• Ново
голем мапата на светот ѕид налепници оригинални zooyoo95ab креативни писма мапата ѕид уметност спални дом украси ѕидот decals

голем мапата на светот ѕид налепници оригинални zooyoo95ab креативни писма мапата ѕид уметност спални дом украси ѕидот decals

DEN 338.40
DEN 281.00 -17 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Готови Слики И Производите Слика & Големина
2 дизајни на овој линк,ве молиме изберете точниот дизајни
Дизајн 1 , голема големина
Дизајн 2 , мала големина
превозот терминот s
ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.
кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.
epacket : 10-20 дена .
експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена)
Важно : Според Aliexpress правила,ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена
(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
така на вашите производи можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без cotact.
наплата & се враќа
ако има било какви проблеми со нашиот производ,
можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.
но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас,
ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања .
сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална услови,
или ние ќе одбие да направи реконструкција.
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
ве молиме да ги прочитате сите детали пред да нареди.

Особините

Бренд Име:
ZOOYOO
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
ZYPA-95AB-НН
Материјал:
Пластични
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
производ големина(cm*cm):
погледнете опис pls.2 дизајни за у
конечниот ефект на слика на ѕидот(cm*cm):
погледнете опис .само за у референца,pls diy
Содржина:
писма мапа на светот
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
каде да се обратат:
мазна ѕид од стакло, дрво, метал итн.(имајте на 3-5 години)
дневна соба дома украси ѕидот уметност:
дневна соба, спална соба студија соба бебе соба и сл.
како да се прилагодите:
ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали за Квантитетот Боја Брод итн. пред цел
Самолепливи:
Yes
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница

Купувачите избираат и

13X18cm 4pcs/set Смешни Смешковците се соочуваат со Тоалет Тоалет Налепници Emogi Пиштол DIY Отстранлив Винил Водоотпорен Позадина Mural D891

Опис : материјал : Материјал : Неtoxi,еколошки ПВЦ големина : 18cm X 13cm пакет : 4pcs / setОвие лесно може да се применуваат или да се отстранат, оставајќи нема остатоци на вашите ѕидови.Овие индивидуални vinyls може да се организира сепак сакате.* Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина...

DEN 188.00 250.56

Новата 3D Ѕид Налепници Зелена Старата Дрвена Врата Налепници Спалната соба Врати Креативни Декоративни Водоотпорен Вратата Налепници

Материјал : ПВЦпроизведено во КинаФункција : мувла, молци, антибактериски, антиfouling, влагадоказ, антистатичкиСтил : МодернаГолемина : 77cm X200cmБоја : Слика бојаПрактична настава : Office врати, ѕидови, болница ѕидови

DEN 958.00 1877.28

Кујнски Ѕид Decal Нож и Вилушка Лажица Уметност Mural Цитат Ајде да Јадат Ѕид Налепници Отстранлив Винил Ресторан Внатрешни работи Оркестарот SYY368

Производ Inforamtion : Број : SYY368 Големина S : 42x62cm M : 57x84cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаpls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

DEN 387.00 489.60

Нови Квалификувани Неколку Був Семејство Ѕид Decal Налепница Отстранлив Фото Рамка Деца Бебе Соба Vinylr dec19

Нови Квалификувани Неколку Був Семејство Ѕид Decal Налепница Отстранлив Фото Рамка Деца Бебе Соба Vinylr dec19Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCНетоксични, заштита на животната средина, водоотпоренГолемина : За 133cm*52cm / 52.36*20.47"Материјал : ПВЦМожат да се применат на било каква мазна површина, како што се стакло од врата, прозорец панелот, керамички плочки во кујната или бањата, очила, home апарат, климасостојба, и автомобил на телотоAnswer : ___________________________ Note : Како налепница е голем, па ние ќе брод тоа се свитка.Ви благодаримеКако да го користите : Изберете мазна, чиста и сува површина...

DEN 125.00 149.28

Балерина И Пеперутки Ѕид Налепници Персоналните Име лопез и од неодамна Девојки Спална соба Расадник Винил Ѕид Decal Топла Продажба Mural SA615

материјал : еколошки ПВЦ големина : 56cm високиОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или ПолуМазни ПовршиниОгледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови...

DEN 479.00 637.92

Флеш Ѕид Decal Суперхерој Стрип Винил Налепница Ѕид Оркестарот Отстранлив Водоотпорен Decal

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 43 x 49 cm Голем : 58 x 67 cm( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер ФилмМатеријал : Неtoxi еколошки ПВЦФункција1.Decals за декорација...

DEN 432.00 527.52

Уметност Дизајн Chiristmas Дрво Со Среќен Божиќ Цитати Винил Ѕид Налепница Дома Декоративни Празник Дрво Ѕид Mural Д-140

342738390221 Производ Inforamtion : Број : Д140 Големина : 58x56cmМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаКарактеристики : 1...

DEN 551.00 715.20

Симпатична Прекрасна Божиќ Дедо Мраз Вели Хо Хо Хо Дома Дневна Соба Оркестарот Винил Ѕид Налепница Децата Ги Сакаат Најмногу Ѕидот Налепница Д-141

342738390221 Производ Inforamtion : Број : Д141 Големина S : 59x34cm L : 99x59cmМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаКарактеристики : 1...

DEN 329.00 427.20

Семејството Цитати Ѕид Decals ПВЦ Винил Дневна соба Велејќи Decals ПВЦ Ѕид Налепници модерна Спалната соба Ѕид Винил де paredes П.Н.Е.-3

Модел Бр : П.Н.Е.3Заврши Големина : 57 X88 CMЛист големина : 57 X88cmМатеријал : неtoxi еколошки ПВЦКарактеристики : 1 Договор за декорација...

DEN 333.00 475.20

Модерниот Стил Салон Девојка Модел Ѕид Налепници Barbershop Уметност Ткаеше Винил Ѕид Мурали Дома Livingroom Посебен Декор Wm-533

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површинатаГолемина : 61cm широк X 42cm високи 83cm широк X 57cm високи 109cm широк X 75см високи

DEN 335.00 446.40

MEYA Отсечени Круг Акрилик Огледало Мурали&Decals , DIY Акрилик Ѕид Огледало Налепница

(1)детали за Производот и големина Акрилик ѕид огледало налепница , 100% безбедни и зелена материјал , може да помине EN71 дел 1 и дел 3 тест ...

DEN 664.00 714.24

Два Елени Срна И Buck Винил Животинско Спалната соба Светлина Switch Ѕид Налепница Оркестарот 3SS0123

Два Елени Срна И Buck Винил Животинско Спалната соба Светлина Switch Ѕид Налепница Оркестарот 3 SS0123Превозот : 1 Нашите почнувајќи адреса е Кина...

DEN 36.00 60.48

Малку Jellyfishes Длабоко Море, Нуркање Океанот Дома Детска Спална Соба Мода Оркестарот Винил Ѕид Mural Морски Животни Серија Ѕид Налепница Y-914

3427383902215650 Повеќе Дизајн можете да НИ се допаѓа $ 8.78 / парче парче парче парче Производ Inforamtion : Број : Y914Големини : 43x58cmМ : 56x76cmL : 71x97cmМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаКарактеристики : 1...

DEN 561.00 623.52

Спорт Серија Ѕид Decal Екстремни Сурфер Авантура Сурфање Ѕид Налепница Винил Уметност Дизајн Ѕид Mural Дома Спална Соба Декорација Y-957

3427383902215724 Спорт&Топката парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Производ Inforamtion : Број : Y957Големина S : 56x56cmL : 102x102cmМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаКарактеристики : 1...

DEN 384.00 427.20

Нови пристигнување Суперхерои Ѕид Decal Отстранлив Винил Ѕид Налепница Капетан Америка Hulk Спајдермен Уметност Оркестарот Дома Ѕид Decals

Стандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 58 x 70 см Големи : 83 х 100 см( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер ФилмМатеријал : Неtoxi еколошки ПВЦФункција1.Decals за декорација...

DEN 511.00 623.52

Слатки Соништа Цитати Ѕид Decal Детска Соба Букви Цитат Ѕид Налепница DIY Деца Ѕид Оркестарот Отстранлив Decals се Намали Винил Q238

[size]Ширина : 55 см, Висина : 6 cmШирина : 75 см, Висина : 8 смШирина : 100 см, Висина : 11 cmШирина : 120 см, Висина : 13 cmШирина : 150 см, Висина : 16 cm[default color]браун[објект слики][ЗА БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја...

DEN 410.00 431.52

Нашето Семејство Правила за Цитати Ѕид Decal Домашна Понуда Ѕид Налепница DIY Винил Семејство Правила Ѕид Букви Цитати Отстранлив Намали Винил Q229

[size]Ширина : 30 цм, Висина : 63 смШирина : 40 см, Висина : 84 смШирина : 50 см, Висина : 105 cm[default color]сива[објект слики][ЗА БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја...

DEN 775.00 911.52

Ѕидот Decals Винил Decal Налепница Уметност Mural Оркестарот Девојка Мода Модел Дизајн

Детали За Производот : СоветиАко сакате други Сопствени Уметнички Дизајни со Големини и Бои, ве молиме оставете порака во коментар за да се покаже бојата што сакате, или ние ќе брод ќе стандардната бојацрна...

DEN 1119.00 1243.20

Девојка Во Шапка Косата Ѕид Налепници Жешки Секси Спа Салон Ѕид Уметност Оркестарот Винил Налепница Водоотпорен Ѕид Decal Топла Продажба Mural SA265

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 28cm X 43cm57cm X 89cm73cm X 114cmОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или ПолуМазни ПовршиниОгледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови...

DEN 239.00 318.72

Гроздобер Постер патот Фолксваген / носталгични / kraft хартија постер / бар кафе бар декорирани p003

sГроздобер Постер патот Фолксваген / носталгични / kraft хартија постер / бар кафе бар декорирани Материјал : хартија kraftГолемина : 42*30cm / 30 X21 CMПроцес : печатење (без peritoneum, не е водоотпорен)'

DEN 78.00 96.00

Портата На Време Ѕид Налепница Легендата на Zelda Винил Decal Отстранлив Расадник Дома Внатрешни работи Спална соба Оркестарот Деца Деца Соба Mural

Стандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 41 х 41 см Големи : 56 x 56 cm( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер ФилмМатеријал : Неtoxi еколошки ПВЦФункција1.Decals за декорација...

DEN 393.00 479.52

Нови Пристигне Нордиските Стил Цитати Изреки Ѕид Налепница За Детска Соба Спална Соба HomeDecor Отстранлив Винил Налепници Бесплатен Превозот

Нови Пристигне Нордиските Стил Цитати Изреки Ѕид Налепница За Детска Соба Спална соба Home Decor Отстранлив Винил Налепници Бесплатен Превозот Име : Изреки Налепница Карактеристики : 100% нов бренд Боја : Црна Материјал : ПВЦ Функција : Водоотпорен Пакување : 1set*Ѕид Налепници Вовед : Нашиот Ѕид Налепница се од висок квалитет и affordably...

DEN 114.00 119.52