте производител:
Yes
операција:
Копчето начин, нога педалата
Моторни Гаранција:
3 години, (гаранција за враќање на Парите или слободни оние биде испратена)
Умира живот:
повеќе од 10 години
crimping опсег :
1/4 2 ЧЕТИРИ жици
Пакување?:
Пена и новиот силен дрвен случај

Купувачите избираат и

Barnett Кина 2 инчен хидраулични црева машина црево crimping алатка

2 инчен Гумени црева машини Barnett BNT68 хидраулични crimping машина ценацрево crimper , исто така наречен Swaging Машина , Црево Crimper, е широко се користат во машинството дома и во странство...

DEN 105600.00

New CP-700 Упатство Хидраулична Пумпа за Висок Притисок Хидраулична Пумпа 700/10000 (kg / cm2 / psi) 900cc Стандард Со Маса Конфигурација

New CP700 Упатство Хидраулична Пумпа за Висок Притисок Хидраулична Пумпа 700 / 10000(kg / cm2 / psi) 900cc Стандард Со Маса КонфигурацијаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производ : CP700 упатство хидраулична пумпаМаксимална излезна притисок : 700 / 10000 (kg / cm2 / psi)Излез притисок : низок притисок 350, висок притисок, 1000По минута од масло : низок притисок 13, висок притисок 2.3Масло за складирање : 900ccГолемина : 645 * 190 * 190mmТежина : 11kgrФункцијата Опис : 1, КПтип рачна пумпа, е прирачник за механичка енергија во течност под притисок на мали хидраулична пумпа станица2, инсталација на педалата и пролет ресетирате механизам, може да се менува за да нога операција3, во случај на поддршка на цилиндар и специјални алатки, може да се врши на различни операции, како што се кревање, виткање,зацрвстувањето, сечење, возбудлив, собранието, уривање и некои изградба, воена изградба4, главните карактеристики на пумпата се : моќ за прирачник, висок притисок, ултрамали, лесни за носење, едноставна операција,широк спектар на апликации

DEN 4925.00 5184.00

Водовод Алатки Хидраулични Алатки со Телескопски се Справи со 360 Степени Главата Цевка Стегање Алатки Г.С.-1632

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, bancontact, безбедност, Przelewy24, СМС Плаќање во Русија(МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2) и Ali Express Џеб...

DEN 3504.00

2017 BARNETT BNT50 6-51mm 4SP една фаза 220v/240v/230v dx68 dx69 хидраулични црева crimping/crimper машина

Топла продажба на производи: BNT50 BNT91 H BNT83 AЦрево crimping машина Црево crimping машина Страна се хранат црево crimping машина BNT30 A BNTS350 B BNT65 DРачно црево crimping Црево машина за сечење Црево skiving машинамашинаОпис На Производот:Црево crimping машина главно од страна на крие механизам, мотор, опрема, пумпи, вентили за контрола на и резервоарот компоненти...

DEN 105600.00

2017 BARNETT BNT30A P20 хидраулични црева crimping машина до 1 цревото Фин Моќ стил

Топла продажба на машина: BNT50 BNT91 H BNT83 Cцрево crimping машина црево crimpinng машина страна се хранат црево crimpinng машина BNT P32 BNT 65 DBNT BNT S350 Bцрево crimping машина црево skiving машина црево машина за сечењесо брзи промени алатка 2016 година Најновиот модел BNT30 A Топла продажба!!!Висок квалитет на хидраулични црева crimping машина Опис на Производот Производот Примена на прирачникот хидраулични црева crimping машина : Црево crimping машина главно од страна на крие механизам, мотор, опрема, пумпи, контролавентили и резервоарот компоненти...

DEN 84480.00

Шупливи хидраулични џек RCH 2050 година мулти-цел хидраулични подигање и одржување алатки 20T хидраулични џек

Шупливи хидраулични џек RCH 2050 година мултицел хидраулични кревање иодржување алатки 20 T хидраулични џекСликата покажува : Опис : Модел : RCH2050 годинаТонажа : 20 TУдар : 50mmПритисок област : 22.9cm2Масло : 0.16 LКонфигурација Конектор : 3 / 8Цевка површината : се наслика антикорозијаТежина : 7.2 kgЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

DEN 4608.00

Машина фабрика Barnett 68 хидраулична машина crimping

Машина фабрика Barnett 68 хидраулична машина crimpingВисок притисок гумени црева crimping машина , исто така наречен Swaging Машина , Црево Crimper, е широко се користат во машинството дома и во странство...

DEN 105600.00

Нови Пристигнување Висок Квалитет на Хидраулични CC-50A Прирачник Shears 12T Излез 50mm Max Кабел Машина Алатки за Висок Притисок на ЈП, IV Кабел

Нови Пристигнување Висок Квалитет на Хидраулични CC50 A Прирачник Shears 12 T Излез 50mm MaxКабел Машина Алатки за Висок Притисок на ЈП, IV КабелЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име На Производ : Кабел МашинаИзлез : 12 TНамалување на опсегот : жица : 50mm, телефонски кабел : 50mmГолемина : 650 * 165 * 85mmТежина : 9kgПроизвод прирачник : 1, за висок притисок на ЈП, IV кабел, телефонска линија отсечени брзо2, сечилото за високојаглерод, од легиран челик, висока јачина на ножот, специјализирана во областа на бакар, алуминиуми телефонски кабли3, високо ниво најаглерод волфрам легиран челик сечилото здрав термичка обработка HRC65 степени4, две секции на висока брзина, низок притисок, во масло брзо, лесно е да се врати на нафта лесен за употреба,употребата на ротари стискаш брзо да се вратите на нафта

DEN 7114.00 7488.00

2017 BARNETT BNT91F Голем Дијаметар Хидраулични Црева Crimping Машина Цена Во Индија

Поврзани Производи: BNT50 BNT91 H BNT81 BЦрево crimping машина Црево crimping машина Црево crimping машина BNT30 A BNT65 D BNTS350 BРачно Црево crimping Црево skiving машина Црево машина за сечењемашина Опис на Производот:Црево crimping машина главно од страна на крие механизам, мотор, опрема, пумпи, вентили за контрола на и резервоарот компоненти...

DEN 950400.00

1pc на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 150D Хидраулични автобус бар бендер,Хидраулични Бакар собирнички виткање машина,собирнички бендер,месинг бендер свиткување алатка

1pc на БЛАГАЈНИЧКИТЕ 150 D Хидраулични автобус бар бендер,Хидраулични Бакар собирнички виткање машина,собирнички бендер,месинг бендер свиткување алаткаСликата покажува : Опис : Modle CB150 DСвиткување сила 16 TМаксимална дебелина 10мм на бакар листМакс...

DEN 5856.00

BNT91B хидраулични гумени црева crimping машина,хидраулични црева crimping машина за продажба

BNT91 B хидраулични гумени црева crimping машина за 90 степени фитинзи со брзи промени алаткаПодетални информации на нашиот хидраулични гумени црева crimping машинаHYDAULIC РАКОВОДИТЕЛ на BNT91 B CNC хидраулични гумени црева crimping машина : Детали на хидраулични гумени црева crimping машина за продажба : (3 години гаранција на Моторот)Воведувањето на нашата Компанија : Тијанџин Barnett Трговија Co...

DEN 264000.00