• Ново
MEYA Отсечени Круг Акрилик Огледало Мурали&Decals , DIY Акрилик Ѕид Огледало Налепница

MEYA Отсечени Круг Акрилик Огледало Мурали&Decals , DIY Акрилик Ѕид Огледало Налепница

DEN 714.24
DEN 664.00 -7 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


(1)детали за Производот и големина Акрилик ѕид огледало налепница , 100% безбедни и зелена материјал , може да помине EN71 дел 1 и дел 3 тест . Производ големина : 45x45cm На кристалната површина форми совршен одраз на светлината. Боја : сребрена/златниот/црна/црвена/розова/сино/зелено/purpurple (Изборен) Нема штетно влијание по животната средина и здравјето. Лесно да се залепи на decal, лесно се отстранува без да се оштети вашиот ѕид.Може да се користи за украсување дневна соба, спална соба, бања и кујна, многу убава.
(2)Користењето и предност
Напомена : Ова е DIY производ,според renderings (или сопствени идеи), ставете во вашата омилена место.
Нашите decal налепници се направени од најдобрите акрилик во индустријата.
Тие може да трае многу години без пилинг или исчезнува. Нашите decal налепници се не штети на животната средина и здравјето.
Инсталација на командната линија :
1.Ве молиме имајте на ѕид чисти пред pasting.
2.Прво, според дефиниција на теренот, се стави на производот добро.
3.Предлагам да се земе мал дел од компонента се тестира дали се погодни за metope.
4.Овој производ може да се користи повторно и повторно, ве молиме да користите друг обврзувачки да соработува кога ќе се користи повторно.
5.Притиснете цврсто да се притисне било воздушни меурчиња.
Не : Пепел површина, Скршени површина,нерамна површина
Не : Чисти се изедначи ѕид,плочки,windows,мазна позадина,плакари,пластични.
(3)начин на Плаќање
Али истите да се изречни или western union или Т/T е во ред
(4 ) Испорака
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-2days откако уплата .
Објектот на локација во Кина, ве молиме да се свесни дека транснационален превозот обично трае подолго отколку на домашните.
За сите корисници во САД, предмети се испраќаат преку E-превозот, за клиенти се и во другите земји, ние сме користење на Кина, Воздухот пошта, тоа ќе потрае 20-30 дена да пристигнат.
Брзо се изразат како DHL, UPS-от, Fedx, ТНТ или ЕМС итн се исто така достапни за поголем квантитет и брза испорака, тогаш, ве молиме контактирајте со нас преку е-mail однапред
(5)Што секогаш сме биле прави :
Ние се изврши строго контрола на трошоците и спроведување на triple проверка на секој предмет пред пакување и превозот да се осигура задоволството на клиентите.
(6) Враќање Политика :
Ние секогаш се залагаат добра комуникација помеѓу вас и нас, и секогаш ќе се потрудиме да ви помогне да добиете елементи што се потребни;
Ако за жал, ќе имаат било каков проблем со нашиот производ, услуга или превозот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидам нашата најголема да се реши ПОБРЗО;
Ако се уште не може да се направи сте задоволни, ние би било размена на нов објект за вас или рефундирање на вашите пари.
(7) Повратни информации
Вашиот позитивен фидбек е секогаш најдобар поттик и потврда за нашата работа;
Ние би постојано ги подобриме нашите производи и услуги;
Ако за жал, секој проблем се случило, ве молиме контактирајте со нас во прв пат пред да замине коментари, ние ќе понуди задоволни решение во секој случај.

Особините

боја:
Црна, Злато, Сребро.
Број На Модел На:
АЈ-149
Материјал:
Пластични
is_customized:
yes
Големина:
45x45cm
Функција:
3D Налепница

Купувачите избираат и

Втората светска Војна воени бродови листа постер филм класичен постер гроздобер ретро хартија, занает за бар, паб кафе дома декорација 51X35CM

Опис На ПроизводотKraft хартија,гроздобер постер,ретро дома декорМатеријал : хартија KraftПакување : секој во една свитканост блокза бар, паб кафе дома декор↓Други топла продажба сликарствоПакет↓ние ќе пакет на вашите производи, многу внимателно за да бидете сигурни дека предметите пристигна во вашето место, без било каква штета

DEN 133.44

Смешно Панда го Исклучите Прекинувачот Налепници Ѕид Налепници Здраво Спиење Панда Насловна Оркестарот Спална соба Салон Оркестарот или Дете Подарок

DIY Смешно Симпатична Панда го Исклучите Прекинувачот Налепници Ѕид Налепници Здраво Спиење Панда Насловна Оркестарот Спална соба Салон Оркестарот или Дете ПодарокНачин на плаќање : Поддршка Ali Express Зачувам услуга.Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел...

DEN 38.00 47.52

Флеш Ѕид Decal Суперхерој Стрип Винил Налепница Ѕид Оркестарот Отстранлив Водоотпорен Decal

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 43 x 49 cm Голем : 58 x 67 cm( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер ФилмМатеријал : Неtoxi еколошки ПВЦФункција1.Decals за декорација...

DEN 432.00 527.52

56X40cm 3d Постер БОБ МАРЛИ се РАЗБУДАМ ЅИД DECAL ВИНИЛ БУКВИ налепница цитати мотивација музика Винил Mural Vinilos Parede D288

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина : 56cm широк X 40cm високиpls изберете боја од подолу и оставете порака на вашиот налог за боја ви се допаѓа ,инаку ние ќе брод стандардната боја ,ви благодариме

DEN 383.00 510.72

Детска Градинка Спални Бања Ѕид Оркестарот Зебра Пијат Вода Џунглата Животинско Ѕид Налепница Винил Џунглата Safari Серија Ѕид MuralY-913

3427383902215650 Повеќе Дизајн можете да НИ се допаѓа $ 8.78 / парче парче парче парче Производ Inforamtion : Број : Y913Големини : 43x48cmМ : 56x61cmL : 66x71cmXL : 89x97cmМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаКарактеристики : 1...

DEN 428.00 475.20

13X18cm 4pcs/set Смешни Смешковците се соочуваат со Тоалет Тоалет Налепници Emogi Пиштол DIY Отстранлив Винил Водоотпорен Позадина Mural D891

Опис : материјал : Материјал : Неtoxi,еколошки ПВЦ големина : 18cm X 13cm пакет : 4pcs / setОвие лесно може да се применуваат или да се отстранат, оставајќи нема остатоци на вашите ѕидови.Овие индивидуални vinyls може да се организира сепак сакате.* Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина...

DEN 188.00 250.56

Девојка Во Шапка Косата Ѕид Налепници Жешки Секси Спа Салон Ѕид Уметност Оркестарот Винил Налепница Водоотпорен Ѕид Decal Топла Продажба Mural SA265

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 28cm X 43cm57cm X 89cm73cm X 114cmОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или ПолуМазни ПовршиниОгледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови...

DEN 239.00 318.72

Слатки Соништа Цитати Ѕид Decal Детска Соба Букви Цитат Ѕид Налепница DIY Деца Ѕид Оркестарот Отстранлив Decals се Намали Винил Q238

[size]Ширина : 55 см, Висина : 6 cmШирина : 75 см, Висина : 8 смШирина : 100 см, Висина : 11 cmШирина : 120 см, Висина : 13 cmШирина : 150 см, Висина : 16 cm[default color]браун[објект слики][ЗА БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја...

DEN 410.00 431.52

Класичен Отстранлив Одење Мртов Ѕид Decal Каубој Ѕид Decal Дома Деко Ѕид Налепница Автомобил Налепница Спалната Соба Mural D197

Опис : материјал : ПВЦ S 9" широк X 10" високи M 18" широк X 23" високи L 22" широк X 28" високиРасположливите да се избере бои како што е подолу ,pls оставете порака навашата цел за бојата број ви се допадна.инаку ние ќеброд црна или стандардната боја,ви благодариме

DEN 216.00 287.52

Кујнски Ѕид Decal Нож и Вилушка Лажица Уметност Mural Цитат Ајде да Јадат Ѕид Налепници Отстранлив Винил Ресторан Внатрешни работи Оркестарот SYY368

Производ Inforamtion : Број : SYY368 Големина S : 42x62cm M : 57x84cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаpls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

DEN 387.00 489.60

Малку Jellyfishes Длабоко Море, Нуркање Океанот Дома Детска Спална Соба Мода Оркестарот Винил Ѕид Mural Морски Животни Серија Ѕид Налепница Y-914

3427383902215650 Повеќе Дизајн можете да НИ се допаѓа $ 8.78 / парче парче парче парче Производ Inforamtion : Број : Y914Големини : 43x58cmМ : 56x76cmL : 71x97cmМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаКарактеристики : 1...

DEN 561.00 623.52

Тоалет Седиште Винил Бања Ѕид Уметност Decal Mural Смешни Смешковците Се Соочуваат Со Налепница Винил Ѕид Decals За Плочка Mural Vinilos Paredes D872

Опис : материјал : Материјал : Неtoxi,еколошки ПВЦ големина : 15cm широк X 18cm високи 18cm широк X 20cm висина 20cm широк X 23cm високи 23cm широк X 25cm високиОвие лесно може да се применуваат или да се отстранат, оставајќи нема остатоци на вашите ѕидови.Овие индивидуални vinyls може да се организира сепак сакате.* Сликата е за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина...

DEN 75.00 99.84

Топла Продажба Прекрасен Дизајн Ѕид Налепници Три Различни Големини на Винил Цитати Ѕид Decals Дневна Соба Уметност Куќа Декорација ZA189

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина(custom sizes достапни по барање) : Мали : 58cm W x 103cm H Медиум : 87cm W x 154cm H Големи : 116 см W x 205cm H заврши големина е зависи како да plaste тоа ,ќе биде поголема или помала.

DEN 575.00 766.56

Skateboarder СИЛУЕТА Улица ПОП Спорт Ѕид Уметност Налепница Decal Страна Удар Матрицата Деца Детска Спална соба Оркестарот

1.Бесплатни DHL / EMS Превозот во Некои Европски Земји, Северна Америка,Австралија, Нов Зеланд и Чиле кога Цел парчиња над 2kgs .2.Ве молиме изберете ја прилагодите бојата БР...

DEN 319.00 431.52

2017 Нов Дизајн Пеперутка Винил Ѕид Налепници За Тинејџери Соба Спална соба да се Отстрани Насловна Оркестарот Custom Name Ѕид Decal Цвеќиња ZA281

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површинатаГолемина(custom sizes достапни по барање) : мала : 29cm X 57cmМедиум : 42cm x 82cm Големи : 56cm x 109cm

DEN 263.00 350.40

Нови Пристигне Нордиските Стил Цитати Изреки Ѕид Налепница За Детска Соба Спална Соба HomeDecor Отстранлив Винил Налепници Бесплатен Превозот

Нови Пристигне Нордиските Стил Цитати Изреки Ѕид Налепница За Детска Соба Спална соба Home Decor Отстранлив Винил Налепници Бесплатен Превозот Име : Изреки Налепница Карактеристики : 100% нов бренд Боја : Црна Материјал : ПВЦ Функција : Водоотпорен Пакување : 1set*Ѕид Налепници Вовед : Нашиот Ѕид Налепница се од висок квалитет и affordably...

DEN 114.00 119.52

HWHD Beyonce - Ми Мене И јас, Тоа е се што сакам да Добиете На Крајот Ѕид Налепница бесплатен превозот

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCНетоксични, заштита на животната средина, водоотпоренГолемина : За 57cmx110cmМатеријал : ПВЦМожат да се применат на било каква мазна површина, како што се стакло од врата, прозорец панелот, керамички плочки во кујната или бањата, очила, home апарат, климасостојба, и автомобил на телотоAnswer : ___________________________ Note : Како налепница е голем, па ние ќе брод тоа се свитка.Ви благодаримеКако да го користите : Изберете мазна, чиста и сува површина...

DEN 561.00 863.52

Посебни Биплан Винил Авион Ѕид Налепница Уметност Дизајн Дома Момчиња Деца Спална Соба Оркестарот Ѕид Налепница 3 Големина На Располагање Y-965

3427383902215786 Автомобил&Воена парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Производ Inforamtion : Број : Y965Големина S : 43x56cmМ : 56x71cmL : 71x94cmМатеријал : Нетоксични ,еколошки ПВЦПакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартијаКарактеристики : 1...

DEN 454.00 504.00