• Ново
12 ПАРЧИЊА Јаглен Акустичната Бас стапица Сунѓерот за Агол од Ѕид,Звучна Апсорпција Студио Пена

12 ПАРЧИЊА Јаглен Акустичната Бас стапица Сунѓерот за Агол од Ѕид,Звучна Апсорпција Студио Пена

DEN 1680.00
DEN 1142.00 -32 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


производство на информации : Акустична Пена е само гаснење и нуди можност за одличен звук апсорбирање квалитети во текот на еден широк спектар на фреквенции;Тоа е лесно да се справи со се намали и да ја инсталирате; производот е достапен со широк спектар на функционална или декоративни facings и ткаенини .
1.Спецификации :
Голема дизајн за ниска фреквенција звучна апсорпција
Најдобри Пожар - retardant
Одлични акустични својства
Еко-пријателски Акустична Пена Панели
Форми со побарувачката
2. Карактеристики
Апсорбирање на звук, се задржи топло, топлинска изолација, добра еластичност ,ѕид декорација,shockproof,moistureproof,против триење.
3.Употреба
Може да се користи на живеење, redcording студиа и домашни театри училишта, hosipital ,
заштита на животната средина, автомобилската, Морски, архитектонска декорација, апарати за домаќинство апаратот;итн.
4.Предност
1)нашата фабрика директно да го продаде со 13 години работно искуство
2).resonable редукција на шум
3).фабриката директно да го продаде,со висок квалитет и конкурентна цена,користење encironmental материјал,не toxin.
4).тест : SGS,BS5852,CA117,ISO9001
Фреквенција коефициент на Апсорпција
125 HZ 0.11
200 HZ 0.24
400 HZ 0.64
800 HZ 1.06
1600 HZ 1.03
40000 HZ 1
НРЦ : 0.8
плаќање
Начинот на systerm и paypal е поддршка, За други начини на плаќање надвор systerm поддршка, ве молиме контактирајте со нас за инструкции.
превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние само ќе го следат вашиот адресата наведена во aliexpress за испорака. ве молам оставете ме вашиот телефонски број, тоа се бара од страна на поштата од кина при пополнување на превозот форма!! јас нема да бидете во можност да брод вашата точка ако не ми даде вашиот телефонски број .
како да избор на shippment за себе? Ние обично брод пакетот со ЕМС
EMS обично takea за 5-14 работни дена да пристигне на вашата локација, за многу земја, поштарина ќе бидат слободни ,но за некои земја која не е многу далеку од нас,ќе мора да плаќаат малку прилог надоместокот за некои предмети.
Ве молиме бидете сигурни дека можете да се чека толку долго време кога ќе изберете Кина Пост Воздух Mail.
Ако сакате да добиете предмети побрзо, можете да го плати уште превозот цена и јас ќе брод нив со DHL или UPS-от,доколку имате потреба,можете да ме контактирате и ние може да се добие специјална цена за вас. Ако вашиот царински држете вашите производи и не порака назад кон вас за било која причина, правило или политика, ние ќе не наплата и не сме одговорни за вакво прашање. На "БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ" Е ПАКЕТ превозот ние donn не признава било каква ТАРИФА за царинска на вашата земја.ние обично означени ниска цена за pacakge вредност Обично вашата стока ќе се испрати во 5 дена, но некои од објектот може да биде надвор од акциите, тогаш тоа ќе потрае некое повеќе денови(според вашите квантитет и нашето производство аранжман).

Особините

Шема:
3D Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,Прозорец Налепници
Спецификација:
Multi-piece Package
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
ACF-BT12.12.24
боја:
јаглен
густина:
25kg/м3
Огноотпорни стандард:
CA117
brc:
0.8
Големина:
12*12*24cm
Обликот:
мали бас стапица
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

Уметноста Група На Летање Seagulls Ѕид Налепница Винил Dorm Детска Спална Соба Оркестарот Ѕид Mural Bisrds Животинско Серија Креативни Decals Y-917

3427383902215650 Повеќе Дизајн можете да НИ се допаѓа $ 8.78 / парче парче парче парче Производ Inforamtion : Број : Y917Големини : 30x56cmМ : 41x97cmL : 81x193cmМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаКарактеристики : 1...

DEN 306.00 408.00

Нови Пристигне Нордиските Стил Цитати Изреки Ѕид Налепница За Детска Соба Спална Соба HomeDecor Отстранлив Винил Налепници Бесплатен Превозот

Нови Пристигне Нордиските Стил Цитати Изреки Ѕид Налепница За Детска Соба Спална соба Home Decor Отстранлив Винил Налепници Бесплатен Превозот Име : Изреки Налепница Карактеристики : 100% нов бренд Боја : Црна Материјал : ПВЦ Функција : Водоотпорен Пакување : 1set*Ѕид Налепници Вовед : Нашиот Ѕид Налепница се од висок квалитет и affordably...

DEN 114.00 119.52

Семејството Цитати Ѕид Decals ПВЦ Винил Дневна соба Велејќи Decals ПВЦ Ѕид Налепници модерна Спалната соба Ѕид Винил де paredes П.Н.Е.-3

Модел Бр : П.Н.Е.3Заврши Големина : 57 X88 CMЛист големина : 57 X88cmМатеријал : неtoxi еколошки ПВЦКарактеристики : 1...

DEN 333.00 475.20

56X40cm 3d Постер БОБ МАРЛИ се РАЗБУДАМ ЅИД DECAL ВИНИЛ БУКВИ налепница цитати мотивација музика Винил Mural Vinilos Parede D288

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина : 56cm широк X 40cm високиpls изберете боја од подолу и оставете порака на вашиот налог за боја ви се допаѓа ,инаку ние ќе брод стандардната боја ,ви благодариме

DEN 383.00 510.72

Посебни Биплан Винил Авион Ѕид Налепница Уметност Дизајн Дома Момчиња Деца Спална Соба Оркестарот Ѕид Налепница 3 Големина На Располагање Y-965

3427383902215786 Автомобил&Воена парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Производ Inforamtion : Број : Y965Големина S : 43x56cmМ : 56x71cmL : 71x94cmМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаКарактеристики : 1...

DEN 454.00 504.00

Обичај ретро Ѕид Оркестарот На Одење Мртов Постер Одење Мртов Ѕид Налепници Mural Negan Declas Џефри Морган Позадина

ИЗВЕСТУВАЊЕМатеријал : 150g ретро kraft хартија, без поклопец филмот,не се водоотпорни, со двострано лепливи ленти, транспарентен селотејп, pushpin или сино капи на ѕидотТранспорт : Превозот стандардната употреба на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,може да't песна логистика информации во вашата земја, ако постои барање за следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост препорачана пошта.Боја : Постери 100% од реалноста, но поради различни прикаже реалноста сликата боја разлика, толку поголема е веројатноста да добиете постери и ќе видите сликите во бојата е малку поинаква...

DEN 70.00 86.40

Втората светска Војна воени бродови листа постер филм класичен постер гроздобер ретро хартија, занает за бар, паб кафе дома декорација 51X35CM

Опис На ПроизводотKraft хартија,гроздобер постер,ретро дома декорМатеријал : хартија KraftПакување : секој во една свитканост блокза бар, паб кафе дома декор↓Други топла продажба сликарствоПакет↓ние ќе пакет на вашите производи, многу внимателно за да бидете сигурни дека предметите пристигна во вашето место, без било каква штета

DEN 133.44

Летање Топол Воздух Балон Создаде Идни Авантури Автомобил Налепница за Motorhome Ѕид SUV Водоотпорен Рефлексивни Винил Decal

Детали за производот : Големина 12cm x 15cm треба злато или сребро Цената не е исто Контактирајте со нас купување Големина 12cm x 15cm

DEN 82.00 91.20

Фантастични Подморница Прозорчето Прозорец Ѕид Налепници Дома Декорација Деца Sealife Корални Ајкула Риба Брод Scuttle Decals Уметност Расадник

Ефект Слики и Производ Слики и Деталипревозот терминот sве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефон / мобилен број.ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.кина пост воздух mail : нормално трае од 15 90 работни денови да wordwide.(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)epacket : 1020 дена .експрес : 510 дена.(емс 10 20 дена)Важно : Според Aliexpress правила,ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.така на вашите производи можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпениеако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без cotact.наплата & се враќаако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас,ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања .сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална услови,или ние ќе одбие да направи реконструкција.купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.ве молиме да ги прочитате сите детали пред да нареди.нова продавницаповеќе попуст pls контактирајте со насДа имаат добар време

DEN 106.00 139.20

Флеш Ѕид Decal Суперхерој Стрип Винил Налепница Ѕид Оркестарот Отстранлив Водоотпорен Decal

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 43 x 49 cm Голем : 58 x 67 cm( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер ФилмМатеријал : Неtoxi еколошки ПВЦФункција1.Decals за декорација...

DEN 432.00 527.52

2017 Нов Дизајн Пеперутка Винил Ѕид Налепници За Тинејџери Соба Спална соба да се Отстрани Насловна Оркестарот Custom Name Ѕид Decal Цвеќиња ZA281

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површинатаГолемина(custom sizes достапни по барање) : мала : 29cm X 57cmМедиум : 42cm x 82cm Големи : 56cm x 109cm

DEN 263.00 350.40

Кујнски Ѕид Decal Нож и Вилушка Лажица Уметност Mural Цитат Ајде да Јадат Ѕид Налепници Отстранлив Винил Ресторан Внатрешни работи Оркестарот SYY368

Производ Inforamtion : Број : SYY368 Големина S : 42x62cm M : 57x84cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаpls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

DEN 387.00 489.60

Новата 3D Ѕид Налепници Зелена Старата Дрвена Врата Налепници Спалната соба Врати Креативни Декоративни Водоотпорен Вратата Налепници

Материјал : ПВЦпроизведено во КинаФункција : мувла, молци, антибактериски, антиfouling, влагадоказ, антистатичкиСтил : МодернаГолемина : 77cm X200cmБоја : Слика бојаПрактична настава : Office врати, ѕидови, болница ѕидови

DEN 958.00 1877.28

Нови Квалификувани Неколку Був Семејство Ѕид Decal Налепница Отстранлив Фото Рамка Деца Бебе Соба Vinylr dec19

Нови Квалификувани Неколку Був Семејство Ѕид Decal Налепница Отстранлив Фото Рамка Деца Бебе Соба Vinylr dec19Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCНетоксични, заштита на животната средина, водоотпоренГолемина : За 133cm*52cm / 52.36*20.47"Материјал : ПВЦМожат да се применат на било каква мазна површина, како што се стакло од врата, прозорец панелот, керамички плочки во кујната или бањата, очила, home апарат, климасостојба, и автомобил на телотоAnswer : ___________________________ Note : Како налепница е голем, па ние ќе брод тоа се свитка.Ви благодаримеКако да го користите : Изберете мазна, чиста и сува површина...

DEN 125.00 149.28